Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prehistoryczny młotek znaleziony w USA...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
111 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skamieniały młotek z London w Teksasie...

Młotek ma bardzo prosty kształt. Trzonek skamieniał, ale jego struktura pozostała nienaruszona. Wewnątrz młotka część drewna przemieniła się w węgiel. Połączenie zwęglenia i skamienienia nie da sie wytłymaczyć w naukowy sposób, żeby cos skamieniało potrzebny jest muł rzeczny i woda, a żeby coś się zwęgliło wysoka temperatura i ogień. Jak zatem pogodzić wodę i ogień? Żeby coś takiego się stało muszą zajść dwa kompletnie odmienne procesy... Jedynym wytłumaczeniem jest globalny potop, o którym mowa w wielu mitach. Mity owe mówią o ogromnych falach i straszliwych pożarach występujących jedno po drugim. Sumerowie mówią o potopie wywołanym impaktem kosmicznym. Gdy asteroid uderzy w Ziemię występuje ogromna temperatura, a później wielkie fale tsunami. Nawet przy współczesnym stanie techniki nie jesteśmy w stanie sfałszować takego młotka, więc musi byc autentyczny. Najciekawszy jest jednak wiek tego młotka, według przyjętych w nauce metod datowania młotek liczy sobie... bagatela 140 000 000 lat!

Szczegółowe badania przeprowadziło kilka różnych niezaleźnych instytutów. John Mackay dyrektor australijskiej Creation Science Foundation, podczas swojego pobytu w Ameryce poddał młotek gruntownym analizom. Uczestniczyli w tym różni metalurdzy z Australii, a także uznany instytut Metalurgii Batelle Memorial Laboratory w Columbus, w stanie Ohio. Do ustalenia struktury i składu stali użyto najnowocześniejszych mikroskopów elektronowych.
Po przebadaniu obucha stwierdzono, że składa się w 96,6% z żelaza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Jeśli ktos się zna na wytapianiu żelaza, ten wie, że zawsze jest domieszka wegla. W tym młotku węgla nie ma! Tego obucha nie można wyprodukować nawet najbardziej zaawansowaną techniką współcześnie! Skąd ten młotek właściwie wziął się na Ziemi? Czy został sprowadzony przez kosmitów, czy stworzony przez nieznaną nam cywilizację?

Tutaj kilka zdjęć młotka:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesli to wszystko prawda to... mnie zamurowalo, swietny tekst! thx
  • 0



#3

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak pieknie takie dowody zwalają naukowców na kolana :) I pomyśleć, że to tylko jeden z wieeeelu. Ale spoko jajogłowy posmyra się po głowie i pozna odpowiedź :P
  • 0

#4

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

140 000 000 lat... Sto czterdzieści milionów lat... To nie jest przypadkie literówka? BO jeżeli nie to chyba mamy niezaprzeczalny dowód na to, że jesteśmy na Ziemi "nieco" dłużej niż wydaje się to jajogłowym. Niech odezwie się w tym temacie jakiś sceptyk, zobaczymy, co będzie miał do powiedzenia. :lol :
  • 0

#5

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może nam jeszcze wytłumaczy jak zrobić taki młotek :P
  • 0

#6

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to wszystko prawda to juz dawno takiego opadu szczenki nie mialem :surprised:

A najlepsze jest to:

Po przebataniu obucha stwierdzono, że składa się w 96,6% z żelaza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Jeśli ktos się zna na wytapianiu żelaza, ten wie, że zawsze jest domieszka wegla. W tym młotku węgla nie ma! Tego obucha nie można wyprodukować nawet najbardziej zaawansowaną techniką współcześnie!

:wow: :dance: :drink:
  • 0

#7 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Prawda, prawda.
Pozbieraj swoje zęby z podłogi turrkus. ;-)
Przecież ciągle mówimy tu o różnych znaleziskach, zadających kłam oficjalnej nauce i jej "niepodważalnym" dogmatom.
Nie rozumiem więc, czemu się dziwicie?
Jak dobrze pójdzie, to nie takich rzeczy jeszcze się dowiemy. :smile:
  • 0

#8

Kuczi20.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oki jestem sceptykiem i przeważnie podchodze do rzeczy paranormalnych z dystansem wierze w tylko w niektóre z tych zjawisk ale to mnie zagieło niema co czekam na kolejne newsy
  • 0

#9

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcieliscie sceptyka - macie.

Po przebataniu obucha stwierdzono, że składa się w 96,6% z żelaza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Jeśli ktos się zna na wytapianiu żelaza, ten wie, że zawsze jest domieszka wegla. W tym młotku węgla nie ma! Tego obucha nie można wyprodukować nawet najbardziej zaawansowaną techniką współcześnie!


Zalatuje z lekka sensacja na miare zdjecia Boga.

Co do mlotka - zadziwiajace - ciekawe - nie wiem co jeszcze moge powiedziec - o ile to prawda. Prosze o wiecej stron i informacji, sam tez poszukam.

Niech odezwie się w tym temacie jakiś sceptyk, zobaczymy, co będzie miał do powiedzenia.


Czasami dochodze do wniosku - ze sensem istnienia tego forum jest jedynie wbicie w glebe ludzi, ktorzy maja odmienne zdanie od Waszego. Co, ze sceptyk? Ja jestem sceptykiem, a to zdjecie zaciekawilo mnie nie mniej niz Was. Tylko nie jestem w goracej wodzie kapany - poczekam, poczytam, poganiam po stronach - dowiem sie wiecej na temat - nie uznam tego od razu za rewolujce godna roku 2012. Wszak nie takie falszerstwa juz na swiecie widziano. Doprowadzacie do sztucznych podzialow. Pozdrawiam.
  • 0

#10

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czasami dochodze do wniosku - ze sensem istnienia tego forum jest jedynie wbicie w glebe ludzi, ktorzy maja odmienne zdanie od Waszego. Co, ze sceptyk?

Ano właśnie. Niektórzy (tak, to również tyczy się Ciebie, Meledictum) powinni przystopować z szufladkowaniem ludzi na forum.

News jest niesamowity. Ciężko uwierzyć w to wszystko, ale nie mam podstaw, aby tę wiadomość dorzucać. Świetny artykuł a przy tym kolejna poszlaka wskazująca, w jak wielkim błędzie może być nauka.
Zauważcie - nie aż tak prymitywne narzędzie, wykonane nieznaną nikomu metodą, liczące sobie 140 mln lat...
  • 0



#11

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważcie - nie aż tak prymitywne narzędzie


Wedlug mnie ono w ogole nie jest prymitywne. To po prostu mlotek. I bardzo ladnie wykonczony (sciety itd).

liczące sobie 140 mln lat...


Co do dat bylbym ostrozny, bo rozne metody datowania daja jakze odmienne wyniki. Niemniej nawet i dwiescie tysiecy lat - byloby wynikiem rewolucyjnym. Co dziwne, nie znalazlem na google zadnych informacji o tym mlotku - moze ktos ma jakis tekst do poratowania?
  • 0

#12

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sceptyczny, "Zalatuje z lekka sensacja na miare zdjecia Boga.
Co do mlotka - zadziwiajace - ciekawe - nie wiem co jeszcze moge powiedziec - o ile to prawda. Prosze o wiecej stron i informacji, sam tez poszukam. "

Nie jest to jedyne znalezisko tego typu... Niedługo z sensacji przemienia się takie odkrycia w cos naturalnego :) Trzeba tylko poczekać :)
  • 0

#13

sceptyczny.
  • Postów: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie - z ta sensacja chodzilo mi nie o same zdjecia a o ogolny ton artykulu i wypowiedz autora na temat skladu mlotka. Znam sie troche na tekstach i JP, potrafie wyczuc kiedy autor na sile stara sie dorobic sensacje, aby ludzie mogli zadawac wiecej pytan.

Mlotek jak na razie jest dla mnie tematem numer 1 na forum - i szukam o nim info na googlu - jednak nic nie znajduje. Druga sprawa - ten mlotek musial wyjsc na swiatlo dzienne juz dawno - bo zdjecia byly robione zwykla lustrzanka (tak, wiem, ze teraz tez sa lustrzanki ;) ).

Jezeli ten mlotek okaze sie prawdziwym, to niestety nie bede mial nic, co by moglo jego autentycznosc zmiesc z powierzchni ziemi. Jednak do tego chyba daleka droga. A nawet gdyby - sadze, ze byloby to zbyt rewolucyjne i po prostu nie zostaloby to swiatu pokazane.

PS: nikt nie bada tego mlotka? Nie ma on swojej nazwy? Nie ma zadnego info o tym, kto go znalazl, kto fotografowal, kto odlupal ta skale?
  • 0

#14

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prędzej jakieś informacje znajdziesz na anglojęzycznych stronach.
  • 0

#15 Gość_Lee

Gość_Lee.
  • Tematów: 0

Napisano

Niesamowite... Na historii slabo uwazalem (raczej rzadko przychodzilem), wiec czy ktos moze powiedziec, na jaki okres czasu szacuje sie poczatki ludnosci? Mi obilo sie o uszy, ze jest to 4,5 miliona lat p.n.e.

P.S. kilka linkow
Po niemiecku
1 2 3 4
Po angielsku
1 2 3

Fotki:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Obrazki za duze na forum: Klik
Klik 2
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych