Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna tajemnicza postac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#166

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra mam chwile czasu to napisze co i jak bo przyznam że ta historia znowu wzbudziła we mnie olbrzymią ciekawość.

Na początku powiem że w tamte okolice chodzę dość często (zwykle z psem) i właściwie straciłem wszelką nadzieje że tam coś ciekawego zobaczę ,a tu nagle niespodzinka:D. Nie pamiętam jaki to był dokładnie dzień (wtedy kiedy spadł większy śnieg chyba środa ale nie pamiętam) wieczorem spotkałem kolegę i poszliśmy tam na spacer z psami, kiedy doszliśmy na polane przed hałdami na szczycie góry znowu zobaczyłem czarną postać która stała między choinkami śnieg dobrze odbijał światło księżyca mimo to widziałem tylko czarną sylwetkę w odległości 20-25m(tak na oko).Staliśmy tam gdzieś minute (postać stała nieruchomo nie byłem w stanie określić czy stoi tyłem czy przodem do nas pies kolegi zaczął szczekać i warczeć a mój stał jakby nigdy nic mimo że jest bardziej agresywny) niestety trochę spanikowaliśmy i zrobiliśmy szybki odwrót właściwie to uciekliśmy stamtąd.Przybiegliśmy do domu zabraliśmy latarkę i 2 kumpli i poszliśmy sprawdzić tamto miejsce (wróciliśmy tam w przeciągu 15-20minut).Łatwo zlokalizowaliśmy miejsce gdzie stała postać ale śladów w śniegu nie było (ani dokładnie w miejscu gdzie była postać anie w jego obrębie śnieg w tym czasie nie padał więc nie mógł ich zasypać.

Powiem wam że to zdarzenie sprawiło że znowu jaram się tą sprawą więc będę pisał na forum co i jak.




edit.
Nie wiem gdzie jest ta trumna tamten dziadek gadał że został wywalona razem z gliną na hałdę więc pewnie gdzieś tam głęboko zakopana jest.

Użytkownik PabloGS edytował ten post 28.12.2009 - 21:31


#167

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Łatwo zlokalizowaliśmy miejsce gdzie stała postać ale śladów w śniegu nie było (ani dokładnie w miejscu gdzie była postać anie w jego obrębie śnieg w tym czasie nie padał więc nie mógł ich zasypać.


Możemy spokojnie odrzucić opcję, iż to jest byt fizyczny. Bardzo to nam teraz ułatwi w zlokalizowaniu tego tworu.

Powiedz mi, czy jak go widzisz z kolegami, to odczuwacie strach, agresję, czy kompletnie nic, a może nawet i pewny spokój ? Jakie on wywołuje u was uczucia, o czym wtedy myślicie, jak myślisz, on jest dobry czy zły ? Może czułeś gdzies w głębi, jakby on od was czegoś chciał ? Nastepnym razem jak go spotkacie, to podejdzcie do niego powoli (i żeby pieski byly w miare spokojne) i mu cos powiedzcie, oczywiscie kulturalnie i niezbyt glośno, żeby sie nie przestraszyl i nie zniknął. Wiem, że to latwo teraz mi jest to mowic w domu w srodku dnia przy komputerku, ale spróbójcie z całej swojej mocy nie bać się go, on nic nie moze wam złego zrobić zrobić, sa prawa na tym wszechswiecie i w świecie duchow, gdzie nawet i ta zjawa jest im przyporzadkowana i nie moze ich zlamac. Myślę, iż nawet powinieneś powiedzieć mu coś wesołego, najlepiej jakiś miły żarcik, by sytuacja nie była jak w jakims horrorze, serio to mówię, śmiech najlepszym lekarstwem jest na strach :)

Spróbój powiedziec do niego, ze witasz i przychodzisz do niego w pokoju (to bardzo ważne!) i grzecznie sie zapytaj czego potrzebuje ? Trzymam za ciebie i twoich kompanów mocno kciuki i często tam chodzcie z pieskami na spacerek (daleko masz te miejsce do swojego domku?)

Użytkownik martius edytował ten post 29.12.2009 - 15:12


#168

PabloGS.
  • Postów: 64
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy go zobaczyłem czułem strach (zresztą jak wróciliśmy tam ponownie to też się strasznie baliśmy tylko w pasach a właściwie w jednym wzbudził agresje) Do tamtego miejsca mam blisko 10 min drogi

#169

camonoka.
  • Postów: 26
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czas trochę ruszyć ten temat. Mam nadzieje, że autor nie porzucił "śledztwa" i coś udało mu się wskórać w sprawie Czarnucha. Czy może udało Ci sie już coś ustalić?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych