Skocz do zawartości


problem po zmianach


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
74 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi się bardzo podoba tak jak jest. Ikonki są odpowiedniego rozmiaru, ich funkcji po paru chwilach można się nauczyć, a pierwsza świecąca ikona zwraca na siebie uwagę.

#17

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie, podpisy do ikonek by się przydały. Same obrazki mi nie cie mówią. Poza tym są ogromne. Zastanawiam się jak mój telefon je zinterpretuje (często wchodzę na forum przez operę mini w telefonie), obym nie zaczęła płacić fortuny za dodatkowe kilobajty przy każdym wejściu na forum i oby stronka nie zaczęła się rozjeżdżać.

Eh, po co naprawiać coś co nie jest zepsute? Przecież było już dobrze, po co te zmiany?


Na szczęście mam ustawione w zakładkach tak, że jednym kliknięciem wchodzę bezpośrednio do "getnew" (zamiast na stronę główną albo na forum) więc z początku nie zauważyłam ,że link zmienił woje położenie i wygląd.



#18 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

A nie możecie daćjak na innych forach żeby każdy mógł sobie styl wybrać? :\
Bo to co teraz jest to aż mnie zniechęca...

#19

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakiś Ty delikatny.... :]


Forum jest czytelne i to jest najważniejsze... Jedno z ładniejszych, które odwiedzałem.
A czy ikonki takie czy siakie? Co za różnica? Wchodzimy tu żeby porozmawiać i znaleźć ciekawe informacje czy żeby jarać się ikonkami, reputacją, licznikiem postów i super avatarami?



#20

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAHAHA pół godziny kombinowałam jak się by tu dostać do jakiegoś posta,i się udało :D

#21

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

czy żeby jarać się ikonkami, reputacją, licznikiem postów i super avatarami?

Noo :mrgreen:,

Co do czytelności i wyglądu forum jest dobrze :). Jedyne co mnie na razie martwi, to to, że nagłówek forum zmienił się na " cały szary".



#22

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ana Mert, ja u siebie w operze mini wyłączyłem ładowanie obrazków u Ciebie też na pewno się da.

Myślę że te ikony są o wiele za wysokie. Trochę je spłaszczyć i będzie ok.



#23

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak w Moim Asystencie pierwszą otwierającą się zakładką będzie ta z nowymi postami, będzie ich więcej na jednej stronie, będą pełne nazwy tematów i autor ostatniego postu w danym temacie, to może być. Czyli po prostu jak w większości będzie tak jak po kliknięciu na Nowe posty.

#24

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo to co teraz jest to aż mnie zniechęca...

Na siłę nie trzymamy :)

Co do ikonek, ja również jestem zdania iż prezentuję się to bardzo ciekawie a ikony nie są za wielkie, ładnie wyglądają pod logo. Tylko, że dół strony jest taki pusty Eury, może jakiś Shout Box?



#25

Ells.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w Moim Asystencie pierwszą otwierającą się zakładką będzie ta z nowymi postami, będzie ich więcej na jednej stronie, będą pełne nazwy tematów i autor ostatniego postu w danym temacie, to może być. Czyli po prostu jak w większości będzie tak jak po kliknięciu na Nowe posty.

Jest tak jak klikniesz w trzecią dużą ikonkę od lewej ;)

#26

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

podpisy do ikonek by się przydały

ja bym podpisał ikony tak, że nazwa pojawia się po najechaniu kursorem...



#27

DooM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eh ja nie wiem po co to zmieniliście :/ wcześniej było DUŻO lepiej i czytelniej, codziennie wchodze na forum ale teraz aż mi się nie chce

#28

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ana Mert, ja u siebie w operze mini wyłączyłem ładowanie obrazków u Ciebie też na pewno się da.


Wiem ,że jest taka opcja ale jej nie używam bo strony wtedy wyglądają dziwnie i nieraz trudno się połapać gdzie co jest.



#29

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest tak jak klikniesz w trzecią dużą ikonkę od lewej wink2.gif

A gdzie ta ikona powinna być? Bo jeśli na górze, to ja mam sam tekst, żadnych ikon.

#30

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślałam że jestem kabinie lotów międzygwiezdnych @_@ ... chwilkę potrwało, aż odzyskałam orientacje miejsca i przestrzeni , i jestem z Wami ^^.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych