Skocz do zawartości


Prophet Yahweh's UFO 12


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

niech sam idzie z kamera na miasto i wywola...moze uda mu sie zrobic fake :lol :
  • 0

#32

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Musiałbym mieć kumpla do pomocy umiejącego obsługiwać latające urządzenia sterowane radiem. Choć bardziej przemawia do mnie balonik odpowiendnio pomalowany. Musiałbym pokombinować, i zobaczyć jak to finansowo wyjdzie.
Zresztą, to, że krytykuję, nie oznacza, że jestem na tyle bystry by samemu od ręki zrobić hoaxa. Koła w zbożu też nie umiem wydeptać.
  • 0

#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wiec nie nazywaj wszystkiego balonikiem :smile:
  • 0

#34

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś znalazłem troche czasu na przeglad tych filmów , dla mnie gość może na serio przywoływać ufo , ale mam pare zastrzeżeń :

dlaczego ufo zawsze przemieszcza się w góre? (balon?)
dlaczego gostek nie załatwi super sprzetu który pozwoliłby dokładnie zaobserwować nola , dokładnie sprzetu z ogromnym zoomem który prześwietli cały obiekt?

narazie twierdze ,że bajeruje ;-) ale kto wie może zrobi postęp i nakręci ciekawszy materiał :smile:
  • 0

#35 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no a przeciez w tv dla jakiegos programu zwolywal Ufo..mieli to chyba nakrecone.Dj cos o tym wspomnial:)
  • 0

#36

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem materiał z tv , ale chodzi mi raczej o materiał na którym użyje sprzetu z dużym zoomem , sam materiał z tv mnie nie przekonuje bo gość mógł się umówić z innymi kolesiami na sterowane nole , mogło być ich kilku w różnych miejscach,
Najlepiej by było gdyby umówił się z tv i np: helikopterem skoczyli do jakiegoś innego miasta położonego gdziś daleko gdzie nie było by mowy o oszustwie ;-) ale z super sprzętem :P
  • 0

#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

sam chetnie bym cos takiego zobaczyl:)


moze jest jakis taki material...z tego co wiem to on nagral duzo filmow..cala mase.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych