Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Prehistoryczny m這tek znaleziony w USA...

• Zamkni皻y Temat jest zamkni皻y
111 odpowiedzi w tym temacie

Pit

pies Darwina

• Post闚: 1032
  • Tematów: 28
  • P貫:M篹czyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skamienia造 m這tek z London w Teksasie...

M這tek ma bardzo prosty kszta速. Trzonek skamienia, ale jego struktura pozosta豉 nienaruszona. Wewn徠rz m這tka cz窷 drewna przemieni豉 si w w璕iel. Po陰czenie zw璕lenia i skamienienia nie da sie wyt造maczy w naukowy spos鏏, 瞠by cos skamienia這 potrzebny jest mu rzeczny i woda, a 瞠by co si zw璕li這 wysoka temperatura i ogie. Jak zatem pogodzi wod i ogie? 疾by co takiego si sta這 musz zaj嗆 dwa kompletnie odmienne procesy... Jedynym wyt逝maczeniem jest globalny potop, o kt鏎ym mowa w wielu mitach. Mity owe m闚i o ogromnych falach i straszliwych po瘸rach wyst瘼uj帷ych jedno po drugim. Sumerowie m闚i o potopie wywo豉nym impaktem kosmicznym. Gdy asteroid uderzy w Ziemi wyst瘼uje ogromna temperatura, a p騧niej wielkie fale tsunami. Nawet przy wsp馧czesnym stanie techniki nie jeste鄉y w stanie sfa連zowa takego m這tka, wi璚 musi byc autentyczny. Najciekawszy jest jednak wiek tego m這tka, wed逝g przyj皻ych w nauce metod datowania m這tek liczy sobie... bagatela 140 000 000 lat!

Szczeg馧owe badania przeprowadzi這 kilka r騜nych niezale幡ych instytut闚. John Mackay dyrektor australijskiej Creation Science Foundation, podczas swojego pobytu w Ameryce podda m這tek gruntownym analizom. Uczestniczyli w tym r騜ni metalurdzy z Australii, a tak瞠 uznany instytut Metalurgii Batelle Memorial Laboratory w Columbus, w stanie Ohio. Do ustalenia struktury i sk豉du stali u篡to najnowocze郾iejszych mikroskop闚 elektronowych.
Po przebadaniu obucha stwierdzono, 瞠 sk豉da si w 96,6% z 瞠laza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Je郵i ktos si zna na wytapianiu 瞠laza, ten wie, 瞠 zawsze jest domieszka wegla. W tym m這tku w璕la nie ma! Tego obucha nie mo積a wyprodukowa nawet najbardziej zaawansowan technik wsp馧cze郾ie! Sk康 ten m這tek w豉軼iwie wzi掖 si na Ziemi? Czy zosta sprowadzony przez kosmit闚, czy stworzony przez nieznan nam cywilizacj?

Tutaj kilka zdj耩 m這tka:
Do陰czona grafika

Do陰czona grafika

Do陰czona grafika
  • 0

Eury

Researcher

• Post闚: 3467
  • Tematów: 975
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesli to wszystko prawda to... mnie zamurowalo, swietny tekst! thx
  • 0

Legalize
  • Post闚: 2723
  • Tematów: 123
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

Jak pieknie takie dowody zwalaj naukowc闚 na kolana :) I pomy郵e, 瞠 to tylko jeden z wieeeelu. Ale spoko jajog這wy posmyra si po g這wie i pozna odpowied :P
  • 0

Meledictum
  • Post闚: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

140 000 000 lat... Sto czterdzie軼i milion闚 lat... To nie jest przypadkie liter闚ka? BO je瞠li nie to chyba mamy niezaprzeczalny dow鏚 na to, 瞠 jeste鄉y na Ziemi "nieco" d逝瞠j ni wydaje si to jajog這wym. Niech odezwie si w tym temacie jaki sceptyk, zobaczymy, co b璠zie mia do powiedzenia. :lol :
  • 0

Legalize
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

Mo瞠 nam jeszcze wyt逝maczy jak zrobi taki m這tek :P
  • 0

turrkus
  • Post闚: 851
  • Tematów: 15
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to wszystko prawda to juz dawno takiego opadu szczenki nie mialem :surprised:

A najlepsze jest to:

Po przebataniu obucha stwierdzono, 瞠 sk豉da si w 96,6% z 瞠laza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Je郵i ktos si zna na wytapianiu 瞠laza, ten wie, 瞠 zawsze jest domieszka wegla. W tym m這tku w璕la nie ma! Tego obucha nie mo積a wyprodukowa nawet najbardziej zaawansowan technik wsp馧cze郾ie!

:wow: :dance: :drink:
  • 0

#7 Go嗆_inga

Go嗆_inga
  • Tematów: 0

Napisano

Prawda, prawda.
Pozbieraj swoje z瑿y z pod這gi turrkus. ;-)
Przecie ci庵le m闚imy tu o r騜nych znaleziskach, zadaj帷ych k豉m oficjalnej nauce i jej "niepodwa瘸lnym" dogmatom.
Nie rozumiem wi璚, czemu si dziwicie?
Jak dobrze p鎩dzie, to nie takich rzeczy jeszcze si dowiemy. :smile:
  • 0

Kuczi20
  • Post闚: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oki jestem sceptykiem i przewa積ie podchodze do rzeczy paranormalnych z dystansem wierze w tylko w niekt鏎e z tych zjawisk ale to mnie zagie這 niema co czekam na kolejne newsy
  • 0

sceptyczny
  • Post闚: 173
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcieliscie sceptyka - macie.

Po przebataniu obucha stwierdzono, 瞠 sk豉da si w 96,6% z 瞠laza, w 2,6 z chloru i 0,74% z siarki. Je郵i ktos si zna na wytapianiu 瞠laza, ten wie, 瞠 zawsze jest domieszka wegla. W tym m這tku w璕la nie ma! Tego obucha nie mo積a wyprodukowa nawet najbardziej zaawansowan technik wsp馧cze郾ie!

Zalatuje z lekka sensacja na miare zdjecia Boga.

Co do mlotka - zadziwiajace - ciekawe - nie wiem co jeszcze moge powiedziec - o ile to prawda. Prosze o wiecej stron i informacji, sam tez poszukam.

Niech odezwie si w tym temacie jaki sceptyk, zobaczymy, co b璠zie mia do powiedzenia.

Czasami dochodze do wniosku - ze sensem istnienia tego forum jest jedynie wbicie w glebe ludzi, ktorzy maja odmienne zdanie od Waszego. Co, ze sceptyk? Ja jestem sceptykiem, a to zdjecie zaciekawilo mnie nie mniej niz Was. Tylko nie jestem w goracej wodzie kapany - poczekam, poczytam, poganiam po stronach - dowiem sie wiecej na temat - nie uznam tego od razu za rewolujce godna roku 2012. Wszak nie takie falszerstwa juz na swiecie widziano. Doprowadzacie do sztucznych podzialow. Pozdrawiam.
  • 0

NHolokaust
  • Post闚: 653
  • Tematów: 40
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

Czasami dochodze do wniosku - ze sensem istnienia tego forum jest jedynie wbicie w glebe ludzi, ktorzy maja odmienne zdanie od Waszego. Co, ze sceptyk?

Ano w豉郾ie. Niekt鏎zy (tak, to r闚nie tyczy si Ciebie, Meledictum) powinni przystopowa z szufladkowaniem ludzi na forum.

News jest niesamowity. Ci篹ko uwierzy w to wszystko, ale nie mam podstaw, aby t wiadomo嗆 dorzuca. 安ietny artyku a przy tym kolejna poszlaka wskazuj帷a, w jak wielkim b喚dzie mo瞠 by nauka.
Zauwa盧ie - nie a tak prymitywne narz璠zie, wykonane nieznan nikomu metod, licz帷e sobie 140 mln lat...
  • 0

sceptyczny
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauwa盧ie - nie a tak prymitywne narz璠zie

Wedlug mnie ono w ogole nie jest prymitywne. To po prostu mlotek. I bardzo ladnie wykonczony (sciety itd).

licz帷e sobie 140 mln lat...

Co do dat bylbym ostrozny, bo rozne metody datowania daja jakze odmienne wyniki. Niemniej nawet i dwiescie tysiecy lat - byloby wynikiem rewolucyjnym. Co dziwne, nie znalazlem na google zadnych informacji o tym mlotku - moze ktos ma jakis tekst do poratowania?
  • 0

Legalize
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

sceptyczny, "Zalatuje z lekka sensacja na miare zdjecia Boga.
Co do mlotka - zadziwiajace - ciekawe - nie wiem co jeszcze moge powiedziec - o ile to prawda. Prosze o wiecej stron i informacji, sam tez poszukam. "

Nie jest to jedyne znalezisko tego typu... Nied逝go z sensacji przemienia si takie odkrycia w cos naturalnego :) Trzeba tylko poczeka :)
  • 0

sceptyczny
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie - z ta sensacja chodzilo mi nie o same zdjecia a o ogolny ton artykulu i wypowiedz autora na temat skladu mlotka. Znam sie troche na tekstach i JP, potrafie wyczuc kiedy autor na sile stara sie dorobic sensacje, aby ludzie mogli zadawac wiecej pytan.

Mlotek jak na razie jest dla mnie tematem numer 1 na forum - i szukam o nim info na googlu - jednak nic nie znajduje. Druga sprawa - ten mlotek musial wyjsc na swiatlo dzienne juz dawno - bo zdjecia byly robione zwykla lustrzanka (tak, wiem, ze teraz tez sa lustrzanki ;) ).

Jezeli ten mlotek okaze sie prawdziwym, to niestety nie bede mial nic, co by moglo jego autentycznosc zmiesc z powierzchni ziemi. Jednak do tego chyba daleka droga. A nawet gdyby - sadze, ze byloby to zbyt rewolucyjne i po prostu nie zostaloby to swiatu pokazane.

PS: nikt nie bada tego mlotka? Nie ma on swojej nazwy? Nie ma zadnego info o tym, kto go znalazl, kto fotografowal, kto odlupal ta skale?
  • 0

Legalize
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

Pr璠zej jakie informacje znajdziesz na angloj瞛ycznych stronach.
  • 0

#15 Go嗆_Lee

Go嗆_Lee

Napisano

Niesamowite... Na historii slabo uwazalem (raczej rzadko przychodzilem), wiec czy ktos moze powiedziec, na jaki okres czasu szacuje sie poczatki ludnosci? Mi obilo sie o uszy, ze jest to 4,5 miliona lat p.n.e.

P.S. kilka linkow
Po niemiecku
1 2 3 4
Po angielsku
1 2 3

Fotki:
Do陰czona grafika
Do陰czona grafika
Do陰czona grafika
Do陰czona grafika
Obrazki za duze na forum: Klik
Klik 2