Skocz do zawartości


Zdjęcie

New World Order - prawda czy mit? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też nieco chaosu tu widzę, ale mam nadzieję na progres. :)
  • 0



#17

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podczas oglądania filmu znalezionego na blogu Atona:
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_XWOFMEIBwY&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]

doznałem parokrotnego deja vue. Prawdopodobnie, akapit o tytule "I. Media" został napisany właśnie na jego podstawie :>
  • 0

#18

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszę się z tym zgodzić. Klaq, jeśli przytaczasz czyjeś słowa, to po prostu je podpisuj imieniem ich autora, a nie pisz w taki sposób, jakby były Twoje. Bronisz w końcu zwykłego człowieka, który łatwo ulega manipulacji. Podczas, gdy sam lekko manipulujesz informacją.

Ale takie coś, jak widać, ma krótki żywot.
  • 0



#19

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muszę się z tym zgodzić. Klaq, jeśli przytaczasz czyjeś słowa, to po prostu je podpisuj imieniem ich autora, a nie pisz w taki sposób, jakby były Twoje. Bronisz w końcu zwykłego człowieka, który łatwo ulega manipulacji. Podczas, gdy sam lekko manipulujesz informacją.

Ale takie coś, jak widać, ma krótki żywot.



A ja się z tym nie zgadzam, czemu? Ponieważ wszystko jest napisane własnymi słowami, gdy pojawił się cytat wstawiałem cudzysłów oraz dodawałem kursywę. Druga sprawa, nie oparłem całej wiedzy na 1 filmie, fakt, że ten film akurat pokazuje dokładnie temat, ale jest wiele innych, które znam i nimi też się posłużyłem.

Pisałem wszystko w formie własnej opinii nie na podstawie wiedzy z filmu, bo opierając całą moją wiedzę na tym filmie zaprzeczył bym informacji w debacie, że informacje, którą otrzymaliśmy z mediów przekazujemy dalej z niezmienionej formie bez wcześniejszego dokładnego sprawdzenia informacji.

Czy to prawda Cisz? Prawda. Nie mogą napisać autora czy źródła oraz jak twierdzisz piszę to jako swoje - właśnie idę z biegiem mojej teorii, nie przekazuje dalej informacji pierwotnej tylko przedstawiam moją opinię, moją opinię opartą na innych informacjach oraz doświadczeniach, opierając się na 1 filmie mogą równie dobrze powiedzieć, że wszystko może polegać na 1 informacji.
  • 0

#20

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słuchajcie, dostałam PW od Ironmacko, że z ważnych przyczyn zawodowych nie udało mu się dokończyć i zamieścić na czas wpisu w debacie. Wpis pojawi się w poniedziałek, a Iron bardzo Wszystkich przeprasza.
  • 0



#21

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No chyba lekki poślizg dalej. A tak czekam z niecierpliwością na nowy wpis - a to już ponad regulaminowe 7 dni.
  • 0

#22

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Miejmy nadzieję, że Iron się odezwie, bo chyba go jeszcze nie było na forum. Wysłałam w każdym razie do niego PW.
  • 0



#23

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam i na poczatek pragne przeprosic za maly poslizg z moim wpisem. Przyznam szczerze, ze byl prawie gotowy w terminie niestety koniec tygodnia w pracy byl ciezki, a mozliwosc wyjazdu w gory na weekend byla zbyt kuszaca aby z niej nie skorzystac, a po powrocie samo zycie, prywatne sprawy przesunely moj wpis z niedzieli na dzisiaj. Wybacz Klaq, ale moje dzisiejsze przeboje z edytorem powinny Ci to wynagrodzic, prawie rozwalilem klawiature choc jestem nad wyraz spokojnym czlowiekiem....




Mam prosbe do Administratora czy moze obrazki w moim wpisei w debacie przesunac na srodek?, ja w tym momencie nie jestem juz tego wstanie zrobic... Dziekuje 


  • 0

#24

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Iron, czy już wszystko w porządku? Wycentrowałam grafiki.
  • 0



#25

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Iron, czy już wszystko w porządku? Wycentrowałam grafiki.

O dzieki... reszty nie sprawdzam, wystarczy dzisiaj walki z edytorem...

Klaq jak chcesz to moge Ci wysłac plik debaty w wordzie, moze Ci to ułatwi Twoj kolejny wpis...

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 05.08.2010 - 17:58

  • 0

#26

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W sprawie doprecyzowania kwestii masonów i USA.
Faktem jest, że tak cześć Ojców Założycieli jak i zaangażowanych w ruch Patriotów była masonami. Siłą rzeczy przekłada się to na konkretne poglądy i fakt, że znajdujemy znaki masońskie tu i tam nie jest ani złe ani dobre. Po prostu jest. Jerzy Waszyngton zakładał nowa stolicę z zachowaniem pełnego masońskiego obrządku, a piramida bez czubka ma w istocie konotacje masońskie. Oznacza ona w tym przypadku dosłownie niedokończone dzieło jakim była unia 13 kolonii.
Novus Ordo Seclorum oznacza natomiast "nowy porządek wieków", co nawiązuje do powstania Unii.
Ciekawostką jest udział Benjamina Franklina w pracach nad Deklaracją Niepodległości. Mason i rozpustnik był z niego okrutny, a z Deklaracji usunął wzmiankę o tym, iż pewne prawa są "święte". Przykładów jest więcej oczywiście. Słynna bostońska herbatka zaplanowana miała byc w tawernie Green Dragon, gdzie mieściła się loża Św. Andrzeja, a gdzie spotykali się Synowie Wolności. Nie wchodząc w temat głębiej, faktem jest, że wielu spośród znamienitych ludzi, którzy tworzyli Stany Zjednoczone było jednocześnie masonami lub byli z nimi powiązani. Ogromnym naciąganiem faktów jest jednak mówienie, że to masoni założyli to państwo. To nie Rewolucja Francuska ;)))

Na temat współczesności wypowiadać się nie będę, gdyż zbyt mocno dotyczy to tematu debaty, warto jednak pamiętac o poziomach wtajemniczenia u masonów, których w istocie jest - z tego co kojarzę - 33.

Użytkownik _Silent_ edytował ten post 08.08.2010 - 19:41

  • 0

#27

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na temat współczesności wypowiadać się nie będę, gdyż zbyt mocno dotyczy to tematu debaty, warto jednak pamiętac o poziomach wtajemniczenia u masonów, których w istocie jest - z tego co kojarzę - 33.


Ilosc poziomów wtajemnicznenia wynosi 3 - uczen, czeladnik, mistrz. Dokladniej sa to 3 podstawowe potem sa kolejne wariacje zalezne od obrzadku... Ryt szkocki (bardzo popularny) ma 33 stopnie wtajemniczenia, inne maja rozna ilosc, jeden z francuskich ma 98 poziomow...
  • 0

#28

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W PL popularny jest szkocki, dlatego mi się utrwaliło ;) A pisałem o tym dlatego, że różne kontrowersje są na temat tego co jest na wyższych poziomach, i to niekoniecznie związane z NWO ;)
  • 0

#29 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Ironmacko napisał w debacie:

Kilka miesięcy przed wyborem prezydenta Stanów Zjednoczonych kiedy jedynym liczącym się kandydatem w prawyborach i samych wyborach była Pani Clinton wszyscy wyznawcy Reptilian zgodnie twierdzili: "Na 100% wygra H. Clinton, bo jest jaszczurem…"Jakże przyjemne było obserwowanie znikniecie głównych głosicieli tych teorii na klika miesięcy z aktywności forum. Chociaż potem wrócili głosząc i przedstawiają co zgrozo dowody na nowego jaszczura – Obame… Szkoda, że o tym nie pogadamy…


...doskonały przykład manipulacji i otwartego kłamstwa

Po pierwsze - tezę o wygraniu Clinton postawiłem w momencie gdy Pani Hilary oficjalnie przegrała walkę z Obamą. Kłamstwem jest więc już pierwsze zdanie.

Po drugie - nie przypominam sobie żadnego innego "wyznawcy reptilian" gotowego postawić tak szaloną tezę w tamtym momencie, a więc słowo "wyznawcy" wydaje się być dość poważnym nadużyciem, no chyba że założymy że mojego konta używa Front na Rzecz Walki z Gadami.

Po trzecie "jakże przyjemne zniknięcie głównych głosicieli tych teorii na kilka miesięcy z forum" nie miało miejsca, wystarczy sprawdzić moją aktywność w tamtym okresie.

Po czwarte - możemy o tym ciągle porozmawiać - Obama i Bush mają wspólnego przodka w 12 pokoleniu wstecz. Jak już jesteśmy przy tym temacie - w celach edukacyjnych podaję namiar na dość intrygujące gałęzie drzewa genealogicznego Busha:
link

A tak podsumowując moją propozycję zakładu - przypominam że w momencie w którym realnym kandydatem demokratów był tylko Obama - mam wrażenie że sceptycy do dziś pamiętają swoją porażkę, nie podniesienie rękawicy i nie podjęcie zakładu...

Dla mnie był to wyraźny sygnał że wcale nie byli pewni swoich sceptycznych stanowisk, nie mówiąc o odwadze cywilnej, dreszczyku emocji i zabawie.

Mam nadzieję że szanowny Ironmacko nie będzie w dalszej części debaty posuwał się do tak niskich lotów i przeinaczeń faktów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


pozdrawiam serdecznie!!!
  • 0

#30

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ironmacko napisał w debacie:


Kilka miesięcy przed wyborem prezydenta Stanów Zjednoczonych kiedy jedynym liczącym się kandydatem w prawyborach i samych wyborach była Pani Clinton wszyscy wyznawcy Reptilian zgodnie twierdzili: "Na  100% wygra H. Clinton, bo jest jaszczurem…"Jakże przyjemne było obserwowanie znikniecie głównych głosicieli tych teorii na klika miesięcy z aktywności forum. Chociaż potem wrócili głosząc i przedstawiają co zgrozo dowody na nowego jaszczura – Obame…  Szkoda, że o tym nie pogadamy…


...doskonały przykład manipulacji i otwartego kłamstwa

Po pierwsze - tezę o wygraniu Clinton postawiłem w momencie gdy Pani Hilary oficjalnie przegrała walkę z Obamą. [...]


Radoslaw wszystko bardzo fajnie tylko ze:
- gdzie jest napisane, ze to odnosi sie do Ciebie ???
- gdzie jest napisane, ze dotyczy to forum paranormalne ???

wiec zanim napiszesz: ze cos jest klamstwem lub manipulacja, upewnij sie najpierw, ze sprawa dotyczy Ciebie...



  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych