Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 sposoby na OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#391

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też właśnie mam z tym problem, do tego to przełykanie śliny co chwilę :/ nienawidzę spać na plecach. Jak sobie poradzić z tym i przełykaniem śliny?


też nienawidzę spać na plecach, ale... da się. trzeba się bardzo wygodnie położyć, napinać mięśnie, rozluźniać i oddychać. na początek, żeby zapomnieć o "niewygodnej pozycji" warto uporządkować wszystkie myśli: podsumować dzień, pomyśleć o następnym, potem się wyciszyć, skupić na oddechu, rozluźnianiu ciała, może na jakiejś pozytywnej afirmacji - jak się człowiek skupi na myśleniu, to automatycznie zapomina o niewygodnym położeniu. najgorsze co można zrobić, to starać się zasnąć czy zrelaksować na siłę. czasami trzeba czasu. po pewnym czasie ciało robi się ciężkie, rozluźnione, odprężone i pozycja jest naprawdę wygodna.
  • 0

#392

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie nie jest tak fajnie z tym leżeniem na plecach - bo co bym nie robił, w tej pozycji strasznie mocno "odchodzi" mi sen. A rozmyślanie nad różnymi rzeczami nie pomaga - u mnie ono zmniejsza "chęć" snu.

Jedynie z przełykaniem śliny nie mam problemu, bo mogę się bez tego obejść. :)
  • 1



#393

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ktoś napisał, że oobe w medytacji jest prostym następstwem... jeśli ktoś mógłby rozszerzyć ten post niech napisze czemu "prostym następstwem", a nie "następstwem". Jakoś nie przemawia do mnie bezpośrednie wejście w oobe..
  • 0

#394

Greed.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Praktykuję od dłuższego czasu metodę z wirem i dziś byłem blisko OOBE ale się bałem...Wie ktoś może jak wrócić do ciała?
  • 0

#395

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ktoś napisał, że oobe w medytacji jest prostym następstwem... jeśli ktoś mógłby rozszerzyć ten post niech napisze czemu "prostym następstwem", a nie "następstwem". Jakoś nie przemawia do mnie bezpośrednie wejście w oobe..


Jeśli medytujesz to po jakimś czasie takie rzeczy jak Oobe i LD występują jako efekt uboczny, chociaż dla medytacji te rzeczy cię dekoncentrując, a nie są pozytywne.
  • 1

#396

Greed.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra już wiem jak wrócić teraz pytanie: Jak wygląda "bycie" w tym stanie? Czy można przechodzić przez ściany itp czy jest się materialnym człowiekiem tylko na "innej płaszczyźnie" niż inni?
  • 0

#397

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam jeszcze jedną metodę. Zdarzyła mi się raz i to nie z własnej woli. Późno zasnąłem i wcześnie się obudziłem. Leżałem w łóżku osiągając stan "pół snu" i w tedy ktoś kazał mi wstać, wstałem i doszedłem do progu, gdy ta osoba patrząc na mnie znów powiedziała żebym w końcu wstał. W tedy wstałem normalnie.

A i nie wiem czy to tylko tak u mnie, ale przez chwilę, początek jak wstawałem wszystko było jaśniejsze i miało trochę inne kolory, w progu się poprawiło, ale zostałem w pełni obudzony.

Użytkownik Aracz edytował ten post 09.02.2013 - 23:56

  • 0

#398

Omega.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra już wiem jak wrócić teraz pytanie: Jak wygląda "bycie" w tym stanie? Czy można przechodzić przez ściany itp czy jest się materialnym człowiekiem tylko na "innej płaszczyźnie" niż inni?


Z tym przechodzeniem przez ściany bywa różnie, jeśli tego nie kontrolujesz, możesz przelatywać przez wszystko, co może wywołać lekką panike u Ciebie, ale czasami zdarza się też i tak, że kiedy chcesz przez coś przejść, w twoim mózgu włącza się automatycznie logika, która cię blokuje (mi się nie raz zdarzyło utknąć w ścianie czy w drzwiach, bo gdzieś tam zaświtało mi, że przecież tak się nie da.) Pamiętam, ktoś kiedyś wysnuł teorie, że w tym stanie nasze cząsteczki nie są zbite i nie jesteśmy, choć możemy być, bytami materialnymi.
  • 0

#399

# lene3ka.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mm .. bd ciekawie (+.+)
  • 0

#400

Kathless.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj spróbuje wejść w stan OOBE, wiem, że nie będzie łatwo, ale jak się czegoś bardzo chce, to można to dokonać :)


  • 0

#401

Incepcja.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, mam pytanko ktore super mnie interesuje. Ile osob z was juz potrafi wyjsc z ciala i zwiedzac swiat astralny? no i tez bardzo wazne, mieliscie juz kontakt z cieniami?


  • 0

#402

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam, mam pytanko ktore super mnie interesuje. Ile osob z was juz potrafi wyjsc z ciala i zwiedzac swiat astralny? no i tez bardzo wazne, mieliscie juz kontakt z cieniami?

 

 

Każdy posiada swój cień więc jak brzmi pytanie?


  • 0



#403

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na forum oobe jeden koleś pisze tak:

,,Spotykam tam przeróżne postacie od pół człowieka z kopytami i owłosionymi nogami, po człowieka słonia"

To są wytwory wyobraźni śniącego. Pewnie ludzie wyglądający jak cienie też są.
  • 0



#404

Incepcja.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na forum oobe jeden koleś pisze tak:

,,Spotykam tam przeróżne postacie od pół człowieka z kopytami i owłosionymi nogami, po człowieka słonia"

To są wytwory wyobraźni śniącego. Pewnie ludzie wyglądający jak cienie też są.

 

 

Wlasnie zastanawia mnie to, poniewaz ktos wczesniej wspomnial ze kazdy ma cien. W moim przypadku od nie wiem czy udanej proby wyjscia, raczej przerwanej, bo sie strasznie wewnetrznie przerazilem. Trwa juz dobre 6 lat, widuje cienie tylko i wylacznie przed przebudzeniem, a dokladnie ino otworze oczy, to nie zawsze jest 1 postac, czasem 2. Na poczatku mnie przerazaly, zaczalem je ignorowac, ale ich zachowanie troche nie pasuje do wizulacji sennych, czesto to sa wrecz czarne plamy przypominajace sylwetke ludzka, to tez im wyrazniejszy obraz sie staje, im bardziej swiadomosc dochodzi do siebie to znikaja, ale nie blakna, tylko jakby sie zmniejszaly az znikaja(czy tez ta czern ich wchlania).Wczesniej tlumaczylem to prosto, ze po prostu tak szybko wstaje ze moj mozg jeszcze generuje obrazy ze snu(oczy za mgla itd.) ale nie mialem nigdy innych wizulacji niz cienie. Chyba bede musial sie oczyscic, nie przeszkadza mi to bo sie przyzwyczailem, ale z jakiejs strony troche dziwne. Ma tak ktos?? lub mial kiedys?


Użytkownik Incepcja edytował ten post 04.10.2018 - 15:20

  • 0

#405

valka.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niestety nie widziałam nigdy tego rodzaju obrazów, cieni. Moje OOBE najwyraźniej było ledwie raczkowaniem... Chciałabym do tego wrócić, chyba zacznę nawet od dzisiaj. A ja mam takie małe pytanie, czy ktoś z Was stosował do tego DMT? Chyba że możecie mnie odesłać do inneog tematu temu poświęconego... jeszcze do końca się nie rozeznałam w forum :)


Użytkownik valka edytował ten post 11.02.2019 - 08:31

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)