Skocz do zawartości


Nowy film ze Smoleńska tuż po tragedii - drastyczne ujęcia


46 odpowiedzi w tym temacie

#16

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano


Film na YouTube został usunięty, pod TYM ADRESEM jest wciąż dostępny.


Skoro usunęli, to może najciemniej pod latarnią i ten materiał ma w sobie coś, na co Ruscy nie chcieliby aby ktoś zwrócił uwagę?


Flimik został usunięty z powodu "brutalnych" treści co nie jest zgodne z regulaminem JUTUPA...
  • 0

#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Specjalnie dla tych,którzy z różnych powodów nie mieli możliwości zobaczenia tego filmu.
Link
Swoją drogą jeżeli w tym filmie występują brutalne treści to ja po obejrzeniu stwierdzam,że jest to najbardziej łagodny materiał z grupy tych tzw. "brutalnych" (choć do tego też mam wątpliwości) z jakim miałem do czynienia.
Brutalne treści to dopiero zaczynają się tutaj
  • -4



#18

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli czyjeś zwłoki nie są "brutalną treścią" to powodzenia. Zabawni jesteście. Ilekroć czytam fora dowiaduję się ilu mamy w kraju prokuratorów, śledczych, ekspertów, policjantów, pilotów, kontrolerów, agentów.
  • 0



#19 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli czyjeś zwłoki nie są "brutalną treścią" to powodzenia.


Po zachowaniu osób tam przebywających nie robiły na nich żadnego wrażenia więc skąd ten pomysł że mamy do czynienia z brutalną treścią.
No chyba że Polacy mają inną wrażliwość.
  • -1

#20

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli czyjeś zwłoki nie są "brutalną treścią" to powodzenia.

Po zachowaniu osób tam przebywających nie robiły na nich żadnego wrażenia więc skąd ten pomysł że mamy do czynienia z brutalną treścią.
No chyba że Polacy mają inną wrażliwość.

Idź popracuj z patomorfologiem, jego zachowanie w trakcie pracy także nie będzie robiło na Tobie wrażenia, zobaczymy czy Twój żołądek też będzie tak myślał, że to "normalna" praca.
  • 0

#21 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozumiem że na filmie są sami patomorfolodzy?
Szczególnie ten z reklamówką wygląda na takowego. 8)
  • 0

#22 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Wymagacie żeby po katastrofie lotniczej chodziła ekipa z czarnymi workami i przykrywała zwłoki lub oderwaną nogę, rękę? Tego raczej się nie praktykuje w katastrofach lotniczych, bo na ogół niewiele zostaje do przykrywania - trzeba by przykryć cały teren by nikogo czasami nie urazić. Ktoś wyżej stwierdził, że zwłoki leżały tam wyjątkowo długi czas i nikt się nimi nie zajmował. Jak dla mnie to jest kilka godzin po katastrofie, czyli nic specjalnego. Na nagraniu pora wskazuje gdzieś tak południe, sam ten chaos spowodowany tyloma ludźmi jest pewnie potwierdzeniem mojej tezy. Te zwłoki trzeba przecież jakoś poukładać, a nie walnąć wszystko w jedne miejsce jak odpadki z rzeźni. Wiadomo jest, że szczątki były porozwalane po okolicy w pewnym stopniu. To nie są dwa ciała w aucie, które rypnęło w drzewo by uwinąć się z tym w godzinę.

Możliwe, że co kraj to obyczaj, jak to się mówi. Może w Rosji obchodzą się inaczej z katastrofami lotniczymi i zawsze panuje tam taki klimat. Nie można mieć jednak pretensji, że to tam się rozbił samolot z polskimi (w dużej mierze) karierowiczami , wszak zawsze samolot mógł się rozwalić w Polsce. Wtedy tyle dobrego, że niektórzy nie mieli by pretensji, że prezydent był w ruskiej trumnie, że zwłoki lezą na ruskiej ziemi itd. Nawet gdyby je przykryli, to ktoś by pisał, że przykryli je ruską folią. Niektórym facetom trudniej dogodzić niż kilku kobietom.

Użytkownik но edytował ten post 04.02.2011 - 20:48

  • 1

#23 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Możliwe, że co kraj to obyczaj, jak to się mówi. Może w Rosji obchodzą się inaczej z katastrofami lotniczymi i zawsze panuje tam taki klimat.

I dokładnie o to chodzi bo nic innego nie chcę dowodzić niż to iż taka tam "kultura"

z polskimi (w dużej mierze) karierowiczami

Czyżby?
A którzy to, bo to zwykłe naruszanie dóbr osobistych.

Użytkownik osiris edytował ten post 04.02.2011 - 21:29

  • 0

#24

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

podstawowa sprawa w moim mniemaniu jest taka, że nie mogło być w zasadzie nic ruszane do przybycia i odpowiedniego zabezpieczenia wszystkiego przez specjalistow. takie działania miałyby ułatwić późniejszy proces badawczy
  • 0

#25 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyżby?
A którzy to, bo to zwykłe naruszanie dóbr osobistych.

O ile wiem to trup nie posiada dóbr osobistych (człowiek traci je wraz ze śmiercią), a rodzina zapewne była świadoma kto jest tam karierowiczem, a kto ma szczere intencje. Zresztą co ja plotę, to powinien wiedzieć każdy niezależny obserwator życia politycznego w Polsce, któremu media nie sprały czegoś, co mieści się pod mózgoczaszką. Tyczy się każdego zwolennika jakiejkolwiek partii politycznej. Ludzie na forach mają w nieładnym nawyku szufladkować ludzi, bo ktoś insynuuje coś na temat jego wielkiego wodza czy innej jedynie słusznej partii.

Wracając do kultury Rosjan lub bardziej taktownie ujmując: kultury rosyjskich służb. Otóż mogą mieć z nią pewien problem, wystarczy sobie przypomnieć ich postępowanie z własnymi obywatelami podczas akcji odbijania teatru na dubrówce lub szturmu na szkołę w Biesłanie. Na pewno brakuje im "trochę" dobrego smaku, polotu, finezji, empatii, wyobraźni i subtelności w swoich działaniach. To też pokazuje wiele innych wydarzeń prosto z Rosji. Można by mnożyć i mnożyć. Pytanie tylko co związku z tym? Tak naprawdę nic przerażającego się tam nie działo (nic, na co stać Rosjan patrząc w przeszłość), ot, chodziło wielu ludzi, miejsce było odgrodzone taśmą i widać, że nikt nie chodził bliżej ciał. Jedyne do czego bym się przyczepił, to ta ekipa telewizyjna (?) którą widać na tym filmie. Hieny telewizyjne nie powinny tak blisko podchodzić do, że tak to nieładnie ujmę - padliny.
  • -1

#26

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wklejam do tego tematu, zdjecia z tragedii, jesli bylo to wklejane to prosze o usuniecie.
dzis znajomy wyslal mi taki link :
OD razu mowie ze zdjecia sa bardzo draastyczne. Az sie dziwe dla czego nikt takich zdjec nie blokuje !!!!!!! powinni przynajmniej twarze pozakrywac .
Treść usunięta
;(

Już to dziś przerabialiśmy. To nie jest forum na takie rzeczy.
/Ratohnhaké:ton

  • 0

#27

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Az sie dziwe dla czego nikt takich zdjec nie blokuje !!!!!!! powinni przynajmniej twarze pozakrywac.

Dziwisz się, że nikt tych zdjęć nie blokuje. Sam jednak linkując tu adres strony, na której się one znajdują, właśnie dodatkowo przyczyniłeś się do ich rozpowszechnienia.
  • 3



#28

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up
faktycznie troche chyba w szoku bylem, ....
wywalilem linka- chyba rowno z modem,

Użytkownik hubiii p edytował ten post 16.10.2012 - 18:16

  • 0

#29

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ujawnienie tych zdjęć to skutek otwarcia trumien w Polsce. Obiecali, że nie otworzą, zrobili to, więc w taki haniebny sposób Rosja ich ukarała. A Sikorski ma rację apelując o nieujawnianie - raz się z tym człowiekiem zgodziłem.
  • 0

#30

Ines.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ujawnienie tych zdjęć to skutek otwarcia trumien w Polsce. Obiecali, że nie otworzą, zrobili to, więc w taki haniebny sposób Rosja ich ukarała. A Sikorski ma rację apelując o nieujawnianie - raz się z tym człowiekiem zgodziłem.


Mieli nie otwierać trumien,ale jak widać, coś ukryli,zamienili ciała,więc Rosja nie powinna karać. Teraz złamanie obietnicy się opłaciło. Poza tym na tym filmiku mimo dobrej jakości nie widać całych ciał,nie widać kto to,co i jak,zamazane są. Nie powinno być tyle szumu znowu o ten filmik.
  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych