Skocz do zawartości


Zdjęcie

New World Order - prawda czy mit? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Radoslaw wszystko bardzo fajnie tylko ze:
- gdzie jest napisane, ze to odnosi sie do Ciebie ???
- gdzie jest napisane, ze dotyczy to forum paranormalne ???



Używając takiej retoryki możesz powiedzieć także że debata dotyczy planowanego prządku w piaskownicy na Mokotowie.

Nie zamierzam Cię pogrążać i pytać o to inne forum i innych wyznawców gotowych do stawiania takich tez - bajki zostawmy dzieciom. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powiem tylko że człowiek biorący jakąkolwiek odpowiedzialność za swoje słowa w tym momencie przyznałby się do błędu, przeprosił tych i owych i szedł dalej przez życie z podniesioną głową.

Ty oczywiście masz prawo do wyboru drogi wyjścia z tej niezręcznej sytuacji, po Twym pierwszym komentarzu proponuję Ci przemyśleć sprawę jeszcze raz - ludzką rzeczą jest błądzić i może się to zdarzyć każdemu z nas
- zupełnie czym innym wicie się jak wąż :mrgreen: , odracanie kota ogonem i traktowanie odbiorców swych tekstów jak stado bezmyślnych kretynów :mrgreen:

Tak czy inaczej powodzenia Żeglarzu!!!!

Użytkownik radoslaw edytował ten post 09.08.2010 - 11:35

  • 0

#32

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Radoslaw wszystko bardzo fajnie tylko ze:
- gdzie jest napisane, ze to odnosi sie do Ciebie ???
- gdzie jest napisane, ze dotyczy to forum paranormalne ???



Używając takiej retoryki możesz powiedzieć także że debata dotyczy planowanego prządku w piaskownicy na Mokotowie.

Nie zamierzam Cię pogrążać i pytać o to inne forum i innych wyznawców gotowych do stawiania takich tez - bajki zostawmy dzieciom. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  

Powiem tylko że człowiek biorący jakąkolwiek odpowiedzialność za swoje słowa w tym momencie przyznałby się do błędu, przeprosił tych i owych i szedł dalej przez życie z podniesioną głową.

Ty oczywiście masz prawo do wyboru drogi wyjścia z tej niezręcznej sytuacji, po Twym pierwszym komentarzu proponuję Ci przemyśleć sprawę jeszcze raz - ludzką rzeczą jest błądzić i może się to zdarzyć każdemu z nas
- zupełnie czym innym wicie się jak wąż :mrgreen: , odracanie kota ogonem i traktowanie odbiorców swych tekstów jak stado bezmyślnych kretynów :mrgreen:

Tak czy inaczej powodzenia Żeglarzu!!!!

Zeglarzu mozesz sprawdzac dalej tylko czy bedziesz chcial? Tak sobie 3 minuty pogrzebalem tutaj na forum (tutaj jestes jedna z nielicznych osob wierzacych w Reptilian).
W poprzednim poscie napisales:


Po pierwsze - tezę o wygraniu Clinton postawiłem w momencie gdy Pani Hilary oficjalnie przegrała walkę z Obamą.

no to prosze: 


Post nr 35 i dalej hmmmm jak dla mnie prawybory trwaly do 28 sierpnia i na poczatku kwietnia wszystko bylo otwarte... a nawet czytajac Twojego posta mozna bylo sie z Toba zakladac... :)

Dalej napisalem, ze potem w Obamie ludzie wyznajacy wiare w jaszczur, doszukuja sie Reptilian... hmmm ze Ty tak uwazasz to nie wiedzialem:

post 49


Idac jeszcze dalej, napisalem, ze czesc osob po przegranej Hillary przestala sie udzielac (pisalem o innych ludziach co jak chcesz mozesz dalej sprawdzic) i Ty na tym forum jakos tez nie odpowiadales na zaczepki:

Caly temat

 

Tak wiec Achoj... sprawdzasz dalej...???


  • 0

#33 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak wiec Achoj... sprawdzasz dalej...???



Najpierw ustalmy pewne fakty, bo mamy do czynienia z zaprzeczeniem z Twojej strony że chodzi o to forum i moją osobę, a następnie przemilczenie mojej uwagi i próby przeinaczania pewnych faktów.
Oczywiście nie jestem zdziwiony, podobne techniki manipulacji są dość powszechnie stosowane w mediach w dzisiejszych czasach :mrgreen:

2 kwietnia 2008r. nie było wiadomo kto wygrał prawybory w partii demokratycznej.

Na pewno jednak sytuacja nie wyglądała tak jak przedstawiłeś ją w debacie - tzn że Clinton solennie wtedy wygrywała - 2 kwietnia przewagę miał już Obama, a nawet 4 miesiące wcześniej pojawiały się znaki świadczące o jego coraz większych szansach:

4 styczeń
26 styczeń
6 luty
12 marzec

Idac jeszcze dalej, napisalem, ze czesc osob po przegranej Hillary przestala sie udzielac (pisalem o innych ludziach co jak chcesz mozesz dalej sprawdzic) i Ty na tym forum jakos tez nie odpowiadales na zaczepki:


Nie odpowiadanie na temat w którym kilku sfrustrowanych sceptyków szuka okazji żeby wylać swoje żale z powodu nie podjęcia zakładu nazywasz "zniknięciem na kilka miesięcy z forum"?

A hoj!!!
  • 0

#34

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No prawdę mówiąc chciałem to poruszyć w debacie. No cóż ogólnie zauważyłem, że Ironmacko mający brak argumentów odpowiadał na moje argumenty bardzo ograniczoną odpowiedzią - to tylko plotka.

Ironmacko w debacie napisał: „Niektórzy twierdza” ten początek zdecydowanie oddaje mój stosunek do NWO.

No wiesz, gdyby wszyscy tak twierdzili no to kurde - o czym my rozmawiamy, jeśli każdy myśli o tym tak, że to jest to czyli to nie żadna teoria tylko fakt.

ja swój telewizor sprzedałem ponad 3 lata temu i jakoś, nikt nie próbuje mi go dać za darmo, ba nawet, żadnej promocji mi nie proponują , nikt nie prowadzi ideologicznych dyskusji: "Powinieneś mieć telewizor"


No tak wraz z postępem technologicznym jest teraz - powinieneś mieć Internet.

Ogólnie tak tylko dodam - jeśli masz zamiar coś obalać zdaniem 'Nie ma na to konkretnych dowodów' proszę zapoznaj się z temat poza, znajdź jakieś źródła. Bo tłumaczenie wszystkiego, że brak dowodów i jest to zwykła manipulacja i straszenie z mojej strony to w przypadku większej ilości takich ludzi jak Ty jeszcze szybciej staniemy się machinami korporacji.
  • 0

#35

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Tak wiec Achoj... sprawdzasz dalej...???


Najpierw ustalmy pewne fakty, bo mamy do czynienia z zaprzeczeniem z Twojej strony że chodzi o to forum i moją osobę, a następnie przemilczenie mojej uwagi i próby przeinaczania pewnych faktów.


Ustalmy fakty:
- Ja nie pisalem konkretnie o Twojej osobie, wyobraz sobie, ze czytuje rozne fora
- Ty zarzucasz mi manipulacje co do Twoich wypowiedzi, sam piszesz nieprawde:
     - Po pierwsze - tezę o wygraniu Clinton postawiłem w momencie gdy Pani Hilary oficjalnie przegrała walkę z Obamą. 
i jeszcze probujesz teraz zmieniac to na: miala przewage - proponuje isc za swoja rada i z podniesiona glowa przyznac sie do bledu... (prosze Cie bo znajde Twoje wczesniejsze wypowiedzi i dopiero bedzie smiesznie...)

- Ja poirytowany Twoimi zarzutami znajduje Twoje wypowiedzi, ktore pasuja mniej wiecej do tego co napisalem, chociaz w debacie nie pisalem o Tobie.
- Prosisz zebym sie umial przyznac do bledu... fajnie tylko, ze to Ty manipulujesz piszesz nieprawde, co udowodnilem Ci w poprzednim poscie, chyba, ze dojdziemy do wniosku, ze te posty zostaly w magiczny sposob dodane po fakcie... 

To Panie Radoslawie sa fakty... 


[...]
Ogólnie tak tylko dodam - jeśli masz zamiar coś obalać zdaniem 'Nie ma na to konkretnych dowodów' proszę zapoznaj się z temat poza, znajdź jakieś źródła. Bo tłumaczenie wszystkiego, że brak dowodów i jest to zwykła manipulacja i straszenie z mojej strony to w przypadku większej ilości takich ludzi jak Ty jeszcze szybciej staniemy się machinami korporacji.


Panie klaq, zeby cos obalac to trzeba miec co..., i w tym caly problem: to na Tobie ciazy obowiazek dostarczenia dowodow istnienia NWO nie na mnie. Jesli nie rozumiesz tego to przeczytaj sobie o czajniczku Rusela choc ja wole FSM (linka masz w debacie).
Zarzuty braku dowodow w moich wypowiedzi odnies do swoich... poniewaz dyskutujemy w debacie, pozwolisz, ze do jej zakonczenia z Toba bede dyskutowal w "sali" obok.

Edit: Jeszcze jedno korporacje to nie NWO... bo masz tam liczbe mnoga... (to ze wszystkie firmy chca z nas zrobic maszynki do wydawania pieniedzy to fakt, ale nie ma to nic wspolengo z NWO. Sam chetnie bylbys monopolista w jakies galezi przemyslu)

Edit 2: Przepraszam Cie Radoslaw ale jak ktos zarzuca komus manipulacje, a sam pisze:

Nie odpowiadanie na temat w którym kilku sfrustrowanych sceptyków szuka okazji żeby wylać swoje żale z powodu nie podjęcia zakładu [...]



chyba jednak bylo inaczej post nr 13...

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 09.08.2010 - 14:55

  • 0

#36

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj,

Zgłaszam, że dopiero w niedziele umieszczę wpis, aktualnie jestem w drodze na pogrzeb i niestety nie mogę czegoś takiego przełożyć na debate.

Pozdrawiam


PW od klaq'a.
Moja refleksja jest taka, że fajnie, że informujecie mnie o opóźnieniu na PW - super, w taki sposób wiem, na czym stoimy. Proszę jednak na przyszłość, aby podobna treść lądowała także w kuluarach do Waszych debat, żeby uczestnicy, sędziowie i czytelnicy również mieli jasność co do braku wpisu i terminu, w którym on się pojawi ;]
Wasza cisz :)
  • 0



#37

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wasza, wasza... Moja.

edit AlienGrey
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
3.13 Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.


Dołączona grafika
  • 0

#38

Valsores.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Debata na temat tego czy NWO to prawda czy mit? Śmieszne. Nie ma chyba nikogo rozumnego, kto poczytał o tym wystarczająco dużo i twierdzi, że to nieprawda. Sam mógłbym przedstawić setki dowodów, ale szkoda czasu i zachodu, bo kto ma zrozumieć ten rozumie, a reszty nie przekona nawet, jeśli by się potknął o niezbite dowody. Ktoś kto broni tezy, że to mit, musi być jakimś manipulantem, albo agentem NWO chyba.
  • 0

#39

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak szkoda czasu to po co się logujesz na forum? Z takim wejściem większość będzie na ciebie krzywo patrzeć, tym bardziej żei jesteś taki pewny swoich słów.

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 21.09.2010 - 19:35

  • 0

#40

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Debata na temat tego czy NWO to prawda czy mit? Śmieszne. Nie ma chyba nikogo rozumnego, kto poczytał o tym wystarczająco dużo i twierdzi, że to nieprawda. Sam mógłbym przedstawić setki dowodów, ale szkoda czasu i zachodu, bo kto ma zrozumieć ten rozumie, a reszty nie przekona nawet, jeśli by się potknął o niezbite dowody. Ktoś kto broni tezy, że to mit, musi być jakimś manipulantem, albo agentem NWO chyba.


Jedyne co moge napisac: Zapraszam, miejsce sie zwolnilo. Chetnie zmienie swoj poglad po zapoznaniu sie z SETKAMI dowodow. (cudownie bedzie podwyzka u moich mocodawcow;) )  

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 21.09.2010 - 10:26

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych