Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jagnię z ludzką twarzą...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Źródła:
http://niewiarygodne...,wiadomosc.html
http://www.today.az/...rkey/59237.html
http://english.pravd...ep_human_face-0


W ostatnim czasie, z różnych stron świata napływały do nas makabryczne informacje, dotyczące zdeformowanych zwierząt, które w ubiegłym roku narodziły się na świecie. Historie pół-kozła i pół-człowieka, oraz przypadki narodzin dwugłowego węża, cielaka i żółwia, bledną jednak wobec najnowszej historii, o której donoszą liczne tureckie media. Jak podaje m. in. CNN Turkey, w Izmirze urodziło się jagnię, które ma twarz człowieka.

Dołączona grafika


Niezwykłe zwierzę przyszło na świat w wyniku cesarskiego cięcia. Już po urodzeniu, weterynarzy zaskoczył wygląd zwierzęcia i przedziwna, przypominająca ludzką, twarz jagnięcia. Erlan Elibol, weterynarz, którzy wykonał cesarskie cięcie, przyznał, że widział już wiele "dziwacznych, zmutowanych zwierząt w przeszłości".

"Widziałem już zmutowane krowy i owce. Byłem świadkiem narodzin cielaka z jednym okiem, dwiema i pięcioma kończynami, ale kiedy ujrzałem jagnię z ludzką twarzą, nie wierzyłem w to, co widzę. Jego matka nie mogła sobie poradzić, więc potrzebna była moja pomoc" - powiedział turecki weterynarz w wywiadzie udzielonym CNN Turkey.

Urodzone w Izmirze jagnię miało ludzkie oczy, nos i usta - jedynie uszy zwierzęcia pozostały owcze. Weterynarze uznali, że tego typu mutacje są niezwykle rzadkie i najprawdopodobniej wynikają z niedoboru witaminy A, którą zwierzę otrzymywało w łonie matki.

Dołączona grafika


***


Teraz dodam coś od siebie. Jak dla mnie to tylko mutacja, ale jak widać na zdjęciu niebywała. Wiem że "NIEWIARYGODNE" to nie najlepsze źródło tego typu informacji, ale tylko tam było jako tako opisane. Więcej o tym można poczytać na ang. stronkach wpisując w google np. Human-Faced Lamb.

P.S Jak to jest hybryda to jakiś baca tam nieźle zaszalał.
  • 4



#2

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

P.S Jak to jest hybryda to jakiś baca tam nieźle zaszalał.


To samo sobie pomyślałem. Wiadomo nie od dziś, że istnieją ludzie którzy "kochają" zwierzątka.
Jak dla mnie to ta owca podobna nawet do tego weterynarza :roll:
  • 0

#3

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie stosunek czlowieka i zwierzecia jest niemoralny i potepiam takie cos.

Jednak z drugiej, technicznej strony co by bylo, gdyby zmieszac ludzkie geny z powiedzmy ta owca, badz koza i wszczepic zarodek owce-matce?
Mi sie wydaje, ze otrzymalibysmy dosc inteligentna istote, nawet podobna do nas - ludzi, pod prawie kazdym wzgledem. To nie tylko zmiana podejscia ludzi do swojego poczucia wyzszosci, lecz takze pokazania, ze nie jest sie takim bezradnym i ze nalezy szanowac wszystko co nas otacza.
  • 0

#4

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rzecz w tym, że mimo tego, że możemy podejrzewać kontakty intymne pomiędzy dajmy na to właścicielem, a zwierzęciem to teoretycznie nie powinno dojść do zapłodnienia, a materiał genetyczny nie powinien znaleźć się w kodzie zwierzęcia.

Nie wiem nawet czy jest to biologicznie (może chemicznie raczej) możliwe. Bądź co bądź jest to zwykły weterynarz, a nie mikrobiolog czy genetyk. Mutacja, owszem, powoduje zmiany, ale w kodzie już posiadanym. To, co widzimy tutaj jest dosyć jasnym dowodem, że w jakiś sposób DNA człowieka znalazło się w kodzie zwierzęcia.

I sądzę, że nie jest to przypadkowe :D. Ciekawe czy pozwolą mu żyć. Jeśli ma twarz człowieka to być może również narządy mowy :o.

Pozdrawiam
  • 0



#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

P.S Jak to jest hybryda to jakiś baca tam nieźle zaszalał.


NIE MA takiej możliwości, by ludzie krzyżowali się ze zwierzętami :)
  • 0

#6 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem. W życiu nie spodziewałem się, że coś takiego jest możliwe. To mogłoby wyjaśnić regionalne kulty bogów zwierząt z ludzką twarzą.



  • 0

#7

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

NIE MA takiej możliwości, by ludzie krzyżowali się ze zwierzętami :)


A jednak limonka. Spróbuj zbudować silnik samochodu na podstawie projektów samej ciężarówki. To co, że obie maszyny posiadają silnik napędzany paliwem ciekłym, skoro różnią się znacznie. Bez konkretnych elementów z projektu samochodu nie zrobi się nijak silnika ciężarówki. No chyba, że będziesz dłuuuugo próbowała, co w realnym świecie nazywamy ewolucją. Ale w tym przypadku nie może być o tym mowy.

Przyrównujemy tu oczywiście silnik to twarzy.

Pozdrawiam
  • 0



#8

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem nawet czy jest to biologicznie (może chemicznie raczej) możliwe.


Niemożliwe.
  • 0



#9

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

P.S Jak to jest hybryda to jakiś baca tam nieźle zaszalał.


NIE MA takiej możliwości, by ludzie krzyżowali się ze zwierzętami :)


To był tylko taki żarcik, wiem że takie krzyżówki w przyrodzie są niemożliwe. Chyba , że jakiś doktor Moreau maczał w tym palce...

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 13.01.2010 - 21:43

  • 0



#10

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ładnych parę lat temu czytałem o podobnym przypadku który zaistniał w jednej z wiosek w Chinach, tyle że dotyczył kozy, jednak pobobieństwo było mniej zawansowane. Był to artykuł w jakimś brukowcu (nie pamiętam już w jakim, ani tytułu tamtego artykułu). Badanie wykazało że koza posiadała w swoim DNA elementy ludzkiego kodu genetycznego. Właściciela posądzono o spółkowanie ze swoimi zwierzętami, zaś do wymieszania się materiału genetycznego miało dojść,ze względu na defekt genetyczny kozy-matki. Miał on być spowodowany, wypasaniem zwierząt na terenie skażonym radioaktywnie.

Tak mi to się jakoś przypomniało, po przeczytaniu tego tematu :P
  • 0

#11

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma możliwości żeby 2 tak różne gatunki mogły się krzyżować...
Podobne gatunki wyrastające z jednej gałęzi drzewa ewolucyjnego mogą się krzyżować np koń i osioł czy lew i tygrys (jak ktoś jeszcze nie widział to zachęcam bardzo ciekawe krzyżówki szczególnie wielkość co jest związane z przekazywaniem różnych genów przez różne płcie u tych gatunków)

Ale człowiek i owca... no cóż różna ilość chromosomów, ogromne różnice w kodzie DNA.... nie możliwe jest w naturalny sposób krzyżowanie człowieka i owcy....
  • 0

#12

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no ale z konia z osłem powstaje muł, który i tak nie ma możliwości dalej się rozmnażać. A człowiek z owcą...hahahahahaha...myślę że w laboratorium owszem, w przyrodzie absolutnie niemożliwe bez względu na promieniowanie. Z tą twarzą to troszkę jak z chociażby z Cydonią, ludzki mózg instyktownie domalowuje rzeczy, których w rzeczywistości nie ma. Tutaj instyktowanie zauważamy twarz, chociaż tak naprawdę jest to "zwykła" (bo w gruncie rzeczy taka owczywiście nie jest) mutacja a że nasza percepcja jest równie dziwna, to nie ma szans by na takim zdjęciu zobaczyć coś innego co nasz mózg dawno sobie narysował.
  • 0

#13

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Andross Ja nawet słyszałem o legrysie :D. No rzeczywiście, człowiek raczej nie może się krzyżować ze zwierzętami. Może z małpą? ;]
  • 0

#14

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet z małpą stoimy za daleko od siebie ewolucyjnie... chociaż może w laboratoriach przy sztucznym wspomaganiu mogłoby coś takiego się udać...
  • 0

#15

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego nie możliwe jest genetyczne krzyżowanie ludzi np. z psem? Goryla z Psem można? Królik z kotem to wiem ze może bo były takie przypadki. Proszę o wytłumaczenie mi dlaczego nie możliwe jest Człowieka ze zwierzęciem?

Bez śmiania się :P po prostu chce mieć to wyjaśnione
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych