Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdy zobaczysz ich oni zobaczą ciebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za radą użytkownika IteratorZX81 założyłem nowy temat o moim zdarzeniu

cóż witam jak by to powiedzieć tez miałem kiedyś spotkanie z kosmitą i było to 3 lata temu moim zainteresowaniem jest astronomia i jak zawsze patrzyłem na niebo było pełne gwiazd żadnej chmurki na niebie działo się to podczas wakacji w godzinach między 22 a 24 w gwiazdozbiorze strzelca zauważyłem nagły błysk światła i jakiś obiekt pomarańczowy który szybko przeleciał i zniknął mi z widoku po jakiś 20 minutach jakiś obiekt większych rozmiarów przeleciał nam moim blokiem na dużej wysokości a światła tego obiektu kręciły się wokół niego kilka minut później poszedłem do pokoju po szczoteczkę do zębów i wracając zauważyłem na niebie nie niewielkiej wysokości obiekt białe światło od niego biło ale łagodne nie raziło w oczy brat tez to widział po kilku minutach gdy obiekt ten był nieruchomy na niebie przyśpieszył i zniknął nagle i nic więcej się tej nocy nie działo jednak na drugi dzień męczyły mnie sny że obcy przeprowadzają jakieś eksperymenty ale nie czułem bólu tylko strach i nagle się w nocy budziłem z lekkim bólem ciała i byłem cały spocony miałem tak przez 4 dni i właśnie 4 dnia obudziłem się nagle w nocy i spojrzałem na drzwi do kuchni ktoś tam stał dobrze to pamiętam człekokształtna postać to była 1,90 wzrostu szerokie barki lekko szarawy kolor skóry ubranie całe zielone i nagle wyciągnęła do mnie rękę i gdy chciałem tez podać rękę nie wiem czemu ale ale kołdra się podwinęła i zasłoniła mi oczy gdy ją zdjąłem już tej istoty nie było przez kilka dni się jeszcze dziwnie czułem ale potem już tych snów nie miałem jakieś 5 miesięcy temu się przeprowadziłem i 2 tygodnie temu znów zauważyłem dziwne obiekty na niebie i pojawiają się podobne sny co kiedyś miałem
grafikę dam potem bo noc jest i trzeba się wyspać ;)
  • -2

#2

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

grafikę dam potem bo noc jest i trzeba się wyspać ;)

No i lepiej żeby była coś warta.

Ostatnio dużo tych uprowadzeń/spotkań z obcymi na forum. Brak dowodów to brak autentyczności. To z kolei oznacza że albo kłamiesz albo lubisz pisać opowiadania S-F.
Ogólnie rzecz biorąc, następnym razem pisz bardziej zrozumiale i używaj znaków interpunkcyjnych bo trudno wyłapać w twoim poście jakiś sens..

Póki co, nie miej mi za złe, ale nie jestem w stanie Ci uwierzyć nawet w jedno słowo. Czekam na jakieś konkretne dowody, choć wątpię że takowe w ogóle dostanę. W rysunek dość trudno uwierzyć, ale co mi tam. Spróbuję.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 09.12.2010 - 02:39

  • 0



#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"albo kłamiesz albo piszesz s-f" czyli widzę, że miejsca na prawdę nie ma :) a co do zdarzenia, to czekamy na rysunki
  • 0



#4

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
oto ten obiekt a tak pryz okazji zapomniałem napisać że pamiętam 2 imiona z tych właśnie uprowadzeń jedno to Euglena a drugie Eugrina dziwne imiona ale pewnie żeńskie

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 09.12.2010 - 22:20

  • 0

#5

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dominik1/Moje%20dokumenty/Moje%20obrazy/222.bmp oto ten obiekt a tak pryz okazji zapomniałem napisać że pamiętam 2 imiona z tych właśnie uprowadzeń jedno to Euglena a drugie Eugrina dziwne imiona ale pewnie żeńskie

Raczej nic nie zobaczymy, jeżeli dajesz nam odnośnik do obrazku umieszczonego na twoim dysku twardym. Wrzuć go na imageshack.us lub jakiś inny serwis hostujący zdjęcia.
  • 0



#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, ale czy Ty robisz sobie żarty ?

Użytkownik shortez edytował ten post 09.12.2010 - 22:00

  • 0



#7

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak chcesz cos wiecej przypomniec sobie to jakas regresja a jak popatrzec to sprobuj mentalnie, mozna sie zawsze co nie co dowiedziec. ja tez wczesniej mialem czesto gosci nocą a teraz tylko mnie odwiedzą gdy i ja ich bede obserwowal
  • 0

#8

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

sorki ale pomieszało mi się coś przepraszam za niedogodności

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 09.12.2010 - 22:52

  • 0

#9

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ta Euglena tak wygladała ????:
Dołączona grafika
  • 3



#10

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ta Euglena tak wygladała ????:
Dołączona grafika

oczywiście że nie
  • 0

#11

radetzky.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry..!

Ale odnoszę nieodparte wrażenie że ten temat to jakaś bzdura czy bujda na resorach wymyślona chyba z powodu braku czasu albo zajęć...Dołączona grafika
...spowodowanych bezsennością i przeładowaniem ogromnej porcji sci-fi w umyśle autora...


...Jakieś konkrety czy dowody...w ogóle czy jak ? Dołączona grafika
  • 0

#12

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Za radą użytkownika IteratorZX81 założyłem nowy temat o moim zdarzeniu cóż witam jak by to powiedzieć tez miałem kiedyś spotkanie z kosmitą i było to 3 lata temu moim zainteresowaniem jest astronomia i jak zawsze patrzyłem na niebo było pełne gwiazd żadnej chmurki na niebie działo się to podczas wakacji w godzinach między 22 a 24 w gwiazdozbiorze strzelca zauważyłem nagły błysk światła i jakiś obiekt pomarańczowy


Jak w Simsach, jak za długo patrzałeś się w gwiazdy to Cię kosmici porywali. :)


Swoją drogą chyba dawno noe było tu takiego tematu. No no, gratuluję wyobraźni, ale sądząc po twoim formułowaniu zdań nie masz 18 lat, chyba, że tak się śpieszyłeś...
To temat w stylu, tematu o kosmicie, który gonił pewnego kolesia z idącego z wujkiem przez polną drogę, wtem zaatakował ich kosmita a oni polali go colą, pokonując kosmitę. Był tu taki temat ze 2 lata temu. :)
Sam tytuł tematu brzmi jak nazwa jakiehoś filmy w stylu "Paranormal activity" albo "czwarty stopień". :) Podpiąć można też to pod jakieś hasło reklamowe "Marsjanki multiwitaminy dla dzieci! <szept> ONI JUŻ TU SĄ"
Jeśli w tym co piszesz jest ziarno prawdy i serio coś widziałeś to zazdroszczę. Ale pewnie widziałeś Bolida spalającego się w atmosferze a resztę wymyśliłeś.
Prawda i tak wyjdzie, jeśli kłamiesz to zaczniesz się plątać. Jestem sceptykiem więc mnie to średnio przekonuje, ale za opowiadanie bym Ci 5 postawił. :)
P.S: wodziałeś, może film Kapuśniaczek? No tylko zakończenie inne. :D

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 10.12.2010 - 00:47

  • 1

#13

Thorge.
  • Postów: 109
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zdjęcie wiele wyjaśnia.
Niestety, ale nie mogę Ci uwierzyć. Fakt, że to jest forum o tematyce paranormalnej nie oznacza, że łykamy wszystko co leci. Wiesz, kiedyś porwała mnie niebieska małpa w czerwonej sukience, która grała na mandolinie. Tylko kurczę, zgubiłem zdjęcie...




To temat w stylu, tematu o kosmicie, który gonił pewnego kolesia z idącego z wujkiem przez polną drogę, wtem zaatakował ich kosmita a oni polali go colą, pokonując kosmitę. Był tu taki temat ze 2 lata temu. :)


widziałeś, może film Kapuśniaczek? No tylko zakończenie inne. :D

No, czyli kosmici przypomną sobie o autorze to wystarczy im podać kapuśniak wymieszany z colą ; )

Użytkownik Thorge edytował ten post 10.12.2010 - 01:27

  • 0

#14 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

To jest jakaś kpina ! autor chyba z trolem na mózgi sie pozamieniał.. bez obrazy
  • -1

#15

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest jakaś kpina ! autor chyba z trolem na mózgi sie pozamieniał.. bez obrazy

Zgadzam się.

Dołączona grafika
oto ten obiekt a tak pryz okazji zapomniałem napisać że pamiętam 2 imiona z tych właśnie uprowadzeń jedno to Euglena a drugie Eugrina dziwne imiona ale pewnie żeńskie

<FACEPALM>

Po pierwsze, pokazaniem jednego modelu 3D niczego nie udowodnisz. Mogę narysować to co widziałem za oknem i nadać temu odpowiednie kształty, przedstawiając rysunek ogólnie jako rysunek statku kosmicznego. Co za tym idzie, wrzucę to tutaj i powiem że to jedyny dowód jaki mam. Czy ktokolwiek by mi uwierzył? Wątpię. W każdym razie, taki dowód to nie dowód.
Po drugie, skąd wiesz że Euglena i Eugrina to imiona? Czyżby obcy mówili po polsku że zrozumiałeś jak się nazywają? Znasz język obcej cywilizacji? Oczywiście żartuję, ale szkodzisz takimi stwierdzeniami samemu sobie. Kto normalny zrozumiałby coś w języku którego nigdy nie słyszał? Mówiąc szczerze, gdybym nigdy nie miał do czynienia np. z Japońskim, nigdy nie rozróżnił bym imion od słów w tym języku.

Ogólnie..
Bardzo wątpliwa sprawa. Osobiście, obstawiam że kłamiesz i chcesz zwrócić uwagę użytkowników forum na swój post.. Żadnych dowodów, nic poza grafiką w 3D.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych