Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#3136

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ma ktoś pomysł, jak przetłumaczyć grę słów Goodbye then/Ben?
  • 0

#3137

Teloc.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta gra słów jest niemalże nieprzetłumaczalna, bo oprócz rymu trzeba wcisnąć jeszcze sensowne i pasujące pożegnanie, a wtedy zdanie nie będzie miało najmniejszego sensu.

Jednak pokombinowałem trochę i wpadłem na niedokładny rym żegnajże/żegnaj Ben.


Ewentualnie jest jeszcze dziwnie brzmiące, acz rymujące się żegnaj hen/żegnaj Ben.

Użytkownik Teloc edytował ten post 12.08.2013 - 14:38

  • 0

#3138

Mogwai.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można zmienić imię Ben na coś polskiego, co bardziej będzie się rymowało, ale wtedy trzeba będzie je zastosować wszędzie. Dajcie mi znać czy ktoś już tłumaczy, jeśli nie to z chęcią się za to zabiorę póki jeszcze nie zaczęłam szkoły i mam trochę czasu.
  • 0

#3139

Markred.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Gdzie się podziały pasty pełne przerażających fotek i niepokojących filmików?Z dreszczykiem?
Gdzie ja się pytam ?! Już rzygam tymi pseudo-pisarzami...Od kilkudziesięciu stron sama słabizna pod każdym kątem oprócz pasty o wyprawach do jaskini. Nie pamiętam nazwy ale to było straaaasznie długie z godzina czytania jak nie dwie.

Wiedzialem, ze osoby typo morgwi zaraz zaczna minusowac ;p

Użytkownik Markred edytował ten post 13.08.2013 - 14:21

  • -5

#3140

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Markred- uważam, że się mylisz. Przez kilka ostatnich stron pojawilo się może z 20 postów oznaczonych jako "wartościowe". Jeśli tak bardzo irytuje Cię zawartość ostatnich stron to może sam znajdziesz coś oryginalnego, z fotkami i innymi bajerami? Wiesz, bo najłatwiej jest krytykować...
  • 1

#3141

Teloc.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już rzygam tymi pseudo-pisarzami...

Osobiście proponowałbym zmienić dietę...


Rzeczywiście, był taki moment, kiedy ten temat pukał w dno od spodu, ale kilka osób się zawzięło i mamy wysyp coraz lepszych past autorskich i tłumaczeń. Stwierdzenie, że od kilkudziesięciu stron jest "sama słabizna", jest mocno przesadzone. Bardzo mocno.
  • 1

#3142

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej, da się usunąć swój post w temacie? bo chciałem wstawić jeszcze raz tylko zmieniony

To go edytuj po prostu. Chyba, że pisałeś go dawno, to już nie możesz.
HPL

  • 0

#3143

Ichigo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teloc- o tym samym pomyślałem czytając post Markreda :P Kiedyś dłuuuugo długo nie można było się doczekać 1 pasty i każda strona nabijała się tygodniami. Ostatnio jednak temat coraz bardziej się rozwija
  • 0

#3144

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie napisałem go z miesiąc temu, jak wstawię pastę z tym samym tytułem tylko dłuższą to nie będzie problemu? nie wyskoczy mi nic w stylu że ,,to już było"?
  • 0

#3145

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wstawisz to daj znać i podaj mi link do tamtej to wtedy tą starą usunę - ewentualnie jeżeli chcesz to wyedytuje Twój stary post - up to you.

Swoją drogą to jeżeli macie takie problemy to zgłaszajcie je na PW - do wyboru macie mnie albo moderatora Kronikarz Przedwiecznych.

@down

Usunięte - następnym razem proszę takie sprawy załatwiać przez PW.
  • 0



#3146

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobrze zaraz ją wstawię, tu jest link http://www.paranorma...post__p__568150 nowa już wstawiona

Użytkownik marcin szeregowy edytował ten post 14.08.2013 - 11:28

  • 0

#3147

Ichigo.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tapeta II jest nawet ciekawe, ale po 1 przypakowany pisze się razem, ponieważ tobie wyszło "blisko pakowany" gdy zapisałeś to osobno.
Po 2 zamień to powtrzające się wyrażenie chociaż w 1 miejscu na synonim, np. "silny".
Po 3- fabuła podczas walki ze zwierzętami robi się bardzo chaotyczna. Tyle ode mnie- pasta całkiem fajna :)

Użytkownik Ichigo edytował ten post 14.08.2013 - 12:33

  • 1

#3148

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blazorasz ile można powtarzać że my mamy w d... którą pastę dodajesz?

Wstęp jest dłuższy niż cała historia aż szkoda mi na ciebie minusa

Dołączona grafika

Obraziłeś użytkownika i użyłeś wulgaryzmu. Panuj nad sobą, bo następny warn kończy się 30-dniowym banem.
HPL

  • 1

#3149

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzięki za miłe słowa :), trzecia część tapety będzie już ostatnią częścią, i ostatnią długą pastą jaką wstawię(chyba że gdzieś, kiedyś w przyszłości najdzie mnie ochota na pisanie), teraz się postaram wstawiać jak najkrótsze pasty, i postara się żeby budziły niepokój, narazie wstawiam krótką historię o pewnym radiu mam nadzieję że się spodoba :)
  • 0

#3150

bidon.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Letarg bardzo mi się spodobał, ale wstęp autor mógłby sobie darować. Pisanie, że to pierwsza pasta itp. psuje cały klimat. Na dodatek prośba o obiektywną ocenę? Ja oceniam pasty subiektywnie, kieruję się tym, czy mi się podoba, czy też nie.
Co do historii z radiem, jest świetna, krótka, ale ciekawa. Masz plusa ode mnie :)

Użytkownik bidon edytował ten post 14.08.2013 - 21:14

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych