Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Wyoming Incident


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drugi raz zakładam temat, o tym, czego jeszcze nie było na tym forum, a co po niekąd mnie interesuje.
Na youtube znalazłem dziwną serie filmików z tytułem "The Wyoming Incident" (Incydent w Wyoming). Filmiki są dziwnej treści, maja zamiar... straszyc? Przekazać coś?
Na pewnych są jakieś słowa typu "Pomyśl o czyms" a nastepnie "My juz to mamy", inne sa niby śmieszne, niby maja sceny z Matrix'a i jakis dziwnych bajek... ciekawi mnie przesłanie tego, w necie jest mało informacji. Jedynie co udało mi sie wywnioskować, to to, ze filmiki zostały wysłane do paru osób/znalezione przez Nie, i choc układaja sie w swego rodzaju "całość", autor nie myslal, zeby zabłysnąć jako gwiazda YT.
Macie moze jakies informacje?
Link do jednego z filmików:
  • 3

#2

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie są to po prostu psychologiczne żarty mające na celu przestraszenie widza.Po czymś takim człowiek spodziewa się nie wiadomo czego nie którzy nawet panikują.Takie filmy niczym się nie różnią od faceta przebranego za szaraka, który budzi cię w nocy.A tak poza tym to 666 myślę że nieźle nastraszył co niektórych użytkowników.Ciekaw jestem co będzie się nam dzisiaj śniło.

Użytkownik Templariusz edytował ten post 08.02.2010 - 20:36

  • 1



#3

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"I'm tired of the same old shit every day, so READ ALL OF THIS. NOW. STUPID QUESTIONS WILL GET STUPID RESPONSES!

These videos were part of a "game" created by the folks at SomethingAwful, and they were about a fictional TV hijacking.

This video was originally made to show how the hijack MAY have been presented if a TV station in Wyoming was really hijacked. But now that the "game" is over, this is somewhat of an archive of the videos since the original uploader pulled them off YouTube.

To put it simple: It's Fake."

Znalazłem taką wiadomość w opisie do tego filmiku:



Chyba wszystko wyjaśnione, co ? :P
  • 1



#4

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzieki defensis, ale dalej mało rozumiem z tego... Po co ktoś miałby " tworzyć filmiki o fikcyjnym zhakowaniu TV w Wyoming, zeby pokazac "jakby to wyglądało"? " Dla mnie całkowicie bez sensu.
Skąd pozatem wiemy, ze gra jest skonczona, skoro nie wiemy, kto je stworzył?
  • 0

#5

Vallentine.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na poczatku czolem, od pewnego czasu nieregularnie odwiedzam ta strone jednak dopiero niedawno zdecydowalem sie ja, ghm, "wzbogacic" ; D

Ostatnio b duzo szperalem nt calej tej sprawy, ny wszelkich broadcastow 333 itepe. Na 80% jest to fejk, mianowicie: spotkalem sie z wpsiami na blogach gdzie mowiono o rzekomym podmienieniu broadcastu jakiejs telewizji gdzie jakis dowcipnis (badz ich grupa) wrzucil enigmatyczne teksty, dziwaczne obrazki i specjalny szum ktorego nateznie ponoc mialo wywolywac skurcze powiek a te z kolei mialy prowadzic do halucynacji. Coz, wszystko fajnie, mindfuck tez jest ale (o czym juz ktos pisal wczesniej) zrodla dzieki ktorym w ogole o tym wiemy stwierdzaja, ze nic takiego nie mialo miejsca a same filmiki i historia to mistyfikacja. No niby wszystko ok ale z tego co czytalem i pisalem z ludzmi - nikt z ludzi hostujacych te filmiki nie jest ich autorem i w sumie nikt nie wie kto i jak za tym stoi. Teoria, ze stoi za tym strona something awful tez raczej nie jest zbyt realistyczna. Nie znalazlem zadnego konkretnego wpisu/opini na pdostawie ktorej rzekomy broadcast mialby miejsce. A dla mnie jezeli sam broadcast byl klamstwem, wtedy tez istnienie tych filmikow dla innych powodow niz dla jaj jest znikome.

Nie chce sie oczywiscie w tym czegos specjalnego doszukiwac, ale takie sa fakty. Myslac racjonalnie jest to oczywiscie swietnie sfabrykowany fake, jednak jak to juz jest w takich srpawac NIC nie jest wiadome na 100%. Osobiscie sklaniam sie do wersji, ze to wybryk, aczkolwiek nie jestemt ego pewien na 100%

Użytkownik Vallentine edytował ten post 26.08.2010 - 01:15

  • 0

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Wybaczcie ale nagrana budka telefoniczna czy teżzdjęcie ze strony funnypeople.com nie są strasze. Widziałem też pare innych filmów i powiem, że jak by nie to co przeczytałem w tym filmiku to bym nawet nie wiedział o co chodzi. W zasadzie to co wy napisaliscie sprawilo, że czegoś się spodziewałem bo baniem się tego nazwać nie można.
  • 0

#7

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toż to zwyczajna creepypasta jest, wystarczy posiedzieć trochę na SomethingAwful. Swoją droga, to to forum jest prawdziwą kopalnią Creepypast, chociażby sam słynny Slender Man właśnie stamtąd się wywodzi.

Nie wspominając już o tym, że w czasie kiedy rzekomo się te rzeczy działy (lata 50') amerykański kołchoz telewizyjny ledwo się uczył montować klatki, nie mówiąc już o filtrach obrazu i dźwięku...

Użytkownik Sniffer edytował ten post 26.08.2010 - 13:36

  • 0

#8

Azazel.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Dlaczego odświeżam stary temat? Nadal nurtuje mnie coś co jest chyba bezpośrednio z tym powiązane.
http://www.youtube.c...33-333-333&aq=f
Wszędzie w tych filmikach przewija się 333-333-333 i Dead Kids Foundation. O co w tym chodzi? Ktoś może powiedzieć? Obejrzyjcie kilka filmików, są niepokojące. Czy to jakaś sekta?
  • 0

#9

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

Dlaczego odświeżam stary temat? Nadal nurtuje mnie coś co jest chyba bezpośrednio z tym powiązane.
http://www.youtube.c...33-333-333&aq=f
Wszędzie w tych filmikach przewija się 333-333-333 i Dead Kids Foundation. O co w tym chodzi? Ktoś może powiedzieć? Obejrzyjcie kilka filmików, są niepokojące. Czy to jakaś sekta?


Zobacz sobie pastę... http://www.paranorma...p/page__st__345

Tam masz wspominane o 333-333-333-333 i te takie bzdety.
  • 0

#10

green4444.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, Dead Kids Foundation jest wspomniana w jednaj z creepypast. Ale kompletnie nie rozumiem przekazu tego filmiku. Wydaje mi się, że ktoś po prostu chciał przestraszyć ludzi, umieszczając w filmiku przekazy podprogowe. Możliwe, że chciał stworzyć klimat prawdziwej creepypasty, stworzyć coś bardzo realnego, co naprawdę by komuś siadło na psychikę. Mi akurat nie siadło.
  • 0

#11

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żadna tam creepypasta. Raczej ARG o ARG, która wymknęła się spod kontroli i teraz już nikt nie wie o co w tym chodzi.

Całkiem dobre podsumowanie całej historii jest na kanale Night Mind:



 
Ale to był stan na 2017 rok. Był, gdyż ostatnie odruchy drgawkowe The Wyoming Incident wystąpiły jeszcze w tym roku:
https://thehappycube...m/user/1/recent
https://thehappycube...thread/139/wake
 
Stare zagadki internetu mają swój urok. Szkoda by było o nich zapomnieć.
  • 0

#12

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda czasu....


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych