Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwa obca forma życia sfilmowana w Peru!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

#16

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tak samo. Trza by poszukać oryginalnego nagrania. Bo te było wersją "CAM" czyli sfilmowano
telewizor, na którym puszczono owe nagranie...
  • 0



#17

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według mnie jest to oszustwo. Akurat JAK zwykle obcy przechodzi od krzaka do krzaka - prawie jak na strzelnicy. W moim odczuciu nagrywanie obcych w meksyku staje się już sportem narodowym...
  • 0

#18

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie jest to oszustwo. Akurat JAK zwykle obcy przechodzi od krzaka do krzaka - prawie jak na strzelnicy. W moim odczuciu nagrywanie obcych w meksyku staje się już sportem narodowym...

A może te stworzenia wiedza, że ludzie mogą ich nie widzieć ale nie wiedzą, że kamera może je zarejestrować dlatego tak sobie spacerują jak gdyby nigdy nic. Jeżeli to są rzeczywiście jakieś żywe istoty niekoniecznie pozaziemskie
  • 0

#19

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oba filmiki bardzo ciekawe, przynajmniej w mojej opinii.
Na forum ostatnio panuje tendencja do bardzo ostrożnego i głównie sceptycznego podchodzenia do jakichkolwiek materiałów, ze względu na dużą ilość prowokacji, fake'ów i ściemniania.
Skutkiem tego jest to, że choćby nie wiadomo jak realny film czy zdjęcie będą, kto świadkiem, to zawsze będzie jakieś ale. Tu jakiś przeskok klatek, tu jakieś pixele widać, tu to, a tu tamto.
Jeśli miałbym oceniać prawdziwość filmików, to bardziej realny wydaje mi się pierwszy. Uważam tak, ponieważ już samo to, że jest to nagranie za dnia zmniejsza prawdopodobieństwo fake'a. Postać jest niska, cienka i dobrze zakamuflowana, taki dwunożny patyczak, więc raczej nikt się nie przebrał i musiała by to być albo postprodukcja albo laleczka na sznurkach. Postać porusza się za płynnie, więc przynajmniej ja jakieś sznurki bym odrzucił.
Co do drugiego filmiku, to słaba jakość i "ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę" (xD ...), a to zdecydowanie nie opowiada się za prawdziwością nagrania. Postać jest o wiele wyższa od poprzedniej, a główną rzecz jaką zauważyłem, to ta postać ma bardzo długą rękę, aż wyglądającą na nienaturalną.

A teraz czekam na nieunikniony kontratak sceptyków ^^
  • 0

#20

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, po pierwsze jestem zaintrygowany, materiał jest bardzo ciekawy.

wcale nie dziwie się dlaczego nikt nie zauważył tej sylwetki tam z tyłu, typ w białych spodniach stał tyłem a kolo z kamerą mógł spojrzeć się w tym momencie gdzieś indziej, ewentualnie patrzył się w wyświetlacz kamery, na którym ciężko jest zauważyć jakąkolwiek zmianę w otoczeniu. - cenzura na twarzy: do waszej świadomości: nie każdy życzy sobie aby jego twarz latała sobie w godzinach szczytu telewizyjnego w wieczornych wiadomościach. następnie, skoro niby to wszystko ukartowali to czemu stoją tam jakby nic się nie stało. gdyby mieli na celu pokazanie tej istoty pewnie zaraz zaczęli by krzyczeć "O mój Boże co to jest co to było!!" zaczęli by uciekać i ogólnie następne Blair Witch project.

Nie wiem też jakich środków można było by użyć do sfingowania czegoś takiego. jakaś kukła? niemożliwe. jedyne co przychodzi na myśl to jakieś zwierze. tylko nigdy ie widziałem podobnego zwierzęcia. ktoś napisał że jakiś kolo sobie szedł niżej z czymś na plecach. tylko że dokładnie widać nogi, ręce i cały NATURALNY dodam ruch owej postaci. wyglądem jest to BARDZO podobne do słynnego filmiku na którym jakieś dzieciaki grają w piłkę.
  • 0

#21

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Peru i Meksyk to raczej mało bogate kraje, a coś takiego przyciąga turystów, którzy, rzecz jasna, płacą.
  • 0

#22

Detektyw.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehe, tylko jakoś ciekawe, skoro kamerzysta nie zauważył tej istoty, że w momencie, kiedy ona tam przechodziła, to kamera akurat pokazała na niego... ehe, bardzo ciekawe...
  • 0

#23

slowis.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nasuwa mi się jeszcze inne pytanie: czemu kosmita, którego technika przewyższa naszą o pareset lat, poprostu przechadza się po ziemi?! Na dodatek jak widać jest cherlawy, więc człowiek nawet jakby nadepnął na niego by go zabił. Byłby aż tak nieostrożny?
  • 0

#24

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nasuwa mi się jeszcze inne pytanie: czemu kosmita, którego technika przewyższa naszą o pareset lat, poprostu przechadza się po ziemi?! Na dodatek jak widać jest cherlawy, więc człowiek nawet jakby nadepnął na niego by go zabił. Byłby aż tak nieostrożny?


Nie oceniaj 'przeciwnika' po posturze. Bardzo prawdopodobne, że taki cherlawy kosmita może np. plunąć ci prosto w oczy jakimś kwasem/klejem/trucizną lub innym paskudztwem.
To, że nie ma masy/mięśni sugeruje, że może również posiadać jakieś moce psioniczne/iluzje lub wysuwane pazury, albo oplątać ci szyje ręką gumą itp itd.
  • 0

#25

slowis.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale nie łatwiej obserwować ludzi ze statku, a nie tańczyć przed kamerą?
  • 0

#26

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale nie łatwiej obserwować ludzi ze statku, a nie tańczyć przed kamerą?


Być może nawet UFOk musi czasem rozprostować egzoszkielet i zaczerpnąć świeżego azotu?
  • 0

#27 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Ten film to jakaś lipa, jeśli to mają być dowody na istnienie obcych cywilizacji i obcych form życia to zaczynam w ich istnienie wątpić...
  • 0

#28

Iroeyn.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na moje to jest małpa (jak już ktoś w komentarzach na YT zauważył).



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Słaba jakość klatki, więc za bardzo nie broni teorii, że to małpa.


Ciekawy filmik o pewnym gatunku małp.
Link do Wiki a pro po tego gatunku.
Co prawda na wiki napisane jest, iż występuje on do dorzecza Amazonki, jednak nie musi to być ten konkretny gatunek, druga sprawa jak oni zaznaczyli ten obszar występowania tego oraz kilka podobnych spraw.
  • 0

#29

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

możliwe też że to wcale nie jest obca forma inteligencji tylko jakiś duch ( zjawa)
  • 0

#30

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to małpa.


to już bardziej wiarygodny jest szarak :o

od kiedy to małpy (nawet te inne gatunki) chodzą dokładnie tak jak człowiek?

I skąd by się tam ta małpa wzięła? Najdziwniejsze jest to że te sieroty (kamerzysta i ten kolo)
nie rzucili się w pogoń za niezidentyfikowaną istotą :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych