Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paris


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#1

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kilka osób na forum zapewne już mnie kojarzy z nicku, ale nie przyszło mi do głowy wcześniej, żeby tutaj coś o sobie napisać :P
Forum odwiedzam już od dobrych kilku lat, czterech bodajże, ale dopiero niedawno się tutaj zarejestrowałam. Chociaż kiedyś byłam tutaj zarejestrowana pod innym nickiem, ale nic nie pisałam.
Znalazłam to forum szukając różnych rzeczy na temat kryptozoologi, ponieważ wtedy bardzo mnie to fascynowało ;).
Tak niską reputację mam zapewne przez mało konstruktywne posty, no ale cóż poradzę - ja sobie jej podnieść nie mogę ;p
No więc witam się ze wszystkimi :)

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Paris źle mi się kojarzy, ale witaj.

#3

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie nie masz jej za mało konstruktywne posty tylko za swój stosunek do ludzi. Udajesz iż jesteś mądrzejsza niż w rzeczywistości jesteś.



#4

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie nie masz jej za mało konstruktywne posty tylko za swój stosunek do ludzi. Udajesz iż jesteś mądrzejsza niż w rzeczywistości jesteś.

Mój stosunek do ludzi jest pełen szacunku i wcale nie udaję mądrzejszą, niż jestem. Może tak się wydawać, ale ja tylko piszę na forum co wiem lub co myślę.

#5

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tam...reputacja raz jest a raz jej nie ma.Nie ma się czym przejmować :) Widziałam kilka twoich postów w temacie "Dom" trzeba cie pochwalić za aktywność.Żywo uczestniczysz w dyskusji a to jest fajne.

PS.Cześć.

#6

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

E tam się przejmujesz reputacją, ja kiedyś miałem jej 45 i dziennie po 2 pkt zdobywałem... a dzisiaj siedzę na zerze i jest mi z tym dobrze, nie uznaję reputacji jako coś ważnego do czego można przywiązać większą wartość.

Witam Cię na forum, jednakże zalecałbym pohamowanie się przy pisaniu postów i utemperowanie swojego ego, gdyż wygląda to tak jak mówi Sante... sterczący łonowiec, chcący wybić się ponad resztę. Mam nadzieję, iż nie uraziłem :)

Co do nicku, bezdyskusyjnie mnie odrzuca i kojarzy mi się z niezmierną pustką intelektualną, ale być może to zmienisz...



#7

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no witam koleżanke :P
mysmy sie zapoznali w związku z pewnym tematem :P

hmm Paris taka nie jest :P
na forum chce się wybić ponad resztę :)



#8

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zalecałbym pohamowanie się przy pisaniu postów i utemperowanie swojego ego, gdyż wygląda to tak jak mówi Sante... sterczący łonowiec, chcący wybić się ponad resztę. Mam nadzieję, iż nie uraziłem :)

Dużo piszę nie dlatego, że chcę się "wybić ponad resztę" (bo choćbym chciała mi się to nie uda), tylko dlatego, że lubię rozmawiać z ludźmi. To działa w ten sposób, że nie mam z kim pogadać w rzeczywistości, to staram się rozmawiać jak najwięcej tutaj. Niestety za to dostaję tylko punkty ujemne reputacji ;D.
Nie przejmuję się tak bardzo samą reputacją, myślę tylko, dlaczego mam ją na minusie? Za zbyt dużą ilość postów?

Co do nicku, bezdyskusyjnie mnie odrzuca i kojarzy mi się z niezmierną pustką intelektualną, ale być może to zmienisz...

Mój nick kojarzy się z Paris Hilton :P Nie mam go dlatego, że jest moją idolką, bo nie jest, nawet jej nie lubię. Mój nick, "Paris" jest w sensie Paryża z pewnych powodów ;]

#9

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Również witam, i tak jak pozostali zalecam przyhamowanie z postami. Widzisz ja jestem na tym forum od 3 lat, postów mam ledwo 100 ;)



#10 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A ha nie mogę się zbliżyć do 1000 bo co raz mnie admin pozbawia wielu postów :D Ale nie liczba postów i nie reputacja jest najważniejsza. Najważniejsza jest zaprawa.

Witaj i nie bocz się już za niską reputację. Kiedyś wyjdzie Ci superata. Paris jednoznacznie kojarzy mi się z Hiltonówną, której nie lubię nawet pomimo tego, że jej głowa jest blond :) ale pewnie nie masz z nią wiele wspólnego bo przypuszczam, że ona nie potrafiłaby obsłużyć klawiatury.

#11

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przypuszczam, że ona nie potrafiłaby obsłużyć klawiatury.

haha zapewne :)

#12

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj na forum, Paris. Ja z kolei, z zainteresowaniem przyglądam się Twoim poczynaniom i kibicuję Ci, trzymaj tak dalej ;)

#13

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj.. ale się uśmiałem jak się zorientowałem co tu się dzieje - sprawiłaś, że te "tęgie umysły" na chwilę przestały myśleć o sprawach paranormalnych.
Byłaś już tak blisko aby zobaczyć co jest za magicznym -10 reputacji (mi już nie długo się uda), a wszystko za sprawą jednego zdjęcia jakie o ile się nie mylę wstawiłaś niedawno na swoim profilu i wszyscy zobaczyli na nim ładną dziewczynę z którą chciało by się polemizować (a co myśleliście?) na każdy temat ;]

#14

ncpnc.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówisz o tym zdjęciu jak z "poradnika robienia zdjęć na fotka.pl", czyli różowy kolor i zdjęcie w lustrze robione z góry pod kątem? (Z takiej miniaturki jeteś w stanie też ocenić urodę? Nieprawdopodobne! ;) ) Dodajmy do tego marzenie o zostaniu aktorką, wiek 16 lat i chyba już wiemy że do Paris trzeba mieć dużą pobłażliwość. Ten wiek ma swoje prawa i nie nam oceniać tą młodą osobę, bowiem wszystko jeszcze przed nią :) Ja ze swojej strony oczywiścię życzę Ci Paris spełnienia marzeń i rozwijania swoich pasji, jak i dużo satsyfakcji z uczestnictwa na forum, pozdrawiam!

#15

Paris.

    V.I.P.

  • Postów: 282
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a wszystko za sprawą jednego zdjęcia jakie o ile się nie mylę wstawiłaś niedawno na swoim profilu i wszyscy zobaczyli na nim ładną dziewczynę z którą chciało by się polemizować (a co myśleliście?) na każdy temat ;]

Jeden powie że ładna drugi że brzydka.. :P

Ja ze swojej strony oczywiścię życzę Ci Paris spełnienia marzeń i rozwijania swoich pasji, jak i dużo satsyfakcji z uczestnictwa na forum, pozdrawiam!

Dziękuję:)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych