Skocz do zawartości


Zdjęcie

The V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drżyjcie, narody ludzkiego świata, albowiem moje proroctwa po raz kolejny okazują się trafne! Tak, jak przewidziałem, thewake odpowiedział niepopartymi żadnymi dowodami, nielogicznymi bredniami! *dramatyczna muzyka* (przy okazji zapraszam na moje Kursy Rozbudzania Prekognicji, jedyne 599.99$ za lekcję!)

Róbta co chceta ;) Macie wolną wolę. Możecie sami dla siebie wybierać co jest dla was prawdą, a co fałszem, znajdzie sie wielu wam sprzyjajacych i wielu którzy będą uważać odmienne zdanie za prawdę.

W przypadku rzeczy, które można obiektywnie zmierzyć, sprawdzić etc. (czyli, na przykład, czy coś istnieje, czy też nie) subiektywne opinie nie mają nic do gadania. Nawet, gdybyś bardzo mocno wierzył w to, że Ziemia jest płaska, to w żaden sposób nie zmieniłoby to faktu, że Ziemia jest okrągła, są na to dowody etc., więc teksty w stylu "każdy może sobie wybrać swoją wersję prawdy co do tego, czy coś istnieje" są... Bezwartościowe, by nie powiedzieć - głupie.

Tekeeus ty podpierasz sie tylko naukowymi teoriami :)

Cóż, na pewno jest to lepsze niż podpieranie się krzykiem, emoticonkami i wtórnym analfabetyzmem, nieprawdaż? Przy okazji - a konkretniej to jakimi teoriami? Stwierdzenie, że starożytni Egipcjanie wymyślili sobie swoich bożków/nie istnieją w rzeczywistości jest nie teorią, a faktem - no chyba, że pokażesz mi skamieliny pozostałe po Anubisie i naukowo udowodnisz, że ci bogowie/obcy, którymi ci bogowie są, istnieli. Jakby co możesz zaparkować ich statek kosmiczny nad moim domem, nie obrażę się.

to też nie są dowody :)

Odniósłbyś się może do konkretnych przykładów? Bo stwierdzenie, że ewolucja nie przystosowała ludzi do zbyt dużego wzrostu (w związku z czym, na przykład, pojawiają się problemy ze stawami) to nie "teoria", a dowód.

zdziwilbyś sie - wiem ze probojesz na siłe w bezczelny sposób wyciagać informacje wlasnie w dyskusji

Jak śmiem nie wierzyć we wszystko, co mówisz? I do tego żądam dowodów! Cóż za bezczelność! Nie wierzę ci na słowo! Okropne, doprawdy.

- nawet gdybyś dostał dowody, ktorych tak bardzo oczekujesz i tak ich nie uznasz gdyż nie sa udowodnione naukowo :)

Uch... Skoro nie są one naukowo udowodnione, to co to za dowody? Ktoś wyrył na kamieniu napis "kosmici tu byli", wrzucił w środek Kairu, a następnie ci bezczelni naukowcy zbadali przedmiot i stwierdzili, że farba ma nie więcej niż parę miesięcy i została wyprodukowana w pobliskiej fabryce? xP

W ogóle, co to za stwierdzenie "nawet, gdybyś dostał dowody"? Wygląda to trochę tak, jakbyś nie miał czym poprzeć swoich słów i, żeby brzmieć "wjarygodine", odgrażał się, że zaraz, jeszcze, przedstawisz (skoro nieuznawane przez naukowców, to całkiem możliwe, że fałszywe) dowody.

#17

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja i tak Ci nie dam dowodów :) sam ich się doszukaj - yhm nie no Ty już znalazłeś zapomniałem :) książki, tv, internet ;) zreszta po co sie kłucic?

Zrobił sie offtop :P miało być o "V" a nie o tym kto ma racje, a kto nie :) Ja wiem ze film jest robiony pod publike. Temat reptalian staje sie bardzo popularny w USA i nie tylko, bo także w Anglii oraz w naszej kochanej Polsce :) Bardziej nazwałbym je STS(slużące tylko sobie) i STO (slużące tylko otoczeniu) w samym filmie pod koniec odcinka jest wzmianka o zdrajcach ich nacji ;) Sam serial ma napewno odwrócić uwage ludzi takie moje zdanie.

#18

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ludziska, to tylko film o tematyce na której robi się kasę (patrz: 2012 w kinach). Owszem film jest dobry, ale czy można tutaj mówić o jakimś przygotowywaniu ludzi? Śmiem wątpić. Obejrzałem trailer i już się film wydawał fajny, że przylecieli kosmici, że chcą nam pomagać a tu pod koniec reptilian :/ ten co pisał scenariusz to odleciał już na maxa :)

#19

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludziska, to tylko film o tematyce na której robi się kasę (patrz: 2012 w kinach). Owszem film jest dobry, ale czy można tutaj mówić o jakimś przygotowywaniu ludzi? Śmiem wątpić. Obejrzałem trailer i już się film wydawał fajny, że przylecieli kosmici, że chcą nam pomagać a tu pod koniec reptilian :/ ten co pisał scenariusz to odleciał już na maxa :)

Rzadko kiedy mówi się, że to co w filmie jest prawdziwe. Tu chodzi raczej o to (też jak w 2012), że sam film oparty jest na wcześniej sformułowanych teoriach, a nie jest czymś zupełnie nowym :) Nieważne, czy to prawda czy nie.



#20

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

jest wiele filmów tylko rożnie są te istoty przedstawione choćby las vegas parano oraz bluberry Blueberry aligatory jak nic podobne do reptalianow - Las Vegas Parano 7 minuta i 20 sekunda co prawda wszycy się naćpali ale wiadomo nie od dziś substancje psychoatkywne pozwalają zajrzeć w tzv 4 wymiar moze jeszcze wyższy niz tylko 4 ... ale nie propaguje tylko chce dać jakaś informacje ze "V" to nie jedyny przypadek.

#21

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw "FlashForward" miał być hitem sezonu, lecz gdy to nie wyszło, wokół "V" zebrał się wielki szum i przed premierą ochrzczono go hitem. Jednakże najwyraźniej serial nie spełnia pokładanych w nim nadziei i widzowie tłumnie przestają go oglądać.

Trzeci odcinek zanotował kolejny duży spadek oglądalności - tym razem o 18% dając 9.3 miliona osób. Przypomnijmy, że drugi odcinek miał również duży spadek o 29 %.

Można wysnuć wniosek, że jednak serial nie pobędzie długo na antenie. Jak wiemy, ABC wyemituje w tym roku zaledwie cztery odcinki, a reszta miała być na wiosnę, lecz czy na pewno powróci? Serial wyraźnie traci na oglądalności i zbiera coraz słabsze recenzje.

Czego jest to przyczyną? Czy jest nadzieja dla "V"? Będziecie dalej oglądać?

Żródło

#22

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Może jest zbyt oczywisty jak na serial?:P za dużo daje do myslenia? ;)

#23

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Serial bazuje na popularnych wierzeniach or Reptalianach czy jak ich zwał. Czym a coś wspólnego z prawdą? Wątpię. Ot po prostu kolejny serial sci-fi, który muszę przyznać bardzo mnie wciągnął. Ma fajną fabułę i Anne jest trochę taka straszna.

Ale Reptalianie nie istnieją. ;)

#24

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mysle, ze zamierzenie producentow bylo dokladnie takie, zeby ludzie zaczeli zastanawiac sie czy otacza nas fikcja czy prawda. Co im sie zreszta udalo, na forach wrze od dyskusji na temat serialu, co rowna sie daromwej reklamie ;)

#25

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obejrzałem właśnie trzeci odcinek i muszę przyznać, że nie było tak źle. Kilka ciekawych zwrotów akcji, np. z z domniemanym zamachowcem bądź zabicie agenta przez członka 5 kolumny. Szkoda, gdyby ABC postanowiło zdjąć serial z ramówki, z pewnością przy serialu pozostanie wielu wiernych widzów.

#26

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W ciagu 2 dni obejrzalem sobie 3 odcinki, powiem szczerze, ze serial jest wart polecenia. Jest wciagajacy, ciekawy i ma wiele nieoczekiwanych zwrotow akcji. Polecam kazdemu, naprawde warto.

#27

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ogladal ktos 4 odcinek? Byl motyw ze szczepionkami na grype :x Ten kto pisze scenariusz chyba czyta takie fora :D

#28

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwszy odcinek mnie bardzo nie wciągnął. Zastanawiam się, czy to nie od tego serialu zaczął się hype na reptilian :) Bo nie wiem jak daleko sięgają te wierzenia. Jak się kolejne 3 odcinki ukradną, to może obejrzę.

#29

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

obejrzałam 4 odcinki

bardzo mi się podoba - czekam z niecierpliwością na następne :))

i to w nim chyba właśnie najfajniejsze jest, że wizualizuje teorie spiskowe :) - wciąga mnie zdecydowanie no ale ja mam fioła na punkcie sci-fi ;)

aktorstwo niezłe, postacie dobrze dobrane - ,,nowoczesności i kosmosu" nie za dużo ale jednak tyle żeby wielbicieli gatunku zadowolić, fabuła ciekawa :)
jednak z kultem i uznaniem za prawdę objawioną zwolniłabym troszkę ;)

generalnie ja polecam :)



#30

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to po 4 epizodach mamy przerwę do kwietnia, nieźle zaczęli ...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych