Skocz do zawartości


Zdjęcie

TR-3B


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#16

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KIN4 - mimo, że Twoja wypowiedź jest trochę górnolotna to jednak ciężko się nie zgodzić ;) Niby mamy inne czasy, inne relacje między państwami, jednakże wyścig trwa nadal. Tyle, że gra toczy się o jeszcze większą stawkę, a stawka ta wzrasta z dnia na dzień wraz z każdym postępem technologicznym, czy odkryciem. Wierzcie mi, że gdyby rządy ujawniły wszystkie swoje tajemnice - rządów by nie było.
  • 0



#17

Gajor.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie 50% technologii tego statku jest zapożyczone od technologii spodka który rozbił się w Roswell.
  • -1

#18

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

znają tą technologie od kosmitów

A może człowiek sam jest zdolny coś takiego wymyślić... ;-)
  • 0

#19

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie!
Popieram Luke'a!
Przecież człowiek głupi nie jest; Stworzył samolot, tyle różnych rzeczy, a my te zasługi przypisujemy Obcym... Oj więcej wiary w siebie! Ja myślę, że najmądrzejsi ludzie na świecie to japończcycy i oni panują nas najnowocześniejszą technologią.
  • 0

#20

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie!
Popieram Luke'a!
Przecież człowiek głupi nie jest; Stworzył samolot, tyle różnych rzeczy, a my te zasługi przypisujemy Obcym... Oj więcej wiary w siebie! Ja myślę, że najmądrzejsi ludzie na świecie to japończcycy i oni panują nas najnowocześniejszą technologią.


Łżesz synu człowiek bez obcych nie stworzyłby nawet trampków :lol :
  • 0

#21

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie!
Popieram Luke'a!
Przecież człowiek głupi nie jest; Stworzył samolot, tyle różnych rzeczy, a my te zasługi przypisujemy Obcym... Oj więcej wiary w siebie! Ja myślę, że najmądrzejsi ludzie na świecie to japończcycy i oni panują nas najnowocześniejszą technologią.


Łżesz synu człowiek bez obcych nie stworzyłby nawet trampków :lol :


Widze, że u ciebie zero wiary w ludzi jest...
Myślisz też, że twój Ojciec i Matka to Kosmici?
  • 0

#22

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie za wiare w człowieka dostałem warna :mrgreen: a ta wypowiedz była przepełniona ironią nie iwme dlaczeg otego nei dostrzegłeś :-(
  • 0

#23

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te łżesz synu troche mnie speszyło ;)
  • 0

#24

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie za wiare w człowieka dostałem warna :mrgreen:

Będziesz to jeszcze długo przeżywał, Frank ;)

A może człowiek sam jest zdolny coś takiego wymyślić... ;-)

Z pewnością, dla mnie osobiście jest to po prostu dowód na nasz względnie wysoki poziom technologiczny, niekoniecznie zaczerpnięty od obcych, co usiłował też udowodnić nasz prorok.
  • 0



#25

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta technologia z rtęcią i nadprzewodnikami była już wykorzystywana od dawna i mam wątpliwości czy zostało zapożyczone od obcej cywilizacji - może pewnie elementy statku korzystają z ich technologii ale sam system antygrawitacji jest moim zdaniem wymyslony i stworzony przez człowieka.
  • 0

#26

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to co dla nas wydaje się być technologicznym cudem, dla obcych może być bezużytecznym przeżytkiem, myśle że jeśli te samoloty istnieją to są to dopiero prototypy które trzeba jeszcze ulepszyć lub zbudować zupełnie inaczej, bo nie wierze, że mogą konkurować z NOLami.
  • 0

#27

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mysle ze to jest w 50% ludzką reką zrobione, a 50% zapozyczone od innych cywilizacji (Ale czemu zawsze wszyscy mysla ze od obcych) przeciez na ziemii tez napewno sa starozytne cywilizacje ktore maja takie technologie...
  • 0

#28

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oj ruscy maja czym sie popisac, maja mig 31 firefox i mig 35 ale nieznam calej nazwy
  • 0

#29

nightbird.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:lol : A przystrzeliłeś z tym MiGiem-31 Firefox. Ten samolot nie istnieje w rzeczywistości. Został wymyślone na potrzeby filmu.
  • 0

#30 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Mi się wydaje że to nie sprawa kosmitów tylko rząd USA ad zawsze ukrywa to co wymyśli i teraz są już tak zaawansowani technicznie że dla reszty świata to s-f :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych