Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#3091

Radament.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teloc Popieram przedmówcę... najgorsze że czytałem go draństwo o 23 a koło 0:00 zaczęły wyć psy na łące pod lasem ( co rzadko się zdarza bo na osiedlu głównie mieszkają psy pokroju Shitzu/kundelków i jamników...) ciężko było zasnąć.. ;D
  • 0

#3092

Descent.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patrzę po stronach i żadnego komentarza do pasty...
Proszę was o ocenienie mojej pierwszej pasty The Creepy Dead. Zależy mi na tym.
Podczas kąpieli czytając komentarze zacząłem bać się własnej pasty. To, że mam 13 lat to jedno. Ale żeby bać się własne pasty? Niedokończonej?!

Dziękuje wam, społeczność paranormalne.pl
Dziękuje.
  • 0

#3093

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teń tańczący facet+film miazga !
A ta creepypasta pod nim (ostatni post autora czy coś) też niezła
  • 1

#3094

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Creepypasta green4444'a jest dobra, jednak minusem jest to, że w tekście nie ma żadnych akapitów i ciężko się czyta.

"Gothic 2 - Tajemnicze Jaskinie" - ciekawe, jednak jest to po prostu żart twórców gry

"Russian Sleep Experiment" - Dobre, w pewnych momentach obrzyliwe, ale ogólnie pasta dobra.

"Dead.txt" i "Help me.scr" Pasty krótkie, z czego tylko "Dead.txt" jest jako takie. "Help me.scr" cienkie, bo opiera się na słabych historyjkach, że jak popatrzysz dłużej to zje Cie baba jaga.

"Dwunaste piętro" - średnie.

"GTA" - dobre, lubie takie pasty z gier.

"Eksperyment do własnego przeprowadzenia" - naprawde "mistrz" ._.

"Johnny Rapture" - nie jest to jakieś straszne, posłuchałem jeden utwór tego gościa i jakoś mózg mi uszami nie wypływa.
o to on.
https://www.facebook.com/JohnnyRapture i profil na fb.

"why.jpg" - nie skomentuje bo pan źle napisał smile.dog ._.

"Uliczna latarnia" - po plusach widze, że podoba się ludziom, jednak mi nie zbyt

opowieść Nerubisa - ciekawe i być może prawdziwe. Jednak co do tych krzyków i płaczów nie sądze.

opowiadanie Khowka - ładnie, poetycko napisane. Pisz takich więcej, bo umiesz i dobrze Ci wychodzi.




Piepraszam że odkopuje stare tematy, ale fb jak i piosenka John'ego Rapture nie istnieją.. ciekaw jestem dlaczego je usunął, wiadomo wam coś o tym?

Użytkownik Corinis edytował ten post 29.07.2013 - 18:46

  • 0

#3095

Drops.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. :)
Wrzuciłem nową pastę, przeczytałem wczoraj na Reddicie i mi się spodobała. W razie gdybyście zauważyli jakieś niejasności, błędy, chaotyczne zdania, to proszę o zwrócenie mi uwagi, bo tlumaczyłem to wczoraj do późna i mimo że przeglądałem tekst dzisiaj kilka razy, mogłem nie wyłapać wszystkiego.
  • 0

#3096

Amymone.
  • Postów: 78
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hej, Drops, spodobało mi się Twoje tłumaczenie, czekam na więcej. Znalazłam jeden drobny błąd, który właściwie nie wpływa na odbiór creepypasty, ale zawsze lepiej poprawić.

Mama powiedziała, że nie mogli pokazać się sąsiadom po tym, co się stało. Najwyraźniej zabrali starszą kobietę – matkę mężczyzny – do specjalnego domu na północy stanu.

W oryginale końcówka brzmi

to a special home downstate

- czyli na południu, a nie na północy.
  • 0

#3097

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Corinis faktycznie usunięto, leczy była. Istnieje jednak nadal konto na Youtube Johnnego Rapture.
  • 1

#3098

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać, że poziom znów poszedł w górę. Miło przeczytać jakieś dobre pasty (np. genialny Zaginiony autor) i odpocząć od wielkich opowiadań, gdzie autorzy obijają czytelnika po ryju flakami i wylewają wiadra krwi z każdego akapitu. Może sam wrzucę jakieś tłumaczenie, gdy znajdę coś ciekawego.

btw. Internet Explorer to perełka.

Użytkownik Wrty edytował ten post 31.07.2013 - 20:28

  • 0

#3099

Neck.
  • Postów: 197
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

internet explorer ma w sobie cos magicznego
  • 0

#3100

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ponownie że odkopuje stare tematy, ale mógłby mi ktoś powiedzieć o efekcie gundschau (czy jakoś tak)

Chciałem przeczytać ale ona jest NSFW i jak pisał jeden z użytkowników youtube podobno jest mocna..

Jeszcze raz przepraszam że odgrzebuje stare pasty ..

Pozdrawiam
  • 0

#3101

Neck.
  • Postów: 197
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chyba nie załapaliście o co chodzi z explorerem. a jeśli "załapałem ale według mnie to jest żałosne"... to współczuje, bo dawno sie tak nie uśmiałem, jednocześnie płacząc
  • 0

#3102

mbbacia.
  • Postów: 61
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja chyba nie zrozumiałem o co chodzi więc możesz wyjaśnić Oo
  • 0

#3103

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakemsg- Nie było to straszne, ale lubię pasty i plikach video, audio bądź tajemniczych plikach.
[email protected] czytałem to na innej stronie, i muszę powiedzieć że dawno takiej dziwnej pasty nie widziałem.
PRONOUNCIATION BOOK- Może ktoś postanowił sobie zrobić przerwę i odlicza czas do końca urlopu?
Nie jest pani dzieckiem- świetnie dowodzi że nie potrzeba demonów, potworów, kosmitów itd żeby zrobić fajną pastę.
Internet explorer- Fajnie się zapowiadała ale ją zepsułeś.
  • 0

#3104

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PRONOUNCIATION BOOK- Może ktoś postanowił sobie zrobić przerwę i odlicza czas do końca urlopu

Imo to nie jest żadna pasta. Pewnikiem jest, że ten pan robi to dla żartu, bo poczuciem humoru się już popisywał. Nie wiem, skąd pomysł na robienie z tego pasty. Poza tym, 24 września 2013? SOLÓWKA PORESA

Nie jest pani dzieckiem- świetnie dowodzi że nie potrzeba demonów, potworów, kosmitów itd żeby zrobić fajną pastę.

Szczerze mówiąc, nie widzę nic strasznego w tej historyjce.

Internet explorer- Fajnie się zapowiadała ale ją zepsułeś.

I second that

A tak w ogóle - Lupus, dawaj czwartą część "Nowych sąsiadów", albo cię znajdę.

Użytkownik Wrty edytował ten post 03.08.2013 - 11:55

  • 0

#3105

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest pani dzieckiem- świetnie dowodzi że nie potrzeba demonów, potworów, kosmitów itd żeby zrobić fajną pastę.

Szczerze mówiąc, nie widzę nic strasznego w tej historyjce.


W tym przypadku fajna znaczy ciekawa, mi osobiście przypadła do gustu mimo faktu że nie jest straszna
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych