Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prawdziwa historia homo dla najmłodszych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

#91

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie nie i jeszcze raz nie. Zachowanie człowieka, jest wynikiem jego uwarunkowań naturalnych. Więc morderstwa, dewiacje, zboczenia itp. są też pochodzenia naturalnego. Kodeks karny znam, jest stworzony przez tego samego naturalnego człowieka, co pedofil. Dlaczego jak 25 letni cygan ma dziecko z 12 letnią cyganką, to nie jest to pedofilia tylko kultura ?


Cały czas mówisz o zachowaniach wtórnych, czyli wynikających ze środowiska, otoczenia bla bla...

Pedofilia zgodnie z definicją to obcowanie z dziećmi (w okresie przedpokwitaniowym za wikipedią) i nie rozumiem co ma dać powyższy przykład. Skoro niektóre kultury to akceptują - możemy to jedynie potępiać ze względu na dobro tych dzieci. Aczkolwiek nadal taki związek nazywać możemy zgodnie z definicją PEDOFILIĄ

Tak samo związek osób tej samej płci zawsze będzie HOMOSEKSUALIZMEM (niezależnie od tego czy bedzie dozwolony czy nie)
Tak samo Poligamią nazwiemy posiadanie kilku żon czy to będzie (nielegalnie) w Polsce czy (Legalnie?) w Arabii


sprawy prywatne, poruszanie tego co mam robić z własną żoną i dziećmi.


Nie rozumiem Ciebie, nie obraziłem Twojej żony, napisałem w przenośni że swoje zakazy możesz wprowadzać we własnym ogródku... Twoim tokiem naruszasz prywatę wielu osób (głównie Homo). Koniec tematu

niema, takiego geniusza, który by uznał gejostwo, za coś innego niż zaburzenie mózgu, bo to mózg produkuje hormony odpowiedzialne za popęd, trzeba się z tym pogodzić, jak ktoś jest inteligentny, będzie walczył ze swoimi niedoskonałościami, jak nie będzie gejem, albo innym Seroslawem, który zamiast naprawiać siebie próbuje to robić z innymi.


Wcale nie należy tego traktować jako zaburzenie mózgu. Świat nie jest czarno biały, po prostu u innych owe hormony działają w takim kierunku. Hormony odpowiadają za wiele rzeczy, ludzie najzwyklej w świecie się od siebie różnią - tyczy się to w równym stopniu, koloru włosów, skóry, orientacji, wzrostu, wagi itp itd



homoseksualizm to też zachowanie wtórne, nikt w wieku 5 czy 10 lat nie jest gejem

Pedofilie należy tępić, bezwzględu na kulturę, dlaczego ? Według mojej kultury trzeba tępić gejów i rudych, według innej polaków i pedofili a według jeszcze innej dziewice i katolików. Wolność przekonań.

Homoseksualizm jest tematem tej dyskusji, a nie moja żona

To jest zaburzenie mózgu i tak będe to traktował.

Sory Quidam ale Twoja wypowiedz jest troche dziwna, co ona wnosi? o czym jest? do czego sie odnosisz? Chcialbym sie ustosunkowac do tego co napisales ale ciezko mi to odczytac. Nie mowimy to o popularyzacji ale o propagowaniu a to jest roznica. W moim odczuciu propagowanie w odniesieniu do homoseksualizmu to dozenie roznych ludzi do pokazania ze jest on rowny heteroseksualizmowi i jest w "porzo", a w cale nie jest rowny biarac pod uwage chodzby funkcje prokreacyjna. A chodzi o to zeby dzieciakom nie mieszac w glowie jakimis dziwnymi pogladami juz od malego. Beda czuc pociag do tej samej plci w przyszlosci? Ok, bedzie pociaga beda szukac informacji. Po co zasmiecac umysly juz w mlodosci. Czlowiek jak sie rodzi jest biala kartka, niech idzie zgodnie z instyktem a nie w wieku przedszkolnym czy wczesnoszkolnym bedzi zastanawiac czy jest homo jak nawet nie wystepuje u niego pociag seksulany. Bo skoro nie wystepuje to takiemu dziecku podanemu propagandzie rozne rzeczy moga przyjsc do glowy, ono po prostu nie zrozumie ze chodzi tylko i wylacznie o tolerancje.


Jeśli kogokolwiek powinno się uczyć tolerancji to rodziców a nie dzieci. Dziecko pewnych wzorców nabiera od rodziców a czy rodzice wychowają je w duchu tolerancji i z otwartym umysłem to już ich sprawa taka sama jaką religię wyznają. Człowiek jak się rodzi ma białą kartkę I tak powinno pozostać.



ale dlaczego mam uczyć dziecka tolerancji ?? Dziecka należy uczyć NIETOLERANCJI. Dla zboczeń, przestępstw, głupoty, kłamstwa itp. Najgorsze co może być to nauczyć dziecka tolerancji !!

#92 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak można, przyrównać pedofilię, do homoseksualizmu?

#93

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak można przyrównywać heteroseksulaność do gejowstwa ? o stawiać na równi jako opcje ? można pedofilie stawiać na równi, gdyż zarówno pedofilia jak i homoseksualizm, nie jest normalną seksualnością człowieka.

dokładnie nie zaburzenie mózgu, a zaburzenie jego prawidłowego funkcjonowania w swerze podniecenia seksualnego.

Irańczycy to bardzo uprzejmi ludzie, generalizujesz dokładnie w ten sposób, jak jest to mi zarzucane na temat homoseksualistów

znam dwóch gejów, jeden się z tym obnosi i wie że go za to nieszanuje, drugi się leczy i wstydzi się tego, ma u mnie pełne wsparcie.

#94

shiki.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

homoseksualizm to też zachowanie wtórne, nikt w wieku 5 czy 10 lat nie jest gejem


<facepalm>
Gejem może nie jestem, ale odkąd pamiętam było tak jak jest. I zaznaczę że odkąd pamiętam znaczy mniej więcej od przedszkola. Nie mówię o jakimś zainteresowaniu erotycznym (jeszcze), ale o tym, że panie w przedszkolu mi się bardzo podobały. Zwłaszcza Pani Ania. :P
Co, może ewenement? A może mi się wydaje?
No... Pewnie Ty wiesz lepiej. :)

A co do geja który się leczy - szczerze współczuję, że musi żyć wbrew sobie i nie wyobrażam sobie co takiego go zmusiło do takich kroków.
Wstyd o którym mówisz wcale nie musi być 'wstydem homoseksualisty' a wstydem próby zagłuszenia części siebie. (Ale to chyba oczywiste, że się o tym nie dowiesz :) ).
To przejaw braku szacunku do własnej osoby. Też bym się wstydziła.

#95

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pedofila nie wolno stawiać na równi, ponieważ on zmusza dziecko do np. odbycia stosunku seksualnego, więc on wpływa na czyjąś wolną wolę w przeciwieństwie do homoseksualisty.

(

dokładnie nie zaburzenie mózgu, a zaburzenie jego prawidłowego funkcjonowania w swerze podniecenia seksualnego.

Wybacz, ale błąd bardzo kłuje w oczy. Nie w swerze, ale w sferze. )

znam dwóch gejów, jeden się z tym obnosi i wie że go za to nieszanuje, drugi się leczy i wstydzi się tego, ma u mnie pełne wsparcie.


Co to znaczy obnosi?
Szkoda mi tego drugiego, który z powodu braku tolerancji otoczenia źle się ze sobą czuję zamiast cieszyć się życiem.

#96

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem ile takie dziecko zrozumie z przekazu ksiazeczki o dwoch pingwinkach tatach... Jedyna mysl jaka mi przyszla do glowy to Tata pingwinek wychowywujacy dziecko z bratem (moze kolega?), poniewaz jego zona (a mama dziecka) zniknela na 5 lat a nie bylo pieniedzy na utrzymanie dziecka. Nagle mama sie odnalazla lecz drugi tatus byl smutny kiedy jego czas dobiegl konca i musial sie zwinac... Nie wiedzial, ze moze byc z dziewczyna, poniewaz zostal wychowany na homo (dzieci sie nie rodza homoseksualistami,raczej). Chyba, ze lekturka chce wyraznie podkreslic tematyke homo i tatusiowie beda uprawiac sex, calowac sie czy cos innego... wtedy chlopiec pomysli sobie, ze calowanie chlopcow jest tak samo w porzadku jak dziewczynek (wiecie, takie niewinne caluski w policzko)... a potem moze byc juz tylko gorzej.
Jestem teraz w stanie powiedziec, ze prawie wszyscy homo sa idiotami... lubia takie cos?
Stanowczo ok, a co mi szkodzi?
Ale po jaka grzybice chca pokazac innym, ze sa gejami i jeszcze sie wpieprzac w swiat hetero.
Jak dla mnie to:
-Zboczenie sexualne,
-Brak akceptacji,
-Niska samoocena,

Hmm, a moze tak zabrac dzieci na seans filmu "Bruno"? ( :D )

#97

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piotrek, tak sobie myślę - ty ich nie znasz, co?
Zamiast "Bruno" można im pokazać "Tajemnice Brokeback Mountain", rzecz jasna tym troche starszym. Uwierz mi, jednego homo znam od przedszkola i zawsze był jaki był. Już chyba o nim na forum pisałem, to jeden z moich przyjaciół. Szczerze mówiąc, jakby chciał się leczyć, to musiałbym go zabrać... na leczenie z tego powodu.

asp, brak jakiejkolwiek elementarnej wiedzy przez Ciebie przemawia.
Używasz błędnego słownictwa, porównujesz dwie, zupełnie różne sprawy... Jak pedofilia ma się do homoseksualizmu?! Jak gwałt na dziecku, można przyrównać do dwóch kochających się mężczyzn czy kobiet, którzy są siebie świadomi i chcą sobie okazać uczucie?
Twój leczący się homoseksualista to albo kłamstwo, albo człowiek tak okaleczony psychicznie przez Ciebie i tobie podobnych, że nie zdziwie się, jak za jakiś czas zabije siebie czy innych. Wyobraź sobie życie w świecie, w którym każdy jest dla Ciebie zagrożeniem. Gdzie twoje naturalne popędy są zbrodnią, gdzie "dresy osiedlowe" są wyznacznikiem normalności i do nich się Ciebie przyrównuje. Śmiało, wyobraź to sobie, jeśli masz odwagę i jeśli umiesz to zrobić.

#98

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

95% Homofobów to ukryte "pedały" - to takie zaburzenie mózgu objawiające się agresją wobec swoich ukrytych pragnień - najczęściej obrywa się osobom które do swojego Homoseksualizmu się przyznały ...

Czy jest to zboczenie ? raczej nie - ale na pewno można leczyć (np. tabletkami na uspokojenie)


A bo tak ...
Taki ten wasz bełkot

#99

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już o tym kiedyś wspominałem. Wielce "dorośli" i "dojrzali" pewnie brzydzą się bajkami, ale polecam "Horton słyszy Ktosia". Morał jest taki, że mniejszości istnieją i chcą żyć normalnie i bezpiecznie nie bojąc się ataków.

Współczuję gejowi, który się leczy. Współczuję, ale się nie dziwię skoro ma kontakt z parapetami takimi jak asp uprzykrzającymi innym życie tylko ze względu na odmienność. asp, Ciebie można porównać do pedofila, bo jak pedofil szkodzisz drugiej osobie, gwałcisz ją emocjonalnie. A najgorsze, że 99% takich jak ty jest zbyt ograniczona, żeby do was dotarło, że to wy szkodzicie innym, że to wy jesteście tymi złymi których należy nie tolerować.

#100

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

asp a co powiesz o lesbijkach? Wszak wielu facetów je lubi;) Wracając do tematu. Problemem (nie wszystkich powtarzam, nie wszystkich) gejów jest nadmierne epatowanie się ze swoją orientacją. Dobrym przykładem może być środowisko kreatorów mody,modelingu. Ogólnie epatowanie się z czymkolwiek, czy to bogactwem, czy urodą jest w moim mniemaniu złe w smaku.



#101

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czemu wszyscy czepiliscie sie tej pedofili? Nie o tym mowa, skoro homoseksualizm zostal usuniety z listy dewiacji w 1991 to musimy sie tego trzymac. Tematem tej dyskusji jest czy homo powinni sie pchac ze swoimi pogladami w swiat dzieci w imie uczenia tolerancji. Moim zdaniem nie, jest to spoleczne pranie mozgu i homodzialacze doskonale o tym wiedza.

Ja wierze ze przyjaz dwojga mezczyzn moze byc czyms wartosciowszym od zwiazku z kobieta. Meska przyjazn oparta na lojalnosci, szacunku, wspolnych zainteresowaniach i doswiadczeniach. Dlatego jestem zdania ze w homoseksualizmie chodzi wylacznie o seks, homo sa hipokrytami, ktorzy pod otaczka jakis mdlych sloganow chca wywalyczc zaakceptowanie przez reszte spoleczenstwa swoich hedonistycznych fantazji.

95% Homofobów to ukryte "pedały" - to takie zaburzenie mózgu objawiające się agresją wobec swoich ukrytych pragnień - najczęściej obrywa się osobom które do swojego Homoseksualizmu się przyznały ...


Hmmm... kolejna propaganda. Sa jakies badania na ten temat? I az 95%? Z tym to chyba przesadziles.

Już o tym kiedyś wspominałem. Wielce "dorośli" i "dojrzali" pewnie brzydzą się bajkami, ale polecam "Horton słyszy Ktosia". Morał jest taki, że mniejszości istnieją i chcą żyć normalnie i bezpiecznie nie bojąc się ataków.


Nie chodzi o to zeby oni zyli w ciaglym strachu, chodzi o to zeby ich seksualosc niewylewala sie na ulice. Jezeli pranie mozgu dziecia to jedyna droga do ich bezpieczenstwa to sory ale ja sie na to nie zgadzam.

#102

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SharpMarv - jesteś idealnym przykładem osoby, która ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Radze przeczytać mojego posta jeszcze ze dwa razy - najlepiej od początku do końca (i zwróć uwagę przede wszystkim na dwa ostatnie akapity!)

Co ma przyjaźń męsko-męska do Homoseksualizmu ?!?! Chłopie, dyskutujemy o ORIENTACJACH SEKSUALNYCH!

#103

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

r3vo - potrafie czytac ze zrozumieniem, skoro chciales przekazac cos innego znaczy ze napisales to w zly sposob, i zamiast radzic mi jak to sie czyta napisz to jeszcze raz klarowniej.

Co do przyjazni mesko-meskiej, chodzilo mi o pokazanie obludy homo, ktora twierdzi ze im nie chodzi o seks.

#104

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piotrek, tak sobie myślę - ty ich nie znasz, co?
Zamiast "Bruno" można im pokazać "Tajemnice Brokeback Mountain", rzecz jasna tym troche starszym. Uwierz mi, jednego homo znam od przedszkola i zawsze był jaki był. Już chyba o nim na forum pisałem, to jeden z moich przyjaciół. Szczerze mówiąc, jakby chciał się leczyć, to musiałbym go zabrać... na leczenie z tego powodu.

asp, brak jakiejkolwiek elementarnej wiedzy przez Ciebie przemawia.
Używasz błędnego słownictwa, porównujesz dwie, zupełnie różne sprawy... Jak pedofilia ma się do homoseksualizmu?! Jak gwałt na dziecku, można przyrównać do dwóch kochających się mężczyzn czy kobiet, którzy są siebie świadomi i chcą sobie okazać uczucie?
Twój leczący się homoseksualista to albo kłamstwo, albo człowiek tak okaleczony psychicznie przez Ciebie i tobie podobnych, że nie zdziwie się, jak za jakiś czas zabije siebie czy innych. Wyobraź sobie życie w świecie, w którym każdy jest dla Ciebie zagrożeniem. Gdzie twoje naturalne popędy są zbrodnią, gdzie "dresy osiedlowe" są wyznacznikiem normalności i do nich się Ciebie przyrównuje. Śmiało, wyobraź to sobie, jeśli masz odwagę i jeśli umiesz to zrobić.




Bo pan bóg, ewolucja, czupakabra, czy co Cię tam stworzyło człowiekiem, stworzyło Cię jako istotę rozmnażającą się przez sex z osobą odmiennej płci, dojżałą seksualnie do współżycia. Więc każdy odchył od normy, czyli kopulacja ze świnią, trupkiem, 4 latkiem, czy osobą tej samej płci, jest stanem odmiennym od założenia rozmnażania się człowieka. Więc pukupuku z kobitką - cacy, pukupuku z facetem, dzieckiem, świnką - feeeeee

rozumiesz założenia, czy Ci na pingwinkach wytłumaczyć ?


Ja tam niewiem, czy ten leczący homoseksualista to człowiek nieszczęśliwy, jeżeli wstydzi się bycia gejem, to jest to dobry objaw, bo swoich ułomności należy się wstydzić i walczyć z nimi. Poznałem go kiedy już się leczył.

#105

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A nauczanie religii chrześcijańskiej w przedszkolach już Ci nie przeszkadza? To jest dopiero pranie mózgu, bo wmawia się małym dzieciom o bardzo chłonnych mózgach, że bajki są prawdziwe. To zdecydowanie gorsze niż uczenie dzieci żeby szanowały ludzi bez względu na ich odmienność.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych