Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porwanie czy zwykłe zbiegi okoliczności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

koval321.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest cos takiego jak paraliz senny tzn podczas snu nie mozesz sie poruszac zeby np. nie ruszac nogami jak snisz o bieganiu. Czasem mozesz sie obudzic ale nadal byc w tym stanie i miec wrazenie czyjejs obecnosci (nie wiem skad te wrazenia) Wiec mozna uznac za przypadek.

Przy czym pare razy mialem dziwne przypadki jak sny o kosmitach i budzenie sie z ranami, ale moze samookaleczenie jakies.

Albo raz sie obudzilem i w pokoju stal szrak. Moze to tez da sie wytlumaczyc np nie wstalem ale snilem o tym ze sie obudzilem.
  • 0

#17

dominikpol85.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Chcecie mieć uczucie porwania przez obcych ?2kg marychy - koki lub innego skuteczne sa grzybki halucynki mozliwe ze przez przypadek cos zrobiles w myslach powiedziales ze zapraszasz nich - sory za orto ale pisze na telefonie
  • -1

#18

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To typowe dla pewnych ludzi. Najlepiej ignorować i wyśmiać człowieka, który przeżył rzeczy, których nie rozumie. Oczywiście traktować należy pewne rzeczy z dystansem i nie do końca mieszać wszystko do jednego tematu, jednak moim zdaniem jest coś na rzeczy. I mówię tak tylko dlatego, że sam przeżyłem kilka z tych opisanych powyżej "wydarzeń". Nie które nie wspominam miło i nie potrafię ich do teraz wyjaśnić. Chciałbym odkryć prawdę ale boję się, że może ona okazać się co najmniej nie miła... A co z tej listy mnie spotkało?

2. Leżałeś kiedyś sparaliżowany w łóżku, odczuwając obecność kogoś lub czegoś w pokoju.
3. Zauważyłeś kiedyś na swoim ciele niezwykłe rany, których pochodzenia nie mogłeś sobie wytłumaczyć.
- Czasami budząc się rano widzę na ciele i to w różnych miejscach przeważnie na plecach lub klatce piersiowej takie jakby ktoś mnie zadrapał paznokciem, może to kwestia tego, że się o coś ocierałem? I miałem kiedyś śmieszną sytuacje, w robocie w męskiej szatni pod prysznicem kolega zauważył, że mam podrapane plecy, nawet nie byłem tego świadom ale miałem dość spore "rysy" i do mnie taki tekst, że miałem ciekawą noc ze swoją dziewczyną. Hehe, jednak to nie było to i nie wiem skąd się takie coś bierze...
12. Zdarzyły się Tobie w życiu niewytłumaczalne momenty, po których czułeś się zaniepokojony.
13. Miałeś dziwne psychiczne doświadczenie, w którym np. widziałeś co się wydarzy przed faktem.
15. Obudziłeś się w zupełnie innym miejscu lub pozycji, albo całkowicie nie pamiętasz , że kładłeś się w ogóle spać.
- Kiedyś miałem taką przykrą sytuacje, jak byłem młodszy nie wiem ile mogłem mieć wtedy lat, byłem dosyć śpiący, siedziałem na łóżku i nawet nie wiem kiedy zasnąłem i w tym momencie miałem taki jakiś okropny sen z którego się momentalnie obudziłem. Mimo upływu lat dalej to pamiętam i zawsze byłem takie zdania, że jeśli nasz mózg mimo prób racjonalnego myślenia takie rzeczy zapamiętuje bardzo głęboko w pamięci długotrwałej to znaczy, że musiało mieć miejsce coś niezwykłego bądź też nie wytłumaczalnego.
17. Budziłeś się już choć raz w nocy zlany potem i bardzo przestraszony.
31. Słyszałeś kiedyś dziwne "walenie" lub pulsowanie, których pochodzenie nie mogłeś sobie wytłumaczyć.
- Tutaj określiłbym to jako bardziej to iż słyszałem nie raz wytłumaczalny huk(o czym pisałem w innym temacie) i różne dziwne dźwięki.
38. Często dzwoni tobie w uszach, ale szczególnie w jednym.
42. Masz często bóle głowy (szczególnie gdy jest to ból za okiem lub w uchu).
- Dodam, że często mam taki ból na skroniach, jest nie do zniesienia.

Od takie moje szaleńcze przeżycia. Jak widać jestem UFOkiem. ;)


A tak kilka słów do autora tematu. UFO zawsze będzie wyśmiewane ponieważ ludzie boją się w głębi psychiki dopuścić lub ich wiara ich ogranicza do tego stopnia, że nie chcą przyznać iż gdzieś w kosmosie istnieć może inne życie. Że jakaś rasa nieznana nam, nas podgląda, a być może szykuje się do inwazji. :) Wiadomo, że nie wszystko co dziwnego przeżyliśmy w życiu należy wiązać od razu z UFO. Jednak powinno to dać nam do myślenia i się zastanowić czemu takie coś się dzieje. Wszystko da się racjonalnie wyjaśnić, bo tak został stworzony schemat aby obalać wiedzę, która przekracza pole naukowej.

Naj­pierw Cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą wal­czą. Później wygrywasz.
  • -1



#19

Extremis.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już napisałem ten tekst, ale muszę powtórzyć bo został najwyrazniej zignorowany, a myślę że może być ważny dla autora tematu i dla wierzących ( oczywiście dla " zdrowo " wierzących tzn dla tych którzy nie łykają każdej bzdury nt. UFO i uprowadzeń a też podejrzewających że zostali wzięci ):

krótki rzut na historię moich / PRAWDOPODOBNYCH / spotkań z Szaraczkami. Dla jasności - dobijam właśnie do 24 roku życia. Każde " spotkanie " pamiętam dość dobrze.

1) około 1996 roku - " wybuch " bardzo jasnego czerwonego światła od strony okna w pokoju w którym spałem, które roświetliło pomieszczenie. Bardzo niski głos słyszany w głowie coś w stylu " MO NA TE 30 STARYCH!!! ", po czym nie pamiętam nic.

2) około 1998 roku wczesna jesień - wieczorowa obserwacja świecącego UFO koloru czerwonego w kształcie elipsy - na powierzchni pionowe ciemniejsze pasy. Obiekt wyłonił się zza chmur, właściwie to je rozgonił - widać było bardzo szybkie " kłębienie " chmur które początkowo zasłaniały obiekt. Pamiętam że obiekt chyba zbliżył się do bloku w którym mieszkam. Zapadła grobowa cisza, w pomieszczeniu zrobiło się zimno. po chwili obiekt po prostu zniknął. Obserwowałem tylko ja

3 ) 2012 lipiec - obudziłem się w pozycji w której położyłem się spać. Odwracając się na drugi bok obok łóżka zobaczyłem białego, wysokiego Szaraka w czarnym lub ciemnobrązowym gładkim kombinezonie. Pomieszczenie wypełniało błękitne światło, było zimno mimo że była to bardzo ciepła noc a ja miałem zamknięte okno. Co dziwne wtedy nie zaskoczyło mnie to. Szarak spojrzał na mnie, a po około 10 sekundach zasnąłem.

4 ) 2012 wrzesień do końca roku - seria nocnych obserwacji dziwnych obiektów nad moim miastem, dwa razy w grupie po około 15 obiektów ułożonych w trójkąt. Obserwacje ukoronowane często przelotem myśliwca który zatoczał okręgi nad miejscem gdzie widziałem te obiekty.


Muszę dodać że wiem co to paraliż senny, dośwadcza go kilka razy w roku, mimo wszystko potrafię go odróżnić od innych przeżyć. Odkąd zainteresowałem się zjawiskiem wzięc sledzę przypadki tzw kontaktowców. Jeden przypadek z Polski z 1998 roku przytaczany na łamach czasopisma UFO zwrócił moją uwagę gdyż opisuje spotkania z Białymi Szarakami w czarnych kombinezonach czyli jest podobny do moich przeżyć. Opisze go w kolejnej odpowiedzi. Kilka dni temu zacząłem zastanawiać się po co obcym istotom stali kontaktowcy, uprowadzani cały czas. Natychmiast po tak zadanym pytaniu " przyszła " mi do głowy odpowiedz:

Kontaktowcy są wybierani w takim celu, aby przy okazji kolejnych wzięc zdawali raporty z sytuacji na Ziemi, oraz po to aby uczyć sie wiedzy którą potem można przekazywać innym - zwykłym ludziom. Obce istoty blokują kontaktowcom pamięć z wzięc po to aby ludzie ci /nie załamali się/ lub / nie zaprzątali sobie głowy / prowadzeniem podwójnego życia, bo własnie kontaktowcy prowadzą podwójne życie - podczas uprowadzeń pamięć jest odblokowywana potem potem w celu " odstawienia " do normalnego życia wspomnienia są zamazywane i tak w kółko. Wspomnienia z wzięc mogą być jednak dosyć dokładnie wyciągnięte za pomocą regresji hipnotycznej. Obce istoty dbają o swoje " inwestycjie " w razie potrzeby leczą z najcięższych przypadłości oraz chronią przed wypadkami jak np. wypadek samochodowy, kolejowy czy lotniczy ( nie mam pojęcia jak to się odbywa, ale z doświadczenia wiem że to chyba prawda ).
  • 0

#20

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziękuje za minusy ludzi zdrowo myślących. :)
  • -1



#21

qwerty///.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem czy ,to prawda ale ja też od pewnego czasu mam dwie blizy na plecach.
  • 0

#22

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Seth Shostak stwierdził kiedyś, że jeżeli istnieją zaawansowane cywilizacje we Wszechświecie (a w to osobiście nie wątpię), to jest bardzo mało prawdopodobne, żebyśmy ich zainteresowali w jakikolwiek spoób. Jeżeli są tak bardzo zaawansowane, to ani nasza piękna planeta nie ma im nic do zaoferowania ani też ludzie nie są dla nich ciekawym ''nabytkiem eksperymentalnym''. Jesteśmy nudną i do tego agresywną rasą zdolną wyniszczyć siebie nawzajem.
Po drugie zawsze mnie zastanawiało, że większość rzekomo ''uprowadzonych'' opisuje Obcych tak, jak zostali oni stworzeni na potrzeby literatury s/f. Tak...pierwszy obraz tzw. szaraka pojawił się w literaturze science fiction (nie opisywała faktów) i nagle wszyscy, którzy widzą Obcych opisują ich jako małe (lub wysokie) chude stworzenia z dużymi gruszkowatymi głowami i wielkimi czarnymi oczami. A prawdziwy wysyp obserwacji takich Obcych pojawił się po premierze filmu Spielberga ''Bliskie spotkania trzeciego stopnia''.
Ja nie mówię, bo może i nas odwiedzają, ale żeby porywać? Nie widzę sensu. No i jak zawsze - miliony osób jest porywanych, ale aż dziw bierze, że od tylu lat dowodów BRAK.
  • 0

#23

Extremis.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Agnieszka81 wizerunek Szaraka po raz pierwszy został opisany dzięki regresji hipnotycznej Barneya i Betty Hillów przy której był obecny też policyjny rysownik portretów kryminalistycznych. Obraz który został wtedy sporządzony :

http://alien-ufo-res.../hillsalien.jpg

Akurat twarz " Wysokiego Szaraka " ( EBE I )
Jest to też wizerunek utrwalony w dziesiątkach znalezionych figurek bogów Sumeryjskich :

http://www.himalaya-...es/Annunaki.jpg

i bogów wielu innnych kultur przedchrześcijańskich, z tego co zdążyłem się zorientować również Słowian.
Zresztą o ile wiem Szaraki to nie jedyny gatunek kontrolujący Ziemię. Kluczem jest pojęcie SOJUSZU ( ok Federacji jak kto woli :P )

Proponuję też zapoznac się z wywiadami Lindy Mouton Howe m.in. z Lindą Porter i Kenem Rosenem . Znajdziesz w nich również odpowiedz na pytanie jakie motywy kierują Obcymi, dlaczego przybywają na Ziemię, charakter sojuszy między rasami. Dodam tylko że argument że ludzkość nie ma nic do zaoferowania wysoce rozwiniętej cywilizacji jest zupełnie nie trafiony. Nie chodzi o oferowanie czegokolwiek.

" miliony osób jest porywanych, ale aż dziw bierze, że od tylu lat dowodów BRAK " - wynik ZASADY NIEINGERENCJI w ewolucję cywilizacji na początkowych stadiach rozwoju. Obcy zrobią wszystko - i całkiem słusznie - żeby nie dopuścić do ujawnienia swojej działalności na masową skalę. Przynajmniej narazie. Jak wspomniałaś Agnieszko ludzie są bardzo agresywną rasą. Aby doszło do otwartego kontaktu ludzie muszą wyzbyć się agresji ( mój przytyk o uczeniu kontaktowców wiedzy którą później można przekazywać ludziom nawet nieświadomie ) Ziemianie nie są jedyną cywilizacją we wszechswiecie " robioną w konia " przez Obcych. Nie tylko Szaraków.

Dużo więcej informacji zdobędziesz czytając wypowiedzi użytkownika gayiari z forum Fundacji Nautilus. Naprawdę warto!!!
  • 0

#24

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sztywność/blokada ruchów szyi-Zaziębienie, przewianie.

A i co do snów z kosmitami. Miałem jeden. Byłem na białej platformie z oddziałem zaawansowanych technologicznie ludzi i napie***ałem z zaje***tego karabinku do szaraków i ich kumpli. Może mnie porwali i usunęli mi to z pamięci? Kto wie...
Raczej nie, wyobraźnia człowieka stworzy wiele. A spięcia są wywołane aktywnością jakiś tam promieni w mózgu, było w jakiejś gazecie czy gdzieś na "naszjonal geografik".
(ALE UWAGA! MOŻE JESTEM KOSMITOM I TYLKO WAS SPROWADZAM NA ZŁY TROP! BWMAHAHA)

Użytkownik Aracz edytował ten post 13.02.2013 - 00:46

  • 0

#25

qwerty///.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponoć złoto jest dość żadkim składnikiem w naszej galaktyce ,a na ziemi kiedyś było złota od dużo

Dołączona grafika

edycja:
ultimate

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych