Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autohipnoza by kominek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam,nie będę się tutaj rozwodził nad oobe ,bo jest od tego osobny temat.
Jednak dzisiejszej nocy zapuściłem sobie utwór kominka który wprowadza nas w stan hipnozy regresyjnej(poprzednie życie ). W pewnym momencie utworu kominek mówi abym opuścił ciało i...udało mi się :]
Poczułem wibracje ,i tak jakby ciemność przed oczami mnie "wciągała" i poczułem jak odrywam się od ciała. To było niesamowite uczucie...
Zamieszczam tutaj tą mp3kę ,niestety nie pamiętam z jakiej strony ją posiadam,wiem jedynie że jej autor przedstawia się jako "kominek" :)
a oto link :
http://www7.zippysha...32855/file.html
lub
http://www.speedysha.../192541527.html
dzisiejszej nocy zapewne znów spróbuję , iczekam na wasze spostrzeżenia i odczucia :)

UWAGA !!!
W hipnozę wchodzisz na własne ryzyko. Autor nagrania nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jeśli nie jesteś pewien stanu swego zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.
  • 0

#2 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

W hipnozę wchodzisz na własne ryzyko. Autor nagrania nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jeśli nie jesteś pewien stanu swego zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.

^^ tak powinien zaczynać sie ten temat moim zdaniem.


druga sprawa, to podanie źródła jakim jest
http://kominek.blox....ZED-ZYCIEM.html


trzecia to to, że podałes tylko linki dla mężczyzn, a dla kobiet jest inna wersja:
http://strony.aster.pl/kominek/autohipnoza-kominek-kobiety.MP3
http://strony.aster.pl/kominek/autohipnoza-kominek-mezczyzni.MP3

przepraszam, że tak wźiąłem sie za pouczanie moderatora ale troche chaotycznie wygląda ten temat.
Jesli chcesz to go popraw, a mojego posta wykasuj.
pozdro
  • 0

#3

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie podałem innych linków itd bo przecież napisałem ,że nie pamiętam skąd mam tą mp3 ;)
A Tobie udało się to? Próbowałeś tej hipnozy?
  • 0

#4

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego przepraszasz, CriticalErr0r - moderator to też człowiek jak ja i ty, człowiek który robi błędy - tak samo jak zrobił przed chwilą - nie mógł umieścić tego wątku w temacie I doser czy BWG (trzeba zaapelować o złączenie tych tematów pod wspólnym szyldem : Programy stymulujące półkule mózgowe czy po prostu Programy BWS.) Po co zakładać kolejny temat ? Przecież w formacie mp3 również można dodać je do innego działu, nic nie stoi na takowej przeszkodzie.

Preset jak preset - z tym wyjątkiem że z narracją, co daje o wiele więcej - skupiamy się na głosie i podtrzymujemy wibracje na gęstszym poziomie, jak znajdę czas na tygodniu, zobaczę czy jest w nim coś specjlanego, coś więcej, co go wyróżnia od innych, których jest w piz... ;)
  • 0



#5

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chętnie spróbuje się z tym pobawić, a dla tych co się boją:

26. Czy sam stan hipnozy jest niebezpieczny dla zdrowia?

Stan hipnozy jest stanem naturalnym dla człowieka. Ostatnio przeprowadzone badania stwierdzają, że sam stan hipnozy (nawet bez prowadzonej terapii) jest bardzo korzystny. Stwierdzono, że 15 minut w stanie somnambulizmu jest ekwiwalentem trzy godzinnego snu.

Źródło : http://www.eioba.pl/...i_odpowiedziach

;)
  • 0

#6

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy się wyróżnia,na mnie podziałał,dlatego go tutaj wrzuciłem,i dałem go do tej kategorii forum ,żeby więcej ludzi mogło to przeczytać ;)
  • 0

#7

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co jak co, ale ja to dzisiaj przetestuję ;)
Dzięki za zapodanie linka ^^
  • 0

#8

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja już to przejrzałem, linki były już podane gdzieś kiedyś na forum. Ciekawe odczucia są po tym, ale na razie nic nie mówię, nie chcę Wam psuć zabawy :mrgreen: .
  • 0

#9

Poc.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś testuję , jutro zdam relacje ^^
  • 0

#10

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

nie wiem czy chcę spróbować...
zda może ktoś szerszą relację jak to wygląda?:P
  • 0

#11

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tzn o co dokładnie pytasz? o odczucia,czy jak mniej więcej wygląda ta mp3jka?
  • 0

#12

Funciek.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie jakoś to nie działa :/

na trzeźwo się nie udało, nie miałem oobe ani nic nie widziałem

jedna babka mówiła, żeby tego nie robić po kilku piwach... ja to zrobiłem po 3 piwach, wódce i szampanie.... też nic (ale świadomy wszystkiego byłem cały czas) :/
  • 0

#13

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lipa, nie mozna pobrac tylko odtwarza sie na kompie:/// a chcalem na telexa wrzucic:/
  • 0

#14

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Brivion z moich linków na pewno da się ściągnąć ;)
Czekam na wasze opinie !

Pozdrawiam
  • 0

#15 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja się odniosę tylko do tego :) :

W hipnozę wchodzisz na własne ryzyko. Autor nagrania nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Jeśli nie jesteś pewien stanu swego zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.

Mieliście kiedyś czytając książkę wrażenie oderwania się od rzeczywistości? Albo podczas oglądania filmu? To jest właśnie pewien rodzaj hipnozy - stan naturalny w który wpadamy kilkanaście razy dziennie i nic nam się złego nie dzieje.
Nawet bawiąc się w seanse hipnotyczne i nie mogąc wybudzić kolegi/koleżanki z transu nie warto panikować. Po prostu trzeba partnera zostawić, niech sobie śpi. Jak się wyśpi to wstanie i po krzyku :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych