Skocz do zawartości


Zdjęcie

"To były kule ułożone w idealne koło"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze to zakraja na paranoje...

gdyby chcial rozglosu to by sie ujawnil a jest anonimem.Przeciez to jest oczywiste ze gdyby sciemnial to odrazu polecialby z fotami...moim zdaniem mowi prawde...takich relacji jest mnustwo i nie wierze by wszyscy klamali  


A ja myślę, że on nie jest wcale taki głupi i zdaje sobie sprawę z tego, że wielu może myśleć tak jak Ty muhad. Gdyby poleciał z fotkami to by świadczyło, że szuka rozgłosu i bylby odrazu podejrzany o oszustwo.  
Ja tu widzę strategię. Przez zachowanie anonimowości chce właśnie być bardziej wiarygodnym. Czeka na odpowiedni moment...  


jedna osoba chce wyprzedzi ta druga o krok a ta nastepna tak samo i powstje bledne kolo..... albo to jest prawdziwa relacja albo sobie robi zarty... ale chyba nie kazda taka relacja to zart??
  • 0

#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

widzicie..pojmowanie i rozpatrywanie kwesti czy chlopak klamal czy nie jest uzaleznione od tych osob ktore maja wlasnie takie myslenie.Nie kazdy keruje sie zyskiem i nie kazdy robi sobie jajca.Sa ludzie i prosci, ktorzy mowia to co mysla i sa Ci ktorzy widza tu swoj wlasny interes i niewazne o jaki interes chodzi.

Zazwyczaj oskarzenia ludzi w kierunku linnych sa wynikiem tego ze sami tacy sa.To takie pospolite myslenie.Ja taki jestem, ja bym tak zrobil to on napewno tez.

Tacy sa tylko ludzie ktorzy nie prezentuja soba nic specjalnego.Brak otwartosci umyslu.
  • 0

#18

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Nie wiem. Po tym wszystkim jak poszedłem do domu, nasze psy poleciały w tamtą stronę... strasznie ujadał, ale ja mówiąc szczerze nie poszedłem tam, bo nie chciałem ryzykować

- W którą stronę?

- Tam gdzieś nad wodę! ( świadek wskazywał okolice terenu zalanego wodą które nazywał bagnem )


Czemu badacze z fundacji tam nie poszli, albo nie opisali tego? Może coś by tam znaleźli? ;)
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co piktogram ktorego nie ma? :smile:
  • 0

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

prz, a czemu zakładasz że nie zbadali terenu?? Może zrobili to dla samych siebie ale nie było potrzeby o tym wspominać??
Z reguły to jest tak: Nie ma zdjęcia - ściemnia. Jest zdjęcie - fotomontaż. Jest film - oszustwo. Czego wam kurka jeszcze potrzeba?? Mało jest dowodów?? Mało jest świadków?? Mało jest w tym wszystkim logiki?? :spadaj:
  • 0

#21

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czego wam kurka jeszcze potrzeba?

Nie denerwuj się. Wiadomo, że wiele dowodów to oszustwa, więc trzeba do wszystkiego podchodzić z pewnym dystansem, a nie we wszystko zaraz wierzyć. ;-)
Dlatego mamy sceptyków i entuzjastów i każda ze stron może się tu wypowiedzieć.

Przecież i tak w takiej dyskusji nigdy nie dojdziemy, czy ten gościu mówił prawdę, czy nie. Trza by było znać jego myśli, ale to się raczej nie zdarzy... ;-)
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie tez nie wierzysz , jesli chodzi o takie sprawy? nie wierzysz mi ze ja rowniez widzialem Swiatla...ale to takie swiatla ktorych nigdy nie widziales, o takiej jasnosci ze nigdbybys nie pomyslal? A czy wygladam na kogos kto lubi robic sobie jaja z ludzi?

Ja osobiscie wierze temu facetowi...dlaczego mialbym nie?
NIe mam dowodow ze mowi prawde ale moje doswiadczenia powoduja u mnie pozytywne emocje w stosunku do tego goscia.Poprostu wierze :smile:
  • 0

#23

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóż, mi się na myśl nasuwają jakieś zorze, pioruny kuliste itp. Natura potrafi nas zaskakiwać. Może kiedyś też coś podobnego zobaczę i jeśli nie znajdę wyjaśnienia, które odrzucałoby teorię UFO, wtedy uwierzę. Póki co, jestem nastawiony raczej sceptycznie. ;-)

Raz tylko, jak byłem dzieckiem, widziałem błyski daleko w chmurach bez grzmotów i myślałem, że to UFO, ale to tylko burza się zbliżała, bo zaczęło potem lać i piorunami walić. :smile:
  • 0

#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Luke, ja się nie denerwuje tylko sobie marudze ;)
A tak nna marginesie to w Polsce nie zobaczysz zorzy polarnych, a każdy głupi potrafi wykluczyć czy to UFO czy to piorun kulisty... O plazmach nie wspomne :smile:
  • 0

#25

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A tak nna marginesie to w Polsce nie zobaczysz zorzy polarnych

Zorza polarna jest również obserwowalna w Polsce (w nocy z 29 na 30 maja 2003 roku w okolicach Lublina).

Tu jest źródło tej informacji. :smile:

A tu są fotki zorzy polarnej w Polsce. :-D
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

napewno zorza polarna i piorun kulisty potrafi ok minuty wisiec nieruchomo nad domem, :smile:
  • 0

#27

sukkubus.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak nna marginesie to w Polsce nie zobaczysz zorzy polarnych, a każdy głupi potrafi wykluczyć czy to UFO czy to piorun kulisty... O plazmach nie wspomne :smile:


Ależ mylisz się :)
Sama osobiście mogłam podziwiać jako dziecko piękną zorzę u siebie w Bieszczadach :>
Wtedy nie wiedziałam co to jest, byłam chyba w drugiej klasie podstawówki, właśnie w najlepsze zjeżdżałam z kuzynem i kolegami na sankach, kiedy nagle niebo zrobiło cię czerwonawo - różowe... Zaniepokoiłam się nie na żarty, pech chciał, że akurat wtedy czytałam "Kometę nad doliną muminków" i pobiegłam wystraczona do domu. Rodzice uspokoili mnie że to tylko zorza. TYLKO :P (tak jakby to w Polsce było na porządku dziennym) ;)
  • 0

#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to zwracam honor :) Ale raczej nie powinno się łączyć zorzy z UFO, czyż nie?? :)
  • 0

#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no jak ktos zorze polarna laczy z latajacym obiektem to chyba tu jest lekka naiwnosc ;-)
  • 0

#30

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no jak ktos zorze polarna laczy z latajacym obiektem to chyba tu jest lekka naiwnosc

Jeśli masz na myśli moją wcześniejszą wypowiedź, gdzie wspomniałem o zorzy, to miałem na myśli tylko tyle, że jakieś tam światła mogą być nieznanym nam jeszcze zjawiskiem atmosferycznym. :smile: Ale że zorza to UFO, napewno nie... ;-)

PS. A gdzie stoi naiwność, jeśli ten koleś kłamie...? ;-)
Kłamie, czy nie... moim zdaniem ta kwestia nie jest warta dyskusji. :papapa:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych