Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam pomocy ; )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.


Mam takie jedno pytanie. Czy jest możliwe, abym poprosił kogoś, kto umie wychodzić z ciała żeby np. tej nocy zabrał mnie do świata astralnego ( wyciągnął mnie z ciała ). Jeśli jest to możliwe podam więcej informacji o której położę się już do łóżka itd. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • 0

#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak byś był dziewczyną ładną to czemu nie ?
  • 0

#3

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

dolaczam sie do prośby.. chyba jest możliwe .. choc wątpie aby astral mógł wydobyć innego astrala
  • 0

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eh, marzenia. Też je kiedyś miałam.

Teoretycznie jest coś takiego możliwe ale praktycznie na tym forum nie znajdziesz osoby która temu podoła. Były już tu eksperymenty typu "kto potrafi wychodzić z ciała niech mi powie co pisze na kartce powieszonej nad moją szafką". Nikomu się nie udało.
  • 0



#5

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem :/ Więc temat chyba można zamknąć.
  • 0

#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W tym rzecz, że ciężko opuszczając ciało fizyczne trafić do świata fizycznego i odczytać jakieś wyrazy czy liczby na kartce. Ciało fizyczne służy do doświadczania świata fizycznego, a ciało astralne świata astralnego. Jeżeli ktoś czytał książkę Darka Sugiera to często po wyjściu trafia się do OSPUO - Obszar Stworzony Przez Umysł Obserwatora, który jest bliską kopią świata fizycznego ze zmienionymi elementami ;)
Co do wyciągnięcia z ciała nie mam pojęcia czy jest taka możliwość, ponieważ sam nigdy nie opuściłem ciała.
  • 0

#7

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co prawda książki nie czytałem, ale oglądałem o nim filmiki na youtube. Ponad 3000 wyjść z ciał, szok.
  • 0

#8

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To w takim razie polecam książkę i uwierz we własne możliwości ;)
  • 0

#9

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możliwe jest, "proście, a będzie wam dane" tylko pamiętaj musisz być pewien tego o co prosisz i lepiej mieć pojęcie o tym o co się prosi.
Tak na poważnie to skoro nie jesteś gotowy do wyjścia, to nikt Ci w tym nie pomoże. Nawet jeżeli by się komuś udało Cię "wyciągnąć" z ciała to najbardziej prawdopodobne jest to, że nic nie będziesz pamiętał, a w najlepszym wypadku zapamiętasz to jako sen.
  • 0



#10

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Staram się wyjść z ciała dobry miesiąc i jakoś mi nie wychodzi. Czytałem też, że najlepsza techniką jest uwierzyć w siebie, ale to także nie pomaga. Może to kwestia czasu, albo za słabo wierze w to, że się uda.
  • 0

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja próbuję osiągnąć OOBE od dobrych 2-3 lat z przerwami. Przeczytałem za ten czas trylogię Monroe'a i książkę Darka Sugiera, a teraz będę zaczynał czytać Bruce'a Moen'a i Rosalind'e McKnight xD
Nie poddawaj się i byle do przodu ;)
  • 0

#12

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pewno się nie poddam, będę ćwiczyć dotąd aż mi się uda.
  • 0

#13

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie skupiajcie się tylko na OOBE, by to osiągnąć trzeba być otwartym na wiedzę o sobie samym, a ta wiedza czasem może być dla nas nie do przyjęcia. Łatwo przyjmuje się dobrą stronę siebie, ale tą złą... to już trudniejsza sprawa.
  • 0



#14

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że jest dużo sposobów na wyjście z ciała, tylko niekoniecznie z biletem powrotnym;) Anna Mert a może po prostu nikt nie trafił do astrala i stąd te wyniki eksperymentów?
  • 0



#15

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wychodzenie z ciała. Dobre. OOBE , to nie taka trudna sprawa.

Ja próbuję osiągnąć OOBE od dobrych 2-3 lat z przerwami.

Najwyraźniej nie masz predyspozycji do osiągnięcia tego stopnia wtajemniczenia. OOBE to nie taka prosta sprawa jak sam na pewno wiesz. Jest to nie tyle możliwość podróżny astralnych jak i własnego rozwoju.

Witam.


Mam takie jedno pytanie. Czy jest możliwe, abym poprosił kogoś, kto umie wychodzić z ciała żeby np. tej nocy zabrał mnie do świata astralnego ( wyciągnął mnie z ciała ). Jeśli jest to możliwe podam więcej informacji o której położę się już do łóżka itd. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Sytuacja wygląda następująco. Chodzi o to iż sam musisz otworzyć sie na pewne rzeczy. Czy jest to możliwe? Tak ale to zasadniczo z Twoja pomocą. Tak jakby zielony jesteś więc to jest nie możliwe.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych