Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obraz obcego pojawił się na prześwietleniu żołądka... kaczki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I znowu ludzka wyobraźnia wzięła górę - poprostu taki wzór powstał, i na pierwszy rzut oka widzimy Obcego - ale co głowa szaraka robi w kaczce? Ludzie! :lol :

Apophis nędzny sceptyku... jak wytłumaczysz powstanie piktogramu ? Przypadek ?


Nie jestem sceptykiem. Do wszystkich spraw podchodzę obiektywnie. Jestem pewien, że we Wszechświecie jest wiele różnych Obcych cywilizacji, no ale co głowa obcego robi w łożądku kaczki??? Do tego odwrócona w naszą stronę? I czy prześwietlenie prześwietliło by twarz Obcego tak jak widać tutaj? A piktogram to mógł być przypadek, że akurat tutaj to się stało.
A może piktogram przekonał mieszkańców do istnienia Obcych i byli oni nadwrażliwi na takie tematy i zobaczyli w prześwietleniu glowę Obcego to odrazu panika? Może jest masa innych takich widocznych rzeczy w prześwietleniach ale ludzie nie robią z tego afery?
A to co gadają niektórzy ludzie (np. Frank Rijkard) jest śmieszne i widać tutaj naśmiewanie się z tego zjawiska. Naprawdę nie widze żadnego dowodu na istnienie Obcych w takim prześwietleniu żołądka kaczki (a dowodów mamy tysiące, po co szukać dowodów w żołądku ptaka?)! Przemyślcie to jeszcze pare razy... :fist:
  • 0

#17

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w linku z pierwszego posta nie widzę żadnej informacji o zdjęciu. Może jakiś dokładniejszy link?
Chciałem się bliżej przyjrzeć temu zdjęciu.
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja w linku z pierwszego posta nie widzę żadnej informacji o zdjęciu. Może jakiś dokładniejszy link?
Chciałem się bliżej przyjrzeć temu zdjęciu.


Masz ... z innego źródła :
http://www.ufocasebo.../alienduck.html
  • 0



#19

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, wg. mnie to przypadek że tak to wyszło ... trochę nowatorski sposób na ujawnianie się ... ale w Polsce jakby nie patrzeć, to sposób politycznie kontrowersyjny ;)
  • 0

#20

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak. Teraz widzę wyraźnie.
Kaczka odgryzła głowę obcemu i teraz ma go w doopie.
To zbieg okoliczności, czy aluzja do panującego?
:-)
  • 0

#21

Zombii.
  • Postów: 76
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a to stąd się wzieła ta smiertelna ptasia grypa =D
  • 0

#22

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde du** mnie swędzi.
Zaraz wyjdzie mi z odbytu szarak. :crazy: :crazy:
  • 0

#23

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja na przeswietleniu glowy mialem obraz statku kosmicznego co sie rozbil z roswell(skad to wiem- bo byl podpisany) ale niestety sprzedali zjdecie na allegrodown za 1000000zl - ladny fotomontarz,albo tak po porostu wyslzo
  • 0

#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kurde du** mnie swędzi.

A czułeś dodatkowo na plecach ciepy oddech?? To są pierwsze objawy wirusa HIV
:lol :
  • 0

#25

MarX.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

każdy techik RTG jest wstanie takie coś spreparować odpowiednio układając wnętrznosći zwierzęcia

No nie sądze... z tego co wiem wnętrzności nie są widoczne na zdjęciach rentgenowskich, chyba że wstrzyknie sie do organizmu płyn kontrastowy, ktory uwidacznia organy wewnętrzne.
  • 0

#26

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde du** mnie swędzi.

A czułeś dodatkowo na plecach ciepy oddech?? To są pierwsze objawy wirusa HIV
:lol :



Buhahahahahah :rotfl: :rotfl: :lol : :rotfl: :lol :
  • 0

#27

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pff...to gdzie jest teraz ta głowa? nikt sie nie pofatygowal żeby zrobić sekcje i ją wyciągmać? :-/ (w wieku 6 lat zrobiłem sekcje wróblowi i dotarłem do tajnej bazy szaraków) ;)
  • 0

#28

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamykam, brak logicznych wyjasnien a szkoda.
  • 0



#29

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Strony „National Geographic” szanujemy za rzetelność i profesjonalizm. Tym bardziej zdumiała nas informacja, która ukazała się w ich serwisie informacyjnym. W obawie przed ptasią grypą każdy ptak, który ma kłopoty z poruszaniem, jest wnikliwie badany. Tak było w przypadku pewnej kaczki, którą znaleziono ze złamanym skrzydłem w Fairfield w Kalifornii. Międzynarodowy Instytut Bird Rescue Research Center (IBRRC) zbadał tego ptaka i wykonał mu zdjęcia rentgenowskie. Naukowcy byli wielce zdziwieni, kiedy w przełyku owej kaczki dostrzegli coś, co przypominało im „głowę obcego”.
„Jesteśmy organizacją o 35-letnim stażu, widzieliśmy już wszystko w przełykach ptaków od pocisków po haczyki, ale coś takiego widzimy po raz pierwszy!” – powiedział dyrektor IBRRC Jay Holcomb dla gazety „San Fracisco Chronicle”. Przez wiele godzin próbowano ustalić, jaki przedmiot stworzył tak niesamowity obraz i po pewnym czasie ustalono, że musi to być ziarno zboża, które przybrało tak niezwykły obraz w systemie trawiennym kaczki. Kaczka była na tyle poważnie ranna, że zdechła kilka dni później. Zrobiono autopsję i okazało się, że istotnie jest to ziarno przypominające popularną ikonę „Aliena”.

Cała ta sprawa będzie miała swój finał na aukcji ebay, gdzie niezwykłe ziarno zostanie wystawione na licytację. Dochód z aukcji będzie przeznaczony na pomoc dla ratowania rannych ptaków.

[center:3a22195db1]Dołączona grafika[/center:3a22195db1]

Źródło:
http://news.nationalgeographic.com
  • 0

#30

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sytuacja jest analogiczna do zdjęcia twarzy na Marsie. Zrobiono zdjęcie pod innym kątem i okazało się, że to tylko kilka wzniesień,a nie twarz.
Z doświadczenia wiem że kaczki są potwornie głupie, jedzą co zobaczą. Wystarczy żeby poukładało się w coś zdolnego budzić skojarzenia i jest atrakcja. Mnie to osobiście nie przypomina Obcego tylko jakieś zwykłe złowieszcze coś. a nawet jeśli to Obcy był, to nie panikujcie, skoro rozwaliła go kaczka to co by z niego zostało jakby człowieka spotkał....... ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych