Skocz do zawartości


Zdjęcie

Project Camelot dla Faktów tvn-u?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ktos zaznajomiony blizej z dzialalnoscia projektu Camelot moglby obejrzec ten material (fakty tvn) i napisac w jakich okolicznosciach byl nakrecony fragment z Billem Ryanem, tzn gdzie i kiedy to mialo miejsce i czy przemawial on do reportera tvnu.
Jesli napisalem w zlej czesci forum to przepraszam i prosze o przeniesienie watku.

Użytkownik xeophyte edytował ten post 06.09.2009 - 20:29

  • 0

#2

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewien na 100% nie jestem, ale coś mi się widzi, że to "parę słów do mikrofonu" miało miejsce dzisiaj, w Polsce:

http://januszzagorsk...gowna&Itemid=66
http://www.globalnas...melotjanusz.htm
  • 0

#3 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy szanujacy się członek społeczności paranormalnej doskonale wie o wizycie Billa - w przeciwieństwie do większości bywalców tego forum dla których zgłębianie zjawisk para polega na krytyce i obśmiewaniu ludzi którzy coś wiedzą na te tematy.
Na zlocie było mimo lichej pogody prawie tysiąc osób z całej Polski które WIDZĄ zmiany zachodzące wokół nas i są zainteresowane trwajcym procesem transformacji świadomości ludzkości.
Jeśli ktoś ma jakoweś sensowne pytania na temat zlotu chętnie odpowiem.
pozdrawiam
  • -1

#4

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Od tak" może faktycznie nie dają się wyjaśnić, ale po chwili głębszego namysłu...
  • 0



#5

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

xeophyte co do tego linku... Widziałem to w fakrach było wczoraj czy przedwczoraj. Ale to jest jawne robienie sobie jaj, zwracanie na siebie uwagi... Japonka chciała tylko zwrócić na siebie uwagę mediów, i na swego męża też bo on jest premierem Japonii. Ale Radoslaw ma racje, fakt czytałem nie raz jak użytkownicy za wszelką cenę usiłują podważyć czyjeś twierdzenia, i wmuwić im, że coś czego nie widzieli jest tylko imaginacją. I musi im pozostać jedynie oni znają prawde, mimo, że im się nie wieży. A co do tego Camelotu to idea jest słuszna, bo nie zakłada się z góry, że ktoś kłamie, a dopuszcza się, że osoba taka mówi prawdę.

Użytkownik pi0t0r edytował ten post 07.09.2009 - 15:46

  • 0

#6

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na zlocie było mimo lichej pogody prawie tysiąc osób z całej Polski które WIDZĄ zmiany zachodzące wokół nas i są zainteresowane trwajcym procesem transformacji świadomości ludzkości.


Jeśli na wskutek tej "transformacji" ego ludzkie wzrasta wręcz do niewyobrażalnych rozmiarów, a pycha "ja wiem - oni nie! biedacy..." objawia się w co drugim poście, to ja podziękuję za taką "transformację".

w przeciwieństwie do większości bywalców tego forum dla których zgłębianie zjawisk para polega na krytyce i obśmiewaniu ludzi którzy coś wiedzą na te tematy.


Ogień zwalczaj ogniem Radosław? ;) "hahahah! oni nie wierzą!"
Dołączona grafika
http://davidicke.pl/...ws-pl-t598.html

Poza tym inaczej niż manipulacją nie można nazwać twojego rozsiewania po innych forach instrukcji Dagera co do obsługi PDSa, jako dowód na "kolorowy Księżyc". Bez dodania, że te zdjęcie są w UV/VIS... (a potem jeszcze go obśmiać - heh)

Czyli pycha + manipulatorstwo = człowiek po duchowej transformacji? To ja postoję z boku...
  • 1

#7 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jako że spotkanie odbyło się w słowiańskim miejscu mocy proponuję fragmencik tekstu który przybliży jego atmosferę.
Niniejszy fragment pochodzi z książki APOKALIPSA KOSMOSU Zbigniewa Kozłowskiego - niedostępnej w normalnym obiegu z powodu cenzury - można ją nabyć na targach medycyny naturalnej bezpośrednio od autora.

"
Z mroków pierwszego tysiąclecia 2000 ery pozostały tylko strzępy śladów Słowiańskich. Ale i te, gdy zna się mowę symboli kosmicznych, wiele potrafią powiedzieć.
Po najkrwawszym tysiącleciu w dziejach ludzkości na planecie, rozegranym w centrum EURO wydawało się, że po prawdziwych słowianach pozostała jedynie nic nie znacząca legenda: jakiś tam Popiel - zjedzony zresztą przez myszy oraz informacja o pięciu Słowianach z tysiąclecia poprzedzającego wspólne dzieje Europejczyków Zachodnich i Wschodnich: Piast, Chościszko, Lesko, Siemowit i Ziemomysł jakoby wyłonili się z prymitywnej puszczy, by dać początek dynastii Piastów i w ten sposób móc dorównać lepiej rozwiniętym narodom zachodnim.
Pierwszy - jeszcze lekceważony przez historię opiekun rodu Polan to PIAST - KOŁODZIEJ. Na pewno był kmiecego stanu: "Przed progiem swej lepianki wiejskiej sprawuje swój trud kołodziejski jakimś kruszwickim czarem owiany"(Staff-Poezje).
Kosmiczna wymowa symbolu PIASTA - KOŁODZIEJA jest prosta i jednoznaczna: Piasta - centralna część koła, oznacza rdzeń tej konstrukcji, a więc wskazuje rolę trzech zasad, jaką miały pełnić w stosunku do innych rodów słowiańskich trzy: Polanie, Czesi i Słowacy. W rejestrze dziejów tylko w historii Polan ostała się nazwa: PIAST, to oznacza, że funkcję rdzenia udało się utrzymać tylko w reprezentacji tego rodu.
PIAST jako piastun - to opiekun pola dziejów, które toczą się w czasie i przestrzeni. Poszczególne części tego koła to identyfikacja i udział w tej rzeczy poszczególnych rodów słowiańskich. Wiedza, synteza wszelako tej rzeczy skupiona jest w części centralnej - piaście. Piasta to skupisko energii białej - wiedzy całościowej, bo sumy kolorystycznej wszystkich części koła.
Wywiedzione na zachód i wschód z centrum EURO rody słowiańskie - po krzyżówkach z Hebrajczykami zerwały komunikację z rdzeniem; stworzyły języki komunikacji wewnętrznej. Podzielone konkurencją, stały się sobie obce. By utrzymać pozycję przewagi konieczne były teorie o wyższości kultur zachodu. To służyło odwróceniu uwagi od zainteresowania autentycznym rodowodem Ziemian. Dlaczego jednak tej "lepszej" Europie, na przestrzeni dziejów, zawsze zależało na panowaniu nad centralną częścią EUROPY. Skoro rolniczy ród zajmujący ten obszar nie wadził nikomu, chciał tylko hołubić swój wieśniaczy styl bycia.
Realizatorzy wolnej woli na planecie ziemia od zarania dziejów doskonale wiedzieli o konstytucji energetycznej tego obszaru. Wzbudzenia energetyczne tego miejsca to życiodajne siły napędzające rozwój indywidualny człowieka. Korzystne jest więc przebywanie na tym obszarze z jednoczesnym utrzymaniem w stanie zależności - żywych nośników tej energii - Polan. Logiczne więc, z punktu widzenia konstruktorów wolnej woli, było wprowadzenie do ostatniej cywilizacji ludzkości na terenie EURO wojen, podziałów, zamętu filozoficznego, wieloreligijności, bo to uniemożliwiało dotarcie do prawdy o istnieniu człowieka.
Spójność, nawet w obrębie jednej religii, jednego systemu filozoficznego, politycznego może zbliżać ludzi do siebie, a więc przypominać wzór pierwszych wspólnot słowiańskich.
Historię słowian, a szczególnie Polan, usiłowano wymazać z ludzkiej pamięci. Zdeprecjonować ją, gdy wybrzmiewała w przełomach dziejowych. Jednak aura wyjątkowości i tak funkcjonuje. Osobliwości tej nie należy upatrywać w przynależności do narodu, a w wielości i różnorodności doświadczeń i doznań będących udziałem Polan.
Mroki pokrywające dzieje Środkowej Europy w pierwszym tysiącleciu ostatniej ery, to czasy najkrwawszych zajść, najokrutniejszych udręk, zadawanych całemu ciału ludzkiemu. Szczególne tortury były przeznaczone dla Polan. Ród Polan był nieugięty. Posłannictwo piastunów roli pełnili z heroicznym oddaniem. Dręczeni, zdobywali twarde szlify kosmicznej edukacji. Pozostawiony po tysiącleciu zmagań -Popiel- symbol spopielałego unicestwienia prawa, odradza się w symbolice rodu Piastów. Chrześcijaństwo w zasadzie złamało rodową strukturę Piastów, przymuszając ich do bycia dynastią królewską, zgodną z manierą Zachodu. Zdołano w końcu Piastom, odpowiedzialnym za toczenie koła dziejów, wtłoczyć koronę na głowę -symbol hebrajskiej lepszości- wyznacznik arystokratyzmu. Udało się zaszczepić ambicje, aspiracje, które znalazły wyraz w przyjęciu godła narodowego w postaci orła. Zmysłu praw, mimo wiekowych udręk, konstruowanych w tym obszarze, nie udało się wyeliminować.
Obszar Środkowej Europy wyposażony jest w siedem naturalnych zbiorników energetycznych ( Są to czakramy - aktualnie zmieniające sie w centra mocy ) i dotąd te skupiska energetyczne funkcjonują. Będzie to rejon wzbudzeń, bez względu na to czy wiedza o energiach jest respektowana. Najwymowniej zaświadczają o tym dzieje Europy. Funkcja jej, jak pieczęć kosmicznego programu, wypływa na wierzch co jakiś czas, zaświadczając o wyjątkowości tego miejsca na Planecie.
Symbol PIASTA - KOłODZIEJA, powołany do życia kiedyś jako wyznacznik określonej funkcji w dziele kosmicznym, teraz przy rozliczeniu siódmej cywilizacji ziemskiej musi być uświadomiony uczestnikom zdarzeń.
Przez wieki słowo "kołodziej" funkcjonowało jako nazwa rzemiosła - specjalisty wytwarzającego koła do wozów lub całe wozy. Jednak zatarcie znaczeniowe wyrazu nie zdołało odebrać temu słowu energetycznej rangi i funkcji. Koło dziejów toczyło się w różnorodnych skrajnościach, by w finale wrócić do pierwotnego wzorca.
Wszechświat jest całością - spójnym następstwem faktów. Dzisiaj dochodzimy do finału dzieła noszącego miano EURO, rozumianego jako uniwersalizacji ciała ludzkiego i planety.
Toteż o KOŁODZIEJU - w innym znaczeniu - przyjdzie nam usłyszeć. Jesteśmy mieszanką wszystkiego ze wszystkim, bo człowiek zbliżający się do Uniwersalnego bytu musi mieć w sobie ślady wszystkich możliwych ludzkich zachowań i reakcji. Musi zawierać w sobie pewny fundament i odruchową umiejętność bycia w dowolnym zakątku Wszechświata. Taką bazę może dać wiedza o całości. Tę zdobywaliśmy myślą od zawsze, a w fizycznym przejawie, ścieraliśmy wcześniej nabyte cechy właśnie w ostatnich ośmiu miliardach lat.
Z pozycji uniwersalizującego się człowieka można mówić wyłącznie o zestawach cech, które kojarzą się z jednymi lub drugimi. Przewaga którychś w jednostce ludzkiej sprawia, że mamy więcej zdolności, umiejętności posługiwania się materią lub myślą. Jest to tylko wskazanie, że do pełnej uniwersalizacji trzeba popracować nad cechą oswojoną w mniejszym stopniu.
KOŁO DZIEJÓW zatacza ostatni krąg i jednostki Polaków wypracowują w sobie uduchowienie tak, aby być przyciągniętym do rdzenia EURO.
"

źródło http://www.slowianie...jow-toczy-.html

p.s. widzę Skan że za dużo nie zrozumiałeś z mojego posta :mrgreen:
  • 1

#8

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z którego "posta"? Pierwszego w tym temacie? To może go rozłóż łopatologicznie biednej, śpiącej owieczce ;)

"Walcząc z bestiami, uważaj byś sam się nią nie stał" - swobodna parafraza Nietzchego , którą każdy "oświecony" powinien sobie powiesić nad monitorem i czytać przed napisaniem czegokolwiek. Bo niestety, ale w tym momencie jedyne czym się różnicie od pogardzanych przez was "sceptoli", to światopogląd. Na szczycie waszej piramidki stoją "guru", którzy dorobili się na was sławy i/lub kasy, a wy bezkrytycznie przyjmujecie wszystko, co różni się od "oficjalnej" wersji zdarzeń. A jeśli ktoś ma choć odrobinę rozsądku i wytyka jakieś ewidentne boby w waszych teoriach, zostaje potraktowany "hahaha! śpij owieczko...". Tak samo jak strona na drugim biegunie, na jakiekolwiek wzmianki o "innej" wersji reaguje: "hahah! Fantazjuj dalej!".

Twoje posty na początku twojej działalności tu na forum były dziwne, ale przynajmniej pozytywne. Teraz pycha często bierze górę, a na innych forach jak widać wyżej aż się wylewa. Zresztą cytat z pierwszego postu mówi sam za siebie:

Każdy szanujacy się członek społeczności paranormalnej doskonale wie o wizycie Billa - w przeciwieństwie do większości bywalców tego forum


Użytkownik Skan edytował ten post 07.09.2009 - 17:33

  • 1

#9

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzieki Skan i radoslaw za info.
Widac doskonale, ze material jest utrzymany w groteskowej formie (i tresci), nie obchodzi mnie fragment dotyczacy tej japonki tylko B.Ryana.
O wizycie Billa kompletnie nie wiedzialem mimo iz regularnie odwiedzam ich stronke, ogladam wywiady, czytam newsy, slucham Whistleblower radio itp. Zadnej wzmianki od nich nigdzie nie spostrzeglem dlatego tez mocno zdziwilo mnie zainteresowanie nimi tvnu.
A o wizycie Billa nie wiedzialem pewnie dlatego, ze rzadko udzielam sie w spolecznosciach paranormalnych polskich a bardziej obserwuje te zagraniczne.
  • 0

#10

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja bardzo często wchodzę na fora paranormalne.pl i davidicke.pl i jakoś mnie kompletnie to ominęło. Nie wiem czemu.
  • 0



#11 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Poza tym inaczej niż manipulacją nie można nazwać twojego rozsiewania po innych forach instrukcji Dagera co do obsługi PDSa, jako dowód na "kolorowy Księżyc". Bez dodania, że te zdjęcie są w UV/VIS... (a potem jeszcze go obśmiać - heh)

Czyli pycha + manipulatorstwo = człowiek po duchowej transformacji? To ja postoję z boku...


Młody człowieku. Gdybyś w swej zapalczywości przeanalizował moje posty zauważyłbyś że wkleiłem zdjęcie Dagera bez podania info o UV/VIS BO WTEDY JESZCZE GO NIE BYLO.
Jeśli nazywanie przeze mnie Dagera wielkim człowiekiem świadczy wg Ciebie o moim przerośniętym ego to jest chyba coś nie tak z Twoim postrzeganiem świata.

"Walcząc z bestiami, uważaj byś sam się nią nie stał"


Dzięki za dobrą radę.
To co robię nie jest walką bo od dawna zdaje sobie sprawę że nie da się rozwiązać problemu środkami które go stworzyły.

Na szczycie waszej piramidki stoją "guru"


żalosna próba zaszufladkowania.
Gdybyś rozumiał cokolwiek z tego co prezentuję na tym forum od początku mojej działalności wiedziałbyś że podstawą nowej fizyki (która wyjaśnia naturę grawitacji, świadomości i paru innych zjawisk) jest fraktalność czyli żadnych guru, wszyscy możemy być połączeni ze źródłem.
To własciwie tyle do Skana...

Co do Billa Rayana - jego wystąpienie w sobotę było przedstawieniem się polskiej publiczności która go nie zna - podejrzewam że warsztaty w niedzielę były dalszym ciągiem słowa wstępnego, czyli przelecenie się po tematach prezentowanych na stronach Projektu Camelot.

pozdrawiam
  • 3

#12

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Młody człowieku. Gdybyś w swej zapalczywości przeanalizował moje posty zauważyłbyś że wkleiłem zdjęcie Dagera bez podania info o UV/VIS BO WTEDY JESZCZE GO NIE BYLO.


Oczywiście, że było - i to 2 godziny wcześniej, przed wrzuceniem twojej instrukcji do PDSa na forum DI.
Post Kapuchego
http://www.paranorma...ndpost&p=354994
I jego fragment:

hmm... przede wszystkim, to zdjęcia na PDS nie są zdjęciami w zwykłym tego słowa znaczeniu, tylko cyfrowym złożeniem ujęć robionych w zakresie ultrafioletowym, podczerwonym, LIDAR'em i w zakresie widzialnym przez 11 kolejnych filtrów i pomiarów radarowych


A przed twoim drugim postem o "wielkim człowieku" Dager dorzucił jeszcze:
http://www.paranorma...ndpost&p=355045

wzbogacone zestawami wąskopasmowych filtrów, potrzebnych do uzyskania informacji naukowych o fizycznych właściwościach powierzchni Księżyca i planet. (...).Zgodzę się z tezą, że kolory na zdjęciach z sondy CLEMENTINE nie są rzeczywiste, lecz są rezultatem wygenerowania i wzmocnienia określonych składowych widma elektromagnetycznego.


Jak go nie było przy twoim poście z instrukcją, to jeszcze mogę zrozumieć (bo być może Kapuchy ma u ciebie ignora - czy cokolwiek) - ale już w kolejnym, z dnia 10 wypadało podać tą informacje, po tym jak Dager napisał na czym te "zdjęcia" polegają. Ew. kiedykolwiek później dodać tą adnotację do umieszczanych przez ciebie "instrukcji". Bo jest bardzo istotna względem dowodu na "jakowyś sens" filmu Escamilli. Oczywiście bez wyjaśnienia taki "dowód" się lepiej prezentuje, ale gdzie tu prawda i rzeczywistość o którą tak walczą "oświeceni"?

Jeśli nazywanie przeze mnie Dagera wielkim człowiekiem świadczy wg Ciebie o moim przerośniętym ego to jest chyba coś nie tak z Twoim postrzeganiem świata.


Jeśli błędnie odebrałem ten "hahah-emot" na końcu i tekst o patrzeniu w niebo "przez 100 lat", to przepraszam - ale dla mnie to wygląda na czysty sarkazm.

Użytkownik Skan edytował ten post 09.09.2009 - 13:46

  • 1

#13 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Krater ARISTARCHUS fotografowano z orbity wyłącznie w świetle dnia, szczególnie podczas misji sondy CLEMENTINE, której zadaniem było sfotografowanie całego globu Księżyca podczas górowania Słońca i zmierzenia zdolności odbijania światła przez księżycowy grunt. Zdjęcie opisane jako "kolory nocy" to w rzeczywistości kolory dnia. Tak wygląda ten krater w zasobach PDS:

Wyjątkowa świetlistość wnętrza krateru zauważalna już po wschodzie Słońca, może mieć przyczynę w zalegającej tam hipotetycznej warstwie stopionego szkliwa, które odbija światło o zielonkawo-niebieskim zabarwieniu.
5


to jest oryginalny komentarz Dagera do wklejonego zdjęcia.
Co do mojego sprostowania - wg mojej wiedzy Księżyc jest pustym w środku obiektem na którym tętni wesoło życie obcej cywizlizacji, moje zaufanie do NASA jest zerowe i niekoniecznie sprostowanie jest potrzebne.
Gdybyś zapytał Billa Rayana pewnie odpowiedziałby Ci w podobny sposób.
Tutaj jego wywiad zatytułowany "jumproom to Mars" gdzie z Wilcockiem okrywają niektóre kulisy tego co się naprawdę dzieje w naszej najbliższej czasoprzestrzeni:

http://www.youtube.com/watch?v=VMwJmIRF7ZE

Na zlocie mówił trochę o chemtrailsach i szczepionkach - wg niego to dwa elementy które w połączeniu ze sobą dają nam mozliwość zachorowania lub uszkodzenia naszego DNA.
To dość ważna informacja dla tych którzy widzą chemtrailsy i wiedzą że szczepionki to najczęściej trucizna - wielu z bywalców tego zacnego forum do nich nie należy, dla nich nawet opiłki żelaza w płatkach dla dzieci są czymś naturalnym, być może nawet wskazanym dla odpowiedniego rozwoju dziecka :mrgreen:

pozdrawiam Cię, moje ty inne Skanowe "ja"
  • 2

#14

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Radosław, tu nie chodzi o zdjęcie i komentarz Dagera, tylko o fakt wrzucenia instrukcji do PDSa jako argument na rzecz "sensowności" filmu Escamilli, bez wrzucania wyjaśnienia, że te zdjęcia w PDS to nie są barwy widziane naszym, ludzkim okiem. Nie podając tego wyjaśnienia w kontekście filmu Escamilli, najzwyczajniej wprowadzasz ludzi w błąd (ergo manipulujesz nimi) - i nie ma tu znaczenia w co wierzysz (tudzież "wiesz"), po prostu chodzi o naginanie faktów - czy raczej zatajanie ich. Tym bardziej, że to wyjaśnienie padło jeszcze zanim instrukcję "rozesłałeś". Jeśli nie masz czasu/zamiaru podawać wyjaśnień od A do Z, to przynajmniej dawaj linki do odpowiednich tematów skąd kopiujesz fragment, coby potencjalny czytelnik sam sobie wyrobił zdanie na podstawie dyskusji w temacie. Wrzucanie "co pasuje do teorii" z tematu który tą teorię skutecznie burzy jest po prostu...niewłaściwe.

Również pozdrawiam

P.S Hipotetycznie załóżmy, że wcześniej nie wiedziałeś o UV/VIS - ale teraz już wiesz. Nie sądzisz, że wypadałoby pod tym względem edytować posty z instrukcją które wrzuciłeś na innych forach? (przynajmniej dwóch znalezionych na "szybko"). Bo jeśli faktycznie zależy ci na "prawdzie" a manipulowanie ludźmi cię brzydzi, to właśnie to powinieneś zrobić.

Użytkownik Skan edytował ten post 09.09.2009 - 14:44

  • 1

#15 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=qXn5UJpjsVY


  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych