Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ważne ogłoszenie - Nowy silnik forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
298 odpowiedzi w tym temacie

#256

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy logujesz się na forum to pokazywane są tylko te posty, które pojawiły się w czasie, gdy byłeś wylogowany.


Ja mam inaczej - nic mi się nie wyświetla. Pierce zapewne ma tak samo. No ale nic, trzeba korzystać z innych, mniej praktycznych patentów niestety.



#257

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno pod "Wyświetl nową zawartość" masz zaznaczoną zakładkę" Forums"? Wolę się upewnić ;) Na szybko - usuń ciasteczka i sprawdź, czy to pomogło.



#258

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na pewno pod "Wyświetl nową zawartość" masz zaznaczoną zakładkę" Forums"? Wolę się upewnić ;) Na szybko - usuń ciasteczka i sprawdź, czy to pomogło.


??? Nie bardzo rozumiem, oto zrzut ekranu: http://img2.vpx.pl/u...17/screen01.jpg - jest tu coś do zaznaczania?

Nie żartujcie. "Wyświetl nową zawartość" działa i pokazuje wpisy od ostatniej wizyty. Jeśli się wylogujesz i powrócisz to zawartość tej zakładki będzie pusta, co oczywiste. Dodatkowo jest opcja "Przegląd codzienny" czyli wpisy z ostatnich 24h. Dodatkowo jako bonus, opcja "Cała nowa zawartość". Także nie rozumiem, czego jeszcze potrzebujecie żeby się odnaleźć w tematach. Subskrybowanie też nie jest tu od parady.


Gdzie mogę odszukać "Przegląd codzienny" oraz "Cała nowa zawartość"? Ktoś wcześniej spominał iż opcje te znajdują się na dole strony, zapewniam że nic takiego tam nie widnieje. Usunąłem ciasteczka programem do czyszczenia, ręcznie odszukałem katalog w danych aplikacji i rzeczywiście jest czysto. Przejrzałem profil, ustawienia lecz nie ma tam raczej żadnej opcji by dostosować wyswietlanie najnowszych wiadomości.

#259

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może "obrazki" pomogą:

"Przegląd codzienny" jest na dole widoku ogólnego na forum.
Dołączona grafika

Natomiast "Wyświetl całą zawartość":

Klikasz na swój profil, prawy-górny róg. Tam klikasz "ustawienia":
Dołączona grafika

Potem jedziesz na sam dół, i tam zmieniasz to:
Dołączona grafika

#260

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

;-) dzięki ... też mi pomogłeś.



#261

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Przegląd codzienny" jest na dole widoku ogólnego na forum.

Spróbuję bardziej wyeksponować tę opcję na skinie IP.Dark PRO (finalny skin - aktualnie w końcowej fazie budowy).

??? Nie bardzo rozumiem, oto zrzut ekranu: http://img2.vpx.pl/u...17/screen01.jpg - jest tu coś do zaznaczania?


Wklej proszę screena z Twojego widoku po kliknięciu w "wyświetl nową zawartość".



#262

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś jeszcze będzie miał problemy to mogę filmik nagrać :P

#263

Pierce.
  • Postów: 153
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

??? Nie bardzo rozumiem, oto zrzut ekranu: http://img2.vpx.pl/u...17/screen01.jpg - jest tu coś do zaznaczania?


Wklej proszę screena z Twojego widoku po kliknięciu w "wyświetl nową zawartość".


Już dostrzegam co miałeś na myśli, tak wybraną mam zakładę forums, pojawia się jako domyślna. Żadne wiadomości nie zostawały wyświetlane, gdyż standardowo pojawiają się posty od momentu zalogowania... funkcja conajmniej dziwna. Dzięki Skan za obrazki wyjaśniły wszystkie wątpliwości.

#264

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Mam pewną sugestię odnośnie reputacji. Czy można zrobić tak, żeby w np. profilu wyświetlał się nie tyle poziom reputacji, ale też ile ma się "plusów" a ile "minusów"? Takie małe zestawienie, bilans.
Będzie po tym lepiej widać z kim ma się do czynienia, bo np. można mieć reputację równą 10 i 10 plusów, ale można też mieć 50 plusów i 40 minusów.


Nie da się tego zrobić.


A nie dalo by rady nad "+" i "-" wstawic takich malych cyferek?, suma koncowa byla by tam gdzie jest.
Czasami niewinny post, ktory ma aktualna reputacje na "0" czy "+1" przebyl burzliwe glosowanie, 50 na + i 50 na -

Edit: Dodanie zdjecia
Ja wyobrazam sobie to tak:
Dołączona grafika

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 19.08.2009 - 12:18


#265 Gość_Q

Gość_Q.
  • Tematów: 0

Napisano

Powiem tylko, że szata graficzna jest ostatnio, ze zmiany na zmianę, coraz bardziej odpychająca. Aż się nie chce na forum wchodzić :/

#266

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie irytuje, że praktycznie z każdą jedną poprawką Eurycide zmienia szatę graficzną VRP. To tak, jak gdyby sklep spożywczy co chwila zmieniał szyld tylko dlatego, że przywieźli świeższe bułeczki...

Nie możnaby ustalić jakiegoś jednego stylu graficznego i tylko dostosowywać go do nowszych wersji IPB? Musimy z nadliczbową częstotliwością przyzwyczajać się do coraz to nowszego i "lepszego"?

I jeszcze jedna rzecz - podczas edycji postów na forum edytor w niektórych miejscach zjada spacje... (przeglądarka Firefox 3)



#267

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mi się BARDZO podobają zmiany szaty. Na początku była to taka nieoszlifowana perełka, ale powoli nabiera kształtu. :) Wcześniej dla mnie nagłówek był taki "nieogarnięty", teraz wszystko jest ładnie uporządkowane i przy okazji nabrało kolorów.

Eurycide, dobra robota! Trudno dogodzić każdemu.

#268

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zanim mnie tu zaszlachtujecie spieszę z wyjaśnieniami. Przez ostatnie kilka dni uczyłem się nowego układu szablonów i stylów tej wersji skryptu. Jak widzicie obecny skin jest prawie w całości czarno-biały, jednakże musiałem ujednolicić style. Teraz w dość prosty sposób można nanieść dowolny zestaw kolorów podstawiając odpowiednie kolory z palety. Myślę nad przywróceniem stalowego niebieskiego i nad brązami znanymi ze starych skryptów. Być może ta szara wersja też pozostanie.

Prosiłbym jednak o merytoryczne podpowiedzi, co zmienić w kwestii układu (nie kolorów). Zanim przystąpię do dalszych prac (dopiero od 30, ponieważ wyjeżdżam na tydzień). Jeśli chodzi o reputację to obiecywałem przywrócić ją 24-25, nie wiem czy jutro zdążę przywrócić całość. Jeśli nie, to zabiorę się za to we wrześniu. Przepraszam, ale pracy przy forum jest naprawdę sporo.



#269

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam kilka spraw. Jedna tyczy się zmian, a mianowicie zmiany podejścia niektórych. Od razu nasuwa się polska mentalność - narzekać dla zasady!
Nie szata zdobi forum, najważniejsza jest treść, a tą (niestety) tworzą użytkownicy. Mi obecny wygląd odpowiada, bo nie jest oczojebny i wszystko co mi potrzebne mogę bez problemu znaleźć. User friendly.
Byłbym zadowolony z powrotu brązów.
System prywatnej wiadomości - dla mnie bomba :) Dużo wygodniej i efektywniej się rozmawia, pogratulować twórcom skryptu.

#270

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pawaw1, hunter22, Rewers, Avion, Mandy, swisti, silence, Eldor, DLeo, dziadekkleofas, Rishro, black_angel*, Drunken Reaper, Leczysław Kerdgeniusz, AriGroundZero, MortisGrim, QQQQ, tasiek, 2007, pi3otr, Wysłannik Boga, ShadowLady86, Electric Ant, viatora, aljen, Snear

+5 punktów reputacji




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych