Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tragiczny wypadek Roberta Kubicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Pierwsze zdjęcia zaraz po wypadku.

Czy to koniec tegorocznego sezonu F1 dla Kubicy ?



#2

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie lepiej napisac wypadek bez "tragiczny" ?(jakbym czyta newsy z onet bo nikt nie zginal .. przerypal tym chyba sezon 2011 ... szkoda bardzo ;((((
ale jak bedzie oficjalny news bedziemy rozpaczac puki co za bardzo nie ma informacji ..takie rzeczy sie zdarzaja, w koncu sport motorowy.
ciekawe co renault na to, spadnie pewnie w rankingu, nowy samochod... nie wygalda to rozowo

cytuje :
15:33 - Leszek Kuzaj w TVN 24: "Na razie nie ma żadnych informacji, które potwierdzałyby konieczność amputacji dłoni Kubicy"

wow sie porobilo http://sport.onet.pl...komentarze.html

Użytkownik hubiii p edytował ten post 07.02.2011 - 15:07


#3

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oglądam każdy wyścig F1, od paru miesięcy z niecierpliwieniem czekam na następny sezon. Robert w nowym bolidzie miały duże szanse na zajmowanie pozycji na podium a tu kicha.

nie nie NIE! Ja dalej w to nie wierze!



#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyciągali go strażacy bo nie było dostępu do niego po wypadku i prawdopodobnie był poważnie "uszkodzony" skoro osłaniali jego ciało na każdym kroku... Oby nie było nic naprawdę poważnego i wróci za rok do formuły...

Wiesz dla mnie to jest tragiczne... Bo strasze to bardzo duże niedopowiedzenie



#5

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

link

Tak, wiem. Pudelek. :D



#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oo Mylo ostroo jedziesz :)
w sumie to wszystko to samo co rano tylko w inne słowa ubrane... Czyli jak to portale plotkarskie



#7

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

19:16 Po wypadku Kubicy aż 24 załogi wycofały się Ronde di Andora - podał serwis autoklub.pl

19:00 Daniele Morelli poinformował, że lekarze przywrócili krążenie w prawej dłoni, a także poskładali złamane kości. Teraz wszystko zależy od tego, czy wszystkie mięśnie i ścięgna będą prawidłowo funkcjonować. Serwis autoklub.pl podaje, że lekarze będą musieli odbudować ścięgna i więzadła ramienia, które uległo skomplikowanemu złamaniu w 2003 roku

18:10 Daniele Morelli nie ma wątpliwości, że Kubica wróci do ścigania. - Robert ma bardzo silny organizm i da radę - przekonuje menadżer Polaka

17:53 Sportmediaset.mediaset.it podaje, że w drodze do Włoch jest rodzina Kubicy. Z Polakiem na miejscu są jego menadżer Daniele Morelli, osobisty lekarz Roberta Riccardo Ceccarelli. Według informacji Sportmediaset operowana jest także prawa noga Kubicy

17:45 Daniele Morelli poinformował, że głównym zadaniem lekarzy jest teraz przywrócenie funkcjonowania prawej ręki. Cała operacja powinna się zakończyć przed 21 i niedługo potem powinna się odbyć konferencja prasowa

17:30 Włoska telewizja Sky poinformowała, że operacja Roberta Kubicy zakończy się dopiero około godziny 20 i do tego czasu nie pojawią się żadne oficjalne komunikaty. Telewizja Sky potwierdziła także słowa Daniele Morelliego o niekonieczności amputacji dłoni Kubicy. Z najnowszych informacji dowiadujemy się również, że nie ma krwawienia wewnętrznego

17:15 Świetne informacje przekazał menadżer naszego kierowcy Daniele Morelli. "Nie będzie amputacji dłoni" - napisał na portalu Twitter



Źródło: wp.pl


Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie, chociaż mistrzem w tym sezonie raczej nie będzie.

Użytkownik SushieEz edytował ten post 07.02.2011 - 18:36


#8 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

I po cholerę zabawiał się w ten rajd?
Za mało było mu adrenaliny?
Teraz oglądanie F1 straci na atrakcyjności bo będzie podobne do oglądania skoków narciarskich bez Polaków.
Jedynie zostało się pomodlić za zdrówko i żeby w ogóle wydobrzał bo ten sezon ma z głowy jeśli nie całą karierę.

#9 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

I po cholerę zabawiał się w ten rajd?

Bo istnieje coś takiego jak marzenia i ich realizacja. Tobie może obce jedno i drugie.

edit Yawgmoth
4.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 07.02.2011 - 19:31


#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ho proszę nie zaczynajmy się obrażać.
Słowami Kubicy powiem, że jeździ po to żeby był fun a f1 to jego zawod.
Kariera na pewno nie poszła w kąt ale ten rok pewnie już dla niego się skończył...



#11

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BA ! Nawet się nie zaczął.Mam nadzieje że wyjdzie z tego cały i zdrowy bo jednak szkoda by było aby człowiek z taką przyszłością musiał z niej rezygnować.



#12

mr.fisz.

    In order to be able to think, you have to risk being offensive.

  • Postów: 143
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przed chwilą oglądałem telewizje i przełączając programy trafiłem na Polsat na którym był wyświetlany czerwony pasek z napisem "Kariera Roberta Kubicy" od razu pomyślałem sobie co za ku... idiotyzm. Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak jakby Roberta już z nami nie było. Dla mnie to był (jest) szok. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to jest przesada.



#13

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tak kolejny raz media maja z "czego czerpac" swoje super wiadomosci ... ogladalnosc sie dla nich liczy

co do samego wypadku i roberta, dobrze ze jezdzi i nie zamyka swoich mozliwosci tylko do F1, kto ma bakcyla na punkcie szybkiej jazdy to wie.
JA mu zycze szybkiego powrotu do zdrowia, kierwocy sie rozwalaja a pozniej wracaja na tor tak bywa, w renault jest doceniany i mysle ze bedzie dla nich jezdzil, a ten sezon .. nowe auta .. testy etc moze i dobrze bo jakis zastepczy driver bedzie testowal auto . I moze na nastepny sezon kubica bedzie wymiatal z dopracowanym bolidem
tego mu zycze :D

Użytkownik hubiii p edytował ten post 07.02.2011 - 22:54


#14

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przed chwilą oglądałem telewizje i przełączając programy trafiłem na Polsat na którym był wyświetlany czerwony pasek z napisem "Kariera Roberta Kubicy" od razu pomyślałem sobie co za ku... idiotyzm. Z mojego punktu widzenia wyglądało to tak jakby Roberta już z nami nie było. Dla mnie to był (jest) szok. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to jest przesada.


hehe a ja oglądałam TVP INFO coś koło 17. I Robert tam jeszcze składany przez włoskich chirurgów ma być najkrócej do 20., nie wiadomo, czy uratują mu rękę...i wisielczy nastrój nad studiem, Kuzi się produkuje w roli eksperta

a na dole wyj... pasek
"KIEDY ROBERT KUBICA WRÓCI NA TOR?!!"
Po prostu szaleństwo i debilizm tych, co układają te paski



#15

Suchyy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lekarze dopiero jutro rano ogłoszą raport o stanie zdrowia Roberta. Mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia :).
Co do mediów, faktycznie przeginają ;/

Na Polsat News zrobili nawet wstawkę ze zdjęciami z wypadku, wisielczą muzyką coś w stylu Katastrofy Smoleńskiej. Dla mnie to już lekkie przegięcie. W każdym bądź razie jako wieloletni fan F1 życzę Robertowi jak najlepiej i oby powrócił na tor w tym sezonie ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych