Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój dziwny przypadek.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

IssLance.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mówię od razu, że zostałem uprowadzony, czy coś w tym stylu - nic z tych rzeczy, ale przydarzyło mi się coś dziwnego.

Dość niedawno, od kilku dni bolała mnie lewa strona klatki piersiowej, a ja sam miałem uczucie, jakobym był obserwowany przez coś 'z góry'. Pamiętam, że był to czwartek. Położyłem się spać, śniło mi się coś w rodzaju operacji, jakieś szerokie, czarne oczy. Gdy się obudziłem, poszedłem się umyć - ku mojemu ździwieniu, kłucie w klatce piersiowej ustało. Podczas mycia się zauważyłem, że pod lewą piersią mam bliznę, coś w rodzaju pozostałości po nacięciu szkłem, jak mam na prawym udzie, które właśnie uległo takiemu defektowi. Nie piszę tego, aby się pochwalić, czy coś w tym stylu, ewentualnie mogę dać zdjęcie piersi (jestem facetem, jakby co ;-))
  • 1

#2

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłeś może ostatnio w jakimś klubie czy coś ? GHB może ;) Pójdź do lekarza i zobacz czy wszystko jest na swoim miejscu.
  • 0

#3

IssLance.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie szlajam się po klubach, nie zażywam narkotyków, alkoholu ani nie palę fajek.
  • 0

#4

majlO.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może samookaleczenie podczas snu? Spróbuj zasięgnąć porady lekarza.
  • 0

#5

IssLance.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podczas snu nie mam raczej niczego ostrego pod ręką, a guzikiem od kołdry raczej nie zrobiłbym sobie blizny jak po szkle.
  • 0

#6

kananod.
  • Postów: 90
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek lunatykować?
  • 0

#7

IssLance.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rodzice nic takiego nie zauważyli.
  • 0

#8

MattanJa.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie to zbieg okolicznosci ale tez mialem podobna sytuacje, tyle ze bez zadnych wizji. Mialem poprostu blize po lewej stronie klatki, bardziej blizej plecow niz przodu. Ale to wygladalo jakby 15 owadow urzadliwo mnie. Bylo okolo 15 chrost kolo siebie. Odkrylem to przez przypadek, bo swedzialo. Na szczescie, albo niestety, juz zniknelo to. Sytuacja miala miejsce z 2 tygodnie i chrosty utrzymywaly sie okolo tygodnia. A nic nie pamietam jak to sie stalo. Kolokwialnie rzecz ujmujac kilka dni wczesniej byla ostro libacja, wiec wykluczylem zjawiska paranormalne, ale skad sie wzielo to to do dzisiaj nie wiem. Peace xD
  • 0

#9 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

poproszę o zdjęcie piersi :mrgreen:

Użytkownik mroova edytował ten post 02.06.2010 - 09:52

  • 1

#10

IssLance.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry za brak aktywności, niedługo wrzucę zdjęcie, tylko muszę dorwać jakiś dobry aparat - bo na 3.2 dość kiepsko widać, ale niedługo wrzucę.
  • 0

#11

Paczkuś.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Z niecierpliwością czekam na zdjęcie :mrgreen:

edit AlienGrey
Dołączona grafika

Zamykam w oczekiwaniu na wspomnianą fotografię.

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych