Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwa obca forma życia sfilmowana w Peru!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

#61

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że pozwole sobie coś powiedzieć, owszem teroria z gałazką jest nawet prawdopodobna. Tylko że jeżeli przyjżeć się jeszcze dokładniej, wspomnianej trawie w dolnym lewym rogu, widać jak porusza się w sposób niezsychronizowany z ruchem tajemiczej postaci w tle. Trawa jest bliżej obiektywu, mocno "rozmazana" zaś owe coś o wiele dalej. Dodam też że podczas filmowania, nie zawsze widzi się wszystko co rejstruje obiektyw. Wystarczy jasne światło dzienne i nawet przy zwiększonej jasności wyświetlacza, mozna mieć problem z filmowaniem, co wiem z własnego doświadczenia. Zresztą filmowany człowiek mógł niewidzieć co łazi sobie za jego plecami, zaś operator kamery/aparatu mogł mieć po prostu przysłowiowego cykora. Naprawdę jestem ciekaw, ilu z obecnych tu forumowiczów w takiej sytuacji, wykazało by się niemałą odwagą i podążyło tropem owej istoty ? ;)
  • 0

#62

Czarli.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cały fenomen istoty pozaziemskiej lub nowego gatunku małpy polega na tym, iż jest to krzak widoczny w prawym dolnym rogu nagrania. Nie wiem czy niektórzy z was są po prostu ślepi. Sam lubię doszukiwać się w różnych zwyczajnych rzeczach czegoś więcej niż normalnego, ale na tym przykładzie widać, że nie ma mowy o jakiejkolwiek istocie, a co dopiero pozaziemskiej. Pozwoliłem sobie zaznaczyć czerwonym kolorem kontury krzaczka. Niedokładnie ale pozwala to zauważyć go.

Dołączona grafika
  • 0

#63

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie twierdze od razu że to obcy, ale wyjsnij mi prosze jedno. Jak to możliwe że w początkowej sekwencji filmu, Twój "krzak" jest zasłaniany przez sylwetke filmowanej osoby ??? Radzę obejżeć jeszcze raz od początku bardziej dokładnie :) Jak już napisałem, nie twierdzę że to na 100% jest obcy, ale z teorią krzaka się nie mogę zgodzić ;)

Pozdrawiam :)
  • 0

#64

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja pier...nicze wysilcie sie troche... widac ze to jakies zdzblo trawy..na czesniejszem filmiku widac..



Tu taka mala wizualizacja o co mi chodzi:

Dołączona grafika
  • 0

#65

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Brivion, to z pewnością nie jest żadne źdźbło trawy. postać ma ręce i nogi i w dodatku znika za krzakami.

PS. Co z tym filmem ma wspólnego twój rysunek? na rysunku widzę jakiegoś ludzika na pustyni a obok parę krzaków... ;)

Pozwoliłem sobie zaznaczyć czerwonym kolorem kontury krzaczka. Niedokładnie ale pozwala to zauważyć go.


widzimy krzak, ale co on ma wspólnego z tą postacią?
  • 0



#66

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

up:

ten rysunek ma pokazywac o co mi chodzi. nie musi byc dokladny (i tak sie postaralem)
  • 0

#67

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy widzi tam co innego" źdźbło trawy, gałązkę, ufaka. Myślę, że nie dojdziemy tutaj do porozumienia. Punkt widzenia w tym przypadku zależny od punktu siedzenia, moim zdaniem jest to złudzenie optyczne.



@Brivion

czemu słonce ma czarne promienie?


;)
  • 0

#68

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest krzak, ani gałązka. Zauważcie że "to coś" jest tam od początku, potem "ocenzurowany koleś" robi dwa kroki w prawą strone i zasłania obiekt swoim ciałem. To po pierwsze. Po drugie, patrz uważnie w jaki sposób porusza się kamera, gdyby wasza teoria krzaka lub źdzbła trawy była prawdziwa, kamera musiałaby przesuwać się jednostajnym ruchem w lewo. Tymczasem widać jak obiektyw przesuwa się obustronie, nie tylko w lini poziomej ale i pionowej. A wtakim przypadku postać w tle poruszała by się nie tylko w przód i w tył, ale rónież zmieniałaby swoją wysokość względem osoby na pierwszym planie.
  • 0

#69

Czarli.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panowie, to iż jest to krzak, jest oczywiste. Jak wy nie widzicie tego krzaka!?
Ktoś z was wspomniał, że "obcy" przez pewien czas znajduje się za filmowanym człowiekiem. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że to obcy, to przechadza się on kilka, kilkanaście metrów za tym kolesiem. Proszę więc o wyjaśnienie mi tego co uchwyciłem na tych klatkach filmu:

Dołączona grafika
tu "obcy" jest wyraźnie widoczny na przedramieniu filmowanego kolesia

Dołączona grafika
a tutaj nagle stoi przed nim, wystarczy popatrzeć na tors kolesia

Czyżby koleś był prześwitujący?

Druga sprawa... nie wiem czy zauważył to ktoś z was. "Obcy" przemiesza się z tą samą prędkością,z którą oddala się krzak z prawej strony. Gdy kamerzysta stoi w miejscu "obcy" również stoi w miejscu, ale gdy ten schodzi niżej, Ufol idzie w bok.

Mój wniosek:
Obcy to fragment (gałązka) krzaka z prawej, który znajduje się miedzy kamerzystą a osobą na filmie.
  • 0

#70

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój wniosek:
Obcy to fragment (gałązka) krzaka z prawej, który znajduje się miedzy kamerzystą a osobą na filmie

.

dokladnie. i to chcialem przedstawic na rysunku. :D
  • 0

#71

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nadal nic nie widzę takiego na filmie. gdyby to była gałązka, to latałaby w różne strony (jak kolo porusza kamerą) i nie miałaby nóg, głowy i rąk i nie byłaby tak dobrze "animowana". I nie widzę żeby ta postać poruszała się równo z krzakiem. Aż w takie perfekcyjne złudzenie to ja nie uwierzę...
  • 0



#72

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok to jest kosmita a ten koles co tam stoi to ja. siostra kamerowala.

i nie miałaby nóg, głowy i rąk i nie byłaby tak dobrze "animowana"


a oczy tez widziales? jaki kolor?


ludzie to sie staje smieszne. haha. szczerze mowiac to tam nic nie widac..to moze byc wszystko ale czy wszystko co nieznane to kosmita? i co szedl sobie na grzybki do lasu?
  • 0

#73

Czarli.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla tych co widzą Ufola:
Jak oglądacie filmik, to nie patrzcie bezpośrednio na niego a troszkę pod. Najlepiej nie zatrzymywać filmiku bo wtedy obraz rozmazuje się. Widać że to rozdwojona gałązka
  • 0

#74

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież ja się tu nie upieram że to na bank musi być alien :lol3:
Tylko mówię że sposób jaki się porusza nie pasuje mi do ruch obiektywu :) Prawde mówiąc to powiedziałbym że ów film jest równie prawdziwy, co ten który rzekomo przedstawia trzy latające spodki pojawiające się nad miastem w czasie telewizyjnego reportażu ;)

Dziwi mnie fakt, że poza tym "spikselowanym" filmikiem na YouTube nie można znaleźć orginalnej wersji tego nagrania. Zwłaszcza że jeżeli jest prawdziwe to dla Ufo-fundamentalistów byłby niezbitym dowodem na ich twierdzenia o istnienu obcych :o

No dobra, niech będzie, przyjmuje że to jest krzak.
  • 0

#75

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ok to jest kosmita a ten koles co tam stoi to ja. siostra kamerowala.

nie. jest to montaż, "zmutowana małpa" albo cokolwiek innego, ale na pewno nie gałązka.

a oczy tez widziales? jaki kolor?

niebieski.

ludzie to sie staje smieszne. haha. szczerze mowiac to tam nic nie widac..to moze byc wszystko ale czy wszystko co nieznane to kosmita? i co szedl sobie na grzybki do lasu?

kto pisze że to kosmita? piszemy że to nie jest gałązka czy krzak. Może to być animacja komputerowa -po wersji CAM trudno cokolwiek wywnioskować.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych