Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bojkot partii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co sądzicie o tej inicjatywie ?? :) http://www.niedlapsakielbasa.pl/
  • 0

#2

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdy przyjdzie co do czego- głosowanie i tak wszyscy pozostaną w domach. Jakie społeczeństwo tacy politycy...
  • 0

#3

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A partie spoza sejmu są inne? W każdej jest ktoś zły i dobry. To dość głupia inicjatywa. W polityce czasem trzeba wybrać mniejsze zło, a nie dobro bez perspektyw.
  • 0

#4

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to bojkot partii czy reklama tych co nie sa obecnie w sejmie? (PJN?)
jak bojkot to bojkot oddajmy puste kartki albo wezmy je ze soba do domu
  • 0

#5

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No proszę i można działac bez reklamy :P Sprytne, ale jak dla mnie to pic na wodę. Jak robimy revoltę to na całego, wyjść na ulice i zrobić zamieć:)
  • 0

#6 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

to bojkot partii czy reklama tych co nie sa obecnie w sejmie? (PJN?)
jak bojkot to bojkot oddajmy puste kartki albo wezmy je ze soba do domu

PJN akurat jest w sejmie...

Jak znowu będzie dużo nieważnych głosów, to wujek Jarek znowu zwietrzy spisek:

Jarosław Kaczyński pisze kolejny list do członków Prawa i Sprawiedliwości. Zwraca w nim uwagę, że podczas wyborów samorządowych mogło dochodzić do nieprawidłowości. - Mieliśmy do czynienia w tych wyborach z bardzo dużą liczbą głosów nieważnych - pisze. I dodaje: - Fakt ten niezbicie świadczy o tym, że w każdej Obwodowej Komisji Wyborczej powinny zasiadać osoby, do których mamy pełne zaufanie.


:roll:
  • 1

#7

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To dość głupia inicjatywa. W polityce czasem trzeba wybrać mniejsze zło, a nie dobro bez perspektyw.


Dlatego raz rządzi PO, raz PiS, a raz Lewica i tak w kółko...

to bojkot partii czy reklama tych co nie sa obecnie w sejmie? (PJN?)


Tak naprawdę to krypto reklama WiP-UPR :)

PJN akurat jest w sejmie...


Zgadza się: http://www.niedlapsa...pl/nie-dla-pjn/
  • 1

#8

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie jak stado owieczek zawiedzionych niespełnionymi obietnicami Platformy* zagłosuje tym razem na SLD (które notabene okradło nas razem z UP i innymi dziadami jako pierwsze). W Polsce żadne akcje oprócz tych medialnych skutków nie przynoszą.

*1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować
w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

źródło

Sztandarowy projekt po ostatniej kontroli NIK - padł...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 11.02.2011 - 14:21

  • 0



#9

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Póki co w Polsce jest sens głosować praktycznie tylko na PO, PiS, SLD, PSL lub PJN, bo tylko te partie mają siłę przebicia... Co mi z UPR, które działa już dłuższy czas nie osiągając nic. A taka PJN tworzy się i w kilka miesięcy zaczyna wygryzać PSL w sondażach. Siły partii nie stworzą głosujący, jeśli sama partia jest po prostu słaba.
  • -3

#10

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Póki co w Polsce jest sens głosować praktycznie tylko na PO, PiS, SLD, PSL lub PJN, bo tylko te partie mają siłę przebicia... Co mi z UPR, które działa już dłuższy czas nie osiągając nic. A taka PJN tworzy się i w kilka miesięcy zaczyna wygryzać PSL w sondażach. Siły partii nie stworzą głosujący, jeśli sama partia jest po prostu słaba.


Dzięki ludziom myślącym w podobny do Ciebie sposób w Polsce od wielu lat rządzi ta sama klika. UPR nie może nic osiągnąć właśnie przez to, że nawet ludzie którym się podoba ich program wolą pójść zagłosować na PO, PiS, SLD, bo myślą, że głos na UPR to głos zmarnowany. Gdyby każdy głosował zgodnie ze swoimi przekonaniami to pewnie wyglądało by to trochę inaczej.
  • 3

#11

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Marketing to dziś podstawa. Nie ma co liczyć na jakiś umysł roju, który nagle zamieni 20% głosujących na jedną z wyżej wymienionych przeze mnie partii na głosujących na np. UPR lub inną partię spoza Sejmu. Partie wymieniają się stopniowo kiedy te, które aktualnie są przy władzy tracą na popularności, a te będące wcześniej w cieniu poprzez kampanię "reklamową" w społeczeństwie nabierają rozgłosu i zastępują te poprzednie.
Sztucznie nie przyspieszymy odejścia tych obecnych partii, bo mimo ich słabych rządów to marketingowe kolosy.
Partie potrzebują też popularnych twarzy, by coś zdziałać. A większość Polaków z UPR (UPR traktuję jako przykład partii spoza Sejmu) kojarzy tylko Korwina-Mikkego. I to jest problem UPR i partii z nią związanych.
Co innego, kiedy w partii jest trochę osób rozpoznawanych, tyle że w ich przypadku działa to na minus partii przez ich wizerunek (Samoobrona, LPR).
Trzeba trafić na dobry czas, mieć odpowiednie środki, chęci i być sprytnym, aby ten czas wykorzystać i wynieść swoją partię na tyle wysoko, by znaczyła coś w wyborach.
  • 0

#12 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja jestem za całkowitym obaleniem tego absurdalnego ustroju jakim jest demokracja. Żądam przekazania władzy jednej osobie i uwolnienia narodu spod kontroli urzędników.

Użytkownik Aton edytował ten post 11.02.2011 - 18:55

  • 4

#13

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko czekać jak nas podzielą na Republikanów i Demokratów xD.
Teraz już robią z nami co chcą, kilkanaście miesięcy po wyborach, a kolejni w kolejce już czekają. Po następnych, całkiem możliwe, że przyśpieszonych wyborach które wygra SLD (wygra ponieważ media już zaczynają ich lansować) znowu Naród będzie rozczarowany i ponownie zagłosuje na "nowych" i tak od 20 lat banda złodziei siedzi przy korycie i śmieje się nam w twarz, a rachunki roooosną w zawrotnym tempie, a pensje w miejscu...Gdzie Ci forumowicze którzy tak zaciekle bronili p. Tuska i Rządu? Mam Wam zacytować Wasze wypowiedzi typu "Ceny nie wzrosną!" Nie dość, że wzrosły to jeszcze chcą położyć łapska na naszych oszczędnościach. Paranoja, a w mediach cały czas ponad 50% poparcia...

Aton co do urzędników to miało ich być mniej o połowę, a stosunkowo niedawno zatrudniono prawie 40 tysięcy nowych!

Przykład - Stolica: "Mimo deklaracji prezydent o zamrożeniu etatów z powodu kryzysu w zeszłym roku w urzędzie miasta i dzielnicach przybyło ponad 300 nowych urzędników."

Jako ciekawostkę dodam, że na utrzymanie 427 tysięcy zatrudnionych w administracji wydajemy rocznie prawie 80 miliardów złotych.

Ale trzeba im oddać, że pensje jednak tną: "Jeśli chodzi o średnie wynagrodzenie, to w ciągu ostatniego roku spadło ono o 13 zł i wynosi obecnie w stołecznych urzędach 4870,04 zł brutto." :rotfl:

wersje animowaną niektórzy zrozumieją pewnie lepiej

http://www.youtube.com/watch?v=OmZkeBv3uFc&NR=1

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 11.02.2011 - 19:47

  • 2



#14

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem za całkowitym obaleniem tego absurdalnego ustroju jakim jest demokracja. Żądam przekazania władzy jednej osobie i uwolnienia narodu spod kontroli urzędników.

Na szczęście coraz więcej ludzi dostrzega wady demokracji. To śmieszny i fałszywy system. Moim zdaniem także władza powinna być scentralizowana, ale parlament powinien władcę wspomagać. I nie mówię tu o jakiejś typowej monarchii, myślę, że świetnym systemem był by mocno "podrasowany" ustrój Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Np. zamiast króla wybierany na 5 lat bez limitu powtórnej elekcji "namiestnik" z silną władzą, a zamiast uprzywilejowanej szlachty jednoizbowy parlament. "Namiestnik" pełniłby jednocześnie rolę premiera i prezydenta i od razu chaos w polityce byłby mniejszy.
Inna sprawa to to, że wyborcy musieliby porządnie wybrać, bo przy takim ustroju źli rządzący zamieniliby państwo w ruinę lub domową firmę. Ale nie ma ustroju idealnego... Poza tym, to tylko ogólny zarys "mojego" ustroju :)
  • 0

#15

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Póki co w Polsce jest sens głosować praktycznie tylko na PO, PiS, SLD, PSL lub PJN, bo tylko te partie mają siłę przebicia... Co mi z UPR, które działa już dłuższy czas nie osiągając nic. A taka PJN tworzy się i w kilka miesięcy zaczyna wygryzać PSL w sondażach. Siły partii nie stworzą głosujący, jeśli sama partia jest po prostu słaba.


Bo wokół PJN jest szum w mediach , a UPR właściwie nie ma w mass-mediach.


Ja jestem za całkowitym obaleniem tego absurdalnego ustroju jakim jest demokracja. Żądam przekazania władzy jednej osobie i uwolnienia narodu spod kontroli urzędników.

Na szczęście coraz więcej ludzi dostrzega wady demokracji. To śmieszny i fałszywy system. Moim zdaniem także władza powinna być scentralizowana, ale parlament powinien władcę wspomagać. I nie mówię tu o jakiejś typowej monarchii, myślę, że świetnym systemem był by mocno "podrasowany" ustrój Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Np. zamiast króla wybierany na 5 lat bez limitu powtórnej elekcji "namiestnik" z silną władzą, a zamiast uprzywilejowanej szlachty jednoizbowy parlament. "Namiestnik" pełniłby jednocześnie rolę premiera i prezydenta i od razu chaos w polityce byłby mniejszy.
Inna sprawa to to, że wyborcy musieliby porządnie wybrać, bo przy takim ustroju źli rządzący zamieniliby państwo w ruinę lub domową firmę. Ale nie ma ustroju idealnego... Poza tym, to tylko ogólny zarys "mojego" ustroju :)


ustrój Rzeczypospolitej Obojga Narodów!!! To szlachecka anarchia , gdzie wystarczyło przekupić jednego posła i cały sejm zrywano.
(liberum veto)Gdzie król żeby nim zostać musiał podpisać zobowiązania, których nie mógł spełnić (pacta conventa)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych