Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jagnię z ludzką twarzą...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Królik z kotem to wiem ze może bo były takie przypadki


Eee? Można coś więcej o tym?
  • 0

#17

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.smog.pl/w...olik_szokujace/

Jeszcze szukałem tego przypadku z Polski co był ale znaleźć nie mogę. To już było ho ho temu dobre 3 lata temu jak nie więcej. W Wiadomościach na TVP pokazywali właśnie tego typu Kotokróliki. Kotka musiała się zabawiać z Królikiem i tak wyszło jakoś. :)
  • 0

#18

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wow... króliko-kot, z filmiku na Smogu okraszony tagiem "śmieszne humor" może wywołać u ludzi 3-letnie przeświadczenie, że możliwa jest krzyżówka kota z królikiem? /facepalm

To to na filmiku to Manx:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Manx

  • 0

#19

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sebolek w liceum będą Cię o tym uczyć ; mianowicie : izolacja anatomiczna, etiologiczna, sezonowa, siedliskowa. Jeśli jaki cudem dojdzie do skrzyżowania następuje izolacja postzygotyczna, która uniemożliwi rozwinięcie się zarodka. Więcej w tym temacie w liceum, bądź u wszechwiedzącego wujka google.

edit sory stary sprawdziłam ile masz lat na Twoją niekorzyść, przykre, że nie pamięta się ze szkoły tak ważnych rzeczy.

Użytkownik +livin+ edytował ten post 22.01.2010 - 09:25

  • 0



#20

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.phreeque....lvira_jones.jpg - przykład hybrydy człowieka z pająkiem
http://img15.imagesh...e8b79c52626.jpg - z blobfishem

Wybaczcie styl, ale chciałem wam zaprezentować że ciału też może czasami coś nie wyjść i już to wygląda jak hybryda "czegoś z czymś".

Użytkownik Vilgefortz edytował ten post 22.01.2010 - 10:33

  • 0

#21

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Vil jeżeli te zdjęcia są prawdziwe nie oznacza to, że człowiek skrzyżował się ze zwierzęciem. Jest pewna grupa chorób, ktore deformują ciało i krzyżówki międzygatunkowe nie mają tu nic do rzeczy. Kobieta-pająk to wogóle jakiś śmieszny pomysł :rotfl:. http://hajlajfloryda...px-pastrana.jpg czy ta pani jest krzyżówką z małpą? Otóż nie kobieta ta cierpiała na hipertrichozę (nadmierne owłosienie) + hipertrofię dziąseł (nadawała małpi kształt szczęcę).
ok eksjuze mła Vil, ale post zostanie jako przykład dla np Sebolka

Użytkownik +livin+ edytował ten post 22.01.2010 - 13:10

  • 0



#22

Vilgefortz.
  • Postów: 92
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Vil jeżeli te zdjęcia są prawdziwe nie oznacza to, że człowiek skrzyżował się ze zwierzęciem. Jest pewna grupa chorób, ktore deformują ciało i krzyżówki międzygatunkowe nie mają tu nic do rzeczy. Kobieta-pająk to wogóle jakiś śmieszny pomysł :rotfl:. http://hajlajfloryda...px-pastrana.jpg czy ta pani jest krzyżówką z małpą? Otóż nie kobieta ta cierpiała na hipertrichozę (nadmierne owłosienie) + hipertrofię dziąseł (nadawała małpi kształt szczęcę).


Livin, przeczytaj jeszcze raz mojego posta ^^''
  • 0

#23

SeloD.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe te fotki.. Wg mnie to jest nic innego jak "niezwykła" mutacja. "Niezwykła" jako synonim rzadkości. Po prostu bardzo rzadko spotykana stąd sensacja. Dodatkowo jak ktoś wcześniej napisał, nasz mózg doszukuje się znanych obrazów tam gdzie ich nie ma. Jedni widzą w przypalonej grzance czy grzybie na ścianie twarz Chrystusa, inni piękno w bohomazach sztuki współczesnej :)
Tacy już po prostu jesteśmy :).

Co do zapłodnienia Człowiek - zwierzak. Nie ma absolutnie takiej możliwości. "Matka natura" do tego nie dopuszcza, a nawet jeżeli pośród zwierząt do takowej by doszło nastąpi "izolacja postzygotyczna". ( jak już ktoś wcześniej wspomniał ). Oznacza to, że zygota nie rozwija się lub rozwija nieprawidłowo. Tak czy inaczej wygląda to tak, że dochodzi do :

-Upośledzenia "krzyżówek"
-Śmierci
-Ich niepłodności - i tutaj mamy krzyżówkę klaczy konia z ogierem osła czyli Muła. Co ciekawe kilka procent mulic jest płodna!! Całkowicie bezpłodny jest Osłomuł. Czyli krzyżówka klaczy osła i ogiera konia. Do grona krzyżówek warto jeszcze doliczyć Zebroida czyli krzyżówkę zebry i innego przedstawiciela koniowatych.
- Nie przeżywanie zygoty..

Co do Jagnięcia. Nawet jeżeli jest ktoś tak nienormalny i usiłuje kopulować ze zwierzęciem to nie ma możliwości, żeby cokolwiek z tego "związku" wyszło. To tak wg. mnie. Jeżeli się mylę poprawcie :)
  • 0

#24

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że na dziś dzień nie można już być w 100% pewnym, że nie możliwe jest skrzyżowanie zupełnie dwóch innych gatunków ( a nawet więcej niż dwóch). Cofając się w przeszłość, dużo rzeczy było nie możliwych (loty w kosmos, komputery itp, itd..). Przypuszczam, że w nie jednym miejscu na świecie prowadzone są tego typu eksperymenty (rzecz jasna albo nie legalnie albo jest to utajnione). Na świecie też nie brakuje tzw. "szalonych naukowców" którzy mają wystrzelone pomysły, które próbują za wszelką cenę wcielić w życie. W przyrodzie jest to jak najbardziej nie możliwe i nawet nie ma się co spierać, ale w laboratorium kto wie.
  • 0



#25

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.smog.pl/wideo/23698/kot_i_krolik_szokujace/

Jeszcze szukałem tego przypadku z Polski co był ale znaleźć nie mogę. To już było ho ho temu dobre 3 lata temu jak nie więcej. W Wiadomościach na TVP pokazywali właśnie tego typu Kotokróliki. Kotka musiała się zabawiać z Królikiem i tak wyszło jakoś. :)


BZDURA - zmanipulowany film

Kot na filmie to kot z rasy BOBTAIL - google sie kłania.
Nie łykajmy wszystkiego...
  • 0

#26

pikador5.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co czytałem to jest jakaś bzdura. Nie jest możliwa taka krzyżówka. Nie mam pojęcia skąd u tego jagnięcia wzięła się ta ''twarz''. Są na to jakieś dowody czy to tylko jakiś żart? :lol
  • 0

#27

SzymoneR.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tym się kończy zoofilia...swoją drogą to nawet realne się wydaje. Albo eksperymenty jakieś i zwierzaczek im zawiał z labolatorium. Mimo, że szacowane jest, że chyba 90% zwierząt jeszcze nie znamy. Możliwe więc są chupacabry, owcoludzie czy inne wilkołaki. Ja nie uwierzę póki nie zobaczę.
  • 0

#28

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jednak z drugiej, technicznej strony co by bylo, gdyby zmieszac ludzkie geny z powiedzmy ta owca, badz koza i wszczepic zarodek owce-matce?
Mi sie wydaje, ze otrzymalibysmy dosc inteligentna istote, nawet podobna do nas - ludzi, pod prawie kazdym wzgledem. To nie tylko zmiana podejscia ludzi do swojego poczucia wyzszosci, lecz takze pokazania, ze nie jest sie takim bezradnym i ze nalezy szanowac wszystko co nas otacza.


aha jasne a jak człowiek konia wybałamuci to i centaury powstaną
  • 0

#29

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

aha jasne a jak człowiek konia wybałamuci to i centaury powstaną

Odświeżać temat takim głupim postem?
Uśmiałem się czytając go, ale nie przesadzaj xD

Jeżeli chodzi o jagnię..
Takie mutacje się zdarzają, niekoniecznie musi być to wina człowieka. W tym wypadku wygląda to co najmniej niezwykle. Dziwnie, no ale niezwykle. Chciałbym poznać więcej podobnych przypadków.

Króliko-kot (lol2)..
Taka rasa jak już kilka razy wspomniano, istnieje. I nie jest to żadna 'krzyżówka', a mutacja genetyczna. Więcej powie wujek Google.

Kobieta pająk i blobfish..
Jak u zwierząt, tak i u ludzi występują dziwne, nieznane mutacje albo deformacje ciała. Dobrze że dałeś te zdjęcia Vilgefortz jako przykłady podobnych mutacji u człowieka, jak u tego jagnięcia.

Ogółem. Duża ilość zwierząt to dla Nas jeszcze nieznane gatunki.
Niektóre są mutacjami, inne to dziwne 'krzyżówki', a jeszcze inne to w ogóle jakieś nowości :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych