Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego mi sie przydazylo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

baryla.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich użytkowników tego forum chciałem wam przedstawić historie pewnego zdażenia , które miało miejsce w 2003 lub 2004 roku (mogło to być też w roku 2004-2005 bardzo trudno mi jest teraz sobie to przypomnieć, ale wiem że na 100% było to latem). Oto co mi sie przydażyło : Jest godzina 2 lub 3 w nocy niejestem pewien dokładnie ,ale tak mniej wiecej sądze ,że to mogło być o tej poże otwieram oczy patrze w całym pokoju jasno tak jasno że można by powiedzieć że ktoś jakby świecił w moje okno ,ale nagle wraca wszystko do normy czyli jest ciemno ,światło zgasło , co sie okazało po tym jak to światło zgasło miałem hmm jak to mam określić powiedzmy "paraliż" ,taki że niemogłem sie poruszyć. To znaczy mogłem tylko ruszać głową w stronę lewo, prawo.Paraliż był tak silny że niemogłem ruszyc nogą ani ręką. Byłem w takim szoku że postanowiłem obudzić brata , więc pomyślałem że kżyknę do niego coś , ale niemogłem wydusić słowa ,miałem paraliż taki że niemogłem nic powiedzieć. Gdy miałem ten paraliż to pamiętam dokładnie ,że przez całe ciało czułem jak przechodzą ciarki. Miałem pare razy coś takiego ,a dokładnie mówiąc od 5 do 7 razy.Było tak że miałem to prawie codziennie , ale powiedzmy że raz miałem w pierwszy i drógi dzień , a potem była przerwa kilku dniowa od 3 do 4 dni , i znowu te paraliże. Ostatni taki paraliż który miałem to było coś innego pod tym względem ,że gdy sie obudziłem to widziałem jak mi nogi do góry sie unoszą , przestraszyłem sie tak że zamknołem oczy i zaczołem sie modlić mówiąc 2 razy "ojcze nasz " i kilka razy "zdrowaś maryjo" (gdy to pisze mam dreszcze, po prostu niechciałbym żeby mnie to jeszcze raz spotkało). Paraliż znikał w tedy gdy zamykałem oczy i próbowałem zasnąć. Jeszcze jedno bardzo ważne spostrzeżenie, gdy byłem w tym paraliżu miałem takie wrażenie ,że ktoś za mną stoi ,ale niemogłem sprawdzić bo niemogłem poruszyć głową góra , duł.Więc po prostu zamykałem oczy i szedłem spać jakoś mi sie udawało to oszukać ,że tak to określe. O całych tych zdażeniech opowiedzialem koledze który stwierdził ze niby mam zmore czy coś. Z tego co wiem to zmora to jest coś co chodzi za kimś a nie że człowiek dostaje paraliżu tak silnego ze sie poruszyc niemoże.
Pomóżcie mi to racjonalnie wytłumaczyc to co mnie sie przytrafiło bo ja już niewiem co to mogło być , a moze jest tu ktos co sie czyms takim interesuje lub czytal podobna historie do mojej. Pozdrawiem wszystkich bardzo serdecznie i zgóry wietkie Thx za odpisanie lub określenie co mnie sie przydażyło. Napewno odpisze na wasze pytania-posty, jeśli tak owe bedą. A no i sorki jak palnołem jakiś błąd ortograficzny za dobry z j.polskiego niejestem.
  • 0

#2

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc drogi przyjacielu gratuluję :) Wielu z nas tu na forum chciało by być na twoim miejscu np. ja. Wiele osób "pracuje" nad tym stanem który osiągnąłeś. Już wyjaśniam o co chodzi.
Byłeś w stanie takim, że Twoje ciało było uśpione a umysł w stanie czuwania, byłeś dosłownie na granicy jawy a snu. Byłeś w stanie OOBE (poczytaj o tym zjawisku na forum).
Powiem Ci, że to nic złego ! Mieć to bez żadnej pracy to zaszczyt :) Poczytaj o tym zjawisku tu na forum a będziesz w szoku (w pozytywnym słowa znaczeniu) z czym masz do czynienia.
  • 0

#3

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol, ty chyba nie wiesz co to jest oobe skoro tak piszesz ; o
nie wmawiaj kolesiowi glupst, bo bedzie chodzil i opowiadal, ze oobe przezyl ; p
koles, to co przezywales jest najzwyklejsza rzecza u kazdego z nas, bowiem podczas snu wszyscy jestesmy sparalizowani, gdy sie poprostu nagle obudziles (obudzales?) twoj organizm nie zczail opcji, ze juz nie snisz i poprostu pozostawil cie w tym paralizu. eot
  • 0

#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

amenva, pare faktow z tej wypowiedzi faktycznie moga swiadczyc o doswiadczeniu poza Cialem, ale w konkretnym stadium (niepelnym). Ewentualnie jest to przyklad "paralizu sennego". <- doczytaj o tym baryla.
  • 0



#5

baryla.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wlaśnie czytałem troszke o tym dziś tutaj na forum. No i nawet niema sie co bać tego bo za każdym razem jak coś takiego mam to mam stracha jak cholera. No i powiem wam ze dzisiaj w nocy miałem tez paraliż po dłuższej przerwie to powrocilo , ale mialem cos takiego że widzialem poprostu jak sie trzese cały tak jakbym wyszedł z ciała. Widzialem siebie jak leże w łuzku i jak mi sie oczy całe białe zrobiły tz tak jakbyś stracił przytokmnosc i białk w oku ci do gory poszły.Normalnie sie tak wystraszyłem ze szok poprostu. To mnie chwytało kilka razy , przebudzałem sie i znowu szedłem spac to znowu wracalo.Mialem hmm niewime moze to był sen raczej tak że widzialem rodzicow jak na mnie patrza co mi sie dzieje ale nic sie wogole niodzywali widzialem tylko ich przerazone twarze... Potem wstalem patrze na zegarek 4:00 rano była.No i poszedłem dalej spac ale ze strachu zasnac niemogłem jakos mi sie to wkoncu udalo. Może ja wychodze ze swojego ciala czy cos niewiem sam co teraz o tym myślec. Pzdr Baryła
No i dzienki za odpowiedz na ten temat :) , teraz juz wiem czego doswiadczylem.
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a jak wyjasnicie to ze widzial swiatlo ????

jak dla mnie to moza byc spotkanie z UFO
  • 0



#7

baryla.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm no wlaśnie a co z tym światłem? Tylko teraz niejestem pewnien czy za każdym razem owe światło jest po prostu niepamiętam. Wiem że za 1 razem jak miałem ten paraliż to światło widziałem na 100% potem zgasło i było ciemno.
  • 0

#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swiatla, dzwieki, to ma zwiazek z oobe.
  • 0



#9

baryla.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide wiec to ja wyszedlem z ciala czy co ? Hmm to co ostatnio mi sie przydazylo to co pisalem u gory troszke to mi sie wydaje ze chyba jednak doswiadczylem oobe. Widzialem siebie jak leze w łóżku no i te oczy jak zobaczylem co mi sie dzieje to poprostu wpadlem w szok , przestraszylem sie na maxa. A co z tym ze rodzicow widzialem jak patrza na mnie i te ich przerazone twarze tego nierozumiem co to mialo znaczyc.. :) pozdrawiam all


Magnus15 a skad wiesz ze to kosmici ? Hmm ja niewiem co to było za światlo. Ale zeby kosmici to byli to raczej chyba nie ,sam niewiem :P
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych