Skocz do zawartości


Zdjęcie

Senne Koszmary Oraz Nieprzyjemne Sny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#46

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wątpie,by był to dyskomfort ,bo to nic do tego nie ma . Leżę sobie wygodnie, i praktycznie zawsze mam bardzo zimno w pokoju,więc zdąrzyłem się przyzwyczaić ;]
  • 1

#47

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Osobiście miewam tak gdy coś mnie uwiera, wówczas budzą mnie koszmarne sny.Dyskomfort jest chyba czynnikiem wywołującym sen, który prowadzi nas do pobudki. Poprawiamy sobie wówczas miejsce i pozycje spania i z reguły zasypiamy z powrotem, chyba że sen był bardzo koszmarny i cierpimy z powodu bezsenności... Jeżeli się nie budzimy to i tak chyba jesteśmy niewyspani rano. Zastanawia mnie tylko po co celowo sobie to robić? Dyskomfort sobie robisz pozwalając zmarznąć stopom, niska temperatura w pomieszczeniu w którym się śpi, raczej sprzyja spaniu i jest znacznie zdrowsza od gorąca.
  • 0



#48

zed18.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak z innej beczki. Miałem ok. rok temu sny na temat latania, które, co by nie mówić, były dość miłe. Przez mniej - więcej tydzień, co noc ten sam sen, aż pewnego razu moje loty skończyły się dość drastycznie - upadłem na ziemię i leżałem tak wypluwając krew, po czym się obudziłem. Od tego czasu taki sen w ogóle mi się nie powtórzył. Ma ktoś jakiś pomysł, aby "nakierować" mój umysł, tak, aby znowu powrócić do tego rodzaju śnienia? Byłbym wdzięczny.

Użytkownik zed18 edytował ten post 14.12.2009 - 06:55

  • 0

#49

vesica.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Xellos, też tak kiedyś miałam, tyle, ze z samą dłonią. Nie wiedziałam o tym, kiedy się obudziłam. Chciałam odgarnąć włosy z twarzy i pac! Własna ręka dała mi z liścia. Bolało niemiłosiernie.

Co do koszmarów- na mnie to nie działa. Ostatnio ich nie mam nawet. Chociaż czasem fajnie tak się obudzić z walącym sercem, zastanawiając się jeszcze przez chwilę, czy aby to nie dzieje się naprawdę ;D Chyba najlepszym rozwiązaniem (przynajmniej dla mnie), jest poczytanie jakichś historyjek, wywołujących dreszczyk. Złe sny murowane. Ale nie tęsknię jakoś specjalnie za tym.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych