Skocz do zawartości


Wiadomość od Matki Ziemi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam. Szukałem tego wątku na forum poprzez wyszukiwarkę. Nie znalazłem nic na ten temat,więc postanowiłem go tu zamieścić. Jeśli w jakiś sposób przeoczyłem już istniejący czy zdublowany temat to proszę go dokleić do tego utworzonego wcześniej.
Chciałem przedstawić Wam ciekawy film na temat roku 2012. Szaman Heyoka opowiada o wielu ciekawych rzeczach, o których niektórzy pewnie wiedzą, a część z Was może odkryje coś więcej dzięki temu materiałowi. Film składa się z kilku części.Niestety nie mogłem znaleźć części pierwszej.Jest z polskimi napisami, więc to dla Was ułatwienie.

1. Wiadomość od Matki Ziemi (II) 2012. Szaman Heyoka o 2012 [PL] - Czas 5:10 Min.

http://www.youtube.com/watch?v=W91BSI1XoOw

2. Wiadomość od Matki Ziemi (III) 2012. Szman Heyoka o 2012 [Pl] - Czas 5:23 Min.

http://www.youtube.com/watch?v=nyTg0Oy5SW0&feature=related

3.
Wiadomość od Matki Ziemi (IV) 2012. Szaman Heyoka o 2012 [PL] - Czas 4:15 Min.

http://www.youtube.com/watch?v=qV_2V8hAJs0&feature=related

4. Wiadomość od Matki Ziemi (V+VI) 2012. Szaman Heyoka o 2012 [Pl] - Czas 14:44

http://www.youtube.com/watch?v=pwkwAx7y3k0&feature=related

  • 4

#2 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Rządzący tą planetą bardzo się starali wykorzenić skąd się tylko dało świadomość prostego faktu - Gaja jest żyjącą istotą.
Tak samo zresztą jak Słońce, Galaktyka czy nawet niewinne tornado - to znajomość tego ostatniego faktu pomaga szamanom na całym świecie kominikować się z tornadami w celu zminimalizowania dokonywanych przez nie strat.

Tak na marginesie - każda istota zdolna do wytworzenia implozji i w konsekwencji grawitacji, magnetyzmu jest żywa, wynika to z prostych praw opisanych przez świętą geometrię.

W gnostyckich tekstach, niezbyt lubianych przez KK i Elity - stoi czarno na białym że najwyższy Bóg, Źródło jest opisany dość dobrze przez mistrza Yodę - jest to bezosobowa moc, wszechogarniająca wszystko substancja, kojarzona w niektórych kulturach jako "chi" lub "mana" czy "eter".

Za pierwszy eon, podstawowy element kreacji czegokolwiek z tej mocy gnostyckie teksty uważają uniwersalną świadomość nazywaną ....chrystusową.

12 eonem, najbliższym materii jest Aya Sophia, która w akcie poświęcenia rodzajowi ludzkiemu wybrała wcielenie się w świat materii i przyjęła postać Ziemii.

Ostatnio Gaja zaczyna do nas mówić - poprzez przedstawicieli dzennych kultur, poprzez uczestników tajnych projektów, czy wreszcie poprzez trzęsienia Ziemii i inne fizyczne objawy jej przemówienia.

To przemówienie można różnie ubrać w słowa, ale podstawą jego kontekstu jest mniej więcej:

"Hej dzieciaki! Nie martwcie się za bardzo o Elity, NWO, hordy wrednych kosmitów i czarne projekty. Bowiem bez względu na wszystkie zewnętrzne czynniki jestem w trakcie procesu transformacji siebie i Was w inną formę życia."

Więcej informacji na ten fascynujący temat można znaleźć pod poniższym linkiem:
link

pozdrawiam
  • 5

#3

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rządzący tą planetą bardzo się starali wykorzenić skąd się tylko dało świadomość prostego faktu - Gaja jest żyjącą istotą.
Tak samo zresztą jak Słońce, Galaktyka czy nawet niewinne tornado - to znajomość tego ostatniego faktu pomaga szamanom na całym świecie kominikować się z tornadami w celu zminimalizowania dokonywanych przez nie strat.

komunikować się z tornadami w celu zminimalizowania strat ? nie uważasz, że do tego typu rzeczy tornada musiały by posiadać świadomość ? a to przecież mało prawdopodobne..

co do materiału - ciekawy. Facet trochę dziwny, no ale w sumie gada dobrze.
  • 0

#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziękuję Radosławie za to, że dzięki Tobie zrozumiałem sporo.
P.S: Jeśli ktoś z użytkowników znajdzie część pierwszą tego dokumentu, to będę wdzięczny o wklejenie go tutaj.
Pozdrawiam :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych