Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z komentarzami na blogu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam. Od pewnego czasu zauważyłem coś dziwnego na moim blogu. Mianowicie - mimo że w ustawieniach mam wybrane "Zatwierdź wszystkie komentarze", to za każdym razem po skomentowaniu przez gościa któregokolwiek z wpisów, pod tytułem wyświetla się napis "{Komentarzy w kolejce...}" i muszę zatwierdzać każdy komentarz z osobna. Dzieje się tak już od jakiegoś czasu. Załączam materiał dowodowy w postaci zrzutów ekranu. :)

Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Tej opcji w ogóle nie powinno być. Komentarze nie zawsze są „wygodne” ale albo są wszystkie, albo nie ma ich wcale. A jak któryś narusza dobro obyczajowe forum (bo blog to przecież kawałek forum), to można poprosić o interwencję (jest jeszcze opcja wyrzucenia osobiście).Sam miałem taki przypadek, ale komentarz wisiał do momentu rozpatrzenia przez moda. Sam nie chciałem reagować, by nie stracić poczucia niezawisłości.

Moja rada – wyłącz akceptowanie komentarzy. Więcej zyskasz w oczach czytelników.

#3

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Horror, chodzi mi o to, że mimo włączonego akceptowania komentarzy, komentarze nie są automatycznie akceptowane. Być może to tak ma być... :P Serdecznie dziękuję za radę.

Użytkownik Geniusz edytował ten post 20.12.2010 - 14:37



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych