Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dnepropetrovsk Maniacs - uwaga +18


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nevariel.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwaga - poniższy film jest EKSTREMALNIE brutalny. Osoby wrażliwe nie powinny go oglądac.
+18 !!!



EDIT admin:
Link usunąłem. Jak ktoś będzie bardzo chciał, znajdzie w sieci. Myślę, że takie treści jednak nie powinny być publikowane na tym forum. To nie jest rotten.com





Film jest prawdziwy.
Dnepropetrovsk Maniacs zamordowali łącznie ponad 21 osób, wszystkie w niezwykle brutalny sposób, a swoje mordercze "osiągnięcia" dokumentują na filmach. Grupa składa się z trzech osób, dla których zabijanie jest hobby. Nie stronią także od tortur.

Osobiście nie znam kary jaką można by im dac za popełnione morderstwa. Nie jest nią na pewno współczesna, bardziej humanitarna kara śmierci. To bydło trzeba, przepraszam za wyrażenie, zaj**** w taki sam sposób, w jaki oni mordowali innych ludzi.


To jest prawdziwy film, z prawdziwego morderstwa, nagrany przez Dnepropetrovsk Maniacs - grupę nastolatków z Ukrainy, którzy sfilmowali własne zabójstwo człowieka przy użyciu młotka i śrubokrętu. Filmy jest przerażający, prawdopodobnie najbardziej brutalny w całym Internecie.

Dnepropetrovsk Maniacs jest grupą trzech 19-letnich chłopców. Na przestrzeni jednego miesiąca brutalnie zamordowali 21 osób. Zaczynali od torturowania i zabijania kotów by później "przenieść się" na ludzi. Ich pierwsza zbrodnia została popełniona przy użyciu metalowego drążka, ale kiedy ofiara była blisko śmierci użyli młotka by zadać ostateczny cios. Młotki musiały wydać im się jako dobre narzędzia do zabijania więc postanowili kontynuować swój morderczy wypad używając właśnie młotków jako swoje główne narzędzie. Film z morderstw nagrywali przy użyciu telefonu komórkowego. Chcieli ponadto uczestniczyć w pogrzebach swoich ofiar.

Jeden z trójki młodych ludzi postanowił opuścić grupę, ale dwóch pozostałych kontynuowało morderstwa. Ukraińska policja ostatecznie wytropiła i aresztowała nastolatków, dając odczuć ogromną ulgę ludziom z Dniepropietrowska i reszty kraju, którzy to musieli przeżywać horror wiedząc, iż ludzie giną jeden za drugim. Komputer skonfiskowany przez policję zawierał filmy z 21 morderstw oraz ponad 300 zdjęć, na których chłopcy m.in. wygłupiali się na grobach swoich ofiar.

Ukraińska policja nie ujawniła jak schwytała Dnepropetrovsk Maniacs, ale śledztwo dotyczące motywów zbrodni ujawniło przerażającą prawdę - mordowanie było dla chłopaków niczym hobby. Zabijali, by mieć wspomnienia, kiedy będą już starzy. Chłopcy, którzy byli szkolnymi kolegami oraz pochodzili z bogatych rodzin przyznali, iż zabijali właśnie dla zabawy. Ofiary wybierali różnie - w większości byli to ludzie wyglądający na takich, którzy to nie będą stawiać większego oporu.

Imiona Dnepropetrovsk Maniacs to:
* Igor Suprunyuck
* Viktor Sayenko
* Alexander Hanzha

Tłumaczenie rozmowy morderców słyszanej podczas oglądania filmu:
"Czekaj, czekaj. Rób to schludniej, k****!" Prawdopodobnie mówi to by zwrócić uwagę na krew.
*Śmiech*
"Czekaj, czekaj, czekaj, nie wal go, nie wal go. Spójrz na niego..." Reszta wypowiedzi jest niewyraźna, ale prawdopodobnie mówi jednemu z nich by przybliżył i uchwycił z bliska wypływająca krew.
Pozostałe dźwięki są niewyraźne.
[Po dźganiu śrubokrętem]
"Co? Z czym?" kiedy operator kamery odpowiedział chłopcu który dźgał ofiarę.
"Co, on wciąż żyje?" powiedział dźgający.
"Wciąż rusza rękoma mimo że rozprułem mu wnętrzności" Operator kamery powiedział niewyraźnie.
"Ma jakiś pieprzony dzień" powiedział dźgający kiedy stanął ofierze na brzuchu.
[Niewyraźne rozmowy podczas dźgania oczu przy użyciu śrubokrętu]
"Rób to szybciej. Zabij już go"
"Co?"
Zapytał dźgający.
"Zabij go"
"Już użyłem młotka. Facet nie żyje"
"Wypchnąłem mu oczy ale on wciąż żyje"
powiedział operator kamery
"Weź nóż" - kamerzysta
*Uderzają go pałką po czym przerywają mówiąc coś niezrozumiałego*
"Dalej, dalej" kamerzysta mówi by kontynuowali bicie ofiary pałką by mieć pewność że nie żyje.
"Czekaj, czekaj"
*Wracają do samochodu*
*Niewyraźna mowa blondyna*
"Umyj ręce" mówi kamerzysta i każe spryskać młotek chemikaliami czyszczącymi
"Potrzymam go"
*Niewyraźna mowa myjącego ręce*
"I got him in the nose from his eye [tego nie rozumiem]" lub coś w tym stylu
"Nie rozumiem jak on mógł przeżyć. Czułem jego mózg" powiedział kamerzysta
"Trzymałem śrubokręt jak ten *niewyraźna mowa*"
Zanim film się skończył, blondyn powiedział "Dobra, zróbmy se zdjęcie"


Użytkownik Eury edytował ten post 27.05.2010 - 21:35

  • 0

#2

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potwory ;/ Jedyne na co zasługują to tortury i powolna śmierć w bólu! Ludzie to naprawdę podłe istoty. Czasami się wstydzę, że jestem człowiekiem...
  • 0

#3

el_Pablo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam jak rok temu mówili o nich w wiadomościach ,ale filmik widzę po raz pierwszy.Wie ktoś może jakie wyroki dostali????
  • 0

#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brak słów - dla tego co widziałem nie ma adekwatnej kary :(

Ja zaapeluję jeszcze raz, o to aby lepiej nie oglądać tego filmu!
  • 1



#5

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Grupa składa się z trzech osób, dla których zabijanie jest hobby. Nie stronią także od tortur.

Ciekawe.. Hmm.. Jakby reagowali gdyby im tak odcięto jedną kończynę po drugiej, nie okazując żadnej litości.

Hmm.. Tak w ogóle, czy oni nie są jeszcze poszukiwani? Za zabicie tylu osób powinna być dla nich aktywowana kara śmierci.. Tyle tylko że do cholery jasnej, dlaczego ich nie złapali?

Na filmiku masakrowali dosłownie jego twarz.. Dosłownie. Nie polecam ludziom o słabych nerwach.
Siekiera w twarz czy inne ciężkie przedmioty, tak to można określić w skrócie.


Takich ludzi nie można określić normalnie. Choć teraz wiem jakim to człowiek jest kretynem i żałosną istotą.
Btw. Jakoś.. Jakoś tak mam ochotę obejrzeć to jeszcze raz o.O

Brak słów - dla tego co widziałem nie ma adekwatnej kary :(

Ja zaapeluję jeszcze raz, o to aby lepiej nie oglądać tego filmu!

Kto chce niech obejrzy, ale później niech niema pretensji że go nie ostrzegaliśmy.
Dla tego jest jedna kara. Kara śmierci i nic więcej. Sam bym ją na nich przeprowadził..

@Edit
Dostali bodajże karę na dożywocie. Tak mi się przynajmniej wydaje, z tego co wyczytałem w Internecie. Mówiąc szczerze kara śmierci powinna wystarczyć. Choć to i tak nie usprawiedliwi tylu morderstw, to dożywocie jest zbyt niską karą.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 27.05.2010 - 11:00

  • 0



#6

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kara śmierci i nic więcej. Sam bym ją na nich przeprowadził..


Kara śmierci jest zbyt "łagodna", a znęcanie/torturowanie, upodobni nas do tych bestii...

Dostali bodajże karę na dożywocie.


Mam nadzieje, że sumienie (choć wątpię, że je mają), zrobi swoje. Usunąć z celi tylko wszelkie potencjalne środki umożliwiające popełnienie samobójstwa, dawać przez resztę życia chleb i wodę, ograniczyć do zera nawet kontakt ze służbą więzienną.
  • 0



#7

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja jeszcze nie oglądalem bo wiem że obrazy z takich filmów siedzą w człowieku jeszcze przez jakiś czas.

Według mnie powinni dostać kulkę w łeb gdy tylko nadarzy się okazja. Pamiętajcie że zemsta polegająca na zadaniu im adekwatnego cierpienia robi z nas takich samych potworów jak oni.

Znalazłem kiedyś stronę z podobnymi filmikami (odpowiednik youtube). Po obejrzeniu kilku czlowiek dochodzi do wniosku że nasze życie to sielanka. Wystarczy spojrzeć na żołnierzy. Są pełni strachu a warunki wojenne są o wiele lepsze od tego co robią te skurw***** mordercy.

Pozdrawiam
  • 0

#8

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kara smierci jest wybawieniem... torturowanie jest znizaniem sie do tego samego poziomu... 

Niestety nasz swiat bedzie generowal coraz wiecej takich potworow...


  • 0

#9

el_Pablo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

On February 11, 2009, the court in Dnepropetrovsk found Igor Suprunyuck and Viktor Sayenko guilty of premeditated murder and sentenced both to life imprisonment.



dostali dożywocie ,ale to zbyt mało:(
  • 0

#10

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na chwilę obecną nie oglądam bo nie wiem czy chcę, mimo że nie rusza mnie widok krwi i zabijania np. zwierząt to jednak ludzie to coś innego.
Przykry jest fakt, że to byli młodzi chłopcy, można wręcz powiedzieć dzieciaki. Co ich pchnęło, żeby w przeciągu pary tygodni zabić tylu ludzi bez konkretnego powodu dla zabawy. Co najciekawsze, że była ich trójka. Jak trzy osoby mogą mieć taką samą chęć zabijania i żaden się nie bał, nie zrezygnował.
Co oni sobie myśleli...
Kara zwykłej śmierci jest zbyt łagodna, ja bym nie miała oporów gnębić ich za to co zrobili, nie czułabym się jak potwór tylko jak kat który wykonuje to co powinien, oni powinni poczuć gorszy ból niż ten co zadawali swoim ofiarom, bo bycie w więzieniu to i tak za mało, tam jedynie w mordę dostaną, a to na pewno tak nie boli.
  • 0



#11

el_Pablo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo bycie w więzieniu to i tak za mało, tam jedynie w mordę dostaną, a to na pewno tak nie boli.




Seryjni Mordercy w więzieniach są raczej obdarzani szacunkiem przez innych.
  • 1

#12

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kara zwykłej śmierci jest zbyt łagodna, ja bym nie miała oporów gnębić ich za to co zrobili, nie czułabym się jak potwór tylko jak kat który wykonuje to co powinien, oni powinni poczuć gorszy ból niż ten co zadawali swoim ofiarom, bo bycie w więzieniu to i tak za mało, tam jedynie w mordę dostaną, a to na pewno tak nie boli.

Zgadzam się.
Można by mnie uznawać za potwora, ja jednak miałbym o sobie inne zdanie. Jak napisała PIKuS, czułbym się jedynie jak kat który robi, co robić powinien.
Ciekawe czy wtedy czuliby się tak dobrze jak podczas zabijania.

Na chwilę obecną nie oglądam bo nie wiem czy chcę, mimo że nie rusza mnie widok krwi i zabijania np. zwierząt to jednak ludzie to coś innego.

Wiem że masz 25 lat, jesteś starsza ode mnie o 7 lat.. Mimo wszystko odradzam Ci jeżeli nie lubisz przyglądać się mordowaniu człowieka i przybliżaniu do kamery jego twarzy pełnej w krwi.

dostali dożywocie ,ale to zbyt mało:(

Może to myślenie nie jest humanitarne, ale..
'A niech ich tam potraktują tak samo jak oni zabitych ludzi. Bez broni i innych przedmiotów już nie będą takie kozaczki wobec byków wielkości moich drzwi xP.'

Seryjni Mordercy w więzieniach są raczej obdarzani szacunkiem przez innych.

Nie zawsze. To zależy jakie podejście mają więźniowie do szczyli którzy zamordowali 20 osób dla zabawy. Ja jako więzień skopałbym takich dopóki nie przestali by dawać odznak życia.

Niestety nasz swiat bedzie generowal coraz wiecej takich potworow...

Trudno.. My nic na to nie poradzimy.

Interesuje mnie jeszcze co na ten temat mówili rodzice tej gówniarzerii.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 27.05.2010 - 12:37

  • 0



#13

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem krótko.Gdyby zrobili to komuś z moich bliskich,a ja spotkałbym się z nimi twarzą w twarz na rozprawie,to mogę przysiąc,że na oczach Sądu,Prawników i wszystkich zgromadzonych rozszarpałbym ich na krwawe strzępy gołymi rękami.

Tu nie ma miejsca na humanitarny patos.Tu trzeba brutalnej,powolnej i konsekwentnej eksterminacji takich potworów.
  • 2



#14

el_Pablo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesuje mnie jeszcze co na ten temat mówili rodzice tej gówniarzerii.



O ile dobrze zrozumiałem artykuł z tamtego forum to ich rodzice wierzą w niewinność swoich dzieci.


Może ktoś kto zna lepiej angielski przetłumaczy to:
The parents of Igor Suprunyuck and Viktor Sayenko repeated their belief in the innocence of their sons. Vladimir Suprunyuck claimed that Igor had been tortured in order to extract his confession, with the police covering his head and forcing him to inhale cigarette smoke. Speaking at a televised press conference, Vladimir Suprunyuck cited irregularities during the investigation, and said that the case against his son was false. Igor Sayenko claimed that his son had been made a scapegoat, and that the crimes had been committed by the relatives of senior officials. The parents plan to appeal to the Ukrainian Supreme Court and the European Court of Justice. The parents of Suprunyuck and Sayenko also argued that the sentence on Alexander Hanzha had been too lenient. An opinion poll conducted in Dnepropetrovsk found that 50.3% of people believed that the sentence was fair, and 48.6% believed that the sentence should have been more severe.
  • 0

#15

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Interesuje mnie jeszcze co na ten temat mówili rodzice tej gówniarzerii.


Na pewno nic, bo leżeli pijani. Jestem pewny w 90% że oni pochodzą z jakiegoś marginesu społecznego, gdzie ich rodzice katowali ich dzień w dzień. Żaden normalny człowiek z porządnego domu nie dopuściłby się takich czynów. To nie my społeczeństwo tworzy takich skurwysy***, tylko ich "rodzina". I to w tym kierunku powinien pójść kodeks karny. Jak rodzic jest dzień w dzień nachlany, to powinni zabierać mu dziecko, a jego wkładać do więzienia, albo do obozów pracy. Ahhh... Szkoda że już nie ma takich kar. Spójrzcie na Koreę południową. Tam jest taki reżim że się w głowie nie mieści. Za złe słowo na Kim Dzong Ila można dostać dożywocie w kamieniołomie. Nawet główni politycy i generałowie są bodajże raz na rok wysyłani do takiej pracy, żeby nie zapomnieli kto rządzi. Tam można iść w nocy, bez żadnej obstawy, z pełnym portfelem i nikt ci nic nie zrobi!!! Naprawdę chciałbym żeby tak było na całym świecie. Jeśli jest jakiś kryminalista to najpierw go torturować, a potem powiesić na haku w centrum miasta, żeby wszyscy wiedzieli co ich czeka jeśli dopuszczą się podobnego występku.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych