Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo ciekawy filmik kolegi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

alex810.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Kolega dosłownie przed chwilą wrócił z koncertu gdzie zarejestrował telefonem komórkowym bardzo ciekawe zjawisko. Myślę że opis jest zbędny bo wszystko widać na filmie. Dodam że filmik został zrobiony dzisiaj, nie został obrabiany nigdzie tylko wstawiony taki jaki był nagrany telefonem.

LINK -

Pozdrawiam!

Jeśli chcecie mieć wersję pełną, bez konwersji you tube to napiszcie.

Edit : dj_cinex
Temat został przeniesiony do stosownego działu (Filmy).

  • 0

#2

sensyox.
  • Postów: 46
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zanim cos skomentuje prosze o dluzsza wersje.
  • 0

#3

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coma? A filmik ciekawy :)
  • 0



#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mi to wygląda na lampiony, dzisiaj taka ważna rocznica, wszędzie jakieś koncerty, imprezy...kto wie może gdzieś je puścili ( ale ręki nie dam sobie uciąć ) btw. przynajmniej w końcu dobra jakość... ;)
  • 1



#5

alex810.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. To jest filmik całej długości.
http://rs6.rapidshar...97/Wideo010.3gp

2. Tak Coma :roll:

3. Główne obchody były na Placu Zamkowym, gdzie stał kolega. Coś nadleciało znad starego miasta gdzie nie było żadnych imprez. Jeśli to byłyby lampiony to przynajmniej ktoś by coś o tym powiedział. Bo o innej imprezie z tej okazji nie słyszałem.
  • 0

#6

Profundis.
  • Postów: 92
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ale ja sądzę że to jednak mogą byc jakieś lampiony czy coś. W wypadku samolotów było by słychac jakiekolwiek dźwięki charakterystyczne dla silników a może i łopat helikopterów. Na filmie jednak nie słychac bo Coma leci :-) Na żywo było coś słychac ? I poza tym wydaje mi się że to coś unosi się z powietrzem, nie wydac jakiś gwałtownych zmian toru lotu.
  • 0

#7

RafalD.
  • Postów: 202
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mi to wygląda na lampiony, dzisiaj taka ważna rocznica, wszędzie jakieś koncerty, imprezy...kto wie może gdzieś je puścili ( ale ręki nie dam sobie uciąć ) btw. przynajmniej w końcu dobra jakość... ;)


Zgodzę się z opinią kolegi - zwróćcie uwagę, że wszystkie obiekty lecą prawie tym samym tempem i na tej samej wysokości. Moim zdaniem oddziałują na nie te same czynnik - głownie wiatr. Obserwowałem kiedyś 5 lampionów i wyglądały identycznie. Pamiętam, że wrażenie wywarły na mnie niesamowite - w pierwszej chwili również pomyślałem, że to NOLe.
  • 0

#8

Cześć.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez tam bylem:) Dodam tylko ze najpierw lecial jeden pozenij 7-8 a jeszce pozneij 2 razy po jednym.

To mogly byc lampiony, jak sie na nie patrzylem wydawalo mi sie ze sie palily (taki ruch ognia jak podczas palenia ogniska)
  • 0

#9 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

ja stawiam na balony, takie ze srebrej folii, a że księżyc mocno świecił więc je oświetlał, noi jak już ktoś napisał wcześniej, że leciały jakby dmuchane wiatrem....ale kto wie może się mylimy....
  • 1

#10

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oficjalne wyjaśnienie

Były to chińskie lampiony, które ok. 20.30 wypuścili uczestnicy spotkania i modlitwy poświęconej pamięci ofiar 20 rocznicy masakry na Placu Tienanmen.
- Wyszliśmy przed Ratusz, aby wypuścić 20 chińskich światełek. No i poleciały te światełka i stały się UFO – uśmiecha się ks. Mieczysław Puzewicz, rektor kościoła pw. św. Ducha na Krakowskim Przedmieściu. - Naprawdę nie przewidziałem tak dalekosiężnych skutków Dnia Solidarności z Chinami.

http://www.kurierlub...-pid-72818.html
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych