Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statek Ufo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok temu (2005) lato środek sierpnia, jestem na "obozie u dziadka" w mniejscowości Znin nad jeziorem Gogułkowo. Cały dzień był upalny, wraz z rodziną siedziałem przy onisku rozmawiacąc do około godz...3:00 w nocy. Wszycy ułozyli się gdzieś do spania (w kempingu , namiotach gdy ja wraz z moją mamą postanowiliśmy sięprzezpa w aucie. Ułożony bokiem, wpatrując się w wieżdziste niebo zuważyłem coś co było dla mnie rzeczą paranormalną (...) W tronę północy bardzo wysoko leciał obiekt w kształcie spodka, bez jakich kolwiek drzwi i okien w kolorze żę tak powiem rdzy z zniekształconymi jasnymi odbiciami. Statek o ile można to tak nazwać unosił się bardzo wysoko i leciał wolno, mniejwięcej tak jak spada balon nadmuchany powietrzem (myślę że nawet 2x wolniej) z perspektywy miał około 1 cm. długości jednakowoż po prostu czułem że to było znacznych rozmiarów ...po około minucie chciałem obudzić mamę aby po prostu ktoś mi uwierzył, ale nie zdążyłem (...) statek zniknął. Czy ktoś się się kiedyś z czymś podobnym spotkał?
PS: nie mam fotki ale dokładnie to narysowałem....niestety nie umiałem a może po prostu na tym forum nie ma takiej opcji załączania plików :wall: :wall: :wall:
  • 0

#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[url="http://www.paranormalne.forall.pl/forumVRP...opic.php?t=2157"]http://www.paranorma...opic.php?t=2157[/url]

Witaj, relacja ciekawa, ale rysunek bylby bardzo przydatny ;)
  • 0



#3

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może Ci się to śniło? Ale ok :) Powiedz mi jak rozpoznałeś ten kolor - 3 w nocy. Kolor rdzawy? To co on świecił się na rdzawo?
  • 0

#4

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
To było coś takiego (prawie identyczne) A spać na pewno nie spałem, po prostu to wiem :-| Jeśli chodzi o kolor to zapomniałem o tym napisać: nie było niczym oświetlone "ten blask wychodził z nikąd" mogę jeszcze dodać że to "coś" nie było niczym kolwiek napędzane (np. jakiejś płomienie , skrzydła, silniki po prostu wyglądało to tak jakby ten pojazd był spuszczony na nitce (...) Przypomnę również żę Żnin słynie z lądowań UFO i kręgów, mój dziadek sądzi że to co widziałem to tylko "testy ruskich" w co wątpię (...) zresztą mogę tu również wspomnieć o jednej dziwnej sprawie. Otóż mój dziadek mieszkający tam całe wakacje nie raz po wieczór w największym drzewie w okolicy (na drugiej stronie jesiora) co jakijś tydzień coś się tam świeci...(w środku dębu i choć sam nigdy tego nie widziełem wiem że mój dziadek nigdy by mnie nie okłamał (...) Jedną istotną również rzeczą jest fakt iż w dzień nie słychać tam żadnego Ptaka, za to słychać je w nocy ....całą noc co ostatnio było dla mnie wyjątkowo uciążliwe...
  • 0

#5

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przypomina mi kapelusz ;) W każdym bądź razie myśle iż to co widziałeś istniało na prawdę ale nie musiał to być obiekt UFO ;) Gdybyś widział moment w którym obiekt wyparował..... Tzn w jaki sposób zniknął z pola widzenia.
  • 0

#6

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obiekt nie wyparował, on po prostu od początku się oddalał. A obudzenie "ostatecznie " mojej mamy jest trudne i zajęlo mi około 30 sek. do tego czasu napewno nie był dostrzeżalny gołym okiem (...)
  • 0

#7

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do tego czasu napewno nie był dostrzeżalny gołym okiem (...)

To ogólnie było coś widać czy nic a nic?
  • 0

#8

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po tych 30 sek. by,lo coś widać ale tak jakby "za chmurą" co już po prostu nie przypominało tego co na początku :arrow: po 5 sekundowej "obserwacji" mojej mamy , stwierdziłem że to dlla niej nic takiego jajkejś rdzwa plamka (już w tedy bardzo słabo widoczna) za chmurami, po czym spała dalej (troszeczkę wkurzona zanadto)
  • 0

#9

RavCor.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co - po pewnej analizie postów dochodzę do wniosku: Większośc założonych tematów typu widziałem ufo na obozie jest założona przez użytkowników w wieku 14-18 lat. Jak dla mnie są to tematy mało wiarygodne tym bardziej że nie ma na potwierdzenie ich historii żadnych dowodów jak np. zdjęcia! Przypuszczam że fantazja i chęc bycia zauważonym pchają tych użytkowników to tworzenia takich właśnie tematów... Pozdrawiam.
  • 0

#10

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co - po pewnej analizie postów dochodzę do wniosku: Większośc założonych tematów typu widziałem ufo na obozie jest założona przez użytkowników w wieku 14-18  lat. Jak dla mnie są to tematy mało wiarygodne tym bardziej że nie ma na potwierdzenie ich historii żadnych dowodów jak np. zdjęcia! Przypuszczam że fantazja i chęc bycia zauważonym pchają tych użytkowników to tworzenia takich właśnie tematów... Pozdrawiam.

Myśl jak chcesz...po prostu ja wiem że widziałem i chcę się tym podzielić z ludzmi którzy w takie rzeczy wierzą..Zresztą po to jest to forum. Nie mam powodu kłamać (nie jestem taką osobą), bo właściwie po co?? Tak czy inaczej jestem w 100% pewny ze wtedy nie spałem i to coś wyglądało prawie że identycznie jak to na narysowanym prze zemnie rysunku . Podejżewam że nie wierzysz mi ze wzgędu na mój wiek..-ja już z takich rzeczy wyrosłem i mówie to co widziałem.
  • 0

#11

Zeus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widziałeś go z boku??
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

RavCor to ze ciebie nigdy nic nie spotkalo, to nie oznacza, ze na swiecie nic sie nie dzieje

poza tym te twoje klasyfikacje i dyskryminacja tylko na podstawie wieku, tez jest nie do pozazdroszczenia, ludzi spotyka wiele rzeczy, czasem niesamowitych o ktorych pisze sie na tym forum, mnie spotkalo wiele niewyjasnionych rzeczy, szczegolnie dzialo sie to kiedy mialem 7-9 lat. w tym wieku wg. wieelu osob dzieci posiadaja najwieksza fantazje i wiekszosc rzeczy o ktorych mowia to czysta bajka, ja tak nie sadze, po tym co mnie spotkalo nie sadze ze to tylko moja wyobraznia, wyobrazajac sobie kule bladego swiatla nie poczuje jej obecnosci w pokoju, bede czul tylko strach przed nia, badz zainteresowanie, ale nie bede czul ze to cos krazy po pokoju, nie bede wiedzial gdzie sie znajduje to "cos". jak mi wiec wyjasnisz, ze obudziwszy sie w nocy poczulem jej obecnosc i przerazilem sie widzac ja ?? spotkalem ja wiele razy, i to dokladnie w wieku 9 lat, potem juz jej nie widzialem, widzialem tez wiele innych dziwnych rzeczy, skoro sadzisz ze mam wybujala wyobraznie to moze nie wypowiadaj sie na ten temat, bo wysmiewajac kogos kto to przezyl, obrazasz go

nie mowie ze nalezy wiezyc we wszystko, ale przynajmniej nie wypowiadac sie w ten sposob, bo to naprawde obraza i zniecheca ludzi
  • 0



#13

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z perspektywy miał około 1 cm


bez jakich kolwiek drzwi i okien


Sorry, ale był tak wysoko, że " z perspektywy miał 1cm, a potrafiłeś dostrzec, czy ma okna czy nie? No wybacz, ale to mi wygląda dziwnie. Jak samolot leci tak wysoko, że "ma długość 1 cm" (nie wiem jak to fachowo powiedzieć), to potrafisz dostrzec na nim okna?
  • 0

#14

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z perspektywy miał około 1 cm


bez jakich kolwiek drzwi i okien


Sorry, ale był tak wysoko, że " z perspektywy miał 1cm, a potrafiłeś dostrzec, czy ma okna czy nie? No wybacz, ale to mi wygląda dziwnie. Jak samolot leci tak wysoko, że "ma długość 1 cm" (nie wiem jak to fachowo powiedzieć), to potrafisz dostrzec na nim okna?


Widziałem poniewaz jak napisałem wcześniej "to coś" było tak jakby podświetlone, czyt. spowite jasnością.
  • 0

#15

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przypuszczam że fantazja i chęc bycia zauważonym pchają tych użytkowników to tworzenia takich właśnie tematów... Pozdrawiam.

Racja, tym bardziej że leząc widziałbym spód kiedy on narysował że widział od boku :papapa:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych