Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja historia tabliczki Ouija i seansu jednoosobowego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mr. Bad Reputation.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Miałeś 13 lat jak duchy przywoływałeś, to zostało.
Teraz się będziesz bał "niczego" do końca życia.

A siostra dostaje "okres" więc zapamiętaj, że wtedy zawsze będzie jej odwalało.
  • -1

#17

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No to naważyłeś sobie piwa, okultyzm jest to bardzo niebezpieczna rzecz z pozoru wydaje się niegroźna oglądałem wiele programów o duchach dlatego sam przestałem się w to bawić. Wezwałeś 2 groźne duchy, spróbuj odmówić porządnie modlitwy, proś Boga o pomoc, egzorcysta nie będzie ci potrzebny jak pisali inni. Osobiście jestem sceptycznie nastawiony na duchy itp. , itd. Ale zdaję sobie z tego powagę. To nie jest tylko twoja wyobraźnia bo z tego co czytałem to jesteś osobą którą duchy i podobne rzeczy nie przejmują a przynajmniej 4 lata temu. Jak pisałem w innym temacie być może w twoim domu jest silne promieniowanie elektromagnetyczne które powoduje u niektórych ludzi omamy i to by wyjaśniało część zdarzeń typu głosy.... . (możesz je sprawdzić czujnikiem)
  • 0

#18

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Drogi Crissie. Moim zdaniem, najlepszym wyjściem z tej sytuacji(a przynajmniej na początek) jest udanie się do najbliższej parafii, i rozmowa z duchownym. I nie patrz na to że jesteś nie wierzący. Ksiądz jest człowiekiem, który jest aby pomagać, powinien Cię wysłuchać, opowiedz mu prawdę. Niech przyjdzie poświęcić dom. Może coś doradzi. To jest moje zdanie. Pozdrawiam ciepło i 3maj się:) jestem z Tobą:)



Ale co da te poświęcenie, skoro on nie wierzy w takie rzeczy ? aaa, no tak, zapomniałem. Jest tylko jedna i jedyna słuszna religia, a reszta zbłądziła.
  • 2

#19

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Efekt grania w OUIJA
Mój odnośnik

albo
Mój odnośnik

Użytkownik szymonn edytował ten post 03.03.2010 - 11:45

  • 1

#20

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ma ktoś link do filmów dotyczących tysięcy ludzi którzy bawili się tabliczką i ich nic nie opętało ? A... faktycznie, o tym się filmów nie kręci. :/
  • 0

#21

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Efekt grania w OUIJA
Mój odnośnik

albo
Mój odnośnik


Nie mów iż uważasz to za prawdziwe?
  • 0

#22

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

niczego nie uważam za prawdziwe bo jestem sceptykiem, wydaje mi się to śmieszne, po prostu po dodaniu filmiku na końcu zapomniałem postawić :mrgreen: lub :rotfl: pasuje? :o
  • 0

#23

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No widzisz, sam jesteś sobie winien. Taki mały emot a jak wiele zmienia.

Użytkownik Bierdol edytował ten post 03.03.2010 - 16:51

  • 0

#24

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wielka mi wina ale co racja to racja :mrgreen: :rotfl: :roll: :D
  • 0

#25

CrisS.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1)

Miałeś 13 lat jak duchy przywoływałeś, to zostało.
Teraz się będziesz bał "niczego" do końca życia.

A siostra dostaje "okres" więc zapamiętaj, że wtedy zawsze będzie jej odwalało.


Nie mam strachu przed czymś w co nie wierzę ;] . Jak już pisałem, to osobiście jestem sceptykiem do takich spraw, ale jeżeli dzieje się krzywda bliskim, to nie jestem obojętny. Oni może wierzą, może nie, a możliwe, że to ja się mylę i jednak coś w tym jest? Więc chcę im pomóc bo być może coś się niedobrego dzieje z mojej winy. A co do okresu, to kiedy go ma to wtedy jest jeszcze gorzej, tak to cały czas 'odwala'.

2)

No to naważyłeś sobie piwa, okultyzm jest to bardzo niebezpieczna rzecz z pozoru wydaje się niegroźna oglądałem wiele programów o duchach dlatego sam przestałem się w to bawić. Wezwałeś 2 groźne duchy, spróbuj odmówić porządnie modlitwy, proś Boga o pomoc, egzorcysta nie będzie ci potrzebny jak pisali inni. Osobiście jestem sceptycznie nastawiony na duchy itp. , itd. Ale zdaję sobie z tego powagę. To nie jest tylko twoja wyobraźnia bo z tego co czytałem to jesteś osobą którą duchy i podobne rzeczy nie przejmują a przynajmniej 4 lata temu. Jak pisałem w innym temacie być może w twoim domu jest silne promieniowanie elektromagnetyczne które powoduje u niektórych ludzi omamy i to by wyjaśniało część zdarzeń typu głosy.... . (możesz je sprawdzić czujnikiem)


Skąd wiesz, że dwa? Po czym to poznałeś? Sprawdzę to z promieniowaniem elektromagnetycznym, ale raczej w innym celu potrzebuję tej wiadomości :). Dzięki.


3)


Efekt grania w OUIJA
Mój odnośnik

albo
Mój odnośnik

Też miałem takie kapsułki ze sztuczną krwią jak w pierwszym filmiku. A ten drugi filmik, to już w ogóle Moda na Sukces.



szymonn a mogę wiedzieć jak to się dzieje, że ja tego nie odczuwam, a mam wrażenie jakby to dopadło moją rodzinę? :). Bo nie potrafię tego zrozumieć. Czy w ogóle cokolwiek takiego istnieje?

Użytkownik CrisS edytował ten post 04.03.2010 - 16:02

  • 0

#26

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

bo pisałeś że hitlera i stalina stąd dwa groźne. hmm.... a czemu tego nie odczuwasz być może to tylko zbieg okoliczności

Użytkownik szymonn edytował ten post 05.03.2010 - 07:35

  • 0

#27

CrisS.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na razie pominę swój temat, a przejdę do bardzo intrygującej mnie rzeczy. Od jakiegoś czasu mam kontakt z katechetkę, która uczy w szkole religii. Nigdy z nią nie rozmawiałem na taki temat, gdyż nie byłem specjalnie tym zainteresowany. Ale ostatnio wszedłem z nią w dyskusję na temat opętań. Powiedziała mi, że zna osobę (ale niestety nie powie mi kim ona jest), która jest opętana do tego stopnia, że potrafi cytuję: przeskoczyć 5 piętrowy blok i przyjaciele są w szoku. Pomyślałem sobie o tym jako o dobrym dowcipie. Co o tym myślicie? Są jakieś dowody na takie zjawisko? Bo nigdy o tym nie słyszałem :-).


Pozdrawiam.
  • 0

#28

Zwierzak15.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje gratulacje od dziś do końca życia masz nowych lokatorów, też byłem 2 lata temu taki sam ale nigdy by mi nie przyszło żeby wzywać tak potężne istoty z zaświatów teraz nie możesz ich odesłać powoli będą cie wykańczały na zdrowiu fizycznym i psychicznym to tylko kwestia czasu, nie chce cie straszyć ale w Ouije NIGDY NIE BAW SIĘ SAM BO TO ZAWSZE SIĘ KOŃCZY TRAGEDIA!!!!!. Wezwij duchownego i inne osoby które doradza ci co z tym zrobić.

Użytkownik Zwierzak15 edytował ten post 06.03.2010 - 20:54

  • 0

#29

CrisS.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwierzak15 umrę? zje mnie coś? WYLUZUJ! Jeszcze nie słyszałem o przypadku tragicznym. Nie przesadzajmy. Apropos mojego zdrowia, to czuję się wyśmienicie. Stan umysłu również mam w nienaruszonym stanie. Duchowego i innych osób nie będę wzywał, gdyż na razie próbuję dojść do tego co tak na prawdę miało miejsce.
  • 0

#30

Zwierzak15.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie słyszałeś, znam 2 przypadki.

Dwóch braci postanowiło sprawdzić, czy ouija rzeczywiście działa. Początkowo nic się nie działo, ale w pewnym momencie wskaźnik zaczął się poruszać. Jeden z chłopców poprosił o dowód, że kontakt naprawdę jest prawdziwy poprzez zaprezentowanie czegoś nadnaturalnego. Rezultaty tej prośby były zaskakujące i przerażające. Tabliczka odpowiedziała, ze dziadek jednego z ich przyjaciół umrze w ciągu tygodnia. Żyrandol zaczął się kołysać. Temperatura w pokoju spadła i chłopcy zaczęli się trząść z zimna. Całe pomieszczenie wypełnił odrażający odór śmierci. Nagle wszystko ustało i w pokoju zrobiło się zupełnie cicho. Chłopcy otworzyli szeroko okna, aby pozbyć się smrodu rozkładających się zwłok i postanowili zapomnieć o całym wydarzeniu. Jednak kilka dni później dowiedzieli się o śmierci dziadka jednego z przyjaciół, dokładnie jak zapowiedziała tablica. Mimo że chłopcy wyrzucili tablicę ouija, spokój nie powrócił do ich domu. Nawet po kilku latach od czasu do czasu żyrandol zaczyna się kołysać, w pokoju robi się zimno i powraca obrzydliwy zapach.

Jeszcze straszniejsze doświadczenie spotkało pewną rodzinę z Toronto. Rodzice z dwójką dzieci postanowili spędzić wieczór na zabawie z tabliczką ouija. Początkowo wszystko szło dobrze, rodzice kierowali wskaźnikiem, było mnóstwo śmiechu. W pewnym momencie jednak wskaźnik zaczął poruszać się sam. Dorośli sądzili, że to któreś z dzieci zrozumiało zabawę i zadawali pytania dalej. Gdy więc „duch” zapytał, czy może złożyć im wizytę, zgodzili się. W ich salonie rozpętało się piekło. Pojawiło się coś, co zaczęło ich atakować. Cała rodzina została poparzona i pogryziona. Nie mogli wydostać się z pokoju. Ataki trwały przez ponad godzinę. Następnie wszystko ucichło tak nagle, jak się zaczęło. Wszyscy wymagali pomocy lekarskiej.


Proszę oto one, i tak umrzesz ale dokonasz tego sam bo nie wytrzymasz psychicznie i popełnisz samobójstwo lub duchy to za ciebie zrobią.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych