Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Devil's Toy Box


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maliniara.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Natknęłam się na artykuł mówiący o nowym,a może jedynie nieznanym nam przyrządzie ,który ponoć służy do komunikowania się z zaświatami.Ogólnie rzecz biorąc polega to na ułożeniu 6 luster jednakowej wielkości(nieokreślonej) w formę pudełka,kostki.Co dziwne nie należy robić nic innego,wystarczy czekać. Po pewnym czasie pojawia się pętla energi ,która przychodzi tam i z powrotem. Potem da sięusłyszeć różnego rodzaju odgłosy wydobywające się z luster. Jak mówi artykuł negatywna energia uwielbia używać luster jak przejścia między swoim światem ,a naszym. Pewne religie jak Wicca* używają tego przyrządu do chytania i następnie usuwania złych duchów. Jednakże,troche ciężko wierzyć całemu temu "wynalazkowi" ,gdyż jedynym człowiekiem ,który to stworzył,wypróbowywał i mówi o tym jest pan Joshua P. Warren.

*Wicca(ja osobiście nie wiedziałam ,więc tłumaczę)- współczesna religia pogańska, duchowymi korzeniami sięgająca szamanizmu i najwcześniejszych form kultu przyrody. Jej charakterystycznymi elementami są: kult Bogini i Boga, idea reinkarnacji, magia, rytualne obchody pełni Księżyca, zjawisk astronomicznych i rolniczych, sferoidalne świątynie stworzone przy pomocy indywidualnej mocy i będące miejscem odprawiania rytuałów.

Źródło: http://www.paranorma...?ArticleID=1450

Co wy o tym myślicie? Czy ktoś miałby odwage spróbować? Sama nazwa tego "urządzenia" sugeruje ,że dostają się przez nie jedynie złe duchy,demony. Jednak czy możemy wierzyć na słowo jednemu człowiekowi?Warto byłoby wypróbować ,aby móc stwierdzić prawdziwość tej lustrzanej kostki.

  • 0

#2 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
  • Tematów: 0

Napisano

Chętnie bym spróbował... Nawet mam w piwnicy stare, niepotrzebne lustro i mógłbym je pociąć na kilka cześci, jutro sprobuje.
  • 0

#3

kananod.
  • Postów: 90
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie musicie próbować, ja już teraz wam mówię że to bzdura.
  • 0

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wytłumaczcie mi jak to, że ustawię lustra ma wpłynąć na to, że odwiedzi mnie zły duch? Bo to przejście między ich a naszym światem? Dajcie spokój. Jeden człowiek twierdził, że tak jest bo chciał na tym zbić kasę.
  • 0



#5

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pytanie numer 1, lustra mają być skierowane do środka, czy na zewnątrz?

Jeśli do środka, w środku sześciany będzie ciemno, więc lustra nic nie będą mogły odbić, jeśli zaś na zewnątrz - w czym to się będzie różnić od zwykłego lustra?

no i pytanie numer 2, lustro to jedynie szkło pokryte cienką warstwą metalicznego srebra. a więc, czy przy użyciu srebrnych blaszek efekt byłby taki sam?

Chociaż ogólnie sam pomysł tego wydaje mi się MEGA naciągany, i nie mający generalnie prawa działania w sposób, jaki miałby działać.
  • 0

#6

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pytanie numer 1, lustra mają być skierowane do środka, czy na zewnątrz?


Dokładnie to samo pytanie mnie nurtowało:P Chociaż za bardzo w to nie wierzę... a poza tym wydaje mi się, że lustra mają byś skierowane do wewnątrz co może miało by kumulować energię...hmm nie wiem nie znam się na tajnikach voodoo:P
  • 0

#7

Maliniara.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze,nie mam pojęcia. Nie wiem czy zwróciliście uwage na stronę ,którą podałam... Tam w komentarzach także pojawia się to pytanie.Są 2 możliwości ,albo pan Joshua nie wypowiada się zbyt dokładnie ,albo autor artykułu poprostu to pominął. Dosyć dziwne,bo przeciez to chyba jedna z ważniejszych spraw. Wieć pytanie: do wewnątrz czy na zewnątrz ?

Samej też cięzko mi uwierzyć ,że to działa "samo z siebie".
  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest oszustwo. Nie ma żadnych możliwości kontaktu z duchami. Nie dajcie się na to nabierać.
Ktoś chce na tym zarobić.
  • 0



#9 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

CZyli jeżeli ktośma na choinke szklane kwadratowe bańki napylone od środka tlenkiem srebra to już ma na święta stado demonów w domu ?
  • 0

#10

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To jest oszustwo. Nie ma żadnych możliwości kontaktu z duchami. Nie dajcie się na to nabierać.
Ktoś chce na tym zarobić.


Tak producent luster...
  • 0

#11

Maliniara.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CZyli jeżeli ktośma na choinke szklane kwadratowe bańki napylone od środka tlenkiem srebra to już ma na święta stado demonów w domu ?



Masz bombki w kształcie sześcianu na choice? Bo ja o takowych nie słyszałam ... ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych