Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doświadczyłam OOBE!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest noc, stoje na drodze przed domem. Obserwuje dom sąsiadów, pali się świało przed wejściem. Nagle w oddali dostrzegam zarys postaci zmierzającej w moim kierunku. Myśle: schowam się, po co ma mnie ktoś widzieć! Przeskocze przez rów.... Zdążyłam o tym pomyśleć gdy oto znalazłam sie w rowie! ZAPADŁAM SIĘ W NIM PO SZYJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W jednej chwili wszystko do mnie dotarło! Ciało które zajmowałam nie było ciałem materialnym, nie stawiało bowiem oporu materii!!!! Gdzie moje prawdziwe ciało?! Wiedziałam! Wszystko stało sie jasne, doświadczyłam OOBE! Moja materialna powłoka śpi a świadomość jest tutaj! Ogarneło mnie przerażenie. Jak wrócę ? Chce wrócić! Boże mój,muszę wrócić do swojego ciała! Boże pomóż mi! To było przerażające, ogarnięta panniką zaczełam się modlić. Ojcze nasz......i pomogło z impetem wpadłam w swoją fizyczność.
  • 0

#2

walkir.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i nagle obudziłaś się :-D
  • 0

#3

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie był sen! Wszystko było przerażająco realne!
  • 0

#4

kanji.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LoL... jak można takie głupoty pisać? Przecież świadomość to jest to co masz w głowie (mózg) a nie coś co może wyjść i wejść... jakby to było takie proste to ludzie mogly by "żyć" w nieskończoność zmieniająć sobie tylko ciała na nowsze modele :> pozatym to mi przypomina wątek z serialu stargate sg-1 jak to pradawni opanowali życie w materia (austencji - chyba tak to się nazywało)

Dobrze że za marzenia nie każą bo byś już dawno w kryminale siedziała :PP
<joke>

Ale jakoś trudno mi w to uwierzyć....

Pozdro
  • 0

#5

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ariadna, czasem podczas snu odrywamy się od ciała i uzyskujemy tego świadomosć. Prawdopodobnie rzeczywiscie miałaś OOBE, niepotrzebnie się bałaś. Poczytaj sobie o tym, dowieez isę, że nie można tam zostać (o ile nie nadszedł Twój czas) ale można poznawać świat od tamtej strony. Pole do popisu jest znacznie większe niż w ciele :) Następnym razem zaproś sobie Jezusa np. I niech Cię oprowadza, pokazuje moze uczy :) a moze masz jakieś ważne pytania, zadaj je.
  • 0

#6

chester.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jak to jak wrócilas wlecice do twojego pokoju przez okno i wejsc w swoje cialo jak to sie stalo? zazdroszcze ci... a jak to zrobilas przeczytalas wczesniej ksiazke czy nie?
  • 0

#7

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chicałbym miec takie doswiadczenie, niezla przygoda:)
  • 0

#8

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chester, czsami jesteś w innym miejscu i innej czsoprzestrzeni, nie da sie wlecieć do pokoju, którego nie ma nie? Wyjście nastepuje w rózne miejsca.
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

brawa dla Ariadny, osiagnelas to

kurcze a ja dalej musze trenowac i sie tego uczyc :/
no tak czy inaczej, dowiedz sie wiecej o tym,

jedna uwaga to nie byla "swiadomosc" tylko twoje cialo astralne, cos jakby twoja dusza :)
  • 0



#10

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chester to się stało samoistnie ,nie pracowałam nad tym. Czy czytałam coś na ten temat? wiele lat temu skromny artykuł. Pamiętam, że opisane zjawisko zachwyciło mnie i ogromnie zazdrościłam ludziom którzy go doświadczyli. Dzięki temu co wcześniej przeczytałam, zrozumiałam z czym mam do czynienia.
  • 0

#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LoL... jak można takie głupot pisać? Przecierz świadomość to jest to co masz w głowie (mózg) a nie coś co może wyjść i wejść...


Glupoty kolego to ty wypisujesz, bo jest dokładnie odwrotnie.

Dobrze że za marzenia nie karzą bo byś już dawno w kryminale siedziała


Dobrze że za "otwarte umysły" nie karzą.
  • 1



#12

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieźle, naprawdę ... szkoda że strach Cię ogarnął, ale to naturalne ... nagle zapaść się pod ziemię, nie każdemu się zdarza to. :)
  • 0

#13

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ariadna, moze to nie bylo OOBE tylko LD?Gratuluje i tak ciekawego przezycia ;-)
  • 0

#14

kanji.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Eurycide: Glupoty kolego to ty wypisujesz, bo jest dokładnie odwrotnie.

No teraz to żeś dowalił, poczytaj o funkcjach mózgu jakie dotej pory znamy to się dowiesz, a nie jakieś religine bzdety...

Pozdrawiam.
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

oj wezcie przestancie, nie ma czegos takiego jak swiadomosc, jest tylko nasza dusza, czy jak ktos woli cialo astralne, to ze siedzi w ciele nie znaczy ze nie ma wplywu na to co sie dzieje z cialem fizycznym,

poza tym nie mowcie mi o takich glupotach jak juz inni mowili, ze cialo astralne tez potrzebuje snu, cialo astralne nigdy nie spi, po prostu przechodzi w inny stan swiadomosci w ktorym moze sie doladowac i zregenerowac, jesli cos bedzie mu zagrazalo to od razu wraca do dzialania, wypada z transu
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych