Skocz do zawartości
Zdjęcie

Co dzieje się w North West Cape?


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#31

mrx1.
 • Postów: 19
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w super teorię, że z Ziemi zostało coś wystrzelone do tego obiektu. Poniżej są wymienione moje argumenty i liczę, że się do nich sensownie ustosunkujecie.

1. Totalnie beznadziejna jakość filmu
Przecież tam NIC nie widać! Jakaś kuleczka, a później coś prostokątnego przelatuje. Taki film można łatwo sfabrykować nawet na domowym pc'ecie.

2. Gdyby został oddany strzał z lasera to...
Pocisk, czy też strumień energii leciałby z prędkością światła, a nie prędkością wystarczającą na dostrzeżenie go gołym okiem. Ponadto, żeby z ziemi, z samego dołu atmosfery wystrzelić wiązkę laserową, która po przeleceniu całej atmosfery będzie zdolna zestrzelić jakiś obiekt to chyba by trzeba użyć całej mocy chupacabry i yeti.

3. Dlaczego media nie zrobiły z tego sensacji?
Odpowiedź jest prosta: Bo jest duużo takich pseudo dowodów i nikt nie chce robić z siebie błazna.
 • -2

#32

Gohanssj5.
 • Postów: 40
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm...A co wy na to??

12°17'12.99"Płd. 136°50'44.51"E
 • 0

#33

Tao.
 • Postów: 118
 • Tematów: 11
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdięcie tej bazy:

http://images28.foto...c6a156b0fbe.jpg
 • 0

#34

Legionvx.
 • Postów: 8
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy zauważyliście, że w temacie o dziwnych miejscach w strefie 51 też jest gwiazda Dawida? Trochę się różni od tej w Australii, ale jest. Może to faktycznie jakiś system obronny Ziemi?
 • 0

#35

UFO Amator.
 • Postów: 48
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nagranie Video oglądałem i moim zdaniem coś przyleciało z Ziemi.
Słyszałem o plazmie a lasery trochę znam.
Niestety nie potrafię sprecyzować co to było, ale obiekt który miał się z tym spotkać usiekł.

Jakość nagrania jest jaka jest, ale mimo wszystko i tak dużo na nim widać ...

Odnośnie zdjęć baz wojskowych to mnie to wygląda na anteny a nie przypomina czegoś co mogło by strzelać ...
 • 0

#36

inga222.
 • Postów: 3
 • Tematów: 0
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o Gwiazda Dawida... i struktura budowy kryształu... i oszlifowany diament... Wszystko to ma określony matematycznie sens i mowę. Mało wiemy, - dlatego się boimy. A lęk wytwarza agresję. Może jeszcze nie dojrzeliśmy emocjonalnie do przyjmowania wiedzy o życiu istniejącym poza naszą planetą - jako ludzkość. Są jednak ludzie, którzy dają sobie radę z problemem odwiedzin spoza Ziemi?
 • 0

#37

Marvius.
 • Postów: 5
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te drogi w tej bazie układają się w sześciobok, jest jeden duży i drugi mały, dziwi mnie dlaczego na każdym z wierzchołków stoi jakaś antena, taka sama jak na samym środku, a wkoło tej środkowej stoją jeszcze jakieś 3 mniejsze
 • 0

#38

radekg0.
 • Postów: 27
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłem podobny artykuł o bazie w Australi.


Nowa "Strefa 51" ma chronić przed atakiem obcych?

Każdy kto choć trochę interesuje się tematyką związaną z UFO słyszał o amerykańskie bazie znajdującej się w stanie Newada. "Strefa 51" bo o niej mowa, to kompleks w którym podobno przetrzymywane były szczątki rozbitych UFO.

"Strefa 51" to owiany mrokiem tajemniczości legendarny wojskowy kompleks, w którym - jeśli wierzyć relacjom świadków - od lat pięćdziesiątych przetrzymywane były szczątki rozbitych UFO, a nawet żywe pozaziemskie istoty. Podobno takich miejsc na świecie jest o wiele więcej!
Opisana historia zabrzmi być może jak scenariusz najnowszej hollywoodzkiej produkcji science-fiction. Jednak na Google Earth można zobaczyć zdjęcia satelitarne, które pokazują, iż "North West Cape" w Australii to mówiąc delikatnie bardzo zagadkowe miejsce.

Nagranie z promu kosmicznego Discovery

Niektórzy przypuszczają, iż ze względu na nasilające się zainteresowanie ze strony mediów i zwykłych ciekawskich, prace nad pozaziemską technologią i UFO zostały przeniesione ze strefy 51 w inne zakątki świata. Baza w Australii może być właśnie jednym z tych zakątków.
Ta tajemnicza, supertajna wojskowa strefa znajduje się w zachodniej Australii w pobliżu Exmouth. W przeciwieństwie do bazy 51 w Newadzie w sumie niewiele o niej wiadomo, ale ostatnio uwagę badaczy przyciągnęły niezwykłe zdjęcia satelitarne z Google Earth. Widzimy na nim wyraźnie, iż w tym niedostępnym dla zwykłych ludzi miejscu rzeczywiście znajduje się coś niezwykłego. Zdjęcia ukazują dziwne geometryczne kształty. Niektórzy dopatrując się w nich religijnych symboli, pytają o tajemną energię wzmacnianą przez układ żydowskiej gwiazdy Dawida wpisanej w sześciokąt. Zdaniem innych, wszystko wskazuje na fakt, iż australijska baza skrywa jakiś rodzaj nowej broni służącej do...polowania na UFO! Owa broń miała zostać użyta w 1991 roku, a całe wydarzenie zostało podobno uwiecznione na nagraniu wykonanym z promu kosmicznego Discovery.

Na jednym z zagranicznych serwisów ufologicznych czytamy: "Mając do dyspozycji pozaziemską technologię pochodzącą z odnalezionych, rozbitych obiektów UFO, mogliśmy zbudować bazę np. na North West Cape z jej przeznaczeniem jako "platformy ofensywnej" mającej na celu trzymać z dala od Ziemi pozaziemskich przybyszów."

Australijska armia i atak na NOL

Czy ze strony istot pilotujących obiekty UFO grozi nam jakieś niebezpieczeństwo? Niektórzy są przekonani, że tak, ich zdaniem zagadkowa australijska baza jest punktem ziemskiej obrony przed tymi obiektami. Baza łączona jest z filmem sts48, nagranym z promu kosmicznego Discovery 15 września 1991 roku, który miał rzekomo rejestrować działania australijskiej armii, mające na celu atakowanie NOL (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) na orbicie! Z informacji dostępnych w internecie dowiadujemy się, iż nagranie to miało zostać późną nocą pokazane na jednym z kanałów informacyjnych w zachodniej Australii, później zaś miało zostać ocenzurowane. Osoby, które zdążyły je obejrzeć były w szoku!
"Byłem kompletnie zaskoczony tym co zobaczyłem, bez wątpienia wiem, że był to zaplanowany atak na statki UFO przy użyciu pewnego rodzaju broni programu "star wars" (gwiezdnych wojen)"- stwierdza jedna z nich.

Dlaczego wojsko próbowało go zestrzelić UFO?

Kamera promu Discovery wycelowana była w kierunku Australii, prom orbitował wokół Ziemi. Na filmie nagle pojawia się świecący obiekt (dysk), wylatujący z ziemskiej atmosfery blisko innych obiektów i przelatuje na wprost promu. Nagle, mocny błysk pojawia się na obszarze Australii. Po kilku sekundach UFO wykonuje mocny zwrot i z ogromną prędkością przyśpiesza, oddalając się od ziemi w przestrzeń kosmiczną. W tym momencie dwie potężne wiązki energii przecinają przestrzeń w miejscu, gdzie jeszcze parę sekund wcześniej znajdował się ów NOL. Te dziwne wiązki światła były oznaczone jako wystrzelone właśnie z tajnych baz "North West Cape" oraz Pine Gap na północy Australii. Wyglądało to tak, jakby ktoś chciał po prostu zestrzelić obiekt UFO, któremu w ostatniej chwili udało się uniknąć trafienia.

Zdaniem NASA były to jedynie: "lodowe cząsteczki dryfujące blisko promu". Badacze uważają to jednak za bzdurę, twierdząc, iż w żaden sposób nie tłumaczy to jak obiekt mógł tak nagle zmienić kierunek lotu i przyspieszyć do prędkości większej niż 285 machów (340,000 km/h), gdy zaledwie kilka sekund wcześniej jego prędkość według szacunków wynosiła 73 machy (87,000 km/h). Zatem UFO z 73 machów do 285 machów przyśpieszyło zaledwie w 2 sekundy! Żaden z ziemskich pojazdów nie jest tak technologicznie zaawansowany, żeby osiągać takie przyśpieszenia. Warto nadmienić, że człowiek umiera przy przeciążeniu o wartości 25G. Czy zatem naprawdę był to pojazd pozaziemskich istot? Jeżeli tak, to dlaczego wojsko próbowało go zestrzelić? Jeżeli uznamy istnienie cywilizacji pozaziemskich za fakt to musimy zapytać również, czy stanowią one dla nas jakieś zagrożenie. Niestety na te pytania jak i na wiele innych wciąż nie znamy odpowiedzi.


LINK

 • 0

#39

Yaw.
 • Postów: 774
 • Tematów: 61
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z Wikipedii :) :

"Gwiazda Dawida (מָגֵן דָּוִד Magen Dawid) zwana też Tarczą Dawida - sześcioramienna gwiazda (heksagram) złożona z dwóch zachodzących na siebie pionowo trójkątów równobocznych odwróconych od siebie wierzchołkami. Symbolizuje jedność w dwoistości. Przez żydów zwana tarczą Dawida.

Występuje już w VII w. p.n.e. (wykopaliska w Sydonie — na pieczęci). W starożytności służyła prawdopodobnie jako talizman, w galucie stała się symbolem judaizmu. Od 1897 godło syjonizmu. Od 1948 na fladze państwa Izrael.

Niektórzy przypuszczają, iż znak ten nie ma nic wspólnego z biblijnym królem Dawidem, chociaż jest znacznie starszy. Część badaczy uważa, iż chodzi tu o gwiazdę Kijuna (Amosa 5:26), zwaną także gwiazdą Remfana (Dzieje Apostolskie 7:43). Obie nazwy są starożytnymi określeniami planety Saturn, której symbolem była prawdopodobnie sześcioramienna gwiazda. Werset z księgi Amosa sugeruje, iż Izraelici przejęli jej kult od Kananejczyków wraz z kultem Molocha. Dzisiejsza nazwa gwiazdy może wynikać z faktu, iż syn i następca króla Dawida, Salomon, pod koniec życia zwrócił się ku politeizmowi (1 Królewska 11:4- 8) i być może wówczas kult gwiazdy Kijuna nabrał szczególnego znaczenia w starożytnym Izraelu.

W magii heksagram znany jest pod tradycyjną nazwą pieczęci Salomona. Symbol ten sięga korzeniami aż po Daleki Wschód, gdzie znany był jako Wielka Yantra w tantryzmie hinduistycznym. Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu symbolizował pradawną samicę, istniejącą przed początkiem świata. Wytworzyła ona w sobie nasienie, które wyrosło w ujawnioną męskość, reprezentowaną przez trójkąt skierowany wierzchołkiem ku górze. Heksagram symbolizuje połączenie tych dwóch pierwotnych sił. Żydowska kabała przejęła ten symbol z pełną świadomością jego charakteru płciowego, heksagram kabalistyczny pokazywał złączenie męskiego bóstwa z jego żeńską esencją Szekiną. Tym samym stosunek płciowy mężczyzny i kobiety stał się sakramentem. Na poziomie duchowym heksagram jest najwyższym symbolem zrównoważonej boskości.

Heksagram pojawia się także w przedstawieniach hinduskiej mandali, jako wyobrażenie medytacji, oraz kamiennych rzeźbach z Ameryki Środkowej, niosąc za sobą tajemnicze przesłania. W alchemii heksagram symbolizuje męską/żeńską dwoistość ognia i wody, a także cztery żywioły. W magii łączony był z egzorcyzmami."

Pozwoliłem sobie pogrubić fragmenty, które dają... no dobra, które mogą dawać, a mi dały do myślenia [pewnie przez to forum, już mi zdąrzyło trochę wyprać mózg]. Można po prostu jakoś ciekawie [być może inaczej niż ja] skojarzyć.
 • 0#40

artkub.
 • Postów: 4
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Australii jest jeszcze jedna taka baza albo nawet 2, oto jedna z nich:
klik

Później poszukam 2.
 • 0

#41

lambo.
 • Postów: 231
 • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

artkub, to jak fabryka wyglada, a nie jak baza wojskowa.
 • 0

#42

Dr Wolf.
 • Postów: 1
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówicie, że baza jest tajna a informacje o niej nie są dostępne publicznie? To patrzcie na to :)

Australian Goverment : Departament Of Defence
 • 0

#43

artkub.
 • Postów: 4
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

artkub, to jak fabryka wyglada, a nie jak baza wojskowa.


Tak? To ciekawe gdzie masz samochody ludzi tam pracujących, albo jakieś większe parkingi. Aaa, metro zrobili sorki.
Tylko po kiego grzyba jest np. to:
klik
 • 0

#44

kapuchy.
 • Postów: 591
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

north cape to osrodek lacznosci marynarki. lacznosc dalekosiezna posluguje sie bardzo dlugimi falami radiowymi, ktore wymagaja odpowiednio wysokich anten. Dlugimi - bo tylko takie maja odpowieni zasieg. Im wieksza czestotliwosc fali tym mniejszy zasieg. To na fotce artkuba to najzwyklejszy posterunek, po takich bazach sie nie mozna ot tak petac, bo pole magnetyczne by mozg zlasowalo, a przede wszystkim to jest osrodek wojskowy. Ludzi tam pracuje w rzeczywistosci niewielu. Wieksze parkingi nie sa potrzebne. "wzory " gwiazd itd to sciezki pomiedzy poszczegolnymi antenami - najkrotsza droga.
regularne, bo kontrola i przeglad to okreslona procedura. W kolejnosci. I tyle.
 • 1

#45

Mamlot.
 • Postów: 2
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaciekawily mnie tak zwane ''Kregi'' ....
Chyba zdajecie sobie sprawe z tego ze ''figury geometryczne'' w north west cape zostaly stworzone przez czlowieka do jakiegos celu...

Macie tu pewnego ssa:
http://ufo-alien-spe...com/photo2.html

Zauwazcie ze WSZYSTKIE kregi na polach sa podobne do znakow stworzonych reka czlowieka w bazach takich jak ta czy area 51...
Poco? Moze ludzie juz rozpracowali te Piktogramy na polach... moze one sa jakiegos rodzaju zrodlami kontaktu z Rasa pozaziemska?
Moze gdy odpowiednio sie dopasuje te znaki w bazie i dobrze sie rozlozy na nich odpowiednie budowla mozna odtworzyc Idealna defensywe ziemska?
Zainteresowaly mnie tez ten krag:
http://img502.images...e=dziurayt0.jpg

Porownajcie sobie czarna dziure do tego kregu...
moze obcy ktorzy zostawiaja nam te slady probuja nam pokazac jak pokonac znaczna odleglosc w przeciagu kilku chwil?
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u