Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy, nagranie z Meridy, Yucatan Mexico


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#46

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak zobaczyłam to poraz pierwszy byłam zachwycona , bo jestem fanką takich
"stworków" , humanoidów etcc. , trudno tam coś dostrzec tak prawdę mówiąc , na pierwszy rzut oka wygląda imponująco i dość przekonywująco , przeczytałam obydwa artyluły od deski do deski ( na szczęćie znam hiszpański ) ,ale nie przekonuje mnie to i tak , widziałam ten filmik już kilkakrotnie , czytałam o tym zdarzeniu multum artykułów ,ale żadnych konkretnych wniosków nie ma .... zgadzam się z niektórymi wypowiedziami powyżej ,że osoba filmujące całe zdarzenie , robiła to tak jakby wiedziała co się zaraz wydarzy , skupiała się głównie na owej latarni.... zastanawiające.
Ja gdybym spotkała takie "cuś" nadodatek w pobliżu domu i to w tak dobrze oświetlonym miejscu , pod latarnią :mrgreen: ,( nawet w ciągu kilku sekund możnaby było dobrze się temu czemuś przyjrzeć ) ... to nie wiem , "pomacałabym" to , albo zrobiła coś , aby przekonać się czym jest to dziwo , to nic ,że potem zesikałabym się w gacie ze strachu i nie mogła w nocy zasnąć ,mając świadomość ,że gdzieś tam pod moim domem krąży Ufol :mrgreen:

przyjrzałam się temu zdjęciu raz jeszcze i stwierdzam ,że to ... gumowa maska :mrgreen:
ma oczy wielkie , jakby założył gogle , otwartą gębę i długaśny , zwisający nochal , widziałam coś takiego w filmie , może to jakiś wyszukany kostium ? , albo ja mam wadę wzroku :P
  • 0

#47

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OliviaValentine, pomyśl o jednym-jak ktoś mógłby si schować za latarnią tak,że go nie widać?Wystaje tylko głowa,ręka i ramię.Reszty nie ma.A latarnia jest jak to latarnia-wąska i cieńka.To jest najbardziej zastanawiające.Tezy o rzekomym filmowaniu przez "operatora" jakby wiedział co będzie też sądla mnie błędne.Sam nieraz filmowałem różne głupoty tego typu (psa za oknem,znajomych grających w piłkę) i zachowanie jest normalne...
  • 0

#48

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam nie wiem ,ale ten stworek wygląda dość dziwnie , tak samo jak zachowanie osób , które filmowaly wszystko , jest wiele za i przeciw ,ale prawdy i tak pewnie się nigdy nie dowiemy ,a może za ileś tam lat i okaże się jak zwykle ,że to był żart ,ale ja wolałabym ,aby była to prawda , bo UWIELBIAM takie STWORKI :mrgreen:

a co do "operatora" hm.... mam wrażenie ,że on głównie skupiał sie na latarni , a przynajmniej bardzij niż na swoich kolegach .... :-/
zastanawiające :hmm:
  • 0

#49

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A widziała ty jak długie ramię posiada ów stworek ? to chyba nie ludzkie :| no chyba że przedłużył sobie jakimś kijaszkiem :mrgreen: w co wątpie
  • 0

#50

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A widziała ty jak długie ramię posiada ów stworek ? to chyba nie ludzkie :|


Dziwne ... aby obca forma życia była podobna do Ciebie :)

P.S.
Filmik robił uczeń informatyki i testował swoje umiejętności graficzne :papapa:
  • 0



#51

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widziała ty jak długie ramię posiada ów stworek ?


no chyba że przedłużył sobie jakimś kijaszkiem  w co wątpie


hehehe .... mój kolega ma w domu taką łapę , straszy nią swoje dzieci :mrgreen:
można ją kupić w sklepie z zabawkami ;-)
  • 0

#52

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hehehe ... zobaczcie na to ... to nagranie jest tam słynne, bo powstają już remake'i :

Obcy z Meridy - wersja z jajem

:lol : :lol : :lol : :lol :
  • 0



#53

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=]Dziwne ... aby obca forma życia była podobna do Ciebie :)

P.S.  
Filmik robił uczeń informatyki i testował swoje umiejętności graficzne   :papapa:


hehehe .... mój kolega ma w domu taką łapę , straszy nią swoje dzieci :mrgreen:
można ją kupić w sklepie z zabawkami ;-)


Wy to musicie wszystko zepsuć no juz powoli się wkręcałem!!! :D
  • 0

#54

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mam wrażenie ,że kiedy ten chłopak szedł po piłkę , to cały czas kątem oka obserwował tę latarnię , jeszce zanim dobrze obok niej stanął i jeszcze zanim ta łapa wyłoniła się zza latarni on już uciekał .... :hmm:
  • 0

#55

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeszce zanim dobrze obok niej stanął i jeszcze zanim ta łapa wyłoniła się zza latarni on już uciekał


może zobaczył TO wcześniej niż kamerka
  • 0

#56

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może zobaczył TO wcześniej niż kamerka


eeeh czy ja wiem :-/ ja ciągle mam wrażenie ,że to "teatrzyk" .....
  • 0

#57

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na 100 % nie wiem...Jak teatrzyk,to bardzo fachowo zrobiony,Oscar się należy za efekty :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych