Skocz do zawartości


Zdjęcie

What the hell is this?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieznana forma życia sfilmowana w kanale ściekowym.
Miasteczko Cameron Village w Karolinie Północnej.
Może spece od kryptozoologii spotkali się już z czymś podobnym bo ja nie ma zielonego pojęcia cóż to może być.
Być może to jakaś organiczna postać szlamu ściekowego albo coś pochodzenia pozaziemskiego.
Od razu przyszedł mi na myśl taki horror sf sprzed 20 lat znany w Polsce pd tytułem "Blob-zabójca"
http://www.wimp.com/lifeform/


  • 0



#2

Gurgio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te kanały są tym czymś "obrośnięte", wygląda jak jakieś larwy kosmitów, omg jak z jakiegoś horroru O.o

Film wygląda, jakby posłali tam jakiegoś robota, dlaczego nie zebrali tego czegoś, nie zbadali ? było by chyba o tym głośno, tego przecież człowiek wcześniej nie widział :hm:
  • 0

#3

Biermacht.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie wygląda to jak hmm, żyjąca kupa. A tak na poważnie, coś mi się kojarzy to zwierze, chyba takie jest, tylko nazwy nie pamiętam. W morzu żyje chyba, ale głowy nie dam uciąć :)
  • 0

#4

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o

PS. trzeba to zbadać...

PS2. wygląda to jak kokon, a w środku jakaś istota...
  • 0

#5

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aż Duke Nukem mi się przypomniał :)
  • 0



#6

Babylon Slayer.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba symbioza bardzo prymitywnych organizmów.
  • 0

#7

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obrzydlistwo :P :omg: ale wątpię żeby nie pochodziło z naszej planety ;]
  • 0



#8 Gość_ParalyserX

Gość_ParalyserX.
  • Tematów: 0

Napisano

Filmik bardzo ciekawy, nie wygląda na fake. Tylko czemu ta kamera się tak dziwnie rusza? Tak jakby to jakiś robot eksplorował ten kanał ściekowy :P

3 takie organizmy są pokazane na filmiku. Ciekawe, co by było w środku, gdyby się np. przecięło tą powłokę nożem albo coś - jednego można poświęcić na takie coś :P
  • 0

#9

Alienowicz.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co z tego że sfilmowali? Powinni jedno zabrać i zbadać... Przynajmniej byłoby wiadomo co to jest i dlaczego takie a nie inne. :P
  • 0

#10

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda to na taką galaretowatą meduzę więc pewnie nic prócz galarety po przekrojeniu by nie było.
  • 0



#11

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale paskudztwo;/ ... nie mam pojęcia co to może być , pewnie jakiś niewypał naukowców wyciekł im do kanału i teraz powstają jakieś zmutowańce... na fake nie wygląda.
  • 0



#12 Gość_ParalyserX

Gość_ParalyserX.
  • Tematów: 0

Napisano

Teraz mnie naszła taka myśl: Czy ten robot to nie mogła to być sonda wprowadzona do organizmu jakiegoś stworzenia, np. w przewodzie pokarmowym albo coś? A te "kokony" to np. jakieś guzy, narządy czy coś... :P
  • 0

#13

Wujek_Deth.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faktycznie dziwne stworzenia. Ciekawym, czy w jakichkolwiek innych miejscach odnotowano obecność tych "blobów". Może to być jakiś zmutowany mięczak. Z kokonem też mi się to skojarzyło. Przyszło mi też do głowy stworzenie schwytane w sieć jakiegoś nieznanego drapieżnika, ale to raczej mało prawdopodobne. Póki co obstawiam mięczaka.
  • 0

#14

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

:o
Co to jest? Jakieś zwierze ale nie widzę żył. Ciekawe czy to coś ma krew. Skoro się porusza to musi mieć jakieś mięśnie i chyba układ nerwowy. Wygląda jak obcy. Ciekawe czy może się poruszać, czy tylko tak sobie rośnie, przyklejone do rury.
W najgorszym wypadku, to 'coś' jest mięsożerne (te konwulsje mogą być przejawem trawienia szczura) i jednocześnie jest jeszcze niemowlęciem. ;p
  • 0

#15

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Filmik bardzo ciekawy, nie wygląda na fake. Tylko czemu ta kamera się tak dziwnie rusza? Tak jakby to jakiś robot eksplorował ten kanał ściekowy


Bo są takie roboty, poszukują pęknięć instalacji ściekowej właśnie za pomocą kamery.

Teraz mnie naszła taka myśl: Czy ten robot to nie mogła to być sonda wprowadzona do organizmu jakiegoś stworzenia, np. w przewodzie pokarmowym albo coś? A te "kokony" to np. jakieś guzy, narządy czy coś...


Robot wyraźnie porusza się samodzielnie, nie za pomocą sondy w jakimś kanale ciała. Zwróć uwagę że jego ruchy są pewne i takie "robotowe". Sonda się trzęsie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych