Skocz do zawartości
Dziękujemy za udział w Złotych Szarakach -- kolejne informacje już niebawem!

Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7690 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

 1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 25.61%

 2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 10.65%

 3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 11.96%

 4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 7.85%

 5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

  Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Jarecki.
 • Postów: 4113
 • Tematów: 426
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Quintus ma rację.Nie dalej jak kilka dni temu ja również zauważyłem kilka latających samolocików,które utworzyły na moich oczach piękną szachownicę.Szkoda,że nie pstryknąłem fotki.
Dla tych,którzy nadal upierają się że są to "smugi kondensacyjne" dedykuję poniższy film jak również nie mniej ciekawy artykuł.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=qSDkdOpjiSc"]http://www.youtube.c...h?v=qSDkdOpjiSc[/url]


Opryski typu chemtrail – 1


1. CO TO TAKIEGO?
Mianem oprysków typu ‘chemtrail’ określamy oprysk, dokonywany przez samoloty, przelatujące najczęściej na pośrednim pułapie (5 000 – 10 000 m), bardzo charakterystyczny i dobrze widoczny z ziemi. Coś, co początkowo wygląda jak nienaturalnie duża i gęsta smuga kondensacyjna, nie rozwiewa się jednak, w przeciwieństwie do tej ostatniej (trwałość smug kondensacyjnych, o ile w ogóle się pojawiają, do czego to niezbędna jest dostatecznie niska temperatura oraz odpowiednia wilgotność, nie przekracza, w ekstremalnych przypadkach, 2 minut). W przeciwieństwie do chmur wiatr jej niemal nie przemieszcza (przemieszcza bardzo wolno), a jedynie ‘rozciąga’, co można przyrównać do zjawiska rozciągania waty szklanej: oprysk, zupełnie inaczej, niż wszystkie znane ludzkości typy chmur, ma strukturę włóknistą, którą zachowuje nawet pomimo intensywnego rozrzedzenia. Również samoloty, dokonujące owych oprysków, latają zupełnie inaczej, niż maszyny pasażerskie: przeloty dokonywane są najczęściej nad obszarami gęsto zamieszkałymi, wielokrotnie powtarzane przez te same maszyny, które po dokonaniu przelotu zawracają i kontynuują. Samoloty stawiają swego rodzaju zaporę z oprysków w formie kratek, krzyży, siatek, czy rzadziej – półkoli. W ten sposób błękitne niebo nabiera mglistego, mleczno-szarego odcienia [1,2].

Co ciekawe, można łatwo to zaobserwować, używając bardzo silnie przyciemniających okularów (poziom IV w IV-stopniowej skali) w słoneczny dzień. Oczom naszym ukaże się wówczas w miejscu, gdzie niebo wydaje się ‘w sumie całkiem normalne’ wzór bladych, przypominających rozciągniętą watę szklaną chmuro-podobnych włókien, rozciągających się w równoległych liniach na obszarze wielu kilometrów kwadratowych nieba. Słońce, świecące przez taką ‘polimerową mgłę’ tworzy charakterystyczny efekt ‘halo’, niespotykany na czystym niebie, a także inne zjawiska [11].

2. HISTORIA.

2.1. WCZESNE EKSPERYMENTY

Zakładające m.in. użycie samolotów (i innych urządzeń, rozstawionych na ziemi/morzu – okrętów, rozpylaczy etc., w celu dokonywania oprysków niczego nie spodziewającej się ludności, które (przynajmniej częściowo) wyszły na światło dzienne, to te, dokonywane w Wielkiej Brytanii w latach 1940 – 1979. Brytyjskie Ministerstwo Obrony przyznało, co następuje:

Pod przykrywką oceny zagrożenia sowiecką bronią biologiczną, używając jako obligatoryjnego wyjaśnienia przed opinią publiczną badań nad pogodą i klimatem, rozpylano między innymi następujące czynniki:

a) związki kadmu w latach 1955 – 1963, na obszarze większej części Anglii (pomimo ówczesnych oficjalnych twierdzeń o jego nieszkodliwości, już w czasie II WŚ uznawany był za broń chemiczną; jest jednym z czynników, wywołujących raka płuc);

b) E. coli i B. globigii, w celu symulowania B. antracis (wąglika) w latach 1961 – 1968, na obszarze południowego wybrzeża, zamieszkanym przez ponad milion ludzi;

c) S. marcescens, fenol i symulant wąglika w latach 1971 – 1975, w południowym hrabstwie Dorset;

d) przyczepianie patogenów do sieci pajęczej i badanie ich rozprzestrzeniania się na terenach zamieszkanych w latach 1964 – 1973;

e) B. antracis (wąglika!) w latach 40. i 50. XX w., na Szkockim i Karaibskim wybrzeżu (wyspa Gruinard u wybrzeża Szkocji została tak poważnie skażona, że nie mogła być zamieszkana aż do lat 80.!);

W efekcie doszło do milionów przypadków problemów zdrowotnych, defektów genetycznych, chorób płuc i układu nerwowego o skali epidemii na przestrzeni lat. Pomimo to, ustami rzecznika prasowego, Ministerstwo Obrony stwierdza kategorycznie: „Niezależne raporty poważanych naukowców pokazują wyraźnie, że nie było żadnego zagrożenia zdrowia publicznego w wyniku owych testów, które przeprowadzano, by chronić społeczeństwo. (…)” W odpowiedzi na pytanie, czy obecnie podobne testy są przeprowadzane, Pani rzecznik stwierdza, co następuje: „(…) Nie należy do naszej polityki dyskutowanie aktualnie przeprowadzanych badań” [3].

2.2. TRAKTAT ENMOD

Powstawał w latach 1976–1978. Z założenia miał powstrzymać rozwój broni konwencjonalnych i niekonwencjonalnych. Był odpowiedzią na takie projekty, jak, zakończone pełnym sukcesem, sianie chmur w Wielkiej Brytanii czy Wietnamie (do dziś używa się np. jodku srebra w celu oczyszczania nieba z chmur – vide: Igrzyska Olimpijskie w Pekinie), masowe użycie śmiertelnie toksycznych defoliantów (vide: Agent Orange korporacji Monsanto) i in. Choć nie wymieniono w nim żadnego konkretnego systemu czy technologii, zobowiązywać miał on do nie używania “(…) technologii czy broni, które mogą mieć poważny i długotrwały wpływ na środowisko (…)”. Celem głównym traktatu było, jak je określono, zakazanie broni pogodowych. W związku z owym traktatem pojawiły się poważne wątpliwości: nade wszystko brak sprecyzowanych technologii stwarzał furtkę ku ich wykorzystaniu [4].

2.3. TRAKTAT TREATY ON OPEN SKIES

Powstał we wczesnych latach 90. XX w., ostatecznie wszedł jednak w życie dopiero 01.01.2002 r. Został ratyfikowany przez 34 państwa; obszarem zasięgu obejmuje niemal całą północną półkulę – Amerykę Północną, oraz północną część kontynentu Euroazjatyckiego. Jego celem było umożliwienie maszynom państw, które ratyfikowały traktat, na nieograniczone, nielimitowane korzystanie z przestrzeni powietrznej pozostałych krajów ratyfikujących. W praktyce oznacza to, iż samoloty USAF mogą, bez żadnej kontroli i nadzoru, wkraczać w polską przestrzeń powietrzną. Lot taki nie musi być kontrolowany, monitorowany, zaś jego cel – weryfikowany. Oficjalnym jego celem jest umożliwienie wzajemnej kontroli przestrzeni powietrznych oraz działań naziemnych [5].

W związku z dokonywaniem oprysków chemicznych, pojawia się podejrzenie, iż traktat ów był czynnikiem, który umożliwił ich skuteczne wykonywanie (pojawienie się samego zjawiska i jego eskalacja pokrywają się jednoznacznie z wejściem w życie rzeczonego traktatu). Jako porównania można tutaj użyć polityki, stosowanej przez oddziały prewencyjne i ochrony w warunkach sytuacji ryzykownych – by zminimalizować czynnik psychologiczny relacji międzyludzkich, wynikający ze znajomości ludzi, z którymi ma się styczność, posyła się oddziały, by nawzajem pacyfikowały swoje regiony. Kolejnym ważnym argumentem, przemawiającym za taką rolą traktatu jest fakt, iż w dobie superprecyzyjnej obserwacji i komunikacji satelitarnej, dalece wykraczającej poza możliwości jakiegokolwiek systemu konwencjonalnego, zlokalizowanego w atmosferze (samoloty) tego typu porozumienie jest, z technicznego punktu widzenia, pozbawione sensu.

2.4. PROJEKT USTAWY HR 2977 IR

Zaproponowany przez Sen. Kucinicha Izbie Reprezentantów Kongresu USA w październiku 2001 roku. W wyniku ataków z 11 września, jak i zapowiadanej Wojny z Terroryzmem, a także szeregu odtajnionych jawnych pogwałceń prawa międzynarodowego, w tym ENMOD, w latach poprzednich jak i bieżących, pojawiła się konieczność precyzyjnego zakazania wykorzystania poszczególnych technologii. Projekt ustawy zobowiązuje instytucję Prezydenta USA do podjęcia radykalnych kroków w celu powstrzymania i anulowania bieżących programów, tak w USA jak i poza jego granicami, a także zapobieżenia ponownemu ich wykorzystaniu w przyszłości. Wśród postulowanych do zakazania technologii (których istnienie oficjalnie potwierdził Kongres USA (!!!), zaś nieoficjalnie – wielu senatorów), są:

a) “(…) Urządzenia, zdolne niszczyć obiekty w przestrzeni kosmicznej, nad ziemią i na Ziemi przy pomocy: wystrzeliwania w cel pocisków, detonacji w pobliżu owych obiektów ładunków wybuchowych, kierowania weń wiązek energii: molekularnej, atomowej, subatomowej, promieniowania elektromagnetycznego, plazmy, promieniowania ELF i ULF oraz innego nie wymienionego lub jeszcze nie rozwiniętego systemu (!!!);

b) (…) Bronie, mające na celu niszczenie, zabijanie, okaleczanie osób, życia biologicznego, zdrowia psychicznego i fizycznego, psychicznego i ekonomicznego dobrobytu osoby poprzez: ulokowane na ziemi, morzu lub w przestrzeni kosmicznej systemy, wykorzystujące szeroko pojęte promieniowanie (w tym elektromagnetyczne), psychotroniczne, dźwiękowe, laserowe lub inne energie, skierowane przeciwko osobom bądź populacjom w celach wojny informacyjnej, kontroli nastroju/samopoczucia, kontroli umysłów rzeczonych osób i populacji (!); systemy rozpylania czynników biologicznych i chemicznych w pobliżu osób – rzeczone terminy odnoszą się do takich egzotycznych systemów broni, jak: bronie psychotroniczne, elektroniczne i informacyjne, opryski typu ‘chemtrail’ (!!!), umieszczane na dużych wysokościach technologie ELF i ULF, plazmatyczne, dźwiękowe, ultradźwiękowe i elektroniczne systemy uzbrojenia, systemy broni laserowej, strategiczne, wizualne, taktyczne i pozaziemskie (!!!) oraz chemiczne, biologiczne, środowiskowe, klimatyczne i tektoniczne bronie (…)” [6].

Projekt ów cudownym zbiegiem okoliczności, po przerwie halloweenowo– świąteczno-noworocznej, w styczniu 2002 roku, przeobraził się w Projekt Ustawy HR 3616 IR, który w zasadzie różni się od poprzednika tylko tym, że nie ma w nim ani śladu po liście technologii, które mają być wycofane z użytku i zakazane… innymi słowy, podobnie jak ENMOD, zakazuje… tylko, że zasadniczo nie wiadomo, czego. Dzięki zachowaniu zaś klauzuli, że “(…) nie można uznać za zakazane tym traktatem przeznaczanie funduszy na : (1) eksplorację kosmosu (2) badania kosmosu i rozwój (…)” (rozwój czego?) “(…) (3) testowanie, wytwarzanie I produkcja, nie związana ze zlokalizowanymi w kosmosie systemami i broniami (…)” (czyli jeżeli bronie są zlokalizowane na Ziemi…? Swoją zaś drogą, o jakie bronie właściwie chodzi? “(…) (4) cywilną, komercyjną, obronną działalnością” (no cóż, obecnie też ‘bronimy się przed terroryzmem’, III Rzesza broniła się przed ‘polską agresją’, zaś powstanie Monsanto technologii kosmicznych to żaden problem…). Sam senator nabrał wody w usta, o niczym nie pamięta – ani o wersji oryginalnej, ani o nowej, która nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności od 8 lat krąży w mrocznych zakamarkach procesu legislacyjnego – ponadto także wszystkie pytania obywateli, zainteresowanych losem ustaw odsyła do… asystenta, który zaniósł wydruk dokumentu do urzędu i automatycznej sekretarki [7].

Warto pamiętać, iż nadmienione cztery punkty stanowią jedynie kilka spośród wielu wydarzeń, które wpisują się w historię, kryjącą się za pokrytym dziwną, szarą mgiełką oraz złowróżbnymi liniami niebie, które obserwujemy od kilku już lat nad naszymi głowami. Ciekawym polecam znacznie obszerniejsze kalendaria i kompendia, zawarte w przypisach [9,10,13].

3. BADANIA WSPÓŁCZESNE

Dokonano współcześnie niewielu badań i pomiarów, ale istnieje dostateczna ich ilość, by można było dokonać analizy składu oprysków oraz postawić tyle wstępną, co jednoznaczną diagnozę nt. ich faktycznego składu chemicznego oraz, rzecz jasna: celu owych oprysków.

Doniesienia: Według doniesień z całego świata, zaobserwowano we wszystkich opryskach istnienie tajemniczych włókien (oraz zdającej się mieć z nimi powiązania tzw. chorobie morgellonów [12]). Po odesłaniu zebranych w USA próbek do agencji rządowej (odpowiednik polskiej Agencji Ochrony Środowiska i Sanepidu), próbki owe… zaginęły, zaś w odpowiedzi na ponaglenia, instytucja… odmówiła badania, jak również zwrotu próbek [13].

Pośród niezależnej obserwacji samych włókien oraz zawartości opadów po opryskach znalazły się między innymi następujące: 1) olbrzymie ilości obumarłych czerwonych krwinek; 2) wielkie stężenia nietypowych metali, w tym aluminium, baru, żelaza i in.; 3) gwałtowny wzrost pleśni i mikroorganizmów, nawet na śniegu. Pośród efektów stale wymienia się: 1) powikłania i gigantyczny wzrost ilości zachorowań na przypadłości układu oddechowego, 2) ogólny spadek odporności połączony z bardzo złym samopoczuciem – dominuje ciągłe znużenie, bóle głowy, nudności, senność, zaniki pamięci [2-6].

Jednym z najważniejszych, współcześnie dokonanych pomiarów jest publicznie udostępniony pomiar stężeń poszczególnych jonów metali w zawartości filtra HEPA, dokonany w USA na prywatne zlecenie z próbek, zebranych w maju 2008 roku. Na jej podstawie możemy pokusić się o analizę składu takich oprysków (a przynajmniej tego, którego zawartość poddano analizie) [8].

4. ANALIZA SKŁADU OPRYSKÓW

Jeżeli weźmiemy pod uwagę powyższe wyniki [8] jako uśrednioną analizę składu oprysków (ponieważ niestety innych aktualnie nie posiadamy), a także doniesienia i dane, pochodzące z szeregu różnych badań, wykonanych na pozostałościach oprysków (m.in. olbrzymie ilości zaobserwowanych posklejanych, martwych czerwonych krwinek pomiędzy włóknami typu ‘morgellon’, wykorzystywanych p.podobnie jako czynnik do transportowania patogenów), to wówczas możemy pokusić się o prostą analizę ich składu.

4.1. ETAP 1

Spójrzmy, co można jednoznacznie wyciągnąć z powyższego wykresu: (pierwiastki, których stężenie jest wyraźnie podwyższone i wykraczające poza normę):

- Glin (Al), 5120% normy (!!); Ch

- Bar (Ba), 44 480% normy (!!!); Ch

- Bor (B), 1310% normy (!!); Ch

- Wapń (Ca), 16 600% normy (!!!); CK, Ch

- Chrom (Cr), trudne do ustalenia procentowo – 28.2 mg/kg wobec ilości śladowych w próbie kontrolnej (!!!); Ch

- Miedź (Cu), 7880% normy (!!); CK

- Żelazo (Fe), 33 600% normy (!!!); CK

- Potas (K), 3172% normy (!!); CK

- Magnez (Mg), 4320% normy (!!); CK

- Mangan (Mn), 11 240% normy (!!!); CK

- Sód (Na), 2548% normy (!!); CK

- Nikiel (Ni), 672% normy (!); Ch

- Ołów (Pb), 202% normy (!); Ch

- Krzem (Si), 408% normy (!); WM?

- Stront (Sr), 4900% normy (!!); Ch

- Wanad (V), 1248% normy (!!); Ch

- Cynk (Zn), 1186% normy (!!); CK

4.2. ETAP 2

Możemy teraz, mając dostępne dane liczbowe, skonfrontować je z istniejącymi doniesieniami. Możemy wysunąć na ich podstawie następujące podejrzenia:

1. Czerwone krwinki. Czynniki, oznaczone w powyższej kolumnie jako CK wskazują jednoznacznie na obecność pozostałości rozkładu czerwonych komórek i, prawdopodobnie innych komórek/organizmów jednokomórkowych (doniesienia o obserwowaniu m.in. w Polsce pleśni na śniegu i pomiędzy włóknami, a także badań oprysków z USA, które również sugerowały wysoką zawartość zarodników pleśni). Czerwone komórki stanowiłyby dla patogenów idealną pożywkę, tj zawierającą źródło cukrów i azotu (białka i cukry, zawarte w c.k., których jednak istnienia to badanie nie może potwierdzić – niezbadane stężenia węgla i azotu), a także, co równie ważne – kationów metali. I tak dowodami koronnymi są: a) stosunek stężenia potasu i sodu (1.24:1) – podstawowym elektrolitem wewnątrzkomórkowym jest potas, sód zaś – zewnątrzkomórkowym, co sugeruje, że możemy tu mieć do czynienia TYLKO z wylaną zawartością WNĘTRZA komórek; b) stężenie żelaza (z rozpadu hemoglobiny); c) stosunek stężenia żelaza i miedzi – białka szlaku przepływu elektronów oraz układów rozkładu wolnych rodników, niezwykle istotne dla działania c.k., zawierają kationy miedzi, obok kationów żelaza (stężeniowo jednak znacznie ustępując ilościom żelaza, zawartym w hemoglobinie, wypełniającej całą niemal c.k.); d) stężenia magnezu, manganu, cynku, a także część zaobserwowanej ilości wapnia – podstawowych kationów metali, obecnych w centrach aktywnych większości enzymów, jak i w cytoplazmie, niezbędnych dla funkcjonowania każdej żywej komórki.

2. Dodatkowe czynniki chemiczne (Ch), istniejące w określonych celach w owym chemicznym koktajlu. Wg kolejności:

a) glin – niezwykle toksyczny, przy trwałej ekspozycji powoduje zaburzenia pamięci oraz procesów myślowych, wynikiem długotrwałej akumulacji jest choroba Alzheimera (podstawa działania: symetryczne molekuły zdeprotonowanego pseudokwasu glinowego jako symetryczne, będą dążyć do substancji niepolarnych, jak środowisko osłonek neuronów, gdzie ich ładunek ujemny będzie hamował przepływ kationów (K+, Na+) i tym samym zaburzał przewodnictwo nerwowe);

b) bar – silnie reaguje z wodą; powoduje zaburzenia równowagi wapniowej, wypierając wapń z jego związków i wiążąc się trwalej od niego – prowadzi to do ogólnego osłabienia organizmu, szczególnie układu odpornościowego i układu ruchu – mięśni i kości (mechanizm działania: różnica elektroujemności); podobną rolę, lecz dużo mniej efektywnie, może pełnić stront, który jednak z kolei ma wyższy udział izotopu promieniotwórczego;

c) nikiel – silny alergen, podrażnia układ odpornościowy do gwałtownej reakcji – ostatecznie prowadzi to do jego osłabienia i ciągłych stanów nadaktywności (mechanizm działania: różnica elektroujemności i podobieństwo/jego brak do innych kationów metali);

d) ołów – powoduje ołowicę – szczególny przypadek zatrucia metalami ciężkimi; odkłada się głównie w kościach, m.in. wypierając wapń; podobnie, jak rtęć, wykazuje tendencję do tworzenia wysoce toksycznych związków, jego akumulacja prowadzi do wzrostu ilości poronień, urodzeń z ciężkimi efektami genetycznymi i obniżonym ilorazem inteligencji (vide: Huta Ołowiu w Miasteczku Śląskim); może pochodzić z już obecnych w atmosferze zanieczyszczeń, pociąganych za sobą przez opad ‘chemtraili’, co sugeruje jego stosunkowo niskie, względem pozostałych metali, stężenie; (mechanizm działania: różnica elektroujemności, tworzenie symetrycznych/niesymetrycznych molekuł, podobieństwo do innych kationów metali/jego brak);

e) wanad – ciekawy przypadek: w formie tlenków (głównie tlenku (V) wanadu) jest katalizatorem, utleniającym tlenki siarki, przede wszystkim (IV) -> (VI); może to prowadzić to jeszcze silniejszego zakwaszenia obecnego nad miastami smogu oraz tworzenia się większych ilości toksycznego i żrącego m.in. śluzówki i nabłonki, głównie płuc, kwasu siarkowego (VI);

f) wapń – olbrzymie stężenia sugerują, że jest także składnikiem (jednym z podstawowych) owego toksycznego koktajlu – w postaci nieorganicznej jest zasadniczo nieprzyswajalny dla organizmu, w środowisku i organizmach żywych będzie jednak odkładał się w olbrzymich ilościach, prowadząc do m.in.: przejściowego lub trwałego wyjaławiania gleb, zwapniania tętnic, mózgu i serca (miażdżyca, objawy toksoplazmozy i in.), a także, wraz z m.in. obecnym w nadmiernych ilościach w środowisku fluorem (teflon, pokrywający garnki i patelnie, zeskrobywany regularnie do pożywienia, fluorowana woda, pasty do zębów etc.), przyczyniał się do przetrwałego i nieodwracalnego otępienia jednostek i populacji oraz obniżenia ich inteligencji i świadomości poprzez udział w procesie zwapnienia szyszynki;

g) chrom – potencjalnie może chelatować składniki odżywcze (tj. wiązać je tak, by były nieprzyswajalne dla organizmu i przechodziły niewchłonięte przez jelita – dlatego m.in. jest jednym z podstawowych składników leków odchudzających);

3. Włókna typu ‘morgellon’ (WM) – jednym z ich składników może być krzem. Historia naszej współczesnej nauki sugeruje, że same włókna najprawdopodobniej posiadają szkielet oparty na węglu lub krzemie (lub obydwu), podstawionych różnymi, p.podobnie tlenowymi/azotowymi grupami funkcyjnymi; podobne rozwiązania wskazuje szereg prostych eksperymentów, wykonanych na włóknach i dla porównania [12].

CIĄG DALSZY NASTĄPI

Autor: Prometeusz
Źródło: http://wolnemedia.net/?p=20729


PRZYPISY

1. Za: newworldorder.com.pl. Krótki zbiór analiz poszczególnych zdjęć i urywków filmów; szczególnie polecam przyjrzeć się, moim zdaniem najlepszemu, nagraniu od ok. 7:25, które pokazuje nie tylko, jak rzekome smugi kondensacyjne nagle pojawiają się i znikają, ale co ważniejsze, ukazuje formację typowo wojskową – trzech maszyn, lecących w kluczu, bardzo blisko siebie, przy czym maszyna prowadząca w ogóle nie pozostawia żadnej ‘smugi kondensacyjnej’, zaś pozostałe dwie – pozostawiają ją tylko na pewnych odcinkach.
http://www.newworldo...film.php?id=484

2. Za: newworldorder.com.pl. Klasyczny już pośród zainteresowanych tematem film „Nie rozmawiaj o pogodzie”. Amatorska dokumentacja prywatnego śledztwa w sprawie dziwnych chmur, które pewnego dnia autor zaobserwował na niebie nad swoim domem i okolicą.
http://www.newworldo.../film.php?id=50

3. Za: The Guardian, 21.04.2002.
http://www.guardian.....medicalscience

4. http://www.worldinba...odification.php

5. http://www.dod.gov/a...es/os/index.htm

6. Treść ustawy w oryginalnym brzmieniu. Treść ustawy zastępczej można odnaleźć, wpisując w hasłach wyszukiwania HR 3616 IR.
http://www.fas.org/s...001/hr2977.html

7. Opis efektów prób dociekań obywateli w sprawie losu oryginalnej ustawy, jak i jej ‘następczyni’.
http://www.nwbotanic...ch/kucinich.htm

8. Skan oryginalnego wydruku wyników analizy zawartości metali w powietrzu po opryskach, zawartych w filtrze HEPA, z próbek zebranych w maju 2008 roku.
http://www.nogw.com/...b_result_lg.jpg

9. Bardzo szczegółowe kalendarium oficjalnych wydarzeń, mających bezpośredni związek z opryskami – cz. I.
http://willthomasonl...Timeline_1.html

10. Bardzo szczegółowe kalendarium oficjalnych wydarzeń, mających bezpośredni związek z opryskami – cz. II.
http://willthomasonl...Timeline_2.html

11. Zdjęcia, ukazujące szereg niezwykłych fenomenów, obserwowanych w związku z opryskami, uwiecznionych na zdjęciach i porównanych z naturalnie występującymi w skutek atypowych warunków atmosferycznych zjawiskami.
http://www.chemtrail...om/phenom.shtml

12. Źródło dokumentacji fotograficznej zjawisk, związanych z chorobą morgellonów – szereg prywatnych kolekcji fotografii makroskopowych i mikroskopowych ran i zmian skórnych, a także prostych testów i badań porównawczych włókien, m.in. w zestawieniu z watą szklaną.
http://www.rense.com.../morgphotos.htm

13. Strona-kompendium, zawierająca liczne kopie dokumentów, zdjęć i wypowiedzi, związanych pośrednio i bezpośrednio z dyskutowanym fenomenem oprysków chemicznych.
http://www.carnicom.com/

14. Dodatkowe klucze wyszukiwania: HAARP, udoskonalone technologie Tesli, zjawisko rezonansu, Wilhelm Reich, MKUltra, Monarch, redukcja populacji (odradzam źródła równie ‘wiarygodne’, co Wikipedia).
 • 4#32

PaZi.
 • Postów: 933
 • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kolejne pseudomerytoryczne argumenty. Skład chemiczny wyssany z palca jakby tak trudno było go zbadać. Powiem tak: ziemia już nie długo będzie całkowicie przeludniona a wy mówicie o masowym truciu ludności. Skoro robią to od 2002 roku to są zacytuję "debiliami", bo 7 lat później dalej to robią pomimo braku efektów.

Jarecki sam sobie odpowiedz - czy regularnie doświadczasz:

powikłania i gigantyczny wzrost ilości zachorowań na przypadłości układu oddechowego, 2) ogólny spadek odporności połączony z bardzo złym samopoczuciem – dominuje ciągłe znużenie, bóle głowy, nudności, senność, zaniki pamięci [2-6].

...? :)

Pozdrawiam
 • 1

#33

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wchodzimy na stronę http://www.sat24.com...aspx?country=pl

wybieramy datę 20 września 2009 - godzina 7 i następne

I co? Smugi kondensacyjne?

Czym oni nas spryskują? Co to jest za g...? Czemu nikt o tym głośno nie mówi?
 • 3

#34

Asieńka.

  Wiedźma

 • Postów: 979
 • Tematów: 28
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W Świecie Nauki ze stycznia tego roku jest mała wzmianka o planach dotyczących rozpraszania w stratosferze siarki. Pomysł ten przedstawił nie kto inny, jak chemik atmosfery laureat Nagrody Nobla z 1995r. Paul Crutzen. Miałaby ona odbijać część promieni słonecznych i w ten sposób ochładzać klimat. Propozycja tego pana wywołała dyskusje i oczywiście nie są zachwyceni naukowcy tak radykalną ingerencją w środowisko, niemniej jednak oszacowali koszty, a do wyboru mieli balony, artylerie i samoloty. Jakoś z tych szacunków im wyszło, że najtańsze były by F-15C i latające cysterny KC-135. Miały by one latać bez przerwy przez 250 dni, a taka operacja miałaby kosztować około 4-5 mld dolarów. Naukowcy jednak są za tym by tego nie robić, a argumentują to tym, że taka działalność może przynieść więcej szkody niż pożytku, a między innymi może sopwodować - uwaga- nastanie suszy w niektórych miejscach globu, osłabienie warstwy ozonowej, oraz uzależnienie od nowego leku - jego odstawienie groziłoby gwałtownym skokiem temperatury.

Patrząc jednak na to co się dzieje z naszym klimatem, mam wrażenie, że siarkę już od dawna rozpylają, ale czasem pieniędzy im brak.
 • 1#35

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to jest po prostu przerażające!!! Dzisiaj na portalu w swoim mieście zamieściłem informację o CHEMTRAILS i.... zablokowali mi możliwość dodawania komentarzy :D A napisałem tylko że widziałem jak samoloty coś rozpylają i nie były to smugi kondensacyjne, bo zamieniały się w chmury. Reakcja była natychmiastowa - post usunięty, a ja dostałem bana! Oni dobrze wiedzą, co jest grane, ale za wszelka cenę będą to przed nami ukrywać. Wyobrażacie sobie, jaka panika by była, jakie odszkodowania musieli by płacić?
 • 4

#36

Dager.
 • Postów: 3075
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie włączyłem moja ulubioną stronę z satelitarnymi zdjęciami stanu zachmurzenia w czasie rzeczywistym i co widzę?

http://www.sat24.com/pl

Otóż widzę, jak z zachodu na wschód płyną nad Polską wiosenne Cumulusy i powoli zapada zmrok. Po włączeniu opcji "infrared" (podczerwień) widzimy większy obszar Europy (obrazowanie również w nocy).
 • 1#37

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no super, ale co z tego wynika Dager?
 • 3

#38

Dager.
 • Postów: 3075
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic z tego nie wynika, podobnie jak nic nie wynika ze zdjęcia, które wcześniej zapodałeś w linku.

Dołączona grafika
 • 1#39

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

chodziło o 7:00 a nie o 19:00

edit: Dager i napisz mi chłopie czemu miała służyć Twoja manipulacja? Kim jesteś, dla kogo pracujesz, co wiesz o tym gównie?

asp - Twój post niczego nie wnosi do dyskusji + sugerujesz, że nasze dyskusje, przemyślenia, działania są na poziomie faktu, nieładnie tak

Dołączona grafika

Ale jaka prowokacja???????? LUDZIE TO JEST JAKAŚ PARANOJA!!! Prosta sprawa - facet manipuluje, naruszając regulamin - wkleja nie to zdjęcie, robi to z pełną premedytacją, więc pytanie samo się nasuwa!!!!

TREŚĆ PRZESUNIĘTA

edit AlienGrey:
Wedle prośby moderatora.

 • 1

#40

asp.
 • Postów: 225
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

tak tak, tyle lat trucia wyniszczania narodów, przez te samolotowe smrody, że do najbliżeszego człowieka mam 25 kilometrów. Smutne.O ironio. Dlaczego portal paranormalny, zmienił się w gazetę FAKT ?
 • -1

#41

Dager.
 • Postów: 3075
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

chodziło o 7:00 a nie o 19:00

edit: Dager i napisz mi chłopie czemu miała służyć Twoja manipulacja? Kim jesteś, dla kogo pracujesz, co wiesz o tym gównie?

asp - Twój post niczego nie wnosi do dyskusji + sugerujesz, że nasze dyskusje, przemyślenia, działania są na poziomie faktu, nieładnie tak (...)

Nie domyślam się, o co Ci chodzi. Raczej radzę dogłębnie przemyśleć własną wypowiedź. Cóż, młodość ma swoje prawa i w końcu, kiedyś trzeba dorosnąć. :mrgreen:

Nie chodzi mi o błędy w metodzie wrzucania ilustracji do dyskusji, lecz o ich zgodność z rzeczywistością.

Jak dotąd, nikt o jakiekolwiek manipulacje mnie nie posądzał, więc i ja nikogo o takie bajery posądzał nie będę. Zacytowałem jedynie Twój link - nic więcej. Jeśli jesteś skłonny temu zaprzeczyć - proszę to udowodnić. W linku, który wkleiłeś, było takie a nie inne zdjęcie, więc, nie miej pretensji. Kolejne zdjęcie - które tu widzę - jest zupełnie nie podobne do treści Twojej wcześniejszej wypowiedzi, zupełnie nie zgodnej z treścią. Chyba że, wcześniej pomyliłeś zdjęcia, i dopiero teraz za wszelką cenę chcesz się ratować? :mrgreen:

Użytkownik Dager edytował ten post 29.03.2010 - 15:23
Proszę nie cytować całych wypowiedzi, wystarczy użyć nicku lub zacytować część.

 • 1#42

frosti.
 • Postów: 654
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chemtrails są na pewno największą, najbardziej jawną a jednocześnie najbardziej tajną operacją wszech czasów. Święci się coś bardzo dużego i rządy wszystkich państw są zamieszane.

I to musi być jakieś świństwo bo gdyby np. te Chemtrailsy miały zapobiegać globalnemu ociepleniu to można by przeprowadzić referendum czy ludzkość zgadza się poświęcić zdrowie za pryskanie nieba 'schładzaczami'. Ale nie ma o Chemtrailsach ani mru mru w oficialnych mediach. Czyli to jest coś co nawet większość ludności by nie chciała nawet straszona eko-terroryzmem.
 • 2

#43

Quintus Maximus.
 • Postów: 577
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie ta tajemnica mnie przeraża, bo gdyby to było nieszkodliwe, to nie mieliby powodów by to tak ukrywać i prowadzić tak szeroko zakrojoną akcję dezinformacyjną. Jeżeli nas trują, to trzeba temu zapobiec! Słyszałem, że w wielu krajach ludzie się organizują i będą z tym gównem walczyć. Myślę, że w Polsce tez niedługo powstanie taka akcja. Kwestia czasu. Przecież to strasznie widać. Trują nas i jeszcze ta grobowa cisza. I ktoś mi zaraz napiszę, jakiś mundry młodzieniec, że spiski są niemożliwe na taką skalę. Przecież tyle ludzi by musiało być wciągniętych itd. itp. Tu macie dowód, że dziennikarze i polityce się sprzedali i zamiast nas chronić ukrywają przed nami śmiertelne niebezpieczeństwo! Co to za ludzie!?

Rozmawiajcie o tym w domu, szkole, na ulicy, wszędzie! Ludzie maja prawo wiedzieć jakim gównem są faszerowani. Ludzie mają prawo zabrać w tej sprawie głos, a nie być traktowani jak krowie łajno, jak króliczki doświadczalne. Czy wie o tym nasza rządząca partia PO, czy wiedzą inni politycy, prezydent, dziennikarze?

Dager

Jeśli jesteś skłonny temu zaprzeczyć - proszę to udowodnić. W linku, który wkleiłeś, było takie a nie inne zdjęcie, więc, nie miej pretensji. Kolejne zdjęcie - które tu widzę - jest zupełnie nie podobne do treści Twojej wcześniejszej wypowiedzi, zupełnie nie zgodnej z treścią. Chyba że, wcześniej pomyliłeś zdjęcia, i dopiero teraz za wszelką cenę chcesz się ratować? :mrgreen:

I z czego rżysz chłopie?
Napisałem wyraźnie

Wchodzimy na stronę http://www.sat24.com...aspx?country=pl

wybieramy datę 20 września 2009 - godzina 7 i następne


A ty manipulujesz i wklejasz inne zdjęcie! Nieładnie tak!

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 29.03.2010 - 15:58

 • 3

#44

Dager.
 • Postów: 3075
 • Tematów: 63
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[quote name='Quintus Maximus' date='29.03.2010 - 15:54' timestamp='1269874468' post='377305']az za wszelką

wybieramy datę 20 września 2009 - godzina 7 i następne[/quote]

A ty manipulujesz i wklejasz inne zdjęcie! Nieładnie tak!
[/quote]

Nie manipuluję i ślepy nie jestem. Ponownie cytuję Twój link, gdzie widać owe zdjęcie:

http://www.sat24.com...aspx?country=pl
 • 1#45 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
 • Tematów: 0

Napisano

Dager, zastanów się proszę. Quintus napisał, cytuję:

Wchodzimy na stronę http://www.sat24.com...aspx?country=pl

wybieramy datę 20 września 2009 - godzina 7 i następne


Widać wyraźnie, że zaznacza to, by wybrać konkretną datę i godzinę na podanej wcześniej stronie internetowej. Nie pisze nigdzie o tym, że w podanym przez niego linku bezpośrednio znajduje się zdjęcie, które chce przedstawić do dyskusji. W tym momencie po prostu nie zrozumiałeś tego, co napisał Quintus - przynajmniej to wynika z wklejonego przez Ciebie linku. 


 • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u