Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tarnów,Okolice - dziwny dom!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Koleś_Z_Tarnowa.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam .. w ten piątek pojechałem z kolegą do Zbylitowskiej Góry (nie daleko Tarnowa) szliśmy przez taki ponury las (Ponury jak cholera myślałem że się zesram) (chyba nikt tam nie chodzi (nie dziwie się) idąc przez niego zauważyłem dom powiedziałem koledze żebyśmy podeszli (krzaczory takie że nam to zajęło 20 min:/ ) no i doszliśmy wyglądał jak opętany, kolega miał stracha tak jak ja ale, stał przede mną no i patrzymy ten dom , miał tylko jedną szybę na przeciwko nas. I tak stałem patrzę i kichnąłem bo coś mnie swędział nos i w tym samym czasie co kichnąłem szyba się rozbiła (my taki strach że chodu do autobusu ) wróciłem do domu i szukałem informacji na temat tego domu i nic :x wie ktoś może dlaczego ta szyba poszła ?? kolega na pewno nie rzucił kamieniem bo stał przede mną i widziałbym że rzucił , nikogo innego też nie było ?:/ to wie ktoś ??

Edit Pit:
Przyznano ostrzeżenie.
Uzasadnienie niżej
Dołączona grafika

  • -4

#2

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
3.7 Użytkownicy proszeni są o zamieszczenie tematów traktujących okonkretnym problemie. Zbyt ogólne tematy typu "Czy wierzysz w ufo" mogąbyć edytowane, przesuwane lub usuwane przez moderatorów.
3.15 Na forum wymagamy używania poprawnej Polszczyzny. Jeśli maszproblemy z ortografią korzystaj ze słownika lub przeglądarki, którapodkreśla błędnie napisane wyrazy. Na forum nie ma jednak obowiązkustosowania polskich znaków.
7.2 W obrębie serwisu nie wolno używać wulgaryzmów.

Zapoznaj się z regulaminem za nim napiszesz jakieś podobne brednie.
Temat do zamknięcia.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych