Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

zagadkowy filmik,


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie jeśli on już tu był, przeglądałam wątki i nie widziałam go. jest dużo linków, które już nie działają, więc mogło mi to umknąć.

widzieliście ten film?

!

Tytuł filmu: REAL GHOST FOOTAGE CAUGHT ON CAMERA
Czas trwania: 2:19
Polska lokalizacja: nie
Krótka recenzja: duch złapany na taśmę.
Link do filmu: !
Link alternatywny: -

co myślicie na ten temat?



pozdrawiam.

Użytkownik Panthera edytował ten post 14.10.2010 - 18:34

  • 1

#2

the_xivir.
  • Postów: 30
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu widać tylko jakieś cienie. Nic więcej.
  • -2

#3

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, a co chciałeś zobaczyć, Czerwonego Kapturka z koszyczkiem? ;)

nie twierdzę, że to nie fake, ale zaciekawiło mnie to.

jakoś inaczej to wygląda niż zwykle, przy takim świetle cień powinien rozchodzić się w inny sposób.
  • 1

#4

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Faktycznie niesamowity filmik. Jeżeli to fake to jest kawał dobrej roboty.
  • 0

#5

terier100.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem FAKE, ponieważ kto ustawia kamerę i czeka aż będą manifestacje duchów? Ok mógł ja tam ustawić jak zobaczył to co widać na owym filmiku. Moim zdaniem ktoś stoi za kamerą pod dobrze ustawionych światłem.
  • 0

#6

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem FAKE, ponieważ kto ustawia kamerę i czeka aż będą manifestacje duchów? Ok mógł ja tam ustawić jak zobaczył to co widać na owym filmiku. Moim zdaniem ktoś stoi za kamerą pod dobrze ustawionych światłem.





no tak, ale inna kwestia. nie widać cienia kamery na wprost. gdyby ktoś za nią stał i odwalał teatrzyk to cień kamery też by był widoczny. gdy ona stoi na półce nie może ktoś za nią stać. gdy cień wychodzi nie zmniejsza się, jest takich samych gabarytów, przy świetle w miarę zbliżania się malałby. oczywiście mogę się mylić.

a i jeszcze jedno na początku to wygląda tak jakby cień wstał (wcześniej siedział tam) z fotela na wprost. a to jest już trudniejsze do wykonania.

Użytkownik Panthera edytował ten post 14.10.2010 - 15:17

  • 0

#7

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem FAKE, ponieważ kto ustawia kamerę i czeka aż będą manifestacje duchów?


Ktoś u kogo w domu dzieją się dziwne rzeczy i chce je zarejestrować? :>
  • 0



#8

terier100.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, ale inna kwestia. nie widać cienia kamery na wprost. gdyby ktoś za nią stał i odwalał teatrzyk to cień kamery też by był widoczny. gdy ona stoi na półce nie może ktoś za nią stać.


Jeżeli jest to np. meblościanka i na niej stoi kamera to nie będzie widać cienia kamery a osoba giba się obok kamery a za nią odpowiednio ustawione światło.
  • 0

#9

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak, ale inna kwestia. nie widać cienia kamery na wprost. gdyby ktoś za nią stał i odwalał teatrzyk to cień kamery też by był widoczny. gdy ona stoi na półce nie może ktoś za nią stać.


Jeżeli jest to np. meblościanka i na niej stoi kamera to nie będzie widać cienia kamery a osoba giba się obok kamery a za nią odpowiednio ustawione światło.





przyglądam się temu i widzę, że światło pada z lewej strony. ściana po prawej jest oświetlona, natomiast wewnątrz pokoju jest już cień po lewej. trudno by było to wykonać, tzn tak, aby cień -"duch" mógł sobie hulać po pokoju w taki sposób. :)
  • 0

#10

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Toż jak wół macie napisane na początku, że kamera jest na statywie, zostawiona na 1h i niby nikogo nie było w domu.
  • 0

#11

terier100.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toż jak wół macie napisane na początku, że kamera jest na statywie, zostawiona na 1h i niby nikogo nie było w domu.


To chyba każdy by tak napisał jeżeli miał by zamiar tworzyć FAKE,nieprawdaż?
  • 0

#12

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z drugiej strony kto by ustawiał kamerę i warował przy niej. wiadomo, że obecność człowieka utrudnia sprawę.
  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co w tym filmie jest takiego czego nie da się wytłumaczyć? Przecież to jest normalny cień.
  • 0



#14

perun.
  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe...oczywiscie ze fake-wystarczy przegladnac filmiki tego angola z lat poprzednich na ktorych stroi sobie zarty nie tylko z duchow...ale efekt ciekawy mu wyszedl :)
  • 0

#15

Panthera.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe...oczywiscie ze fake-wystarczy przegladnac filmiki tego angola z lat poprzednich na ktorych stroi sobie zarty nie tylko z duchow...ale efekt ciekawy mu wyszedl :)



nawet bardzo ciekawy :)

a mam takie jedno pytanie do Was ponieważ przekopałam cały internet w tej sprawie.


słyszeliście kiedyś o nawiedzonym domu w Kielcach? o ile kojarzę było o tym w tandetnym tvn-ie.w ogóle nie mogę znaleźć historii tego miejsca i jakichś artykułów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych