Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwna postać


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1

ahahahazal.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy mialem z 5-7 lat dokładnie nie pamiętam ... mieszkałem z moją siostrą w jednym pokoju. Moi rodzice i wujek siedzieli w innym pokoju a nasze dzwi były zamknięte i siedzieliśmy tam razem. Gadamy nie pamiętam o czym i nagle zobaczyłem w drzwiach przez szybę całą czerwoną postać która mnie się zapytała jak moja siostra ma na imię. Ja jej odpowiedziałem i znikneła. Moja siostra też ją widziała i pamiętamy tą sytuację aż dotąd ( mam 14 lat ). Ale dziwne jest to, że nikt z rodziny nic nie widzial ponieważ drzwi były otwarte i z ich pokoju wszystko widać przed naszymi drzwiami :P .

i jeszcze jedna historia:

Pewnego dnia do mojej siostry przyjechała siostra cioteczna ;D i siedzieliśmy sami w domu, a moja mama poszła po zakupy. Gdy wróciła powiedziała, że jak przechodziła obok bloku mojej babci zobaczyła kogoś. Nikogo u niej w tym dniu nie mogło być ponieważ pojechała do innego miasta i tylko moja mama miała klucz. Postanowiła wrócić tam i sprawdzić czy nikt się nie włamał. Znow sami zostaliśmy w domu i rozmawialiśmy o tym co mogło się stać moja cioteczna siostra powiedziałą, że nie chciała być na miejscu mojej mamy; D. Gdy tak rozmawiamy w przedpokoju nagle ktoś zaczął szarpać za klamke od drzwi trawalo to z 10 sekund. Zobaczyłem przez wizjer i nikogo tam nie zobaczyłem .. :o <shock> mieliśmy wtedy po 8-10 lat. Moja mama wróciła i powiedziała, że nikt się nie włamał i wszystko jest ok.. ;p [/center]

#2

KhaataR.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Straszne :mrgreen:

[size=9]EDIT admin:
warn, przykro mi ale to juz ktorys z kolei zdawkowy post w Twoim wykonaniu


#3

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nasze dzwi były zamknięte i siedzieliśmy tam razem..


że  nikt z rodziny nic nie widzial ponieważ drzwi były otwarte

To w końcu drzwi były otwarte czy jak to było ? ;-)

[ Dodano: 2006-06-04, 12:19 ]
Aha sorki, że 2 posty ale zapomniałem. Co do drugiego to u mnie na dzielnicy jest normalne, że dzieciaki dla zabawy szarpią za klamke i uciekają ;p

#4

Shirohime.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak kiedyś mieszkałam przez miesiąc u ciotki też tak było. Czasem są to małe dzieciaki. A wizjer spojrzałeś w czasie szarpania, czy już po?

#5

ahahahazal.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w czasie ;o i jeszcze poszedlem sprawdzic czy ktos nie wychodzi z klatki i nikogo nie zobaczylem ;p a te drzwi były zamknięte ale z innego pokoju tam gdzie wszyscy byli bylo by widac ze ktos przed nimi stoji

#6

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Często się zdarza, że właśnie tylko dzieci widzą ducha. Ostatnio często się bawie z dzieckiem kuzynki i on pokazuje na ściane i woła tam, pan (On ma niecałe 2 latka), tak jakby kogoś tam widział, więc możliwe, że też coś widzieliście ;)

#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

moj maly kuzyn caly czas gapi sie na sufit w strone zyrandola, a jak go do niego podnosimy to macha rekami w powietrzu





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych