Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porwanie czy zwykłe zbiegi okoliczności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Death.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Do założenia konta na tym forum skłoniły mnie historie osób które przeżyły to co ja.

Otóż od dzieciństwa w moim życiu miały miejsce dziwne,trudne do wyjaśnienia zdarzenia.
Gdy miałem 7 lat miałem pierwszy bardzo dziwny sen,śniło mi się że rozmawiam a potem przytulam się z dziwnymi stworzeniami podobnymi do człowieka ale mniejszymi i o szarej skórze.Nigdy wcześniej nie interesowałem się UFO więc nigdzie nie mogłem przeczytać jak wyglądają.
Potem sny z obcymi zaczęły być częstsze,śniły mi się zarówno ich pojazdy jak i oni.Pewnej nocy obudziłem się w swoim łóżku,nie mogłem się poruszyć ani nic powiedzieć,czułem jakby przez moje ciało przenikał prąd,a potem zrobiło mi się dziwnie ciepło,(wątpię żeby był to sen,bo słyszałem rodziców rozmawiających w pokoju obok) potem zobaczyłem migoczące światło i obudziłem się następnego dnia rano.Zapytałem rodziców o czym rozmawiali i tematy zgadzały się z tym co słyszałem poprzedniej nocy.Sny ustały,aż do moich 14 urodzin.Wtedy sny znowu się nasiliły,ale ich tematem głównie były pojazdy obcych.Pewnej nocy gdy byłem sam w domu,obudziłem się cały mokry od potu,zobaczyłem przez okno czerwoną kulę światła,potem znowu to dziwne uczucie ciepła i paraliż,potem poczułem że się unoszę.Następnego dnia stwierdziłem że mam dziwne blizny na plecach,nie wyglądały jak te po operacji,bardziej jak gdyby podrapało mnie jakieś zwierze,mimo tego że minęło już kilka lat od tamtego zdarzenia blizny nie znikły,lekko się zagoiły.Opisałem tamte zdarzenia bo znowu mam sny związane z obcymi,wczorajszej nocy zauważyłem też pulsujące światło,tym razem było koloru biało-zielonego.Ponadto słyszę nocami dźwięki podobne do sonaru,lub dźwięków wydawanych przez nietoperze.
Nietoperze wykluczam bo o tej porze roku już ich zazwyczaj nie ma.

W innym wątku na tym forum znalazłem pewien test:

1. Miałeś kiedyś niewytłumaczalną lukę w czasie, o długości od jednej do kilku godzin
2. Leżałeś kiedyś sparaliżowany w łóżku, odczuwając obecność kogoś lub czegoś w pokoju.
3. Zauważyłeś kiedyś na swoim ciele niezwykłe rany, których pochodzenia nie mogłeś sobie wytłumaczyć.
4. Widziałeś pioruny kuliste lub świecące kule w pobliżu swojego domu lub w innym miejscu.
5. Pamiętasz, że "latałeś", co jednak nie było snem, lub też masz dużo snów o unoszeniu się w powietrzu.
6. Cały czas pamiętasz jakiś dziwny obraz, który utrwalił się tobie w mózgu (np. twarz humanoida, badania, igłę, stół, dziwne chude dziecko...).
7. Widziałeś światła w jakimś miejscu lub wpływające do pokoju przez okno.
8. Masz dużo snów, w których występują obcy, UFO, światła...
9. Byłeś świadkiem jednej lub większej ilości obserwacji UFO.
10. Masz wrażenie ważnej misji lub zadania, które musisz wykonać, nie wiedząc, skąd to wrażenie pochodzi.
11. W podświadomości uważasz, że jesteś "kimś ważnym" i "wybrańcem".
12. Zdarzyły się Tobie w życiu niewytłumaczalne momenty, po których czułeś się zaniepokojony.
13. Miałeś dziwne psychiczne doświadczenie, w którym np. widziałeś co się wydarzy przed faktem.
14. Tylko dla kobiet: Miałaś "fałszywą" ciążę (czyli wydawało Ci się, że zaszłaś w ciążę, a potem te wrażenie nagle znikało).
15. Obudziłeś się w zupełnie innym miejscu lub pozycji, albo całkowicie nie pamiętasz , że kładłeś się w ogóle spać.
16. Masz często sny, w których występują dziwne oczy (także oczy zwierząt), pamiętasz zwierzę, które oczami penetrowało twoje myśli, lub po prostu boisz się oczu.
17. Budziłeś się już choć raz w nocy zlany potem i bardzo przestraszony.
18. Silnie reagujesz na zdjęcia lub obrazy przedstawiające obce istoty, a także sam takowe malujesz.
19. Masz niewytłumaczalny fobie (przed wysokością, ciemnością itp.).
20. Przez większość życia byłeś bardzo wstydliwy.
21. Widziałeś kogoś, kto wraz z tobą znajdował się w stanie podobnym do paraliżu (zwracam szczególnie uwagę na osoby z którymi śpisz w łóżku).
22. Jako nastolatek przeżyłeś coś, co miało lub ma nadal dla ciebie specjalne znaczenie spirytualne.
23. Znasz osobę, która twierdzi, iż zaobserwowała w pobliżu ciebie UFO, oraz (raz lub kilkakrotnie) że w dziwny sposób znikałeś na pewien czas.
24. Zauważyłeś na swojej pościeli ślady krwi, których pochodzenia nie mogłeś sobie wytłumaczyć.
25. Interesujesz się tematyką ufologiczną i czytałeś dużo na ten temat.
26. Czujesz silny strach przed UFO i obcymi, i nie chcesz na ten temat rozmawiać.
27. Czułeś, że "musisz" pójść lub pojechać do miejsc, które leżą poza planowaną trasą.
28. Masz często wrażenie, że jesteś obserwowany (szczególnie w nocy).
29. Masz sny, w których przechodzisz (lub przelatujesz) przez okno albo ścianę.
30. Widziałeś kiedyś dziwną mgłę, której "nie powinno być".
31. Słyszałeś kiedyś dziwne "walenie" lub pulsowanie, których pochodzenie nie mogłeś sobie wytłumaczyć.
32. Miałeś kiedyś w życiu niezwykłe krwawienie z nosa, lub z takim krwawieniem się obudziłeś.
33. Obudziłeś się kiedyś z bolącymi genitaliami, nie znając powodu bólu.
34. Miałeś / masz problemy z plecami i szyją, lub obudziłeś się kiedyś z dziwną sztywnością pewnych części ciała.
35. Masz ciągle problemy z nosem (zapalenie,...).
36. Zauważyłeś, że przedmioty elektroniczne mają zwarcia, kiedy znajdujesz się w ich pobliżu.
37. Widziałeś kiedyś postać w kapturze w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, ale szczególnie w swojej sypialni.
38. Często dzwoni tobie w uszach, ale szczególnie w jednym.
39. Bardzo się boisz lekarzy i unikasz badań lekarskich.
40. Masz problemy z zaśnięciem, których nie możesz sobie wytłumaczyć.
41. Często śnisz o lekarzach i badaniach.
42. Masz często bóle głowy (szczególnie gdy jest to ból za okiem lub w uchu).
43. Czytając tą listę masz wrażenie, że zaraz zwariujesz, z powodu silnego strachu.
44. Przeżyłeś kiedyś jakieś zjawiska paranormalne.
45. Masz wrażenie, że otrzymujesz wiadomości od obcych, przekazywane tobie telepatycznie (CHANNELING).
46. Słyszałeś kiedyś głos w głowie, który tobie coś mówił, a nawet kazał.
47. Bałeś / boisz się swojej szafy.
48. Masz problemy seksualne, boisz się związać z kimś na stałe.
49. Odczuwasz wewnętrzny przymus spania zawsze przy ścianie.
50. Masz problemy z zaufaniem innym ludziom.
51. Masz sny o katastrofach i niszczeniu.
52. Odczuwasz, że nie wolno tobie rozmawiać z nikim o tych wydarzeniach.
53. Przeżyłeś wydarzenia wymienione w liście i pamiętasz, że twoje dzieci (rodzice) też czasami wspominali o takowych przeżyciach.
54. Próbowałeś rozwiązać te problemy, bez jakiegokolwiek sukcesu.
55. Przeżyłeś dużo wydarzeń związanych z listą, jednak nie możesz sobie przypomnieć, czy rzeczywiście zostałeś kiedyś porwany.

Na większość pytań mogę odpowiedzieć twierdząco.


Napisałem ten post,bo od dawna chciałem się tym z kimś podzielić,a nikt ze znajomych raczej by mi nie uwierzył
  • 4

#2

Kompi.
  • Postów: 131
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OOBE, LD, praliż senny. Poczytaj o tym i sprawdz jak dużo rzeczy mozesz wyjaśnić za pomocą tych technik.
  • -2

#3

Death.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem już o OOBE i LD a paraliż senny miałem kilka razy.
I wolałbym gdyby moje dziwne przeżycia były jedną z tych rzeczy.
  • 1

#4 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

albo paraliż albo prowokacja ( z reszta marna ).
  • 0

#5

Death.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo paraliż


Z początku też tak myślałem,ale podczas paraliżu chyba nie można zrobić sobie ciężko gojących się blizn.


albo prowokacja ( z reszta marna ).

Po czym wnioskujesz że to prowokacja?
  • 1

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

ilosc postow, typowy shemat lekko zmieniony dla potrzeb, Po jaka cholere kosmici mieli by ci robic wjazd do domu jak twoi rodzice nie spali ? ryzykowne ze ich ktos zlapie nie ?
  • 1

#7

Death.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać że nie czytasz całych postów.
Zarejestrowałem się tu żeby podzielić się moją historią więc to nic dziwnego że mam mało postów na koncie.
Co do schematu to że moja historia nie brzmi jakoś wyjątkowo oryginalnie nie znaczy że nie jest prawdziwa.
Lepiej by było gdybym napisał że małe zielone ludziki w stroju mikołaja napadły mnie na balu w domu starców?
Nigdy nie słyszałem że ktoś złapał obcych więc to chyba znaczy że wiedzą jak tego uniknąć.
  • 3

#8

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myślę, że założyciel tematu nie miał złych intencji. Chciał po prostu "COŚ" fajnego napisać. Ale co do tych punktów to sobie przypisał bym z przynajmniej połowę. A nie byłem porwany. Każdy chyba w głębi uważa siebie za kogoś wyjątkowego, lepszego, innego niż wszyscy.
Kończę posta bo widzę światła za oknem O.O zaczęło się! :)
  • 1

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratuluję wybujałej wyobraźni.

Możecie sobie poczytać http://czajniczek-pa...-jak-swoje.html
http://www.csicop.or...leep_paralysis/
http://www.csicop.or...ien_abductions/
http://www.csicop.or...pped_by_aliens/
http://www.csicop.or...ons_and_hoaxes/
  • 0



#10

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Death chciał wyjaśnienia tego co mu się przydarzyło i przydarza nadal, a wy go po prostu wyśmialiście. Jeżeli nie chce się wam rozsądnie wypowiadać to nie odzywajcie się wcale bo tylko pogarszać własną opinię o sobie.

Death moim zdaniem, jeżeli twoje słowa są prawdziwe, to jesteś porywany przez szaraków. Każdy z nich może się do ciebie dostać jeżeli im na to pozwolisz. Porywają ciebie fizycznie oraz astralnie. Ochronić cię przed tym może instynkt "matki broniącej swoje dziecko". Jeżeli staniesz pewnie na pozycji, że nie wolno im się do ciebie zbliżyć to tak też się stanie. Gdyż musisz być w pełni świadom swojej wolnej woli, której obcym nie wolno naruszyć.
  • 1

#11

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepiej by było gdybym napisał że małe zielone ludziki w stroju mikołaja napadły mnie na balu w domu starców?


A napisałeś, że małe szare ludziki zaatakowały cię w czasie snu, co brzmi prawie tak samo debilnie.
  • 1

#12

miXUE.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to co napisałeś jest prawdą, czy nie, to wiesz tylko i wyłącznie ty sam.

Ale, pomyślmy przez chwilkę logicznie. Zakładając, że chociaż 1/4 takich wpisów jest subiektywnie prawdziwa, 1/10 z tych 1/4, to jest 1/40 jest obiektywnie prawdziwa i mnożąc to przez ilość tego typu for dyskusyjnych w każdym kraju to rzeczywiście jest nieźle... ale... PO CO?

Po co jacyś "kosmici" mają robić badania na ludziach? Okey, dla wiedzy, tak jak my to robimy na innych zwierzętach. Okey. Ale w takim razie po co to ciągle powtarzać? Nie mają sieci danych? Nie potrafią przekazywać sobie nawzajem informacji? Potrzebują 1000 osobników, by potwierdzić każdą jedną cechę(z osobna?). Tak fantastycznie rozwinięte rasy potrafiące się przemieszczać między układami planetarnymi? Gdzie się podziały ich super rozwinięte komputery? Czy w tym względzie my, przedstawiciele homo sapiens sapiens, potrafimy szybciej kojarzyć dane i wyciągać pewne wnioski? Czy może starają się obejrzeć każdą sekwencję polipeptyd? :D Którą determinują rozmaita kolejność połączeń aminokwasów co prowadzi do powstania białek... charakterystycznych dla KAŻDEGO organizmu. Ale może oni o tym nie wiedzą?

A nie przecież nie istnieje tylko jedna cywilizacja! Niczym klony, są ich miliony! Wszystkie czatują na biednych Ziemian.

Tak, tak. Zgodnie z równaniem Drake'a(pomijając paradoks Fermiego) tych obcych cywilizacji jest tyle, że każda chce mieć osobnego człowieka dla siebie... Wiadomo, orientalna kultura, orientalny naród(-ody), można ich sprzedawać na czarnym kosmicznym rynku. Z różnym użytkiem - bezpłatna siła robocza, kosmiczne zoo, tudzież do celów bardziej erotycznych, dla samotnych kosmitek/kosmitów z galaktyki X, układu Y, planety Z. Aż dziwne, że nie widzę codziennie chmury statków, najlepiej spodków/cygar, którzy porywają mi kumpli.

A może jest to po prostu podświadoma chęć bycia kimś szczególnym? Podświadoma chęć wyróżniania się? Tego też nie wiem. To wiedzą tylko Ci co subiektywnie zostali porwani przez UFO. A może i oni sami świadomie tego nie wiedzą...

Death moim zdaniem, jeżeli twoje słowa są prawdziwe, to jesteś porywany przez szaraków.


A jak brzmi ich nazwa gatunkowa po łacinie? Skoro są tak faktycznymi istotami...

Jeżeli staniesz pewnie na pozycji, że nie wolno im się do ciebie zbliżyć to tak też się stanie. Gdyż musisz być w pełni świadom swojej wolnej woli, której obcym nie wolno naruszyć.


Aż dziwne, że jest taka niepisana umowa, siła która oddziałuje podczas zetknięcia Ziemianie - Obcy, a nie działa podczas relacji Ziemianie - inni Ziemianie...Wolno spytać czemu?

Użytkownik miXUE edytował ten post 07.11.2010 - 19:49

  • 1

#13

Death.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A napisałeś, że małe szare ludziki zaatakowały cię w czasie snu, co brzmi prawie tak samo debilnie.


Wskaż w którym miejscu napisałem że zaatakowały mnie "małe szare ludziki". Myślałem że czytanie ze zrozumieniem to coś normalnego.

Rozumiem podejrzliwość i niedowierzanie,mi też ciężko było uwierzyć że coś takiego mogło mi się przytrafić.
Nie rozumiem tylko dlaczego przez to zdarzenie miałbym się czuć "lepszym" albo "wyjątkowym".

Ale, pomyślmy przez chwilkę logicznie. Zakładając, że chociaż 1/4 takich wpisów jest subiektywnie prawdziwa, 1/10 z tych 1/4, to jest 1/40 jest obiektywnie prawdziwa i mnożąc to przez ilość tego typu for dyskusyjnych w każdym kraju to rzeczywiście jest nieźle... ale... PO CO?

Po co jacyś "kosmici" mają robić badania na ludziach? Okey, dla wiedzy, tak jak my to robimy na innych zwierzętach. Okey. Ale w takim razie po co to ciągle powtarzać? Nie mają sieci danych? Nie potrafią przekazywać sobie nawzajem informacji? Potrzebują 1000 osobników, by potwierdzić każdą jedną cechę(z osobna?). Tak fantastycznie rozwinięte rasy potrafiące się przemieszczać między układami planetarnymi? Gdzie się podziały ich super rozwinięte komputery? Czy w tym względzie my, przedstawiciele homo sapiens sapiens, potrafimy szybciej kojarzyć dane i wyciągać pewne wnioski? Czy może starają się obejrzeć każdą sekwencję polipeptyd? :D Którą determinują rozmaita kolejność połączeń aminokwasów co prowadzi do powstania białek... charakterystycznych dla KAŻDEGO organizmu. Ale może oni o tym nie wiedzą?


Ludzie też mają bazy danych,a mimo to nie przestają eksperymentować na zwierzętach.Dlaczego?
  • 1

#14

miXUE.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tylko dlaczego przez to zdarzenie miałbym się czuć "lepszym" albo "wyjątkowym".


Czy lepszym - zgoda, nie wiem. Ale de facto, jeśli to prawda to byłbyś kimś wyjątkowym. Mniejsza jak to już Tym sam zinterpretowałbyś.

Ludzie też mają bazy danych,a mimo to nie przestają eksperymentować na zwierzętach.Dlaczego?


Do tego wystarczy dla każdej stacji badawczej kilka organizmów(już nie wnikając, że nie każda taka stacja badawcza, laboratorium zajmuje się zwierzętami wielokomórkowymi, a niektóre tylko pewnymi gatunkami...), a nie kilka tysięcy. A, gdyby wierzyć w większość tego typu tematów i założyć, że chodzi im o badania naukowe to proste - mają słabe, nieudolne programy.

Zresztą czemu mieliby takie eksperymenty naukowe z powrotem oddawać do ich naturalnego środowiska? Raczej nie badają zachowania w społeczeństwie... Gdyby zatrzymywali konkretne organizmy, to a) zaoszczędziłoby to sporo czasu, pienię...paliwa, nerwów, że ich inny człowiek nie zauważy(ta...who cares). b) mieliby od razu konkretne organizmy z bardziej udokumentowaną przeszłością(co jest dość przydatne, gdy np. testujemy reakcje organizmu na np. daną substancję chemiczną).

Wiadomo, że na każdy taki zarzut jest odpowiedź typu 'udoskonalają/udziwniają genetycznie i wypuszczają z powrotem, by badać zachowania później takich "muszek - owocówek"(najchętniej wybierany do badań genetycznych owad) w społeczeństwie'. Ale wtedy mnożymy założenia("Nie mnóż bytów ponad potrzebę") . Co powoduje, że jeszcze bardziej zmniejsza się szansa na to, że dana sytuacja kiedyś zaistniała. Dlatego to jest mało wiarygodne i może być przez niektórych potraktowane no... dość lekko.

Użytkownik miXUE edytował ten post 07.11.2010 - 20:24

  • 0

#15

Cerazy666.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne rany. Mam je prawie codziennie jak wstaje. Jednak nie uważam żebym codziennie zostawał porywany przez UFOków. :mrgreen:

Użytkownik Cerazy666 edytował ten post 22.11.2010 - 19:14

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych