Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wolność słowa? Tylko dla Mnie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mora.
  • Postów: 13
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pod takim tytułem odbędzie się w sobotę o 19.00 czat głosowy Wolnych Mediów, który będzie pretekstem do realizacji audycji społecznościowej „Bliskie spotkania”.

Wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać o cenzurze w internecie, usuwanych komentarzach, pomysłach polityków na ograniczanie wolności słowa, zakazie szerzenia zakazanych poglądów i ideologii, zapraszamy!

Wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w czacie głosowym prosimy o wyposażenie się w zestawy słuchawkowo-mikrofonowe.

http://wolnemedia.ne...tylko-dla-mnie/

LINK DO CHATU - > http://wolnemedia.net/czat.php

Użytkownik +..... edytował ten post 05.02.2011 - 23:00
przeniesienie tematu


#2

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy wzięliście pod uwagę, że w otwartym czacie głosowym mogą uczestniczyć osoby które przyjdą tylko po to, żeby powygłupiać się i denerwować innych ? Ot, zauważyłem takie rzeczy na otwartych czatach głosowych. Macie może jakiś pomysł jak rozwiązać taki problem ?



#3 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Osoby, które zostały zbanowane w przeszłości na WM nie mają prawa głosu i będą banowane. Banowane będą także osoby, które podczas nagrania audycji społecznościowej będą próbowały nachalnie poruszać tematy nie związane z wybranym tematem programu, albo działać w sposób destrukcyjny.

Mają. Odpowiedź od wieków ciągle ta sama i banalnie prosta: poprzez siłę. ;)

#4

Watain.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już samo mówienie o braku wolności słowa to przejaw wolności słowa, toteż takie programy nie mają dla mnie większego sensu.

#5

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wolność słowa w internecie jest trudna do okiełznania. Za to wolność słowa w mediach, jak najbardziej. Dodajmy do tego polityczną poprawność.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych