Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwa obca forma życia sfilmowana w Peru!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

#31

Iroeyn.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

od kiedy to małpy (nawet te inne gatunki) chodzą dokładnie tak jak człowiek?

Dokładnie jak człowiek ?
Nie wiem jak ty, ale według mnie ta istota idzie na 4 kończynach. Slavia Consesiao przypatrz się w klatki między 13 a 14 sekundą.

I skąd by się tam ta małpa wzięła?

A skąd by się tam znalazła obca forma życia ?


Jeśli to jest obca forma życia to strasznie chuda jest w górnych częściach ciała.
Odległość także nie jest dużo między trasą tej istoty, a osobą filmowaną.

Ktoś pisał, że istota jest niżej, niż człowiek.
Tak jest niżej, ale nie wiele.

Szczerze, dobrze by było mieć orginał tego nagrania, aby coś stwierdzić.
  • 0

#32

Bakuss.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U stary bez urazy, ale strasznie wąsko myślisz;p istota tak jak wiele obcych mogła się tam zjawić przypadkowo. A czemu tak jest zbudowana? Hmm...a czemu zebra ma paski?

(ps. proszę nie odpowiadać że dla kamuflażu bo wiem o tym:P)
  • 0

#33

Iroeyn.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż. :P ja szukam realnych wytłumaczeń, nie wybiegających poza naszą wiedzę. (dziwnie to brzmi wiem)
Jak one zawiodą, wtedy znaczy, że jednak to coś jest tym czymś czym ktoś nazwał to najpierw.

Jeśli to była obca forma życia z poza naszej planety, to dosyć dziwnie zachował się kamerzysta nie reagując na to.
Mógł nie zwrócić uwagi, że za kolesiem idzie coś dziwnego. Oczywiście można uznać, iż coś innego robi lub patrzył w innym kierunku.
Właściwie to jest tylko "a może to jest...".

Jakby się ktoś dorwał do tego filmiku, ale w lepszej jakości niech zarzuci linkiem.

U stary bez urazy, ale strasznie wąsko myślisz;p istota tak jak wiele obcych mogła się tam zjawić przypadkowo.


W sumie małpa też mogła się znaleść tam przypadkowo.
Mógł to być także żołnierz rosyjski przebrany za małpę/szaraka.

Hmm...a czemu zebra ma paski?

A czemu z kota wychodzi tylko kisiel, a bardzo rzadko ciastka :P ?
  • 0

#34

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli już, to może to być montaż, ale na pewno nie małpa.
No chyba że to jakaś rzadka odmiana pawiana, któremu przez rok jeść nie dawali :mrgreen:

A czemu z kota wychodzi tylko kisiel, a bardzo rzadko ciastka :P ?

:o
  • 0



#35

Iroeyn.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz :P jest dużo gatunków/podgatunków nie opisanych/nie znanych.
Czy to był montaż hmm szczerze wątpię, ale nie jestem w stanie obronić tego bez dorwania się do orginalnego nagrania.
  • 0

#36

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

istota jest bardzo chuda, tak chuda, że nikt nie mógłby się za nią przebrać.

2 możliwości: albo to Szarak/nieznany gatunek, albo montaż. To drugie bardziej prawdopodobne,
no ale nic nie wywnioskujemy z wersji CAM.
  • 0



#37

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...p;v=V3sCYPR04uY

Nie wydaję się wam że istota z nagrania z tematu jest bardzo podobna do pierwszej istoty załączonej na jakże starym lecz interesującym owym nagraniu?
  • 0

#38

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...p;v=V3sCYPR04uY

Nie wydaję się wam że istota z nagrania z tematu jest bardzo podobna do pierwszej istoty załączonej na jakże starym lecz interesującym owym nagraniu?


Bardzo podobne ale ta istota jest jakby mniejsza i bardziej "zwierzęca"

PS. Na tym filmie widać 2 chupy. Jest jeszcze jedna na górze chyba. A tak po za tym to na pewno montaż.
Istota porusza się trochę nienaturalnie.
  • 0



#39

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz jak istoty pozaziemskie poruszają się "naturalnie"?
Ja w dalszym ciągu widzę dwie istoty, jedna jest z lewej strony, jednak kamera zjężdza wtedy na mówiącego, przy okazji "łapiąc" kolejnego kosmit.ę
  • 0

#40

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz jak istoty pozaziemskie poruszają się "naturalnie"?
Ja w dalszym ciągu widzę dwie istoty, jedna jest z lewej strony, jednak kamera zjężdza wtedy na mówiącego, przy okazji "łapiąc" kolejnego kosmit.ę


ja tu mówię o tym filmie z chupacabrą. Biegnie jakby była animowana przez ślepego animatora :lol
  • 0



#41

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najciekawsze jest to, że podcza oglądanie w pewnym momencie, gdy przez jakiś błąd flashplayera zaciął mi się obraz, byłem pewien, że tak ma być i na filmie zrobili celową stopklatkę aby widz mógł się przyjrzeć widmowej postaci - zatrzymajcie film np. na 0:56, tam jak i w wielu innych momentach wyraźnie widać człowieka w kapeluszu, z szerokim kołnierzem i rękami w kieszeniach - oczywiście to złudzenie wywołane ułożeniem roślinności, ale doprawdy niezwykłe.
  • 0

#42

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kurcze te filmiki mnie troche przestraszyły. Grając spokojnie w piłke jakieś niewiadomo co łapie cie za ręke masakra. Albo patrząc sobie przez okno nieopodal w krzakach biegnie coś UFO-podobnego nie chciał bym być na miejscu tych ludzi jeżeli wogle są to prawdziwe filmiki.
  • 0

#43

Vogozuse.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie chciał bym być na miejscu tych ludzi jeżeli wogle są to prawdziwe filmiki.


A skąd wiesz, że nie jest odwrotnie? Taki Alien, jest na swoich wymarzonych wakacjach na Ziemi, spokojnie się opala, patrzy a tu jakiś troglodyta (czyt. człowiek), podgląda go gdy ten nago śmiga po trawce. Na jego miejscu też bym spieprzał :rotfl:
  • 0

#44

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze te filmiki mnie troche przestraszyły. Grając spokojnie w piłke jakieś niewiadomo co łapie cie za ręke masakra.


Łohoh to żeś dowalił do pieca, to jest milion razy bardziej nierealne od tego, iż w 2012 będzie koniec świata. ;)


A co do tematu. Bardzo dziwny jest ten filmik, mamy jakiegoś gościa(człowieka, który stoi w lesie a drugi go filmuje( to wygląda niczym zapowiedz Tarzana 3) Na początku filmidła, zdaje się zauważyć "podobnego obcego" po lewej stronie, który później wędruje po prawej za tym człowiekiem. Nie wiem czy to przypadek, czy taki efekt chcieli osiągnąć twórcy, ale materiał niebanalny. Aha i jeszcze bardzo zastanawiający ruch kamery w stronę marszu "obcego" pod koniec filmiku. Fejk ?? nie fejk ??
  • 0

#45

Nibiru.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego odrazu zakladacie ,ze to ma byc "szarak" ? , zawsze wszystko co niezidentyfikowane to odrazu szaraki ,kosmici .... ,moze to poprostu jakis nieznany dotad gatunek zwierzecia ?
moze to faktycznie jakas malpa ,albo poprostu fake ?

Nagranie jest zrobione aparatem cyfrowym ,dlatego jakos jest taka sobie ,ale mimo to wyglada to dosc autentycznie :mrgreen:

jak to cos istnieje naprawde to fajnie ,sympatycznie wyglada :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych